Jump to content

Pērku portatīvo


zeltaporteris
 Share

Recommended Posts

Perku portatīvo datoru. Prasības ekarāns15" batareje vismaz 3 stundas. Disks nav svarīgs. Vajadzētu lai var pavilkt vairākas daudzas interneta lapas reizē ar video atskanošanu. Principā darbs ar internetu. Vēlams naudiņās līdz 250 eur. Šobrīd lietošanā HP lētais gals. Proci nepateikšu bet nevelk. Ja ir kas labs dodiet ziņu. Vajag līdz ceturdienai dabūt mājās. 

Link to comment
Share on other sites

Pa tādu ciparu jau jauns ar visu ssd sanāks +/-, rams gan 4GB būs. 

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Nu es ar uz to paskatijos bet nu jau sen neesmu baigi sekojis jaunumiem un tos procesorus baigi nevaru atškirt ar ražīgumu un laikam tak biki video karte ar jāskātās. Tapēc jau jautāju ka kādam ir kas labs ko piedāvāt ja nē skatos jau uz šo https://m79.lv/portativiedatori/portativiedatori/hp-elitebook-8460p-i52520m-4gb-128gb-ssd-14--dvd-w7pro-zasilacz-uzywany

 

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

kolēģis grib notirgot šādu :

lenovo ideapad 300-15isk
i5 6200u
8gb 1modulis
radeon r5 m330
1tb sshd
ekrāns hd
lietots 2 gadi -garants tikko beidzies
vizuālais normāls-8 no 10.

cena- teiksim 260€

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

Tad ss ir ar sliktu bateriju. Javar novilkt aptuveni 3 + stundas darbībā. Laukos bieži pazūd elektrība a darbs ir jādara. Nu mana cienītā nav gatava izdod šobrīd vairāk par 210 euro. Jo zinot to ka vel ar to ņemsies 4 gadīks sīcis tad neko baigi jaunu nevēlos iepirkt. Tā kā divi jau ir nobeigt tad ir skaidrs uz ko skatīties

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , zeltaporteris teica:

Tad ss ir ar sliktu bateriju.

Un? Kur problēma? 

https://www.ebay.co.uk/itm/6-6A-Battery-For-Lenovo-ThinkPad-T410-T420-T510-T520-W510-W520-Laptop-9-Cell/281481975907?hash=item4189a21863:g:gRwAAOSwTA9X3jFR 

 

Nopērc jaunu baču. Kopā būs 146 EUR. Ja būs bača jāpērk. Man līdzīgs lietots Lenovo un bača 3h iztur ja laptops netiek slogots. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...