Jump to content

Iesakiet tastatūru (led, ru/eng)


osscar
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Varbūt kāds ir manījis kādu USB  klaviatūru ENG/RU ( jo bieži kaut ko meklēju netā ru valodā...un bez ru ir neērti - jā var on screen keyboard uzlikt - bet tāpat...līmēt burtus ar nav variants  - nespīdēs) ar izgaismotām pogām ( tieši uzrakstiem nevis , kad visa apakšā spīd kā disko gaisma)...un kurai nav idiotiskais geimeru dizains...

Pašlaik ir defender - viss ir it kā ok, pogas pat nav pārāk uzmācīgi zilas...vienīgi to nikno (tumsā bliež pa acīm)  defender logo aizlīmēju ar melnu izolācijas lentu...

Prasītos biku "slim" variantu - traucē biku tā platā "lāpstas" daļa zem pogām...

Cik skatos - ENG izvēle ir liela, bet ar ru ...minimāla praktiski...arī eyā neko neesmu manījis.

te redz to lāpstas daļu:

DSC00011.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

nu arī variants, jāpamēģina.

bet nu esmu pieradis vēl kopš bk001 laikiem pie tās klavas ?

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Logitech visas savas klavieres taisa arī ar eng/ru izkārtojumu, pats lietoju K270 ar abiem izkārtojumiem. Vienkārši vajag pameklēt.

Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no pieraduma. Man reti sanāk ko krieviski drukāt un tad gandrīz kā pirmo reizi rakstot - gandrīz katrs burts jāmeklē ?.  Phonetic arī ir problēma - jāatceras, kur slēpjas visādi ъ ь й э u.c. specifiskīe fonti. Jau vairākus gadus  lietoju šo  un Ctrl+C; Ctrl+V, manām retajām reizēm pāris liekās darbības ir ātrāk, kā meklēt katru fontu uz klavieres:devil:.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , osscar teica:

Varbūt kāds ir manījis kādu USB  klaviatūru ENG/RU ar izgaismotām pogām

Kāds zina, nav tāda klaviere, ka izgaismojās tikai tie burti, atiecīgi, kura valoda ieslēgta?

Link to comment
Share on other sites

Zux, tas jau būtu mega ekskluzīvi - bija tak tas projekts ar klavu kur katra poga kā mazs lcd ...

 

Paldies par ieteikumiem - jā ar vadu gribētos....un logitech skatījos, bet negribu par tastatūru maksāt 100 eur...+ viņām arī tie dēļi priekšā - tas laikam kaut kāds ergonomikas kliedziens.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , osscar teica:

bija tak tas projekts ar klavu kur katra poga kā mazs lcd ...

Nezinu, vai tagad kaut kur var nopirkt. Bija cena tām klaviatūrām krietni pāri 2000 $. Mājaslapa. Cik var saprast, apsīka tas projekts.

 

Link to comment
Share on other sites

Hvz par veici atch kā jsu likās...taustini esot garām...paskatījos netā...+manam defenderam var spilgtumu regulēt 4 limeņos ..ok. 

Link to comment
Share on other sites

Bet kas tev īsti nepatīk tagadējai? Tikai tā platā lāpstas daļa?

+ viņai nosaukums kā tavs niks forumā tikai ar vienu s. :D:D 

Link to comment
Share on other sites

jā - lāpsta ir vienīgais mīnuss, bet ok vismaz "mīksta" plastmasa nevis lētā ?


Nāks rudens/ziema būs vairāk pie datora jāsēž gribējās visu sakārtot, bet ok būs labi...

Link to comment
Share on other sites

Ja kas, CM suppressor noteikti ne slim variants. Toties man ļoti patīk izgaismojums - nav nekādu rgb utt šit'a.. Tāpat, priekšā ir lāpsta :D

 

P.s. Tas, ka spīd starp pogām, nu nemaz netraucē. Pat palīdz. Iepriekš bija kaut kāda noname 'alchemy illuminati' tastatūra - bija gana grūti.. Pat ne grūti.. Nemāku pateikt - acij nācās ilgi fokusēties, lai saskatītu simbolus. Bet tur bija patizla zila vai sarkana gaisma tikai simboliem.

 

Protams, izgaismojuma līmenis minimālais+ir ambilight aiz monitora. Vismaz man acis nenogurst un var visu vakaru līdz 2-3 nosēdēt pie pc bez kādām komplikācijām.

Labots - Msnikss
Link to comment
Share on other sites

Jā šo redzēju ..lāpsta nav tik liela, bet man atkal nepatīk,ka spīd starp pogām gaisma....nevisvtikai paši simboli...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , osscar teica:

Jā šo redzēju ..lāpsta nav tik liela, bet man atkal nepatīk,ka spīd starp pogām gaisma....nevisvtikai paši simboli...

Es piem. lietoju Logitech K740 ,šāda - youtube.com/watch?v=VzQ-jewzvNY

Ļoti patīk taustiņi, ērta, apgaismojums priekš manām prasībām ideāls. Ir mazliet lāpsta priekšpusē, bet tā galīgi netraucē. Cena vienīgais gan tev nevarētu patikt :) Jūzoju ar tādu kādi 1,5 gadi, kvalitāte ok.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...