Jump to content

[VAKANCE] Meklēju 3 programmētājus - PHP, Go un C# / .NET 1300-3500 € (bruto)


MIGs
 Share

Recommended Posts

 

Sveiki foruma biedri !
Meklēju savai uzņēmuma komandai vēl 3 dažādus programmētājus. Konkrētie darba uzdevumi, pienākumi un projekti ļoti variē atkarībā no pretendenta un viņa zināšanām. Tāpat atkarībā  no zināšanām variē arī alga. Orientējošie algu diapazoni pēc nodokļu nomaksas norādīti pie vakancēm.

Šeit es iekopēju info no mūsu web lapas.

 

Vakance: PHP programmētājs

SIA INTERUM Technologies piedāvā darbu PHP programmētājam ar rūpīgu attieksmi pret darbu. Augsti vērtējam cilvēkus, kuriem viens no dzīves mērķiem ir izglītoties un pilnveidoties.

Nepieciešamās zināšanas, pieredze un īpašības:

  • Ļoti labas zināšanas un pieredze PHP objektorientētā programmēšanā, izmantojot tādus PHP ietvarus (framework) kā Laravel.
  • Ļoti labas zināšanas un pieredze darbā ar tādām datu bāzu sistēmām kā PostgreSQL, MS SQL Server vai MySQL.
  • Latviešu un angļu valodas zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī.
  • Analītiska domāšana.
  • Spēja patstāvīgi un operatīvi risināt problēmas.
  • Spēja sadarboties ar komandas biedriem.
  • Iemaņas citu rakstīta programmas koda uzlabošanā un pilnveidošanā.

Citas vēlamās zināšanas un pieredze:

  • Zināšanas un pieredze darbā ar tādiem JavaScript ietvariem kā Vue, CanJS, Ember.
  • C#, .NET
  • Go
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar liela datu apjoma un lielas noslodzes datubāzēm.
  • Pamata zināšanas un izpratne par WEB serveru un protokolu darbībām.

Mēs specializējamies šādās jomās:

  • Auto transporta un dzelzceļa svaru programmatūras izstrāde.
  • Automātiskā auto transporta un jūras konteineru numuru zīmju atpazīšana.
  • Navigācijas programmatūra, darbs ar elektroniskajām kartēm, maršrutu plānošana.
  • Kokrūpniecības un koku transporta nozares programmatūras izstrāde un integrācija.
  • Specifisku uzskaites sistēmu izveide un to integrēšana ar citās sistēmās.
  • Dažādu automatizētu sistēmu izveide un integrācija.
  • Intranet aplikāciju izstrāde valsts un privātajām iestādēm.
  • Programmatūras izstrāde dažādām industriālām iekārtām.

Darba pienākumi:

  • Programmatūras izstrāde, izmantojot WEB tehnoloģijas.
  • Sistēmu plānošana, projektēšana, analītika, izstrāde, testēšana un integrēšana.
  • Esošu projektu uzturēšana un attīstīšana.

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu, atalgojums atkarīgs no potenciālā darbinieka prasmēm un spējām. Mēs uzskatām, ka labam programmētājam ir vērts maksāt lielāku algu.
    • jaunākais programmētājs: 1300-1700 € (bruto)
    • vidēja līmeņa programmētājs 1700-2100 € (bruto)
    • vecākais programmētājs: 2100-3500 € (bruto)
  • Darbu mazā un draudzīgā kolektīvā, kuram ir tendence palielināties, un kurā ir erudīti kolēģi.
  • Darbu gan mazos, gan lielos, ambiciozos un inovatīvos projektos.
  • Iespēju strādāt visos projektu posmos, gūstot plašu pieredzi gan projektu izstrādē, gan projektu vadīšanā un uzņēmuma attīstībā.
  • Cilvēcisku attieksmi.
  • Iespēju pilnveidoties un mācīties ko jaunu.
  • Dinamisku darba laiku.
  • Darba vietu Rīgā, Zemitāna ielā 9.
  • Ērta satiksme un bezmaksas auto stāvvietu.

Pēcvārds:

  • Ja esi labs un apķērīgs programmētājs taču tev pietrūkst pieredze kādā no minētajiem kritērijiem, tad nekautrējies un sazinies ar mums – iespējams, tu mums tomēr interesē.
  • Sūti savu CV uz e-pastu darbs@interum.lv, norādot vēlamo vakanci un pievienojot arī neformālu aprakstu par pieredzi un paveiktajiem projektiem, lai varam detalizēti izvērtēt tavu iemaņu atbilstību mūsu prasībām.
  • Atbildēsim tikai pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

 


Vakance: Go programmētājs

SIA INTERUM Technologies piedāvā darbu Go programmētājam ar rūpīgu attieksmi pret darbu. Augsti vērtējam cilvēkus, kuriem viens no dzīves mērķiem ir izglītoties un pilnveidoties.

Nepieciešamās zināšanas, pieredze un īpašības:

  • Ļoti labas zināšanas un pieredze, programmējot programmēšanas valodā Go.
  • Ļoti labas zināšanas un pieredze darbā ar tādām datu bāzu sistēmām kā PostgreSQL, MS SQL Server, Oracle vai MySQL.
  • Latviešu un angļu valodas zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī.
  • Analītiska domāšana.
  • Spēja patstāvīgi un operatīvi risināt problēmas.
  • Spēja sadarboties ar komandas biedriem.
  • Iemaņas citu rakstīta programmas koda uzlabošanā un pilnveidošanā.

Citas vēlamās zināšanas un pieredze:

  • C#, .NET
  • PHP
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar liela datu apjoma un lielas noslodzes datubāzēm.
  • Pamata zināšanas un izpratne par WEB serveru un protokolu darbībām.

Mēs specializējamies šādās jomās:

  • Auto transporta un dzelzceļa svaru programmatūras izstrāde.
  • Automātiskā auto transporta un jūras konteineru numuru zīmju atpazīšana.
  • Navigācijas programmatūra, darbs ar elektroniskajām kartēm, maršrutu plānošana.
  • Kokrūpniecības un koku transporta nozares programmatūras izstrāde un integrācija.
  • Specifisku uzskaites sistēmu izveide un to integrēšana ar citās sistēmās.
  • Dažādu automatizētu sistēmu izveide un integrācija.
  • Intranet aplikāciju izstrāde valsts un privātajām iestādēm.
  • Programmatūras izstrāde dažādām industriālām iekārtām.

Darba pienākumi:

  • Lielas noslodzes servisu programmatūras izstrāde, izmantojot WEB tehnoloģijas.
  • Sistēmu plānošana, projektēšana, analītika, izstrāde, testēšana un integrēšana.
  • Esošu projektu uzturēšana un attīstīšana.

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu, atalgojums atkarīgs no potenciālā darbinieka prasmēm un spējām. Mēs uzskatām, ka labam programmētājam ir vērts maksāt lielāku algu.
    • jaunākais programmētājs: 1300-1700 € (bruto)
    • vidēja līmeņa programmētājs 1700-2100 € (bruto)
    • vecākais programmētājs: 2100-3500 € (bruto)
  • Darbu mazā un draudzīgā kolektīvā, kuram ir tendence palielināties, un kurā ir erudīti kolēģi.
  • Darbu gan mazos, gan lielos, ambiciozos un inovatīvos projektos.
  • Iespēju strādāt visos projektu posmos, gūstot plašu pieredzi gan projektu izstrādē, gan projektu vadīšanā un uzņēmuma attīstībā.
  • Cilvēcisku attieksmi.
  • Iespēju pilnveidoties un mācīties ko jaunu.
  • Dinamisku darba laiku.
  • Darba vietu Rīgā, Zemitāna ielā 9.
  • Ērta satiksme un bezmaksas auto stāvvietu.

Pēcvārds:

  • Ja esi labs un apķērīgs programmētājs taču tev pietrūkst pieredze kādā no minētajiem kritērijiem, tad nekautrējies un sazinies ar mums – iespējams, tu mums tomēr interesē.
  • Sūti savu CV uz e-pastu darbs@interum.lv, norādot vēlamo vakanci un pievienojot arī neformālu aprakstu par pieredzi un paveiktajiem projektiem, lai varam detalizēti izvērtēt tavu iemaņu atbilstību mūsu prasībām.
  • Atbildēsim tikai pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

 


Vakance: C#/.NET programmētājs

SIA INTERUM Technologies piedāvā darbu C#/.NET programmētājam ar rūpīgu attieksmi pret darbu. Augsti vērtējam cilvēkus, kuriem viens no dzīves mērķiem ir izglītoties un pilnveidoties.

Nepieciešamās zināšanas, pieredze un īpašības:

  • Ļoti labas zināšanas un pieredze, programmējot C# programmēšanas valodā, un, izmantojot .NET ietvaru (framework).
  • Ļoti labas zināšanas un pieredze darbā ar tādām datu bāzu sistēmām kā PostgreSQL, MS SQL Server, Oracle, MySQL.
  • Latviešu un angļu valodas zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī.
  • Analītiska domāšana.
  • Spēja patstāvīgi un operatīvi risināt problēmas.
  • Spēja sadarboties ar komandas biedriem.
  • Iemaņas citu rakstīta programmas koda uzlabošanā un pilnveidošanā.

Citas vēlamās zināšanas un pieredze:

  • Go
  • PHP
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar liela datu apjoma un lielas noslodzes datubāzēm.
  • Pamata zināšanas un izpratne par WEB serveru un protokolu darbībām.

Mēs specializējamies šādās jomās:

  • Auto transporta un dzelzceļa svaru programmatūras izstrāde.
  • Automātiskā auto transporta un jūras konteineru numuru zīmju atpazīšana.
  • Navigācijas programmatūra, darbs ar elektroniskajām kartēm, maršrutu plānošana.
  • Kokrūpniecības un koku transporta nozares programmatūras izstrāde un integrācija.
  • Specifisku uzskaites sistēmu izveide un to integrēšana ar citās sistēmās.
  • Dažādu automatizētu sistēmu izveide un integrācija.
  • Intranet aplikāciju izstrāde valsts un privātajām iestādēm.
  • Programmatūras izstrāde dažādām industriālām iekārtām.

Darba pienākumi:

  • Lielas noslodzes servisu programmatūras izstrāde, izmantojot WEB tehnoloģijas.
  • Sistēmu plānošana, projektēšana, analītika, izstrāde, testēšana un integrēšana.
  • Esošu projektu uzturēšana un attīstīšana.

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu atalgojumu, atalgojums atkarīgs no potenciālā darbinieka prasmēm un spējām. Mēs uzskatām, ka labam programmētājam ir vērts maksāt lielāku algu.
    • jaunākais programmētājs: 1300-1700 € (bruto)
    • vidēja līmeņa programmētājs 1700-2100 € (bruto)
    • vecākais programmētājs: 2100-3500 € (bruto)
  • Darbu mazā un draudzīgā kolektīvā, kuram ir tendence palielināties, un kurā ir erudīti kolēģi.
  • Darbu gan mazos, gan lielos, ambiciozos un inovatīvos projektos.
  • Iespēju strādāt visos projektu posmos, gūstot plašu pieredzi gan projektu izstrādē, gan projektu vadīšanā un uzņēmuma attīstībā.
  • Cilvēcisku attieksmi.
  • Iespēju pilnveidoties un mācīties ko jaunu.
  • Dinamisku darba laiku.
  • Darba vietu Rīgā, Zemitāna ielā 9.
  • Ērta satiksme un bezmaksas auto stāvvietu.

Pēcvārds:

  • Ja esi labs un apķērīgs programmētājs taču tev pietrūkst pieredze kādā no minētajiem kritērijiem, tad nekautrējies un sazinies ar mums – iespējams, tu mums tomēr interesē.
  • Sūti savu CV uz e-pastu darbs@interum.lv, norādot vēlamo vakanci un pievienojot arī neformālu aprakstu par pieredzi un paveiktajiem projektiem, lai varam detalizēti izvērtēt tavu iemaņu atbilstību mūsu prasībām.
  • Atbildēsim tikai pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

 

interum_technologies_logo_600.png

 

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

Nē Drunk, iekš Basic neko nedarām. 

Pašreiz senākais izmantotais ir bijis vecs PERL un seni Delphi ar Interbase/Firebird, bet arī no tiem esam tikuši vaļā. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Nav jau arī tā, ka mums štatā nebūtu cilvēki kas zin aiz kura gala jātur lodāmurs. :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Šis : ļoti labas zināšanas un pieredze C#  dotnetam gan labi iet kopā ar šo;

MS SQL, bet ne ar ļoti labām zināšanām un pieredzi par Oracle datubāzēm. 

Oracle datubāzes parasti izmanto tur, kur lietota Java ekosistēma, nevis dotnets, C#. 

Labots - rnxx
Link to comment
Share on other sites

Atslēgas vārds ir VAI. Ja tu māki labā līmenī vienu no lielajiem SQL Tu mācēsi vai iemācīsies arī pārējos.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nav jau tik vienkārši. Cilvēki izlasa atslēgvārdus un sabīstas, jo tai Oracle DB tomēr ir sava specifika, sākumā liekas, ka nekas liels, bet vēlāk ir... 

Ja vēl taisīta arī serverpuse Javā etc, tad pārsēsties no tā uz C# un dotnetu, nav daudz gribētāju. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , rnxx teica:

Cilvēki izlasa atslēgvārdus un sabīstas

Ar siem komentariem tu tik paradi ka ar un par programeshanu tev jasegas nav nekadas, tik vien ka bezjedzigi muldi un izplati kautkur interneta sagrabstitas puspatiesibas. Un ta katra topika.

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Man arī kaut kā gribētos domāt, ka cilvēks kas pretendē uz programmētājs vakanci tomēr māk lasīt un domāt. Pretējā gadījumā viņa analītiskās spējas laikam tomēr ir par zemu manām prasībām.

Par tēmu Oracle laikam pats arī tomēr šo to zinu un saprotu.

Un jau atkal - man nevajag tūkstots koderus - man vajag dažus labus. Tamdēļ, ja kāds negrib no Oracle+Java pārsēsties uz C#, tad tā ir viņa izvēle. Šīs nav saeimas vēlēšanas un neprovēšu ar populismu izpatikt visiem. Jo īpaši tiem kam šīs vakances nemaz neinteresē.

Link to comment
Share on other sites

2018.10.2. , 20:35, MIGs teica:

un seni Delphi ar Interbase/Firebird, bet arī no tiem esam tikuši vaļā.

Man ir jautājums, kas tagad skaitās kruta platforma lai rakstītu biznesa uzskaites sistēmas priekš win platformas? 

Gribētos lai tiek ģenerēta native aplikācija nevis aplikācija priekš virtuālās mašīnas. Lai būtu ērts, vizuāls izstrādes rīks, kur gui var uzzīmēt un kaudze ar dažādām bibliotēkām (komponenti, framework) 

Piemēram kādas ir visual studio c# priekšrocības pret Delphi, ja runājam par aplikāciju priekš win? 

 

Link to comment
Share on other sites

Go tika paprovēts ne produkcijai - tāpēc ka, "stiļno i kruto". Tad tas iepatikās. Ir uzkodēti vairāki risinajumi un tur viss ir forši.

Nostāja vienkārša - labākais rīks/valoda konkrētajam uzdevumam. Protams, ka jāņem vērā zināšanas, kompetence utt.

Go ir labs servisiem un tādām lietām. Ir momenti kur tas būs daudz labāks risinajums par piemēram PHP.

Ātrdarbība (ja nepieciešams), tredu pārvaldība, skeilošanas utt. Protams nejau prastai excel tipa biznesa aplikācijai vai uzņēmuma mājas lapai.

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , MIGs teica:

Atslēgas vārds ir VAI. Ja tu māki labā līmenī vienu no lielajiem SQL Tu  iemācīsies arī pārējos.

Piekrītu, jautājums kādā tempā. 

pirms 4 stundām , MIGs teica:

Par tēmu Oracle laikam pats arī tomēr šo to zinu un saprotu.

Tieši tāpēc; pašam viegli sanāca ātri apgūt, tāpēc uzskats, ka visi tikpat veikli kā tu sajēgs. Cilvēki nav vienādi. 

pirms 4 stundām , Ronalds teica:

 

Piemēram kādas ir visual studio c# priekšrocības pret Delphi, ja runājam par aplikāciju priekš win? 

 

Personālu vieglāk atrast (dotnetam un c# ), citus aspektus nemāku teikt. 

pirms 9 stundām , AndrisBB teica:

tik vien ka bezjedzigi muldi

Tu man parādi firmu, kura maksājot nevāju piķi par Oracle DB licencēm, lietos to ar C# rakstītu servera softu. Neesmu pat dzirdējis. 

 

Labots - rnxx
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 5 minūtēm , rnxx teica:

Piekrītu, jautājums kādā tempā.  

Mans uzsvars ir uz to, ka ir jāmāk SQL - vismaz kāds no minētajiem.

Es piekritīšu, ka ja māki MySQL, tad Oracle būs grūtāks, BET, ja māki Oracle, tad MySQL būs tāds nieks vien.

Kā arī tā "mācēšana" var būt ļoti dažāda.
 

Pirms 7 minūtēm , rnxx teica:

Tieši tāpēc; pašam viegli sanāca ātri apgūt, tāpēc uzskats, ka visi tikpat veikli kā tu sajēgs. Cilvēki nav vienādi. 

Es zinu, ka visi nav vienādi. Es jau arī necenšos pieņemt darbā visus. Man vajag dažus. Tos kuriem šī neliekas milzīga problēma.

 

Pirms 8 minūtēm , rnxx teica:

Tu man parādi firmu, kura maksājot nevāju piķi par Oracle DB licencēm, lietos to ar C# rakstītu servera softu. Neesmu pat dzirdējis. 

  

Pirmkārt tas nav mans pienākums Tev kaut ko parādīt.

Otrkārt Latvijā vien ir ne viena vien iestāde kur ir Oracle. Valsts iestādēs tā arī netrūkst. Risinājumi ir visdažādākie. Prasības ir visdažādākās. Infrastruktūras ir visdažādākās. Un viss neaprobežojas tikai ar Latviju.

Pasaulē ir daudz jocīgi risinājumi, un kāda velna pēc esi iedomājis ka šī rindiņa nozīmē, to, ka kādam tagad būs jāliek Oracle DB un pārējais jākodē iekš C# ? Tas ir TAVS pieņēmums.

Ps. Oracle ir arī bezmakas (dekstopa) versija.

 

Esmu dodu priekšroku strādāt ar cilvēkiem kuri risina problēmas nevis tās izdomā un rada. Ir cilvēki kuri jebkuram risinājuma atradīs problēmu. Tā laikam nav gluži mana mērķauditorija.

Kārtīgam koderis kodē vairākās valodās un vidēs. Neieciklējās uz vienu. Katram risinājumam izvēlās piemērotāku.


pirms 4 stundām , Ronalds teica:

Piemēram kādas ir visual studio c# priekšrocības pret Delphi, ja runājam par aplikāciju priekš win? 

Manā skatījumā Delphi ir mirusi valoda. Tas, ka kāds viņu vēl baksta, nenozīmē, ka viņam visa ekosistēma ir uzplaukumā. Iespējas, paciņas, bibliotēkas utt. Vēl aizvien ir cilvēki kas tajā kodē, kas to māk, bet lielākoties, tas ir priekš vecāku softu uzturēšanas.

Neredzu nevienu pašu iemelsu jaunākam produktam izvēlēties Delphi/Pascal.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , MIGs teica:

Manā skatījumā Delphi ir mirusi valoda

Bet kas vietā priekš win gui aplikācijām? 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds - C# + .NET.

Tas protams nav vienīgais variants, bet ir tīri labs.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , MIGs teica:

 

Mans uzsvars ir uz to, ka ir jāmāk SQL - vismaz kāds no minētajiem.

Es piekritīšu, ka ja māki MySQL, tad Oracle būs grūtāks, BET, ja māki Oracle, tad MySQL būs tāds nieks vien.

Kā arī tā "mācēšana" var būt ļoti dažāda.

Tas jā, tādam argumentam atliek tikai piekrist. 

 

Kas attiecas uz pārējo, vienkārši iedomājos scenāriju ; firma piķo par makas VS, algo dotnetistu rakstīšanai iekš C# un vienlaikus piķo par Oracle DB serverim, man kaut kā neiet kopā no naudas viedokļa/ personāla piemeklēšanas ērtuma.

Link to comment
Share on other sites

To sauc par - "Laipni lūgts realitātē". Dzīvē viss ir tālu no ideāla.  Un parasti  jo lielākas un dārgākas sistēmas, jo lielākas šausmas tur var ieraudzīt.

Protams, ka ja paši izstrādājam softu, tad tur visticamāk būs Postgresql nevis Oracle vai M$SQL..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , MIGs teica:

Dzīvē viss ir tālu no ideāla. 

Pilnīga taisnība. 

Pirms 6 minūtēm , MIGs teica:

 

Protams, ka ja paši izstrādājam softu, tad tur visticamāk būs Postgresql nevis Oracle vai M$SQL..

Manuprāt prātīgi. 

 

Par šausmām. Ir viena liela firma, kurai kantori DE un NZ. Kaut kāda veca herņa taisīta ar Delphi,  jaunākie pamatā Java risinājumi un analītikām visu ko citu arī izmanto. Nu un viņi smilkstēja, ka nevarot atrast programmētāju ar ciktur gadu pieredzi ar Delphi, papildus citām modernām prasībām. NZ  un DE viņi 2 mēnešus meklēja tādu darbinieku. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , MIGs teica:

Man arī kaut kā gribētos domāt, ka cilvēks kas pretendē uz programmētājs vakanci tomēr māk lasīt un domāt. Pretējā gadījumā viņa analītiskās spējas laikam tomēr ir par zemu manām prasībām.

Par tēmu Oracle laikam pats arī tomēr šo to zinu un saprotu.

Un jau atkal - man nevajag tūkstots koderus - man vajag dažus labus. Tamdēļ, ja kāds negrib no Oracle+Java pārsēsties uz C#, tad tā ir viņa izvēle. Šīs nav saeimas vēlēšanas un neprovēšu ar populismu izpatikt visiem. Jo īpaši tiem kam šīs vakances nemaz neinteresē.

Pieminŗji orāklu? Apex var b't? Es pašlaik esmu meklējumos, Kas un  kāpēc neteikšu..... tas  nav OK..... bet, jā beidzot dzīve esmu sapratis, ka varēty migr;et prom.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tā nu tas ir - dīvānkomentētājiem/programmētājiem grūta dzīve.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Dīvānkomentētājiem/programmētājiem ir ari gruti iedomaties, ka realaja dzive nakas ik pa paris menesiem parslegties startp dazadam videm/datubazem/valodam, jo vienkarshi sanak stradat pie cita projekta. Vai vel biezak nakas stradat pie vairakiem projektiem vienlaicigi starp kuriem ir diezgan minimala parklasanas tehnologjiju zinja.

Domaju ka lielaka dalja darbadeveju mekle tieshi cilvekus kas var parslegties, nevis ir ieciklejusies uz kautko vienu. Kgan lidz shim neesu vel sastapis C# programetaju, kurs nevaretu 2 nedelju laika parslegries uz Javu, vai otradi. Lidzigi starp citam videm, datubazem utt. Cita runa jau ir tas ka aiznjem laiku izprast katras vides ipatnibas un divainibas.

Labots - AndrisBB
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , AndrisBB teica:

Vai vel biezak nakas stradat pie vairakiem projektiem vienlaicigi starp kuriem ir diezgan minimala parklasanas tehnologjiju zinja.

Paldies par kūkām, mani tādi darbi neinteresē. Ja tajos man jāprogrammē kaut kas. 

Pirms 52 minūtēm , AndrisBB teica:

Kgan lidz shim neesu vel sastapis C# programetaju, kurs nevaretu 2 nedelju laika parslegries uz Javu, vai otradi. 

Šim diezgan reti tic augstā priekšniecība un HR. 

Okei, MiGs  ja pats atlasa, viņš rubī, kas un kā, tad var cilvēciski visu izrunāt. 

Pirms 52 minūtēm , AndrisBB teica:

Lidzigi starp citam videm, datubazem utt. 

Aha, viss tik ātri un vienkārši.......

Pirms 52 minūtēm , AndrisBB teica:

 Cita runa jau ir tas ka aiznjem laiku izprast 

Beidzot uzrakstīji to kas sen bija jāuzraksta. 

Labots - rnxx
Link to comment
Share on other sites

Nu tad uzraksti kada vide tu programme un kadas tieshi ir atskjiribas starp C# un Javu, kas tev nelauj parslegties 2 nedelju laika starp valodam? Nav runa par par kautkadu Guru limeni, bet ta lai var rakstit jaunu kodu vai labot esoshu, kaneka lielaka dalja laika paiet tieshi labojot jau esoshu kodu.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , rubb teica:

Pieminŗji orāklu? Apex var b't? Es pašlaik esmu meklējumos, Kas un  kāpēc neteikšu..... tas  nav OK..... bet, jā beidzot dzīve esmu sapratis, ka varēty migr;et prom.

Nē, Oracle formas, apex vai ko citu neizmantojam.. Proti nevienā projektā tie nav un nav arī bijuši.

Ir projekti/produkti kur Oracle ir kā DB jo kādu nebūt iemeslu pēc tā ir vai tā vajag.

Oracle tiek likts, kā piemēr, ka ja māki Oracle, māki arī citus SQL.

 

AndrisBB ir uztvēris manu domu un velmes.  Man ir puiši kas pēc PHP sāka C# - un nekas - sakodēja dikti labi.  Protams, ka temps ir mazāks, nekā kad taisa otro projektu, bet nu programmētājam ar lielo burtu nomainīt valodu nav nekas traks. Bieži tas viņiem ir interesanti un paplašina savu redzes loku. Iemācās kaut ko jaunu.

Nav jau arī tā, ka mētājas starp valodām un vidēm aiz nav ko darīt.

 

Te var vilkt paralēlas ar to, kā ir "Datorspeciālisti" kas visu mūžu instalē Windows un vēl aizvien apgalvo, ka XP ir labākais. Tai pat laikā citi instalē un konfigurē to ko vajag un viņiem ir vienalga kāds Windows, Linux vai OSX stāv uz dzelža.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

Nu tad uzraksti kada vide tu programme 

Lietoju VS 2017, MBrace, WebSharper,  F# un C#. 

Javai IntellJ IDEA vai Eclipse. Nekrāmēšu tālākus palagus, tas kas jādara ar Javu, tur tagad tikai nedaudz priekš suppota, viss labi uztaisīts. 

Supportējamās DB uz šo brīdi Oracle 11g un 18c. Attiecīgi viss ar to saistītais. 

C# un Java atšķirības, nu ir, tur tak pilns internets, negribas aizkakāt MiGs tēmu ar palagiem, kopīteistotiem linkiem. 

pirms 3 stundām , MIGs teica:

  Man ir puiši kas pēc PHP sāka C# - un nekas - sakodēja dikti labi.  

Piedzīvots, no php ar Symfony uz C# ar VS, bet feini, ka bija kas atbalsta šo procesu. Adaptācijas sanāca periods ap 1 mēnesi, ne mazāk. Sintakse ap 1 ned, bet daudzmaz dotnetu pamatus izprast ap 1 mēn vajadzēja, ja dziļāk domā apjēgt. 

DB no MS SQL uz Oracle, nemelošu, ap 4 mēneši.

pirms 3 stundām , MIGs teica:

  Protams, ka temps ir mazāks, nekā kad taisa otro projektu.

Prieks par reālu sapratni. Vrb pie tevis ir forši strādāt? 

pirms 3 stundām , MIGs teica:

Tai pat laikā citi instalē un konfigurē to ko vajag.

Ar to man nav problēmu. 

 

Labots - rnxx
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

lasot visu šo, es no datoriem neko nesaprotu, bet ir ieteikums @AndrisBB pārvākties uz Latviju, un strādāt tautas labā, bet pamuļķim @rnxx , beigt tēlot pārgudro super vīreli ..............

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , rnxx teica:

Prieks par reālu sapratni. Vrb pie tevis ir forši strādāt?  

Sevi slavēt ir tizli, bet puiši par attieksmi no manas puses nesūdzas.

Man tomēr ir salīdzinoši mazs kolektīvs un nav birokrātu armija kas sēž citiem uz kakla un nerviem.

Jāstrādā ir, daudz un dikti, jo par skaistām acīm nevienam nemaksā. Nav tak valsts iestāde. :D 

Bet nav tāds režīms, kā ir lielajās kooperatīvajās vidēs. Nav arī tāds konveijers.  Koderim pašam ir daudz jādomā un jāpiedomā pie risinājuma. Parasti nav specene no A-Z, kur pateikts, ka vajag API ar šādām funkcijām, šādiem parametriem un jāatgriež šādi dati.  Koderim nav jārisina domstarpības ar klientu ja tādas ir, bet ir tikai prātīgi, ka tie kas kodē, arī piedalās plānošanā un specenes veidošanā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Pirms 47 minūtēm , MIGs teica:

Koderim pašam ir daudz jādomā un jāpiedomā pie risinājuma. Parasti nav specene no A-Z, kur pateikts, ka vajag API ar šādām funkcijām, šādiem parametriem un jāatgriež šādi dati.  Koderim nav jārisina domstarpības ar klientu ja tādas ir, bet ir tikai prātīgi, ka tie kas kodē, arī piedalās plānošanā un specenes veidošanā.

 

Un mēs zinām vien valstisku projektu, kur tas tā nenotika vis.

-----------------------

Tā GO valoda tagad sāk aizstāt C++, ka tik daudz kur mana to komplektā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , drunk_lizard teica:

migs, kad tev vajadzees elektronikas eng, piezvani man

Paturēšu prātā. Viens manas komandas elektroniķis arī mīt šajā forumā. :)

 

Raimonds1 - par E-veselību varu teikt 2 lietas:

1.) Rezultāts ir bēdīgs.

2.) Žēl, ka es nedabūju to veidot par tādām naudām. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tu taču būtu aizsūtījis kādu pie daktera dažas dienas pētīt un uzdot būtiskus jautājumus, kas tas tāds ir, ko viņš tur raksta, kāpēc un kur vēl visas tās gudrības, ko viņš tur raksta ir sarakstītas (zāļu registrs, ķīimiskie noaukumi, analogi, diagnožu klasifikators un šifri, izraksti utt.) cik tur vārdu un burtu, cik pacientu (līdz 2000 uz vienu dakteri, no tā ērts personalizēts meklētājs pēc uzvardiem, adresēm, radurakstiem un diagnozēm) cik epizožu dienā un cik minūtes drīkst to recepti vai darba nespējas lapu rakstīt, jo 50 reiz  3 minūtes ir divarpus stundas. Gan jau kādas 3-4 jau darbojošās lokalizētās programmas būtu izpētījis. Un serverim UPSi (reāla ziņa - nav elektribas, nav e-veselības, 1 zināma epizode) un varbūt vēl kādus rezerves serverus klātu un datu apmaiņu.

Un tad tā būtu simfonija jau sākumā, nevis kakofonija.

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Bet varbūt tas taisni bija biznesa plāns - taisīt slikti, lai vēlāk noslauktu vēl naudu par uzlabošanu ?! Visādi varianti iespējami.

Ps. Strādājot ar valsts ietsādēm bieži vien lielākā problēma ir tā, ka tajā pusē nav kompetentu cilvēku kas būtu piesaistīti projektam. TB Tu  nevari uztaisīt labu produktu, ja otrā pusē nemākt pateikt ko tad viņiem vajag un nespēj atbildēt uz Tevis uzdotajiem jautājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu tagad aizejošais premjers ir pateicis, kas viss, ko taisīs no jauna, ier jaskata salagojamība skontekstā, ka tas saskan ar visu, kas taisīts pirms tam, bet tas ir bijušais premjers, to var visadi interpretēt un to jēgpilno politisko un organizatorisko domu visādi izķēmot.

 

https://tvplay.skaties.lv/900-sekundes/900-sekundes-10304738/   Kučinskis 9.40 min. Jautājums. Ģirts - Vai valsts iestādēm ir vienota informācijas tehnoloģiju politika? Standartizēta programmatūras un ierīču izvēle. Privātais sektors ir pierādījis, ka ir iespējams darboties efektīvāk, visu centralizēt. Vai sistēma nav pārāk sadrumstalota. Kučinskis - Nu, tikai divus, divarpus gadus atpakaļ šo jautājumu..., tas tā arī tika nostādīts. Šobrīd vairs nekādas pašdarbības separātiskas nevar būt ministrijās, viss tas tiek koordinēts ministrijās un ar vienu noteikumu, ja kāds kaut ko ievieš, tad viņai jābūt savietojamai ar citām, bet, nu, runājot par agrāko sadrumstalotību, jautājums ir ļoti pareizs, jo man reizēm ir radies iespaids, ka valsts pasūtijumi ir bijuši vienkārši, lai privātais sektors patrenētos, jo jāatzīst, ka Latvijas IT privātais sektors ir ļoti spēcīgs, es pat atļaušos teikt, stiprākais Baltijā, to arī rāda arī mūsu privātuzņēmumu panākumi starptautiskajā tirgū, izcili programmētāji, un ... faktiski jau materiāls ir, valsts vienkārši.... nu daudz konsekventāk ir jānoformulē uzdevumi, ko grib redzēt, pretējā gadījumā darbs ir darba pēc un pēc tam domā, ko ar to produktu darīt.

 

Nez, kas taisīs e-būvniecību?

Link to comment
Share on other sites

Būsim atklāti - nosauciet 3 valsts IT projektus, kas būtu izdevušies bez liekiem aizkavējumiem un liekām izmaksām. Protams, mans posts jau slīd uz mistisko partiju (populistu) pusi, bet tas ir fakts, ko paši variet apliecināt - privātais savu darbu izdarīs 3x ātrāk un 3x lētāk, nemaz nerunajot par 3x ātrdarbību, kamēr valsts taisa savus mistiskos konkursus un beigās sanāk visādas e-veslības un citas figņas, kamēr privātie cērt piķi un visi ir priecīgi par darbu.

Neko es te nereklamēju, tik atrakstos tik pat bezjēdzīgi kā raimis un vel viens otrs dornis te :)

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Raimonds1 teica:

Un serverim UPSi.

 

Pirms 18 minūtēm , Raimonds1 teica:

 varbūt rezerves serverus klāt.

 

Par e-veselību es neko nekomentēšu. 1. Neesmu pat interesējies. 2. Man viņu 100 gadus nevajag. 

Kas attiecas uz real life klientiem, jā, kur ir kārbas, ir rezerves elektroapgādes pievadi,  ğeneratori un pat rezerves sistēmas citur. Tas viss ir vajadzīgs tikai tad, ja internets ( internāts ) darbojas. 


Pirms 14 minūtēm , MIGs teica:

Bet varbūt tas taisni bija biznesa plāns

Arvien reālāk šis liekas visticamākais variants. 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Nu, paga, CSDD strādā labi. Un VIDs arī pēc dažiem uzlabojumiem. Bibliotēku datu bāzes. Steriem sistēmu, kas strādā labi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , alusbundza teica:

ir ieteikums @AndrisBB pārvākties uz Latviju

Es labprāt pārvāktos, ja izdotos atrast interesantu darbu manis interesējošā jomā un par godīgu samaksu, nevis 700EUR. Uz doto mirkli esu atradis tik pāris uzņēmumus, kas tā pa nopietnam ar to nodarbojas, vai arī mazākus tādus pa pusei nopietnus. Ganjau ja baigi gribētu tad kautko atrastu, bet izvēle nav liela. Vienīgais ko es redzu ir ka varētu iesākt pats savu nodarbošanos, bet tam vēl vajag iekrāt mazliet pieredzi un līdzekļus.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 14 minūtēm , AndrisBB teica:

ja izdotos atrast interesantu darbu manis interesējošā jomā

vai tad šā topika autors neatbilst taviem mērķiem ?, un alga ir virs 700 eiro 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...