Jump to content

traktorista tiesibas, derigas ir...?


Lauris Teimanis
 Share

Recommended Posts

Esmu uk, problema ir tada ka ir traktoristu tiesibas A.B.C kategorija, izdotas LV, bet UK precizak Rugby, Coventry mekleju darbu. Bet noprotu ka man ir vaidziba apmainit tiesibas, savadak darbu neredzet man pec kategorijas ka savas ausis.. atvainojos par gramatikas kludam, datoram no kura rakstu bibleoteka nav garumzimju. 

Varbut ir kadi varianti vai adreses ar precizetam noradem kur varetu apmainit tiesibas? Bet ir tikai traktorista, nav viegla vai cita transporta.

Es biju te uz pastu, bet problema ir ka viniem te var nomainit pilnigi visas tipa tiesibas bet konkreti vot uz kategorijam ka traktoristu nav, formas nebija!

 

Mani papirini izskatas ta :

 

 

Bet prasa vai pieprasa uzradit cscs card :

 

 

Nevareju normala formata -, atvainojos ka bildes ir atseviski, kads pasakat prieksa visu ka jadara ja ir zinams, vai ari varetu satikties uk, kautkur un visu siki smalki izstastit butu velams pedejo 4 darbadienu laika, sakot no 20.08.2018 - 25.08.2018, protams butu Velams to izdarit mana pilseta, talak par coventry bijis nekur nesmu. No vilciena stacijas lidz inshuren birojam.

Esmu uzlicis noverot zinu epasta, var mani facebook uzmeklet. esmu Lauris Teimanis. Ar patriotisku T kreklu uz solina. Un ja iespejams zinot mesendzeri. 

 

apliecibas paraugs.png

cscs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lauris Teimanis

jav zvaniju, noteica ka derigas ir EU valstis tik kapec UK darba deveji par to nav informeti vel nezinu..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Lauris Teimanis teica:

jav zvaniju, noteica ka derigas ir EU valstis

Nesatrauc sevi drīz nederēs!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Traktoru tiesības viņi nemaina. Pastā aizsūti formu, lai dabūtu mācību tiesības, piesakies testam un noliec. Savādāk tu neko neizdarīsi, jo kategorijas, un noteikumi te ir pavisam citi.  Tik tas ka tā pat kā auto tiesībām, uz testa centru te jābrauc pašam ar savu transportlīdzekli, šinī gadījumā traktoru :)

https://www.gov.uk/guidance/agricultural-vehicle-licences-and-fuel

 

 

Pietam parastu traktoru, kas te skaitās F kategorija, var braukt ar B katergoriju (mašinas tiesības)

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...