Jump to content

Mehāniskās klavieres remonts


ivo
 Share

Recommended Posts

Sveicināti,

 

Ir mehāniskā klaviere Razer BlackWidow 2013. Laiku atpakaļ sāka gļukot jo bērns laikam aplējis ar ka'du šķidrumu, neatzīstās.

Nomainīju uz citu, lēto klavieri, bet ir doma saremontēt, jo tā lētā man galīgi nepatīk. Pēc kāda pusgada stāvēšanas atkal pieslēdzu kompim lai konstatētu kas tieši gļuko, jo biju jau piemirsis. Pārbaudīju - viss it kā strādāja. Nākamajā dienā sāku rakstīt un konstatēju, ka daži burti tā kā "ieklemmē" - piemēram nospiežu s un aiziet gara strīpa ar ŠŠŠŠŠŠŠ un tā kamēr nospiež kādu citu taustiņu. Līdzīga situācija ar n burtu.

Jautājums - ir vērts remontēt viņu? Lodēt ārā gļukojošos taustiņus un mēģināt tīrīt? Vai labāk pirkt jaunu un viss. 

Link to comment
Share on other sites

Hei,

Jaucis ārā esi? Man tādu pašu klavieri pielēja ar tēju. Jaucu ārā un vienk tīriju ko varēju, paši slēdži šķiet ka nebija pielijuši tikai aizmugure 'shēmai' bij mitra/lipīga, to notīrīju un iet vēl tagad(~2 gadi). 

Link to comment
Share on other sites

Ja zinātu, ka tieši paša taustiņa vaina, un nomainot pāris taustiņu viss atrisinātos, tad, domāju, ir vērts labot. Pārlodēšanas videopamācības atrodamas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , akiims teica:

Jaucis ārā esi?

Man bija viņa izjaukta. Apakšpuse it kā tīra, no virsas metāla ekrāns un taustiņi, tur neko daudz neredz. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...