Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

Es piekrītu ka samsung krāsas ir defaultā par niknu saregulētas...tāpat kā tv defaultie settingi. Bet tas laikam gaumes jautājums...man  patīk dabiskāki settingi bez pārsātinājuma.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

Aizdomas, ka tur divas atšķirīgas tehnoloģijas arī izmantotas gan jau tie ekrāniem 

Nez, spriežat paši - Acer G246HL, Samsung SyncMaster 2433 - abi lētuči laikam.

 

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Stasss teica:

abi lētuči laikam

problēma nav ar letučiem, bet ar to, kādi ir defaultie settingi.

es neesu redzējis nevienu TV, kas pa manam ar defaultajiem settingiem rādītu pieņemami.

protams, ka esmu redzējis tādus, kur pat regulējot nekā nevar panākt normālu bildi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , uldise teica:

protams, ka esmu redzējis tādus, kur pat regulējot nekā nevar panākt normālu bildi.

Par to jau stāsts..

Es gan nekad neesmu aizrāvies ar bildes regulēšanu, jo uzskatu, ka defaultie parasti ir +/- atbilstoši precei.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 58 minūtēm , Stasss teica:

uzskatu, ka defaultie parasti ir +/- atbilstoši precei.

ok. negribu piepisties. katram savi uzskati. savus uzskatus nevienam neuzspiežu. tā teikt, neesmu ekshibicionists...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

@laikamTak a ko darit tiem kas no TV nesaprot piemeram kaa es. Perkot TV es neiespringu, vai tur ir, tadas iespejas vai shadas. Varbut kadam zinosham cilvekam TV ko nopirku bus pedejais krkraams kuraa es itka "izmetu" naudu. Es ka no rupnicas nak, izpakoju, ta iestatijumos neko neesu mainijis, jo es nezinu shajas lietaas. Un tas ko vajag man raada.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , INTRASERVERNET teica:

nezinu

nu.. cilvēks vulgaris jau nekad nelasa to lielo biezo manuāli, kas līdzi nāk, tāpēc ar nezina :D

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 3 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

ko darit tiem kas no TV nesaprot piemeram kaa es.

neskatities TV

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , kicker teica:

Drīzumā vajadzēs iegādāt jaunu TV kasti

Vēlamais izmērs domājams 55"

Budžets, 500-700-900, grūti pateikt, ir tā, ka prasības nav mega, skatīts tiks parastais baltkoma tv, +kāda filma, smārts ja kustētu normāli uz priekšu arī būtu labi, skaņa po, to dos resīvers..

Saskarsme bijus tik ar LG 8 sēriju nujau 5gadīgu un pavecu samsū.., uz kuriem ražotājiem tagad skatīties? Kādiem parametriem obligāti jābūt? LED, OLED, QLED, Hz un kas te vel

Paldies

 

 

Tava budžetā labākais būs Samsung Q85R, tieši tagad Elkorā akcija pa 900 eiro. Bet tāda cena uz tikai dažām dienām.

Pašam ir tāds modelis, vienīgā problēma, ka neatbalsta DTS audio formātu. Visā pārējā ziņā fantastisks televizors.

Bet ja skatīsies parasto TV, tad nav vērts pirkt kko dārgāku par 400 eiro. Hisense, LG, Samsung būs perfekti tam.

Link to comment
Share on other sites

Ok, Sony mazliet pēc RTINGS punktiem zaudē, bet toties ir lētāks. Samsungam nav arī dolby vision, ja skatās, piemēram, Netflix. Tomēr, ja naudai nav nozīmes, tad jau labāk ņemt LG B9, vai vēl labāk C9(ja skatās pēc RTINGS).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , Hisense teica:

Netflix

neesmu manījis baigo atšķirību starp hdr un dolby vision.. so.. kā kurš to hdr nosauc ir po...

Link to comment
Share on other sites

Dolby vision ir par 0.1% labāks par parasto HDR10. Uzskatu, ka nav jāiespringst par Dolby Vision vai HDR10 Plus

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sveiciens!

Iesakiet kas tagad ir labākais no 32" teļukiem (lielākam nav vietas plauktā). Gribētos lai ir androīds un laba bilde, par ciešamu slaņu lakam nevar sapņot. Budžets nav īpaši svarīgs, lai ir atbilstoši sniegumam.

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , saf teica:

Iesakiet kas tagad ir labākais no 32" teļukiem (lielākam nav vietas plauktā).

Nu tad sākumā plauktu nopērc. Te bez 65" pat sarunas nesāk..

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Es jaunajā TV istabā pabeidzu remontu un tagad domāju vai plauktu zem TV pie sienas vajag un vai tam tur būs vieta vispār

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt labu 32collu TV vairs nav, Nu vismaz nav dzirdēti ka būtu 4k vai labu matricu. Atliek tik pa dārgo monitors ar skaļruņiem tipa šis.

 

Papildus android kastīte ar TV tjuneriem , tipa Mecool šitāds vai krutāka tipa  Kiii,kurai ir arī satelīta tjuners un būs ''androida tv'' ar32collām.

Link to comment
Share on other sites

darklight

A nafig 32" teļļukam 4K? Bet tas, ka labu nav, - tā varētu būt. Ar telefoniem tā pati bēda - sakarīgi aparāti zem sešām collām praktiski neeksistē.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , darklight teica:

A nafig 32" teļļukam 4K

Nu ja skatās TET , tad varbūt arī nevajag, bet ja kādu NORMĀLU IPTV vai filmas  tad pat ļoti OK. Nu , protams , skatīšanās distance tā, ap 1 m  nevis 50m2 istabā no otra stūra.  Ar tiem mazo diognāļu TV pēdējā laikā ir sviests. Ražotāji tagad ražo tik tāpēc lai skaitītos ka šiem ir tādi, mazie, bet matricas nekādas un , līdz 29 collām nav pat HD.  Pašam , kad vajadzēja virtuves mazo, knapi atradu vienu Samsunga modeli, kurš bija kādus ppiecus gadus vecs, bet Ful HD un ar labu matricu. Skaitās monitors ar TV tjūneri. Nu , dārgāks kā 32collu tv, bet , rāda, tiešam lieliski.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , ieleja teica:

es plauktu pirku pērnvasar "uz izaugšanu", jeb 80" TV

Kādu paņēmi?

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , oxygen teica:

Pašam , kad vajadzēja virtuves mazo, knapi atradu vienu Samsunga modeli, kurš bija kādus ppiecus gadus vecs, bet Ful HD un ar labu matricu

Kas tas ir par modeli?

 

Nu 4k točna nevajag, tur tik no 1m atšķirību redzēs.

Un kādi sakarīgi monitori ar skaļruņiem 32"? Pietiks ar Full HD.

 

Baigi bēdīgi izskatās. No cik collām tad labie teļuki sākas tagad?

Link to comment
Share on other sites

Takš tagad topā paķert lielāko iespējamo ekrānu, un tad īdēt, ka visur rāda plastalīnu..😉

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , saf teica:

No cik collām tad labie teļuki sākas tagad?

55 laikam

Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , saf teica:

No cik collām tad labie teļuki sākas tagad?

Nu skaties kādos izmēros ir QLED vai OLED

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

ka visur rāda plastalīnu.

Vienkārši, nevajag skatīties ''Plastalin TV'' t.i. LTV utml. 😏

Patriotisms un ''s ūda ēšana'' šodien, tā kā kopā, ne visiem iet..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , saf teica:

Tad ir kāds 32" TV ar Android

Nav dzirdēts ka ar android būtu mazie TV (zem 32 collām). Kas pretī otrai kastei ? Man , tas kas virtuvē , monitors, kam arī pa HDMI pielikta Android box, absolūti neredzu problēmas. Nu caur HDMI ar TV pulti vadās tā kaštele.   Nu nevajag nekādas liekas kustības/divas pultis . Man liekas ka tāda ķastele strādā daudz raitāk nekā ''vidējā plaukta ''  TV androīds. 

 Nu tad jāpapēta kāds lielāks forums , kur tauta salīdzina kas labāks : Philips 32 collu TV ar androīdu vai labs tv  kam nav androida , bet pielikta android kastīte. 

Labots - oxygen
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Derētu kādu definīciju labam televizoram. Lietojas ilgus gadus nu jau vecs Philips FullHD 32" TV, kas bija toreiz pirkts ar domu, lai lien iekšā sekcijā un atbilst nepieciešamiem parametriem, ko esošā apraidē var iegūt. 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jānomaina vecais Sony CRT, gribas lai kvalitāte dramatiski nedegradētos salīdzinot ar šo.

Labi, nevajag man to androīdu. Skatīts tiks virszemes tv, līdz ar to, vajadzīgs CI slots kartei, kas tām androīdkastēm pa lielam nemaz nav. Lietos cilvēks gados, tāpēc jo mazāk kastīšu, jo labāk. lai ir pa vienkāršo.

Nu izvēles toč nav, atradu šito: samsungu, LG un Philips. Filipsam tas mistiskais Saphi OS, pārējie diviem Tizen un LG smart tv  ir līdzvērtīgi un seni produkti, kuros var arī visādus IPTV dabūt iekšā. Un ja telefons ir samsungs, tad atliek Tizen OS un samsungs, kaut kā tā... Tikai kurš no šiem rādīs labāk?

 

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , oxygen teica:

caur HDMI ar TV pulti vadās tā kaštele

Šitā fīča laikam tikai jaunajiem TV

Link to comment
Share on other sites

Panasonic 46" plazma kādi 10 gadi jauna :D , andrīškastes vadās no TV pults, tiesa ne visas, varētu būt nianses ar standartiem un HDMI kabeļiem. Ar kabeļiem toč, jo man kaut kāds ekranēts kruts bij, bet vadība negāja, pieliku to HDMI kabeli kas ķīnieša kastei līdzi nāca - viss aizgāja.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Racer teica:

andrīškastes vadās no TV pults

Nu jā, es TV pulti nelietoju, TV vadās ar satelītkastes pulti (VU+), savukārt Mi Box lietoju oriģinālo pulti

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , ivo teica:

Šitā fīča laikam tikai jaunajiem TV

nē, HDMI CEC (Anynet+, Easyshare, Braviashare u.t.t.) ierīcēs ir jau kādus gadus 10-12.

Link to comment
Share on other sites

Jā, cik kuram ražotājam labi vai līki tie protokoli. LG TV -VU+ kaste- vienīgi TV izslēdzoties izslēdz VU+. Tas pats TV+ android kaste , var abus izslēgt gan no viena , gan no otra. Ieslēgt... dažreiz TV ieslēdz to android kasti. Pārējais savstarpēji nestrādā. Samsung T27D390 - viss savstarpēji strādā gan ar to androīda kasti, gan VU+. Starp citu sasaitē LG TV- android kaste bija labais. Nu palaižu to androidu un pēc brīža šim (androida kastei) viss menju ar hieroglifiem . Pie tam , nelikās ka ķīniešu. Nu atrodu kur setingos angļu valoda, uzlieku, un ... kad atkal iedarbinu to androida kasti, pēc bŗīža tas pats, heiroglifti. Izrādās . tai androidu kastei setingos, HDMI CEC, biju aktivizējis automātiski valodu. A zem valodas šis saprot ka LG korejošu ražojums un parslēdz uz korejiešu. A es , domāju ka tipa valoda skaņas celiņiem... Stulbums, jo tam LG setingu valoda angļu. Cik esmu lasijis forumos, tad ar LG esot grūti tas CEC. Varbūt jaunākajos ir labāk, bet manējas TV tomēr vecs , 39LB650  modelis. Tam tik laba matrica ( nav LG, bet kāda trešā razotāja, lietoja arī Sony savosTV) , bet smadzenes nekādas, tāpēc lietoju VU+ dekoderi lai DVB-C no kabeļa. Ja kabeli pie TV pa taisno, bilde bēdīga., bet caur HDMI no ārējā avota pa pirmo.

Labots - oxygen
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja tur iepriekš bija CRT un neviens nesūdzējās, tad jebkurš jauns LCD no veikala būs labāks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...