Jump to content

Jautajums par wifi un lattelecom


sequenze
 Share

Recommended Posts

Pirms 26 minūtēm , snukurins teica:

Starp citu arī IP kameras lāgā negrib iet un karās ja ir vairāk par vienu staciju un nav ierubīts WDS.Pamatojums>bez WDS nav ,,redzamas,, MAC adreses.

Nezinu ko Tu domā ar vairāk par vienu staciju, bet ja ar to ir domāts hop, tad esmu redzējis strādājošus RouterOS risinājumus, kur vairākas kameras iet uz vienu SXT sektoru un pēc tam ar parastu SXT iet uz NVR un viss lieliski strādā. Protams, PTZ kameras grozot ir minimāli redzama aizture, bet kopumā tā lieta strādā.

P. S. Nestrādāju Mikrotīklā, vienkārši esmu entuziasts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Guncha teica:

Būtu man iespēja to LTK iTV patestēt, tad arī visticamākais, ka atrastu risinājumu.

Nju priekš Deamland.lv memberiem nav nekad bijusi problema neko notetēt.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 12 stundām , snukurins teica:

Starp citu.Vai tādas rozetes,vai līdzīgas kas redzamas bildē ar labo nosaukumu nummur viens un kuras var iebūvēt grīdlīstēs ir Latvijā nopērkamas?

Skaidrs ka ir nopērkamas, gan tādas, gan mazliet savādākas, Ogres būvmateriālu veikalā kādreiz tādas tirgojām, arī citos veikalos pa pilnam bij.  Nezinu gan kāds tur sakars ar Amerikāniem, bet Poļi ražo kādas vien vēlies. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Par rozetem es ari saku. Reti kad vinas kads pirka, tapec ari nebija jegas vinas turet veikala, bet ja kadam vajadzeja tad paris dienu laika vareja dabut. Uz vietas bij tikai tad, ja kads pasutija un nepanjema.

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 22 stundām , Racer teica:

Follija cepurītes maini, atbilstoši modes tendencēm? 

Ko? Vai tad no folijas nebija stringi jātaisa?! B*e, kāda suņa pēc es to pakaļniezi tagad ciešu?!

 

a par vadu, man bija pārliecība, ka ar oridžinal vadiem nekāda šaize nenotiks. Bet nu jā, kopš USB ir kudiš vairāk par 5V un pusampēru, joki mazi.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Diezgan kreizī doma Šņukuram laist visu instalāciju zem līstēm. A tu pamēģini stūrī ielocīt vienu 3x2,5, vienu koaksiāli un divas piektās kategorijas tā, lai nekas netraucē. Nošausies! Vadus zem līstēm, protams, liek, bet tas ir kā glābšanas riņķis nevis standarts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2018.08.22. , 13:18, snukurins teica:

Kādam vispār ir izdevies interaktīvo izlaist caur WIFI?

Ja kādam interesē, tad šis pasākums strādā caur wifi. Divi Mikrotik, viens ''Main'', kurā iesprausts Baltcom modems un otrs ''Station'' mode pie TV. Viss rulee.

Link to comment
Share on other sites

Līdz Telekomam nav sanācis vēl tikt, bet Baltcom un Balticom interaktīvās var smuki palaist caur wifi. Varbūt arī šāds info kādam būs ļoti noderīgs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...