Jump to content

Kur Rīgā varētu savest kārtībā veco Macbook Pro 15'' no 2014 gada?


Katarakta
 Share

Recommended Posts

Man vecajam 2014 gada Macbook Pro 15'' ir šādas problēmas:

- nestrādā vairākas pogas. Nomainīju plastisko vāciju un gumijas konektoru, bet vienalga nestrādā.

- Touchpad grūti spiežas, iespējams salipis.

 

Es saprotu, ka Apple Macbook pro ir dārgi salabot oficiālajos centros, bet varbūt kaut kur Rīgā ir meistari, kas to var izdarīt par saprātīgām cenām?

Link to comment
Share on other sites

Katarakta
Pirms 33 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

BCCS ir samērā labs serviss. Nar arī loti dārgs.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 

Es gan saprotu, ka ja ir jāmainā lielās komponentes Makbukam, piemēram, klaviatūras shēmu, mātes plati, tad tur izmaksas būs lielas un drīzāk izdevīgi jaunu pirkt.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Piezvani viniem, pajauta, cik izmaksas. Piemeram klaviatura 12" MacBook 2016 maksa EUR55. Un par darbu EUR25. Tas ko es vinjiem pedejais jautaju, sadu info sanjemu.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Katarakta

Aizvedīšu pie viņiem uz diagnostiku un tad jau redzēs. Klaviatūra tikai 55 EUR? Kas tieši tajā summā ietverts?

Link to comment
Share on other sites

Katarakta

Heh, ārējo es pats varu nomainīt. Tur jau tā skāde, ka pēc pogu nomaiņas, tāpat gļučī.

Link to comment
Share on other sites

@marter var palīdzet ar remontu, 

jau 8+ gadus viņam uzticos ar jebkuras sarežģitibas remontiem. 

Link to comment
Share on other sites

Tavuprāt, viņi ir tik atpalikuši, ka nezin, kur dabūt rezerves daļas? Nekur arī neredzu, ka būtu prasīts "steidzami, šodien, stundas laikā".

Link to comment
Share on other sites

Es ar to nenodarbojos un darbu te nediedelēju (saprotu, ka tu, Beton, to tūlīt plāno darīt), bet plati var dabūt, piemēram, Ebayā. Domāju, ka abi minētie biedri neiebilstu (par samaksu, protams) nomainīt detaļas, ko sagādājis pats autors, ja nu ir skaidrs, kas jāmaina.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Kad tev reiz apniks tuftu dzīt? :) Ne tev ir kas piedāvājams, ne tu kaut ko pa tēmu saki. Vai arī tu būtu tas, kuram ir bezgalīgi krājumi ar visām rezerves daļām katram jelkad uzražotam portatīvajam datoram vai jebkurai citai iekārtai?

Labots - itanium
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Ja tu tālāk par pirmajiem itemiem ebayā neredzi, tad ar tevi vispār nav nekāda jēga runāt.

Ļoti ceru, ka administrācija nesnauž un Betonam liegs pieeju šim forumam - kārtējo reizi pierāda, ka nav spējīgs būt normāls sabiedrības/šī foruma biedrs. Agri vai vēlu jau viņam apniks veidot jaunus kontus, vismaz vajadzētu, ja nav pavisam kreizy ?

Labots - itanium
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Ierosinájums jau prātīgs un vērtīgs, tikai vai ir ieteikumi, kā to tehniski realizēt? 

??

Banu uz mobilo operatoru izdalītajiem adrešu apgabaliem? Nerunājot par citām opcijām. Paši saprotam, kādām. 

 

Meilus un UA signatūras vispār  katrs skolnieks vulgaris samainīs. 

Labots - rnxx
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , rnxx teica:

Ierosinájums jau prātīgs un vērtīgs, tikai vai ir ieteikumi, kā to tehniski realizēt? 

Ar neatlaidību! Pieņemu, ka adminimoderatoru mums te ir krietni vairāk nekā viens nabaga Betons. Viņam agri vai vēlu būtu jāapnīk cept jaunus lietotājus. Tas neaizņem daudz laiku, bet ir taču reiz jāsaprot, ka tāda attieksme te nav vēlama.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , itanium teica:

Ļoti ceru, ka administrācija nesnauž un Betonam liegs pieeju šim forumam - kārtējo reizi pierāda, ka nav spējīgs būt normāls sabiedrības/šī foruma biedrs. Agri vai vēlu jau viņam apniks veidot jaunus kontus, vismaz vajadzētu, ja nav pavisam kreizy ?

Ir dienas, kad pat 2-3 uzcepj un jau šādi nez cik no vietas, diemžēl vairs nesēžu tik bieži forumā, lai izsekotu :/// vnk lūdzu reportojam, tas padarīs mūsu dzīvi vieglāku, paldies

 

Par pieeju pat nezinu, izmanto kkadus kreisos e-pastus un IP šajā gadījumā arī nederēs. 

Vairāk gan man interesē kāds labums šim

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , itanium teica:

Viņam agri vai vēlu būtu jāapnīk cept jaunus lietotājus

Šī ir teorija! Praksē regulāri cep jaunus lietotājus, mēs banojam un dzēšam saturu. Pagaidām betonam neapnīk... 

Link to comment
Share on other sites

Katarakta

Es aizvedu uz BCCS. Viņi uzreiz pateica, ka uzpūtusies baterija no kaut kādas ķīmiskas reakcijas. Kompis jau ilgi kalpojis. Visas problēmas no uzpūtušās baterijas. Būs jāmaina pa ±260 EUR.

Link to comment
Share on other sites

Kāds nu kuram, tas savas dzīves piepildījums un arī lielākais kaifs...

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Katarakta teica:

Es aizvedu uz BCCS. Viņi uzreiz pateica, ka uzpūtusies baterija no kaut kādas ķīmiskas reakcijas. Kompis jau ilgi kalpojis. Visas problēmas no uzpūtušās baterijas. Būs jāmaina pa ±260 EUR.

4 gadi vecam laptopam likt baču pa 260 eur.... Nē nu ja nav kur likt naudu.... 

Bet savādāk

https://www.ebay.co.uk/itm/A1494-Battery-for-MacBook-Pro-Retina-15-A1398-2013-2014-Me293-Me294-Genuine/142569592339?epid=23013694724&hash=item2131cf5613:g:E7AAAOSwH2VZ8pOW:rk:2:pf:0

 

;)

ps. Ja bailes pašam, es tev to baču varu nomainīt.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Katarakta

Par vēlu. Es jau nodevu. Nav īsti laika apgūt meistara prasmes, tad jau iedošu profiem, lai saremontē. Ja vēl 4 gadus noturēs laptops, tad būs to vērts.

Link to comment
Share on other sites

16.10.2018. , 22:36, itanium teica:

Ar neatlaidību!

Tagad reğistrējies ar niku Pokemonitors.

Neko neraksta, piereğistrējās un uzreiz ķērās pie rep pogu spaidīšanas. 

Vairāki citi noteikti arī ir nesen radīti "useri".

 

Atceros, pirms varbūt pat 11gadiem betons jau kliedza, cik citi esot debilli. Pēc tam meklēja kas sastellēs kaut kāda klienta WP lapeles instalāciju.  Ložņāt pa forumiem, meklējot ievainojamības, kuras pielietot suņpatversmju lapeles pereparēšanai tomēr ir vieglāk, nekā kaut vienu pluginu WP uzrakstīt pa 11 gadiem. ?Toreiz nošpadā un datuvē ķērca. 

Tagad pat elektrībai ķēries klāt, 2,5mm² vara vadu bija ieteicis. Ēkas elektorapgādes kabelim. 

 

Labots - rnxx
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , rnxx teica:

Tagad pat elektrībai ķēries klā

Jau sen. Pirms kādiem 4 vai vairāk gadiem, komentāros ieteica degošu elektrosadales skapi ar ūdeni dzēst (liepājniekiem.lv bija raksts), žēl, ka pats nenodemonstrāja, kā tas darāms.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tas ir vienīgais veids kā pašapliecināties čalim, lai jau, ja savādāk dzīvē nevar un neiet :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2018.10.17. , 11:53, Katarakta teica:

Par vēlu. Es jau nodevu. Nav īsti laika apgūt meistara prasmes, tad jau iedošu profiem, lai saremontē. Ja vēl 4 gadus noturēs laptops, tad būs to vērts.


Sveiki! Same problem ar Mid-2014 MBP. Ka jums gāja ar to remontu un cik ilgi gaidījāt jauno bateriju? Man Capital teica ka divas nedēļas un izmaksas - 255 eiro labākajā gadījuma...

Paldies! 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...