Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

pirms 9 stundām , jozhix teica:

Naaks vietaa micro led, kas saakumaa buus daargaaks par oled.

tā ir interesanta pozīcija, jo pāris testus ko skatījos šķiet oled tika atzīts kā labāks. vēlāk pameklēšu. Kas par to liek domāt? qled ir LG "ideja" un patents?
 

pirms 9 stundām , Zin... teica:

Iedegsana ir problēma, ja skatās vienu kanalu vai izmanto kā datora monitoru.... Oled vienmēr būs dārgāks par Led, grozi kā gribi, bet nu cenas krīt, 55 domāju, ka zem 1000 varēs jau šogad nopirkt

manā gadījumā 50 ir max. reāli ar trīspusējo AMBI visticamāk būtu jāskatās mazāks, t.i. ~43, jo kad skapi projektēju biju ieplānojis ambi tikai sānos :( kas to būtu domājis, ka tādu vairs neražos...
#funfact esošā 37" fiziskā korpusa izmērs ir akurāt tikpat cik šobrīd apritē esošā 43" (konkrēti - 43PUS7303). Nav brīnums, ka tauta pērk vismaz 40"

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Vaskis teica:

visticamāk būtu jāskatās mazāks, t.i. ~43, jo kad skapi projektēju biju ieplānojis ambi tikai sānos :( kas to būtu domājis, ka tādu vairs neražos...

Labāk pārtaisi skapi, nopērc lielāku tv.

TV nekad nav par lielu, un izbaudīsi ambi

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Vaskis teica:

par ambi joprojām sajūsma, citi ekrāni uz šī fona šķiet blāvi un tumši

shis ir citaats no reklaamas bukleta?! 

es noveerteeju tieshi preteeju efektu,

ar  Ambilight samazinaas kontrasts starp izgaismotu ekraanu un apkaarteejo tumsu,

taatad "citi ekraani" relatiivi bliezh vairaak pa aciim :)

 

Pirms 19 minūtēm , Vaskis teica:

manā gadījumā 50 ir max

top tehnologjijas nepienaakas ekraaniem kas mazaaki par 55"

https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/topic/169208-ieberziens-201703-tv-līdz-50/

 

p.s.

peec Philips buus gruuti izveeleeties citu marku,

tajaa pat laikaa Philips vairs nav tas pats Philips kuru kuureeja holandieshi

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

nu es atkal no viena Philipa ielēcu nākamajā.

No 2 ambi uz 3

ekrāns protams arī lielāks

Androids

Viss apmierina

Labots - kaads
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , kaads teica:

izbaudīsi ambi

Pirmā lieta, kuru atslēdzu jebkuram teļukam. Nafig tā ''gaismumūzika'' vajadzīga. Man tas atgādina ''krāniņa'' pagarinātāju, kad nevar atļauties lielu ekrānu, tad to palielina ar ambi. Jūs kautkur kinoteātrī esat redzējuši ambilight?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kinoteātrī ekrāns ir pa visu sienu. Ambi domāts, lai samazinātu kontrastu starp ekrānu un sienu, lai acis mazāk nogurtu.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Didzis teica:

Pirmā lieta, kuru atslēdzu jebkuram teļukam. Nafig tā ''gaismumūzika'' vajadzīga.

Tieši tā,man patro fīču nak  nenormālākie smiekli.....herņa kautkāda...:D

Pirms 10 minūtēm , Didzis teica:

Man tas atgādina ''krāniņa'' pagarinātāju

A kā to atiecinat uz sievieti,mindzas paplašinajums! ?Es tik tā jo man  mācis pa visu varu  ņēma TV par 700ero dēļ šitā mēsla,un pat korekti nedarbojas!

 

 

Pirms 10 minūtēm , Didzis teica:

tad to palielina ar ambi. Jūs kautkur kinoteātrī esat redzējuši ambilight?

Man  galvenais  akustika!....TV var but pat 20" CRT! :)

 

 

Pirms 7 minūtēm , Vilx teica:

lai acis mazāk nogurtu.

Lai ta nebūtu nav ko sēdēt visu dienu pie ekrāna,pa pusotru stundu  acīm nevaidzētu nogurt,janu vienīgais nesed 1m.ataluma no 40" ekrāna!

Labots - oto oto
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , kaads teica:

nu kinoteātrī daudz kas nav , kas ir TV :)

Galīgi pretruna ,mājas nekad nemūžam nebūs tā kā kinoteātrī"sakarīgā"!Mājas var būt nez kads  teļuks ar visu akustiku,bet aiziet uz sakarīgu kinoteātri"atkarīgs kas nu katram  tīk pēc sižeta"...tas ir kas  cits,pirmkārt  tu jau esi izvilcies  no rutīnes!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Nez, man nav nekādu iebildumu pret Ambilight. Neredzu arī nekādu korelāciju ar krāniņa pagarināšanu, vai ko tamlīdzīgu. Ar bembi vismaz var braukāt apkārt un izrādīties. Savukārt TV mājās skatos pats.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Didzis teica:

Man tas atgādina ''krāniņa'' pagarinātāju, kad nevar atļauties lielu ekrānu, tad to palielina ar ambi. Jūs kautkur kinoteātrī esat redzējuši ambilight?

Didzi, atzīsties, tu taču tv ar ambilight nemaz neesi redzējis. Manam TV tāds ir, atslēdzu nackuj, jo nav nekādas vajadzības, bet sakara ar ekrāna palielināšu ambilight nav namazākā. 

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ja nemaldos, tad ambilight ir tikai un vienīgi philips.. pašam arī ir.. šad un tad ieslēdzu..

martinib.. cik ilgi žēlosies un pieminēsi to savu vienu gadījumu? nu ieberzies.. ieberzies.. pats vainīgs vai tā sanāca sanāca.. dzīvo tālāk.. mans 2016.g. tv pat vēl dažas dienas atpakaļ saņēma kārtējo atjauninājumu :D

kas attiecas uz kino vs tv.. tad kino priekšrocība ir tikai vienīgi liels ekrāns + varbūt vēl skaņa + kopējā atmosfēra.. ja jāsaka godīgi.. tad mājās ar kvalitatīvu tv un kvalitatīvu videoavotu, skaņas sistēmu var panākt pat vēl labāku efektu + man kaut kā tā kino bilde ne visai.. tāpēc arī pēdējo gadu un vairāk pat kino vispār neesmu bijis.

 

 

Pirms 1 minūtes , androidz teica:

sakara ar ekrāna palielināšu ambilight nav namazākā

tā gan gluži nav.. :)

tas no pašu philips...

image.png.d087a628fd2ab7fe950d838937d8f6bf.png

Labots - CAP
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tur laikam jāpierod, man tas ambi liekas dikti špocīgs un faktiski vairāk traucēja, nevis radīja papildus baudu.

Link to comment
Share on other sites

tur jau ir dažādi režīmi.. dažādām vajadzībām.. ikdienā jau man arī izslēgts... bet citreiz jau interesanti paskatīties filmu vai palaist diseni, izslēdzot ekrānu.. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , kaads teica:

diskusija ir pa TV, a ne mājas un publiskajiem kinoteātriem

A par TV ir ļoti vienkārši 20"CRT  un  miers!Ambi arī ir tik  kastei janonēm pakaļejais vaks , RGB ekran spuldze :D!

  • Haha 1
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , oto oto teica:

A par TV ir ļoti vienkārši 20"CRT  un  miers

turpini skatīties savu Славутич 281 Д

Link to comment
Share on other sites

tas vienkārši ir 3D televīzors CRT, nav nekāds plakanais 2D  LCD

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , CAP teica:

tā gan gluži nav.. :)

tas no pašu philips...

image.png.d087a628fd2ab7fe950d838937d8f6bf.png

Pagaidām, kam esmu izmantojis - palaidis kamīna video no Youtube un ieslēdzis ambilight :)  

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Vaskis teica:

no 2.5m 50" tāpat ir max. teorētiski vēl var 55, bet nevajag

Muļķības. Pie tam 50" jau kādu laiku nav kā standarts. Ir 55.

Link to comment
Share on other sites

Labu 60fps 4k HDR arī uz kvalitatīva 65" TV ~3m attālumā ir ok skatīties... ;) 

Link to comment
Share on other sites

pie sienas labāk projekcijas ekrānu - stiprināmo vai izrullējamo. starpība ar krāsu vai balsinājumu - neizmērojama.

Link to comment
Share on other sites

Da nu - meklēju Ķīnā ekrānu, atradu 1.a bodē 3x2m pa nepilni 100 eiro akcijā izrullējamo. Dēlis starp 2 priedēm, uz 2 skrūvēm uzkarinās ekrāna rullis un kad vasaras vakaros gribas skatīties, izrullē un miers.

 

P.S. Man riktīgi iepatikās ideja par ambilight ar lampu TV bez vāka. :D 

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Zin... teica:

Iedegsana ir problēma, ja skatās vienu kanalu vai izmanto kā datora monitoru.... Oled vienmēr būs dārgāks par Led, grozi kā gribi, bet nu cenas krīt, 55 domāju, ka zem 1000 varēs jau šogad nopirkt


Manā situācijā zināma daļa satura ir ļoti līdzīga, tajā skaitā PC, kaut vai youtube un android desktop izvietojums nemainās. Godīgi sakot kaut vai doma par to, ka būtu "jāpiedomā" ko drīkst un nedrīkst par ilgu skatīties liekas nenormāla. Ok, dažu gadu laikā maz ticams vai būs traucējošas sekas, bet nu tajā pašā laikā reāli neticu, ka 5-7 gadu griezumā "iedegšas" seku nebūs. Ja tās spēj jau parādīties pēc 1 gada. Tajā pat laikā, ne tik sen "ahu&^%" no vienkārša lg 32" ekrāna stāvokļa pēc ~5 gadu lietošanas- pleķi visscaur, krāsas blāvas nu pilnīga pļeka. 

No kā gaidāmi lētie OLED, gan jau no tā paša LG ? Un vai tavuprāt "lēta" OLED gadījumā rezultāts nav sliktāks kaut vai pret tā paša ražotājā normālu LED'u? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Vaskis teica:

reāli neticu, ka 5-7 gadu griezumā "iedegšas" seku nebūs

Arī plazmām savulaik klīda baumas par iedegšanu. Es joprojām skatos savu 12 gadus veco plazmu un kaut kā nekas tur nav iededzis :D

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , CAP teica:

martinib.. cik ilgi žēlosies un pieminēsi to savu vienu gadījumu? nu ieberzies.. ieberzies..

teemai ir arii saturs nevis tikai nosaukums, Philips tv veiksmiigi tika samainiits

https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/topic/169208-ieberziens-201703-tv-līdz-50/&page=2&tab=comments#comment-1986286

 

linku iemetu, jo pa lielam nav nekas dizhi mainiijies pa paaris gadiem

un ja @Vaskis to, kauch pa diognaali, palasiitu, dazhi jautaajumi atkristu

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Man riktīgi iepatikās ideja par ambilight ar lampu TV bez vāka

Es laikam gana esmu tādus lampiniekus, ar dabīgu ambilight, atskatījies, tapēc ciest nevaru moderno pakaļdarinājumu ?

Labots - Didzis
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , MartiniB teica:

teemai ir arii saturs nevis tikai nosaukums, Philips tv veiksmiigi tika samainiits

https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/topic/169208-ieberziens-201703-tv-līdz-50/&page=2&tab=comments#comment-1986286

 

linku iemetu, jo pa lielam nav nekas dizhi mainiijies pa paaris gadiem

un ja @Vaskis to, kauch pa diognaali, palasiitu, dazhi jautaajumi atkristu

Virspusēji izlasīju arī to pirms rakstīju pirmo ierakstu. Nu topiks, tomēr bija divi gadi vecs tādēļ visu projicēt uz 2019. nebūtu prātīgi, taču taisnība būs, ka daži domu graudi bija,  taču ar izteiktu tencenci modelisvsmodelis +konstruktīvi komentāri no Zin.., bet ļoti maz principā par tehnoloģijām, kas nāk un ir jau klāt.

Piemēram, paskatījos CES2019 dažus rullīšus un lūk inovācijas vai mārketinga šedevri ir, bet, diemžēl, lai atšķirtu pelavas jābūt ļoti labi informētam. 

Manā gadījumā pagaidīt pus gadu vai gadu nebūs nekāda katastrofa. Jo kā zināms izsludināts produkts vēl nenozīmē nopērkamu produktu, nemaz nerunājot par testētāju atsauksmēm.

Kaut vai gaidāmais Philips "the one", haha .

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jo nozīmē lētā gala OLED? Pa lielam oled paneļiem ir monopols LG, viņi piegādā visiem, Sony, Philips, Panasonic..... un jo vairāk ražo, jo lētāki kļūst, atceros, parādījās pirmie fullhd 55" oled, maksāja laikam 8000 EUR un tagad 4k hdr maksā 1500 EUR.... Mazakus par 55" šaubos vai ražos , bet lētāki tāpat paliks, domāju, ka ap 1000 tā cena arī nostabilizēsies... Protams Micro LED visu šo var pamaisīt, bet tur līdz cilvecigiem izmēriem jāgaida vēl kādi 2 gadi, domāju

 

No tehnoloģijām... Ko tu īsti sagaidi? Nekāda baigā revolūcija tuvākajā laikā nebūs, tikai tas micro Led, vēl 8k augstajā galā (bezjēdzīgi galīgi tuvākos gadus 4)... Modularie TV no Samsung vēl varbūt, bet tas arī vairāk interesanti komerciāliem mērķiem, vai ja vien kontā pārdesmit tūkstoši šurpu turpu neko nemaina

Labots - Zin...
  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

2019.01.11. , 09:27, abi teica:

Jau samierinājos ka vairāk kā puse failu ir jākonvertē lai skatītos uz TV, stulbi, bet var pierast. Skatos, iedzeru alu, nosaucu Samsung par pēdējiem idi, daun un kapeikpis, and  repeat. Ja reiz šiem patīk tāda aura - lai saņem. Telefonu tirgu viņi ir 1:0 dažu gadu laikā pakāsuši ķīniešiem, ar TV būs tieši tas pats, nu jāpaciešas varbūt vēl kādi 4-5 gadiņi un viss.

 

Uzliku tikko 500 sērijas Comedy Club konvertēties no Samsung TV neatbalstītā avi uz mkv..., nu neko, pirmajam failam jau 58% progress.... ?:diablo::pooh_door:

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tak nav jau tur, vai maz, bet pašam kanālam redziet - nav pieejams jūsu valstī... Nu un galu gala faili ir daudz ērtāk, noskatījies 5-10, nodzēs un otreiz viņus tev virsū nebāzīs

 

Comedy Club  559 351 подписчик

 

Видео недоступно
Пользователь, загрузивший видео, запретил его просмотр в вашей стране.

 

Pirmie 5 jau ir nokonvertējušies un ierakstīti zibatmiņā, ja jau reiz viņiem negribas man reklāmu rādīt... tad man jau ar nevajag

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

10 sekundes, vienīgi bij jāpagaida kamēr uz rīta pusi piegādās ?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 40 minūtēm , abi teica:

tak nav jau tur, vai maz

rutūbē Tak daudz, un labā kvaļitātē

 

comedy.thumb.JPG.83a3776cda3fec02b76d5122557d82fc.JPG

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 25 minūtēm , laikamTak teica:

rutūbē

vispār baigi interesanti.. youtubē kanāls ierobežots/bloķēts.. rutube visu rāda :D

 

tiesa.. kontenta youtubē tāpat pietiek.. a kur tev laiks to visu murgu skatīties? :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...