Jump to content

TCL U55C7006


Supermakaka
 Share

Recommended Posts

Ko gribi īsti zināt?

Nu ir viens tāds īpašumā - TCL P60 serijas TV - pa lielam identisks. Kā android televīzors no dzelžu puses ir diezgan ņiprs - nekas nelago. Strādā ātri. Jo tādi dzelži ir top sērijas Sony, kuri maksā varāk kā divas reizes dārgāk.  Standartā nāca ar 6 andrīti, tagad ir apdeitojies uz 7 androidu.

no mīnusiem, nav optiskās audio izejas (vismaz manējam) ir doma pieslēgt sounbāru, bet ir spdif banāns, kur lētajiem SB palielam nāk ar optiku. ....esošie skaļruņi priekš tās telpas par mazu. Kaut gan tevis izvēlētajam ir savādāks skaļruņu izvietojums +JBL.... Bet labums, ka ir 3,5 audio džeka izeja, kuras nav lielai daļai Samsungu un LG TV - vismaz entry level klasei

Nākamais, lēns digitālais tjūneris, lēni pārslēdzas starp kanāliem, vai arī conax modulis gadījies tāds...

Par HDR neko nepateikšu, jo nav bijusi iespēja patestēt. UHD youtūbi rāda ļoti labi :) 

Man nāca komplektā 2 pultis, kur otra ir RF smartam paredzēta. ir ok. Kaut gan man LG pults labāk patīk, jo ir skrollēšanas rullītis (subjektīvi - faktiski ērtākā pults, ko esmu lietojis) 

Par LCD paneli pa lielam neko sliktu neteikšu. Bet par ideālu nenosaukšu. Jo attēlu apstrādāšanas procis ir ar savām mušām. Paiet kaut kāds laiks, kamēr saliek visus uzstādījumus, lai bilde man apmierinātu.

Bet par to cenu ļoti ok TV

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , DeEK teica:

no mīnusiem, nav optiskās audio izejas (vismaz manējam) ir doma pieslēgt sounbāru, bet ir spdif banāns

Vispār jau tas ir + ne vis - ,jo, tīri teorētiski, pa koaksiālo kabeli būs kvalitatīvāks signāls.

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu meklēt pēc iespējas dumāku TV un visām funkcijām piemeklēt kautkādu raspberiju vai vienalga kādu ""boxu", ta kautvai shortcutbox.

Jo "viedāks" tas TV, jo lielāka iespēja ka mēsls un varbūt pat neiespējami saremontēt.

Pēdējais dārgais Samsung ko redzēju bija pa 2150€, totāls mēsls. Jā, ar Android. Tikai  nevar uzinstalēt neko kas nav Samsung mārketā. Čoms nopirka, es padomāju, o, forši, Android, uzliksim 1 kameru uz sētu lai rāda, tjipo - vārtiņus. Skuju...

Labots - Krontins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Krontins teica:

Pēdējais dārgais Samsung ko redzēju bija pa 2150€, totāls mēsls. Jā, ar Android. 

Nu nu :)))) parādi man kaut vienu Samsung ar Android :)))


Pirms 22 minūtēm , Krontins teica:

Čoms nopirka, es padomāju, o, forši, Android, uzliksim 1 kameru uz sētu lai rāda, tjipo - vārtiņus. Skuju...

No sākuma pa purnu čalim, kas ieteica samsung ar Android :)

Link to comment
Share on other sites

Kas tas par TCL - pirmo reizi dzirdu par tādu brendu?

Link to comment
Share on other sites

ķīnietis

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , jema teica:

ķīnietis

man jau bija tāda aizdoma. Tāpat kā savulaik vesteli, akiras un vēl visādi brīnumi. Nu nē, ja pērk TV, tad es tomēr izvēlētos pazīstamu brendu, visticamāk Sony. 

Link to comment
Share on other sites

TCL are laiku arī skaitīsies "brends" ja kko nesacakares


Tāpat visi ražotāji tagad savā starpā mainās ar detaļām, visiem oled TV piemēram ir matricas no LG :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , romajo teica:

Vestel plates ir daudzos lēta gala brendīgo teļuku.

Pēdējā laikā ar Tv nav  sanācis ņemties, Daewoo un Panasonic taisīja vienādas šasijas.

Link to comment
Share on other sites

Zēni gribat šausmas SHARP, raudiens nāk!

Link to comment
Share on other sites

Muterei pirms 5 gadi nopirku SHARP 32" FHD. Bija laba cena/performance. Iet, nekāda vaina.

Link to comment
Share on other sites

Jā tikai šiem ir savu elementu bāze, pie remontiem nomirt gribās!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...