Jump to content

vid eds vēstule, ka esmu pašnodarbināta persona


_dunduks_
 Share

Recommended Posts

Labs vakars!

Vai kāds no jums šodien ir saņēmis eds-ā vēstuli, ka esat reģistrējies kā pašnodarbināta persona un tagad jāsāk maksāt nodokļi?

Man pirmo reizi dzirdēšana, ka es pie viņiem esmu pašnodarbināta persona, bet vēstuli no viņiem saņēmu.

Ceru, ka tas ir kārējais VIDa gļuks (nav jau pirmo reizi), bet gribētu zināt, vai kāds no jums šodien ko tādu ir saņēmis, lai rītdien zinātu, cik stipri lamāties.

Link to comment
Share on other sites

ielīdu EDS.. toč.. ir tāda vēstule.. nu ko.. rīt gaidām rakstu presē kādi lohi strādā VID :D

 

nolamā manā vietā arī.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Kāds brīnums - visi, kuri piedalījās vēlēšanās, saņēma vēstules no VID, jo piedalīšanās vēlēšanās ir saimnieciskā darbība, par kuru ir jāmaksā nodokļi.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Galvenais ir labā ziņa, ka nevienam (tai skaitā pašam VIDam) par to nekas nebūs....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , CAP teica:

kādi lohi strādā VID

Tiešām lohi. Nepietiek, ka vēstule saņemta man kā privātpersonai, vēl tāda pati vēstule atnāca uz SIA. Interesanti, vai akciju sabiedrības tādu arī saņēma...

Link to comment
Share on other sites

Un kāds ir Jūsu patiesais status? Ofic. SIA strādājošs, bezdarbnieks, bezdarbnieks, kurš zaudējis bezdarbnieka statusu - frēlancers?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nu viss vienkārši, vēlēšanas garām, tagad vajag samest naudiņu ievēlētajiem....

Link to comment
Share on other sites

Moš SS ir paķidāts? Man nav, bet citiem paziņām tāda vēstule arī atnākusi un viņi SSkā šad tad esot eksponējušies.

Link to comment
Share on other sites

man nekad nekāda sakara ar SS nav bijis.. neko tirgojis neesmu.. strādāju algotu darbu. Vienkārši jamie randomā atkal izsūtījuši visiem.. kā jau ir bijis iepriekš :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kontā sveši (ārpusģimenes) ļaudis nav skaitījuši naudu?

 

p.s.

Pret uzrakstīto maksājuma mērķi turpmāk jāizturas nopietni.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , CAP teica:

Vienkārši jamie randomā atkal izsūtījuši visiem.. kā jau ir bijis iepriekš

Visticamāk tā. Mēģināju zvanīt uz VID konsultatīvo tālruni 67120000, nestrādā, nav iespējams sazvanīt... Vai atslēguši? Nespēj tikt galā ar zvanītājiem?

Link to comment
Share on other sites

tajā tweet kopā rakstīts, ka tālrunis pārslogots.. vari rakstīt viņiem epastu vai tajā pašā EDS.. 

Link to comment
Share on other sites

Neatceros, kā bija iepriekšējo reizi, vai atsūtīja kļūdas atsaukumu, kaut kāda atvainošanās bija... To gan atceros, ka tās vēstules no ienākošo vēstuļu kastes pazuda, VIDs izdzēsa. Redzēs, kā būs šoreiz.

Pirms 3 minūtēm , _dunduks_ teica:

Bet citiem stress visu nakti.

Atradis par ko stresot. Tikai 5% procentus viņi prasīja. Vai 5% dēļ visu nakti jāstreso, vakarā būtu samaksājis viņiem tos 5%, un nebūtu nekāda stresa naktī. :sarkasms:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Man nē, bet manai mātei gan. Viņai stress 77 reizes vairāk nekā man. Kā nekā valsts iestēde tevi oficiāli apvaino nodokļu nemaksāšanā.

Zanders tādā gadījumā aizgāja no tiešā ētera, bet man nav kur aiziet.

 

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Iedomājos, kādā privātā firmā ja šitā notiktu, kāda darbinieka kļūdas dēļ nesakarā no firmas e-pasta tiktu izsūtīts visiem kontaktiem kaut kāda vēstule, tā, ka pēc tam visi vēstules saņēmēji zvanītu skaidroties, tā, ka pārslogotu telefona līniju, būtu jāatslēdz firmas telefons... Vainīgais smagi pa kaklu dabūtu... Un atvainošanās vēstules noteikti būtu...

A šitiem kauna nav.

Kā būtu nodokļu nomaksā smagi kļūdīties, pēc tam tviterī uzrakstīt - «VID, atvaino»...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Sieva arī saņēma!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...