Jump to content

Lieneage OS Phone gļuks


abi
 Share

Recommended Posts

Labsvakars!

 

Ir Oneplus One telefons ar jaunāko Lineage OS. Vakar pamatīgi izliju un telefonam arī kaut kas tika. Aparāts pēc pāris stundām vakarā atslēdzās, pie dzīvības nebija piedabujams nekādīgi, bet visu nakti nostāvējis pie lādētāja, no rīta braši paziņoja ka baterija pilna un bez problēmām ieslēdzās (atslēdzās daudz vēlāk pēc pastaigas un tobrīd vispār neienāca tāda doma prātā ka tam varētu būt bijis kāds sakars ar ūdeni - telefona aukšgals vienkārši drusciņ no kabatas ārā bija, kāda pile gan jau ka trāpīja, bet nekas īpaši traks). Jau nopriecājos, bet vēlāk atklājās interesanta nianse. Zvanītāji mani nedzird, pavisam nedzird. Taču pēc izmeklēšanas atklājās ka Viber, WhatsAPP ļauj mani dzirdēt. Tālāk mocīju jau Phone aplikāciju, nekadus aizdomīgus iestatījumus neatklāju, pat apturēju, atstatīju un iestatīju atpakaļ - nekas nelīdz. Kamēr ņēmos joka pēc zvana laikā spiedu podziņas atslēgt mikrofonu un pie reizes arī citas, tai skaitā skaļais zvans. Izrādījās ka pie skaļā zvana viss darbojas.

 

Kādas idejas, beigts ir kāds no 3 mikrofoniem, gļuko pati Phone programma, esmu pamanījies kaut kur ieslēgt kādu mistisku opciju?

Kā notestēt atsevišķi katru no mikrofoniem vai darbojas?

Link to comment
Share on other sites

Nemāku One+, bet ja augšā ir austiņu ligzda, tad tur mitrums mēdz taisīt jautrības. Ir bijis līdzīgi ar Galaxy S5.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu salēji, aparāts jājauc ārā un jāskatās, kas tur ir nokorodējis un nobeidzies. Varbūt pietiek ar tīrīšanu, varbūt nē.

Ar softu reinstaliem netiks līdzēts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...