Jump to content

Android viedtālruņu RAM "prasīgums".


rnxx
 Share

Recommended Posts

Par RAM nemāku komentēt, bet par iekšējo atmiņu gan ir ko teikt.

 

Sākot ar 6 andrīti, sistēmā ir tāda lieta kā Adoptable Storage - karti formatē kā iekšējo atmiņu un viņa dzīvo telefonā neizņemama. Izņemt vari, bet citā telefonā / datorā nenolasīsi info no viņas. Bet ir viens liels BET - ne visi telefona ražotaji ļauj tai fīčai piekļūt (dēl sistēmas ātrdarbības / stabilitātes etc shit).

 Pašam ir Galaxy S5 ar 16GB, kas ir man par maz - tapēc ar ADB komandām (bez root) pārformatēju 128GB karti kā iekšējo atmiņu. Nekādas bremzes vai lagi nav novēroti. Ā nē, ir divi gļuki - pirmais, nepareizi rādās iekšējās atmiņas daudzums (tikai cipars nepareizs) un stock kameras aplikācija neļauj burstā fočēt - nokaras ar "nezināma kļūda".

 

Interesanti ir ar cienītās Huawei - tam ir iespēja karti noformatēt kā iekšējo krātuvi bez dejām ar tamburīnu, bet tā karte lasas uz citiem telefoniem / datoriem bez problēmām.

Idejiski - aplikācijas vienalga tiek instalētas iekšējā krātuvē, bet visi dati (whatsapps etc) liek savus datus uz atmiņas kartes, kas tagad ir kā iekšējā atmiņa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, es savam Motorola Moto E (2015) uzliku alternatīvo firmwari ar 8.1 androīdu. Šodien speciāli pārbaudīju - jebkuru aplikāciju var uz sd karti pārnest.

Pirmie novērojumi - strādā ātrāk kā ar stoka 6.0 un bača arī tur nedaudz ilgāk. Bez aktīvas lietošanas 2 dienas izvelk. 

Link to comment
Share on other sites

atslēgvārds "alternatīvo"

 

man p10 lite ar ražotāja 8. andri pie manas lietošanas tur 3+ dienas.. protams, kad sīkais tiek pie youtubes bača salīdzinoši ātri noplok :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem kas piedalās tēmā. 

Tagad ir kādam ir kaut kāda pieredze ar Nokia 3.1,  Huawei Y6 (2018) un to motorolas modeli, ko Ronalds ielika veikala linkā? 

 

Labots - rnxx
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...