Jump to content

Jautajums par wifi un lattelecom


sequenze
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Kāds būtu risinājums šādai situācijai-

Man tv ir pie sienas, kur pieejama tikai kontakt ligzda. Vēlos pievienot lattelecom televizijas dekoderi kuram nepieciešams lan vads no rūtera. Rūteris atrodas citā istabā, un ievilkt vadu nav risinājums. Respektīvi kā dabūt internetu dekoderā bez vadiem

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Caur wi fi visām jāiet, tikai caur šo WiFi parastais nets neies, raidošais wi fi jā sprauž dekodera televīzijas izejā.  Ir bijis gadījums, kad neiet 3. Dekodera ports un piespraužot 2. Portā router un pēc tā abus dekoderus, viss notiek. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , snukurins teica:

Ievilkt vadu vienmēr ir risinājums

 

Izskatās, ka autors dzīvokli īre. Citu iemslu neredzu, kādēļ neizvēlās labāko variantu. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , staylez teica:

Izskatās, ka autors dzīvokli īre. Citu iemslu neredzu, kādēļ neizvēlās labāko variantu. 

es savā laikā tīkla vadus un caumurus slēpu aiz grīdlīstēm. un īstenībā arī tagad tā ir izdarīts, lai savilktu ethernet kur vajag.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Arī fakts, bet atkal jāskatās, vai tas ir iespējams, jo mana dzīvoklī ir pielīmetas koka līstes :D bet nu ar komunikāicju viss ir kārtībā, un rozetes savilktas katrā istabā ;) 

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , uldii12345 teica:

Ir bijis gadījums, kad neiet

vai ir bijis gadījums, kad iet?

1) LTC grib redzēt dekodera MAC adresi, un nekādu citu

2) aizdomas ka arī hop-i tiek skaitīti

3) tepat forumā ir lasītas teiksmas par it kā darboties spējīgiem risinājumiem, taču aizdomas ka tās tikai teiksmas. Ne pats esmu sastapis, ne no kolēģiem neesmu dzirdējis par tādiem brīnumiem, kaut arī mūsu ikdiena ir LTC pieslēgumi.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

šķiet ka vienā līdzīgā tēmā bija ieteikts risinājums caur dd-wrt firmwarēm un ieslēgtu multimēdiju modi. Kaut kā neaizgāja, vai nu roku leņķis vai pacietības trūkums vai viss kopā. Arī motivācija bija tikai "sporta pēc". 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , snukurins teica:

Mikrotik rādiolinkiem nav tāda opcija?

par kādu opciju runa?

Link to comment
Share on other sites

Kur problēma painteresēties pie Lattelekom ?  Gan jau ir risinājums, bet nez vai bez viņu dzelžiem, jo kā jau te teica - tajā galā ir "jāredz" dekodera MAC adrese. Var jau būt, ka klonējot MAC var ko sabīdīt.

Link to comment
Share on other sites

sequenze
pirms 6 stundām , staylez teica:

 

Izskatās, ka autors dzīvokli īre. Citu iemslu neredzu, kādēļ neizvēlās labāko variantu. 

Dzīvoklis mans, nesen uztaisīts remonts, bet nolohojos ar tv vietu, un tagad gribu citur stiprināt. Tv ar ambilight, uz sienas kronšteina, tapēc negribas vilkt redzamus vadus. Bet nu laikam jau finālā būs vien jāpalaiž zem līstēm un jāizvelk kaut kā reģipsim otrā pusē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

sequenze
Pirms 42 minūtēm , snukurins teica:

Te nu ir galvenā lohotrona daļa>izvēlēties pareizās līstes.ASV iedzīvotājiem šajā ziņā ļoti veicas.

 

Līstes izvēlētas un iegādātas pareizās - 14x160 mdf, ir grope kur mierīgi ielien lan vads. Čakarīgākais varētu būt izvilkt vadu no sienas aiz tv, līdz apakšai.

Pirms 35 minūtēm , gulbīc teica:

 

Bet mudžeklis ar kabeļiem aiz televizora ir OK?

Dekoderis arī paslēpts tā ka ar pulti jāiet pie TV pārslēgt kanālus?

Profili salikti horizontāli?

 

 

Dekoders jau tagad stāv aiz tv, un viss slēdzas bez problēmām.

Pa vidu kronšteinam ja viss mudžeklis salikts, tad no malas vispār neko neredz.

Profili vertikāli ar 50cm soli, sanāk pieķert kronšteinu pie diviem. Pietam regipsis 2 kārtās visur. Tv- plāns, viegls 55".

 

Vairāk interesē vai variants ar powerline būs tik pat uzticams un vienmēr strādājoš kā lan vads no rūtera?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Te nu ir galvenā lohotrona daļa>izvēlēties pareizās līstes.ASV iedzīvotājiem šajā ziņā ļoti veicas.

Tu paskaties ārā pa logu, PSRS laiks beidzies! ASV līstu speciālists, kas dzīvo sausajā tualetē :biggrin:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

tak skaties shortcut.. i dekoderi nevajadzēs.. i ar vadiem čakarēties :D

Link to comment
Share on other sites

Kā tad deinterleisētu pat HD ar plastmasīgu bildi. 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Powerline strādā 100% nesen ir mēģināts. Variantu ar ruteri mēģināju pirms gadiem četriem. Vienkārši parastāko tplinku ar defaulto firmwari un konfigurāciju, iespraudu lattelecom dekodera 2. portā, tp linkā abus lattelecom dekoderus un viss darbojās. Ko tad reāli maina tas, kā signāls tiek padots caur wi fi vai vadu? (nav runa par stabilitāti vai ko citu, bet tieši principa ziņā). 

Link to comment
Share on other sites

Es negribētu sev rozetes pie pašas grīdas. Līdz grīdai jāstiepjas, kad rozetē jāieštepselējas. Nav ērti.

Link to comment
Share on other sites

vai tad bieži spraud rozetē? :D bet vispār jā.. pie pašas grīdas rozetes ir mazliet muļķīgi.. arī putekļi salien vairāk.. man pašam ir kādi 25cm virs grīdas...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , CAP teica:

vai tad bieži spraud rozetē?

Ir lietas, kas rozetei piespraustas pastāvīgi, un ir lietas ko regulāri spraudelēju, piemēram, mobilā telefona lādētāju neturu rozetē iespraustu, kad jālādē telefons sanāk spraust, tāpat fotoaparātu akumulatoru lādētāji, visādi elektroinstrumenti, kopumā diezgan tās spraudelēšanas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

mobilā telefona lādētāju neturu rozetē iespraustu

Mobilo tel. lādētāji (4) visu laiku stāv iesprausti.

 

Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

ir lietas ko regulāri spraudelēju, piemēram, fotoaparātu akumulatoru lādētāji

Tādām lietām man vienā vietā nolikts pagarinātājs, lai ērti kaut ko iespraudelēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zux teica:

Mobilo tel. lādētāji (4) visu laiku stāv iesprausti.

Vai tas ir pareizi? Tikko apskatījos sava mobilā telefona lietošanas instrukcijā, tur rakstīts - pēc telefona uzlādes lādētājs jāatvieno no elektrotīkla. Es daru, kā pamācībā norādīts. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , snukurins teica:

pat elektrības kontaktus var ,,nolikt,, tur kur vajag.

Ja uzskati, ka kontakti grīdas līmenī ir "tur kur vajag" - man žēl tevis.  Nu ja mājās ir kāds i-Robots, kurš pats atrod un uzlādējas, tad vienu tā var, bet normāli ir kontakti apmēram metru no grīdas, lai ne tikai akrobāts, bet normāls opis var bārdas dzenamo, vai ome tējkannu pieslēgt, nesaķerot mugurkaula problēmas.

 Man, piemēram, speciāli ierīkoti vairāki kontakti datorgalda/rakstāmgalda līmenī, jo diezgan regulāri kaut kas (telefona, foto, video aķu lādētāji, audio vai video maģi (joprojām ik pa laikam kāds kaut ko atstiepj saciparot) u.t.t.  Lai es katru reizi tēlotu kaķi un rāpotu pa grīdu :D?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Vai tas ir pareizi? Tikko apskatījos sava mobilā telefona lietošanas instrukcijā, tur rakstīts - pēc telefona uzlādes lādētājs jāatvieno no elektrotīkla. Es daru, kā pamācībā norādīts.

Tas nav pareizi. Viens cienījams foruma biedrs pirms laika bija licis fb bildi, ar pašaizdegušos samsung micro usb lādētāja galu. Kopš tās reizes rauju ārā visus mobelu lādētājus, kas netiek izmantoti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Zux teica:

Mobilo tel. lādētāji (4) visu laiku stāv iesprausti.

Njāa, malacītis :D. Vispār normāli būtu tikai ledusskapi un vēl šo to (boileri u.t.t.), kam vajag barošanu visu laiku, atstāt pie tīkla. Bet vai tad tagadējā jaunatne spēj domāt - seko tikai Youtube "pamācībām" :D?

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , raiviic teica:

lai ne tikai akrobāts vai ome tējkannu pieslēgt

Tējkannai un līdzīgām lietām jābūt rozetei pie galda.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas pats gludeklis, vai fēns gaužām neparocīgi lietojas.

Un, ja sanāk pārkārtot mēbeles, tad vispār čau, meklē rozeti pagultē

Link to comment
Share on other sites

vannasistabā ir kontakts metru virs zemes.. parasti tiek izmantots priekš fēna :D virtuvē kontakti ir virs virsmas priekš iekārtu pieslēgšanas (mikrene, tosteris, mikseris utt) vai to pašu mob.tel palādēt :D tajā pašā laikā priekš cepešnieka/ledusskapja kontakti ir ap 10cm virs grīdas.. 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , versatile teica:

Tas nav pareizi. Viens cienījams foruma biedrs pirms laika bija licis fb bildi, ar pašaizdegušos samsung micro usb lādētāja galu. Kopš tās reizes rauju ārā visus mobelu lādētājus, kas netiek izmantoti.

Follija cepurītes maini, atbilstoši modes tendencēm? 

Link to comment
Share on other sites

mljē, sabaidīji. Man vislaik visi čārdžeri stāv iesprausti, bet nu ja Tu tā saki, tad ticu. :( 

Link to comment
Share on other sites

 

2018.08.22. , 13:18, snukurins teica:

Kādam vispār ir izdevies interaktīvo izlaist caur WIFI?

Savukārt powerline darbojas tikai ja atrodas uz vienas fāzes

 

ja ir un strādā, ( kadu km attālumā testēts) tikai tur neder lētie asus tplik dlink sūdruteri, ko visi te iesaka pirkt jo redz uz kastites rakstits 450Mbps :D , neteikšu to teicienu pa anniņu un šķuņa sienu 

2018.08.22. , 17:47, Lapais teica:

3) tepat forumā ir lasītas teiksmas par it kā darboties spējīgiem risinājumiem, taču aizdomas ka tās tikai teiksmas. Ne pats esmu sastapis, ne no kolēģiem neesmu dzirdējis par tādiem brīnumiem, kaut arī mūsu ikdiena ir LTC pieslēgumi.

Brauc ciemā uz liepaju sapazīstināšu ar čomu kuram strādā, jau kādus 7-8  gadus tā :D

2018.08.22. , 18:50, snukurins teica:

Nu man jau atkal interesēja tas paasākums nevis māžoties ar WIFI dzīvokļa/mājas robežās bet ,,padot,, uz vietu kur Lattelekom nav pieejams.

Mikrotik rādiolinkiem nav tāda opcija?

Ja ir tāds risinājums, bet tas maksās pa setupu. + pa iekartām. Kā jau rakstiju pie pirma citāta ir testēts ~ km attaluma, tieka padota gan optika gan iTV uz radu privāmāju, lai nav jamocas 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , SweeC teica:

Ja ir tāds risinājums, bet tas maksās pa setupu. + pa iekartām

Ka tik autoram nesanāk lētāk vēl vienu eiroremontu uztaisīt ar visiem vadiem savās vietās. Un nekādu intrigu.

Link to comment
Share on other sites

Ne, ņu kā velaties ir strādajošs setups, gribat maksājat, negribat nē. kas ta man, es šij setupa tikai starpnieks, jo mans čoms boot nesež. gribat viņš uztasīs paprasīs savu cenu. 

 

kā to izdarīt zinu, un varu, bet ne es to darīšu ne es to teikšu kadam citam. ( cienu to ka cilvēki ir pavadījuši n-ās stundas sava laika un līdzekķu lai to izdarītu )

Link to comment
Share on other sites

Katrs jau dara kā grib/var/māk, bet par tādu naudu sanāk Mikrotik rūteri un integrētās antenas un tur konfigurācijas iespējas ir tādas, kādas TP-Link utml. nosacīti krāmiem, nav pat sapņos rādījušās + firmware un OS regulāri tiek uzlaboti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

Nu man jau tā īsti nevajag,gribētos tikai uzzināt.Atklāti sakot tā īsti uz to neiespringu arī tad kad mēģināju.Biju dzirdējis ka Ubiquiti jāierubī WDS un multicast.Ierubiju,negāja.beidzu krāmēties.

 Starp citu arī IP kameras lāgā negrib iet un karās ja ir vairāk par divām stacijām un nav ierubīts WDS.Pamatojums>nav redzamas MAC adreses.

tas tapēc, ka neko nesajēdzat no tikliem. mes ar betonu visu laiku sakam, samaksājat izdarīsim, un strādas, tas ka jus izlasat, ka kads žurnaļuga review ir uzraktijiska tas ir labs nenozime ka tas ir ( atgadinašu citatu pa anniņu un šķuņa sienu ) 

Pirms 24 minūtēm , ggg97 teica:

Nu tad setupu studijā, ne tikai reklāmu. 

 

šo setupu nedrikstu, jo nav mans, varu piedavat savis paša veidoto IPTV, sikāk te https://www.facebook.com/groups/WLAN.LV/permalink/1770099403320520/?__xts__[0]=68.ARBmAVzqN4E5M62-JhG-kkLfYqWurSwRGiVhg_x7YS9098PCLX6IuS5LCr1yZqvZmnE8SKspWVNW5caZs77qCInqo8a39tnRDqCpxYF_cnYOmgxLQhk1d8OegoE39do5I1MK1K6UCfoTR0VHPHvBUwSIy1R0oWRYHiHrav8C81fseQkZ9bYBzg&__tn__=-R

( visas LTC helio iespejas jau man bija pirms viņi pa to saka domāt) 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ggg97 teica:

Mans citētais koments bija adresēts Gunčam.

piedodu tev pa pogad citet nenospie;sanu :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , ggg97 teica:

Mans citētais koments bija adresēts Gunčam.

Būtu man iespēja to LTK iTV patestēt, tad arī visticamākais, ka atrastu risinājumu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...