Jump to content

meklēju HDD ‘’Fujitsu AMILO PRO V8210’’


cainiks
 Share

Recommended Posts

No gaisa nokrita ‘’Fujitsu AMILO PRO V8210’’ , bet pirms izmešanas, glābjot datus, izņemts HDD (80 GB). Kaut aparātiņš laikmetīgajam cilvēkam ir ļoti vājš, varētu savest to kārtībā un noderētu labdarībai, kādam vecam cilvēkam. Varbūt kādai dvēselei ir kāds lūžņa gabals, kas varētu glābt situāciju. Iepriekš PATEICĪBA!

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka ietotājs ir vecs, nenozīmē, ka dators var būt arī galīgi vecs, un, ka tiks lietots "vecais" internets, kam varētu pietikt tik švaks dators. Vismaz, cik atrodu, tur standartā bija 512MB RAM, mūsdienās vismaz 2GB vajadzētu. Tā, janus 2.5 SSD jau no Kingston var dabūt par ~25EUR. Ar kaut ko tādu (arī pieliekot RAM), tur kaut kas varētu notikt.

Ja vēl tīri kā rakstāmmašīnu, tiešā vārda nozīmē, tad OK.

Bača gan jau arī totāli beigta ...


Ar kādu bootablu USB Linux vai tml. vispārējas darba spējas ir pārbaudītas?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varu iedomāties kādā stāvoklī ir šis aizvēsturiskais laptops....

Te nav ko ākstīties. Nogādā viņu uz lūžņu savākšanas punktu.

  • Atbalstu 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Craptops, nekas vairāk. Pa taisno uz nolietotās elektrotehnikas savākšanas punktu.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tāpēc jau čaiņiks tika pie tā krāma, jo nolietotās elektrotehnikas punktā to neņēma pretī. 

Link to comment
Share on other sites

Es pa 5eur tevi varētu atbrīvot no barošanas bloka, ja nav sajāts. Varēsi noziedot vecam cilvēkam, būs lietderīgāk nekā dod to aizvēsturi lietošanā.

Link to comment
Share on other sites

Dārgie ļaudis, aparāts ir vecs, BET lieliski saglabāts. Es saprotu, zēni Jūs, apsmaidot šo eksemplāru, tas ir kā ar pajūgu braukt, BET vienalga aizbraukt var ? un ticiet, tas ir vairāk par ķīniešu FM uztvērēju vecam, trūcīgam vīram, laukos.

Link to comment
Share on other sites

https://www.cnet.com/products/fujitsu-amilo-pro-v8210-15-4-core-duo-t2300e-win-xp-pro-512-mb-ram-80-gb-hdd-series/specs/ Šis ir tas? Vāja dvēsele, 512MB rams, lēns cietais... Es tādu saviem draugiem nedāvinātu, piedod man. Pašam ir ačerīts 5920G, kuram, ieliekot SSD, viņš iet uz max resurisiem, vienkārši tīri internetu browzojot...

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , M@R$$ teica:

https://www.cnet.com/products/fujitsu-amilo-pro-v8210-15-4-core-duo-t2300e-win-xp-pro-512-mb-ram-80-gb-hdd-series/specs/ Šis ir tas? Vāja dvēsele, 512MB rams, lēns cietais... Es tādu saviem draugiem nedāvinātu, piedod man. Pašam ir ačerīts 5920G, kuram, ieliekot SSD, viņš iet uz max resurisiem, vienkārši tīri internetu browzojot...

Neapstrīdu, BET kā jau teicu - vecam, trūcīgam vīram, laukos, lai iedrošinātos, vai lai pateiktu - šo apgūt nevaru. Ja viss aiziet tad var domāt par kaut ko nopietnāku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...