Jump to content

Laptopa LCD ekrāna kabeļa lodēšana.


ADESIGNS KalashaLv
 Share

Recommended Posts

ADESIGNS KalashaLv

Sveiki! Gribēju uzdot mazu jautājumu. Vienu dienu slēdzot iekšā datoru, ekrāns bij pilnīgi melns, bet dators darbojās. Nolēmu atvērt un paskatīties, vai kabelis nav izkustējies vai izkritis. Atverot mani sagaidīja pārsteigums. 

Pie ekrāna invertera savienojuma, vadam ir notrūcis pirmais vads. (Bezkrāsains). Visi vadi ir krāsās, bet galējie vadi ir bezkrāsaini. Tātad jautājums šāds. Vai šis ekrāna vēl būs derīgs, ja es pielodēšu atpakaļ pie savienojuma mazo sāna vadiņu.

 

-- savienojot, ekrāns rāda pilnīgi melnu, bet backlights strādā. Tas nozīmē, ka viņš vēl ir kaut kādu pūliņu vērts? 

*Pieliekot ar pirkstu pie lodētās vietas to vadu, ekrāns jo projām nestrādā! 

 

Paldies jau iepriekš!

Labots - ADESIGNS KalashaLv
Link to comment
Share on other sites

ADESIGNS KalashaLv
Just now, rnxx teica:

Ieliec vismaz foču vispirms.

Es pagaidām nevaru ielikt bildi. Man pašam telefona kamera ir drausmīga un es pat savu seju tajā neredzu (broken). tāpēc jāgaida mājas meitene. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ADESIGNS KalashaLv

Tātad bilde ir ļoti pašvaka un bildēta ar priekšējo kameru, bet lūdzu tas ir vada gals, kurš aiziet pie LCD ekrāna.

 

Datora nosaukums ir: Acer aspire V5-572.

20181102_192320.jpg

Link to comment
Share on other sites

tehno-mans

tas vads nav ķip masas vads? piestiprināts rūpnīcā ar līmi/skoču? Inverters tavam lapsim? - wtf.  Laptops bijis tikai tavās rokās no jauna būdams?

Labots - tehno-mans
Link to comment
Share on other sites

ADESIGNS KalashaLv
pirms 13 stundām , tehno-mans teica:

tas vads nav ķip masas vads? piestiprināts rūpnīcā ar līmi/skoču? Inverters tavam lapsim? - wtf.  Laptops bijis tikai tavās rokās no jauna būdams?

Laptops bija tikai manās rokās. jau pāris gadi ir. Tas vads nav pielīmēts ar līmi, viņš bij pielodēts pie tā metāla kas ir manās rokās. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , ADESIGNS KalashaLv teica:

Laptops bija tikai manās rokās. jau pāris gadi ir. Tas vads nav pielīmēts ar līmi, viņš bij pielodēts pie tā metāla kas ir manās rokās. 

 

Kas tas ir pa vadu, varam zīlēt, bet ja dators tika vienkārši lietots, nevis uz tā veikti izturības testi, tad man grūti iedomāties apstākļus pie kuriem vadi var vienkārši atbirt. Pat tad ja tas ir Acer.

Tas kompis gadijumā Tev nežēlīgi nekarsa un kūleris negāja uz pilnu jaudu?

Link to comment
Share on other sites

ADESIGNS KalashaLv
pirms 3 stundām , Delphin teica:

 

Kas tas ir pa vadu, varam zīlēt, bet ja dators tika vienkārši lietots, nevis uz tā veikti izturības testi, tad man grūti iedomāties apstākļus pie kuriem vadi var vienkārši atbirt. Pat tad ja tas ir Acer.

Tas kompis gadijumā Tev nežēlīgi nekarsa un kūleris negāja uz pilnu jaudu?

Postā ir minēts, ka tas ir LCD ekrāna vads portatīvajam datoram. Tieši tā vieta, kas ir bildē ir vada gals, kas iet pie ekrāna invertera.

 

Vads notrūka mainot LCD displeju. Nepamaniju kurā momentā notrūka, bet tā sanāca. 

Vienkārša doma, vai šis vads būs derīgs, ja notrūkušo vadu pielodēs atpakaļ.

 

Nē, dators nekarst vispār, visu šo laiku dators nav karsis nekad.

Labots - ADESIGNS KalashaLv
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , ADESIGNS KalashaLv teica:

 

Vads notrūka mainot LCD displeju. Nepamaniju kurā momentā notrūka, bet tā sanāca. 

Vienkārša doma, vai šis vads būs derīgs, ja notrūkušo vadu pielodēs atpakaļ.

 

Tad ja tiešām gribās pašam eksperimentēties, tad atliek googlē pec kompja modeļa skatīties izārdītā versijā bildes un cerēt ieraudzīt to štekeri ar visiem vadiem pareizās vietās.

Meklētu pec kaut kādiem tur "Acer aspire V5-572 disassembly", vai ""Acer aspire V5-572 LCD change".... 

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , ADESIGNS KalashaLv teica:

Nolēmu atvērt un paskatīties

 

Pirms 22 minūtēm , ADESIGNS KalashaLv teica:

 

Vads notrūka mainot LCD displeju

Divas dažādas lietas, slinkums rakties, bet, tu zini, kāds tas inverteris izskatās, un kam kalpo

 

pirms 23 stundām , ADESIGNS KalashaLv teica:

backlights strādā

točna zini?

Link to comment
Share on other sites

Tādus vadus neviens prātīgs cilvēks nelabo, bet pasūta iekš ebay vai aliexpress jaunu!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

ADESIGNS KalashaLv
pirms 16 stundām , inteens teica:

točna zini?

tocna zinu ka backlighti strādea, jo pievienojot datoru pie strāvas, backlighti ekrānam ieslēdzas, bet pats ekrans paliek melns. 

 

Vēl ir tāda fīčiņa, ka ja ir savienots iebūvētais LCD displejs ar mātesplati, hdmi nestrāda (pievienojot monitoru, nesavienojas)


pirms 11 stundām , Ronalds teica:

Tādus vadus neviens prātīgs cilvēks nelabo, bet pasūta iekš ebay vai aliexpress jaunu!

zinu, tāpēc jautāju, vai man ir jēga viņu labot, vai labāk sūtīt jaunu.

Link to comment
Share on other sites

ADESIGNS KalashaLv

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...