Jump to content

Problēmas ar Lattelecom internetu - Alcatel I-240W-A rūteris


Artifical21
 Share

Recommended Posts

VebKamera

Hm, pēdējos gados kaut kā sanācis, ka LAN kabeļus tikai pats kniebju. Izskatās, ka pareizi daru - nu gandrīz nekad nav bijuši gļuki.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Sveiki biedri! Vēlējos nedudz paturpināt šo tēmu ar savu pieredzi izmantojot TET internetu. Kādus gadus 3 atpakaļ arī biju izmantojis TET internetu. viss ok, strādāja labi. Tad sanāca pārvākties uz adresi kur nebija iespējams TET optiku slēgt. Pārgāju uz citu. Tagad atkal jau dzīvoju pavisam jaunā vietā un esmu atpakaļ pie TET optikas 500mbps. Deva viņi savu Nokia rūteri. Pēc mēneša lietošanas ir tā pati problēma kas autoram - katru rītu nepieciešams rūtera restarts lai wifi strādātu. Arī neko nekačaju, lietoju yotube un shortcut. Nezinu vai tas ir tagad dēl tā ka covid19 un visi vairāk tīklā sēž vai nu vienkārši tas nokia rūteris ir s**s.

Kādam arī ir tāda sāpe ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , vovanslv teica:

nokia rūteris ir s**s

ir tas pats vecais sliktais alcatels... :D tik uzrakstiņi pamainīti un porti vietām samainīti..

 

pērc savu rūteri priekš wifi un nahren atslēdz wifi tet`a rūterim... tikai tā jēdzīgi var to izmantot..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Klau, kāds no jums var izskaidrot, kur bija problēma. Tātad, pirms pāris nedēļām bija traucējumi TET optikai (internets nedarbojās pilnībā). Tajā brīdī viņu helpdeskā autoatbildētājs tā arī teica, ka problēmas. Ok, pēc pāris stundām viss sāka darboties, bet tika piefiksēta viena lieta. Daļa lapu vērās vaļā (piem.tvnets, šis forums arī, ja kas), bet daļa nē (piem.delfi, lsm). ITV arī strādāja.

 

Protams, visas iekārtas tika pārstartētas. Nepalīdzēja. Savukārt caur wifi viss 100% vērās vaļā+ vēl kas. Pieslēdzot vadu pa taisno pie modēma (apejot rūteri ((TPlinks)), arī viss 100% strādāja, Bet kā pieslēdza pie rūtera, tā daļa ;apu atkal neveras vaļā. Tika izmēģināts uz vairākiem datoriem (ieskaitot portatīvo).

 

Vairākas minūtes tika runāts ar viņu helpdesdu. Čalis problēmu neredzot, viss līnijai kārtībā. Pat savā galā pārstartēja visu, ko varēja. Beigās iedeva numuru tehniķim, lai zvanot, braukšot uz vietas skatīties. Taču pēc pāris stundām brīnumainā kārtā viss sāka darboties, kā nākas. Tā arī nesapratu, kur bija problēma, ka pat viņu atbalsta dienests nevarēja palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , base7 teica:

Bet kā pieslēdza pie rūtera, tā daļa ;apu atkal neveras vaļā

te jau vairāk pēc DNS problēmām izskatās. tas TPLinks tur mok jopcīgi uzvedās ar šo. ar šādiem man nekāda pieredze, nespēšu komentēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , snukurins teica:

TPLinks taču bija iesprausts pareizajā portā?TET LAN4?

Nekas netika aiztikts. Visi vadi sasprausti kā parasti.

P.s. Rūtera vads pieslēgts pie modēma LAN1 ligzdas, (LAN2-ITV), pārējie abi porti brīvi.

Papildināts. Ja kas, modēms Huawei HG8240.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , snukurins teica:

Vai tad lietotājs to var izdarīt tagad?pirms x gadiem kad parādījās Techicolor gribēju atslēgt wifi bet supports man stāstīja ka to nevarot,ja pienākoties wifi tad pienākoties.

Var atslēgt iestatījumos, arī agrāk varēja.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

var izdarīt

elementāri.. ir pat poga tam. (nav pat nekādos iestatījumos jālien)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Pirms 44 minūtēm , LeWildSchlong teica:

Uzraksti sakarīgu jautājumu un es atbildēšu.

Huawei HG 8145 V5 vai Nokia G-240W-C vai Huawei HG 8245H vai ALLU G-240W-A. Ka es sapratu si ir pedeji ruteri pie vinam?? 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Mikrotiks, bet tev neviens nedos tev iespeju izveleties pat no tiem parejiem drankiem.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Bien Venidos
pirms 18 stundām , rLAND teica:

Huawei HG 8145 V5 vai Nokia G-240W-C vai Huawei HG 8245H vai ALLU G-240W-A. Ka es sapratu si ir pedeji ruteri pie vinam?? 

Viņi paši izvelas ko likt konkretaja adrese. Mana ciematā visiem ir Alcatel Lucent.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Bien Venidos teica:

Viņi paši izvelas ko likt konkretaja adrese. Mana ciematā visiem ir Alcatel Lucent.

Viņi izvēlas no tā ko izvēlies tu, un kādi ir pieejamie ātrumi. Starta netam prastāks aparāts, izklaides netam jaudīgāks, kā arī ar dekoderiem tā pat. 

Ja ņem starta netu, tad dekoderus dod vecākus, sūdīgākus, izklaidei jaunākus, ātrākus.

Pašam atbrauca pieslēgt Startu un jau krāmēja veco Arrisu ar Tehnikoloru virsū, bet piemetu montierim kabatas naudu, un sastellēja visu izklaides aparatūru..

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Stasss teica:

Viņi izvēlas no tā ko izvēlies tu....

Nejauc dsl/tv/gpon vienā katlā.... 

"Bien Venidos" runā par gponu, un visiem ciemā ir Alcatel, jo OLT ir Alcatel.
nevar pie Alcatela OLT pielikt klāt Huawei HG8240 ONT kasti, lai arī cik tu tam tehniķim samestu kabatas naudu

 

Labots - hero
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Stasss teica:

atbrauca pieslēgt Startu un jau krāmēja veco Arrisu ar Tehnikoloru virsū, bet piemetu montierim kabatas naudu, un sastellēja visu izklaides aparatūru..

Inčīgi. Sanāk, montieriem rūterus dod uz svara, un viņš pats var izvēlēties, kādu konkrētā adresē likt?

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , 138 teica:

Sanāk, montieriem rūterus dod uz svara, un viņš pats var izvēlēties, kādu konkrētā adresē likt?



Savā laikā tas bija no centrāles atkarīgs kas bija pilsētā uzstādīta, tiesa tas bija GPON un savi gadi 7-8 atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , 138 teica:

Inčīgi. Sanāk, montieriem rūterus dod uz svara, un viņš pats var izvēlēties, kādu konkrētā adresē likt?

Izvēlēties neizvēlas, bet gan jau līdzi lamatā ir visādi aparāti jebkuram gadījumam.


pirms 6 stundām , hero teica:

Nejauc dsl/tv/gpon vienā katlā....

Šoreiz nerunāju par kaut ko konkrēti, bet tieši par faktu ar to ierīču dalīšanu. Protams, ka katram slēgumam savs aprīkojums.

Link to comment
Share on other sites

Bien Venidos
pirms 10 stundām , rLAND teica:

Kadi ir alternativi ruteri, ja mainit uz savu ruteri?? Divi ruteri ne gribu. 

nekādi. Viņu liktais un klāt savu kasti. Un viss

 

 

2020-06-03_23_13.09-1.jpg

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Bien Venidos teica:

nekādi. Viņu liktais un klāt savu kasti. Un viss

 

 

2020-06-03_23_13.09-1.jpg

Ja es gribu nopirkt savu ruteri, tikai 4 modeli un viss uz visu pasaule?? 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 11 stundām , rLAND teica:

Kadi ir alternativi ruteri, ja mainit uz savu ruteri?? Divi ruteri ne gribu. 

Tad vienīgais variants, kas atliek sastāv no virves un ziepēm.

 

Pirms 40 minūtēm , rLAND teica:

Ja es gribu nopirkt savu ruteri, tikai 4 modeli un viss uz visu pasaule?? 

Ko dos to lietosi vai ari meklesi kur ir veikals virvei un ziepem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Bien Venidos

Es te domaju, kada huja pēc mani ONT nelaiž iekšā, izradas http izrubits arā bet ieslegts https 👽

2738.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Atgriežoties pie Nokia G-240W-A.

 

Pēkšņi vairs nevar pieslēgties pie viņa wifi. Izrādās pats pa sevi noresetojies uz rūpnīcas defaulto, un ar defaulto paroli strādā. Ar laptopu paņemu kabeli, piespraužos pie Nokia, bet webs neatbild. Reboot nepalīdz. Factory resets dod iespēju 1 minūti pabakstīties webā, un tad webs pazūd. Piezvanīju vakar uz TET, viņi pabrīnijās, pateica ka viņu galā viss smuki. Šodien atzvana man, un atvainojās, saka ka visiem lietotājiem ir izslēgta iespēja pieslēgties pie saviem optiskajiem rūteriem, un viņus konfigurēt. Kad atkal būs iespēja to darīt, TET nezin. Ja grib nomainīt paroli, to viņi var izdarīt telefoniski.

 

Mans sašutums ir par to, ka lietotāju nebrīdinot, noreseto wifi paroli, tad sēdi dažās stundas un debugo. Un vēl sašutums ir par to ka izslēdz piekļuvi konfigurēšanai, un arī par to nebrīdina. Bet nu tā firmware laikam ir tik caurumaina, ka nedrīkst ļaut nevienam tur slēgties klāt.

 

P.S. Es zinu ka iebūvētais wifi nav jālieto, bet man tur ir pieslēgta tikai viena automatizācijas iekārta, kurai internetu vajag reti, un mans mājas wifijs tur neķer.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Tad tagad sanāk, ka tur, kur wi fi izslēgts, viņš atkal darbojas un aizkakā ēteru? 

Link to comment
Share on other sites

Bien Venidos

Man uz  I-240W-A https strada kaut logos rakstits ka http un https ir disabled

Labots - Bien Venidos
Link to comment
Share on other sites

Bien Venidos
pirms 11 stundām , YoMāns teica:

Pārstartē.

 

2754.png

Link to comment
Share on other sites

Bien Venidos
pirms 8 stundām , YoMāns teica:

Nu jā, viņš uz WAN diseiblo.

Vaitad pēc publiskas ip adreses bija pieejams admin panelis?

Link to comment
Share on other sites

Bien Venidos

Es savu Alkatīgo Luciferu pārbaudiju caur kautkadu portu čekeri - viss bija disabled.

Link to comment
Share on other sites

Rihards B

Sveiki. Varbūt kāds gudrs cilvēks paskaidros šo pinga dillemu :( Izmantots TeT optika

IMG_4016.JPG

IMG_4015.JPG

Labots - Rihards B
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites


Nezinu, vai kvalificējos līmenim "gudrs cilvēks", plus tehniski nav aprakstīts, kā tiek mērīts šis maģiskais 'Pings' (un tu visticamāk pats nezināsi, jo aplikāciju neesi rakstījis ;]) tāpēc maksimāli īsi.
99.99% ka abi testi nemēra vienu un to pašu.
Pirmkārt lokācija atšķirsies.
Otrkārt:
- ja pirmajā bildē tev ir specifisks testers - tas var mērīt izmantojot icmp (te pat vēl objektīvāk būtu palaist pingu no cmd)
- otrajā bildē, piemēram, aplikācija var vispār nemērīt icmp pingu, bet tikai kaut kādu 'in game trafika aizturi', nosacīti piepluso klāt visu aplikācijas darbības +kompja komponenšu stacku, kas ir jāveic lai dabūtu 'response' rezultātu... Rezultātā arī ir  lielāka aizture dēļ pašas 'aplikācijas overheada'

Līdz kamēr nebūs zināmas kas tās par aplikācijām un uz kā balstoties tās dabūt kadus rezultātus - visas atbildes tev arī būs vispārīgas
 

Labots - hero
Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , Rihards B teica:

Varbūt kāds gudrs cilvēks paskaidros šo pinga dillemu

Pārāk virspusējs jautājums. Ir zināms tikai, ka tev ir Tet līnija. Kas par progām? Kas par slēgumu aiz tet modema? Ir vēl kādi rūteri vai kas cits? Varbūt tu centies izdabūt max labu ping no modema 1 ether porta, kur default piešķiras iekšējā ip?

Link to comment
Share on other sites

Rihards B

Tet Optika 500mb/s modems huina Alcatel w-240, iesprausts 4porta cik saprotu bridge mode router Netduma R2 tā arī ir aplikācija kas redzams 2 bildē.

1.bilde ir no in-game NHL20 uz PS4. Serveris atrodās Zviedrijā IP (13.49.126.2).Vienkārši gribetu zināt kādus vitamīnus ēd  Baltcoms jo iespēja dabūt ping zem 15 In-game bet Tet 35

vel uztaisiju Trace varbūt palīdzēs.

IMG_4017.JPG

Link to comment
Share on other sites

martinno
Pirms 19 minūtēm , Rihards B teica:

huina

 

Tu sevi tā apsaukā, jo komatus nejēdz salikt?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
uldii12345

Nedaudz jautājums par wi fi tēmu. Skanējot ēteru, esmu pamanījis, ka tet gan dsl, gan optikas wi fi maina kanālus ik pa pāris sekundēm. Kas tā par loģiku, nav iespējams izvēlēties no tā brīvu kanālu. Gala ierīcēs nerodas problēma, ka routeris maina kanālus nepārtraukti? 

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Ēters piegānīts, daudz wi-fi tīkli blakus, un TET dotās iekārtas ir nokonfigurētas "Channel Autoselect" režīmā, lai teorētiski, mazāk traucētu viens otram.

 

Ja jau protam skanēt ēteru, tad vismaz savam rūterim - noskenē ēteru, atrodi brīvāku vietu, šo ciparu iemetam rūtera wi-fi channel selectorā.

 

Cik amatieriski zinu, problēmām nevajadzētu būt. Ja nu vienīgi kaut kādas mikro-aiztures, kamēr rūteris pārslēdzās uz jauno kanālu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...