Jump to content

Problēmas ar Lattelecom internetu - Alcatel I-240W-A rūteris


Artifical21
 Share

Recommended Posts

Pirms 10 minūtēm , ervie teica:

ko es pirms pāris gadiem sapratu šajā sakarā: 2 gadi nozīmē VIŅU saistības tajā termiņā neatcelt atlaides no standarta tarifa. tipa, klientam sankciju par līguma laušanu nav...

 

Piedâvâjuma    sniegðana    Abonentam    tiek    pârtraukta    viòa    vainas    dçï    pirms    minimâlâ    termiòa    beigâm,    papildus    jau    veiktajiem    maksâjumiem    Abonents    maksâ lîgumsodu   140.00   EUR   (simtu   èetrdesmit   euro   un   nulle   centi),   kas   fiziskâm   personâm   tiek   aprçíinâts   proporcionâli   pakalpojuma   sniegðanas   laikam   lîdz   lîguma pirmstermiòa    izbeigðanai. 

 

Šis punkts līgumā man tā īsti neliek domāt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Stasss teica:

is punkts līgumā man tā īsti neliek domāt.

kastolaizin, varbūt pieeja atšķiras no vietas un situācijas. man pēdējā iterācijā neRīgā bija 2 gadi bez līgumsoda par pirmstermiņa izbeigšanu.

PS: uz viņiem strādā tikai iesniegums - pārtraukt pakalpojumu sniegšanu no xxx datuma. tad i momentā atzvana nevis dažu dienu laikā, utt.

Labots - ervie
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 1 stundas , CAP teica:

asaras acīs sariešas skatoties uz tiem "ātrumiem" 2019.gadā

 

Šovasar izbraukāju Poliju un Slovākiju un TUR man asaras acīs sariesās vēloties kaut ko kaut vai aptuveni tuvu manam draņķa DSLam....

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

Bien Venidos
pirms 3 stundām , CAP teica:

bet tas laikam pateicoties tam, ka viņiem ir atsevišķs tech support, kur otrā galā patiesi ir tehniķi, ne dāmītes ar austiņām :D

Le nafigg jasedina ISP supporta kautkadus dumjus cilvekus kas nesaprot neko? Man pašam bija šad tad kautkadas nelielas problemas ar Tet modemu, visu smuki aprakstiju, a man atraksta ka pamerija atrumu lidz manam modemam un neredz problemu, kaut es nezinu kada vella pēc ir jāmēra ātrums līdz manis kad problema ir pavisam citā :D 

Laikam tas bija, ka man hz kapec VOIP kļuva aktivs un ik sekundi kakaja logā. Es rakstu - piesledzaties un noņemeit ķeksiti kuru es redzu ka ir aktivs. Atbilde - mēs pamērijām ātrumu līdz Jūsu modemam un problemu neredzam :crazy::haha:

 

Beigu beigās tad ķeras klat normals supports - tad ieteica noresetot modemu un viss kļuva ok

1893.png

Labots - Bien Venidos
Link to comment
Share on other sites

Gestapo
pirms 4 stundām , Bien Venidos teica:

Le nafigg jasedina ISP supporta kautkadus dumjus cilvekus kas nesaprot neko?


Jo tie, kas saprot, strādā citur un par citiem cipariem. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

^parasti tie, kas zvana, ir vēl 10x tupāki, un, neticēsi, n gadījumos pārstartēt sistēmu vai tautas valodā "izrubīt un ierubīt" palīdz :D

124465477.jpg

Labots - aoma
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

2019.08.6. , 10:06, Stasss teica:

Es jau atkal cīnos ar Tet. Karoč, dzerevņā DSL uz mātes vārda, kas nepasen kļuva par pensionāri. Ta nu kārtoju šai TET seniora atlaidi. Par šo atlaidi TETs atsūta jaunu līgumu uz 24 mēnešiem. Uzrakstīju šiem "skaistu" epastu, ka es jau sen meklēju alternatīvu, lai no viņu nabaga 10 mbit tiktu vaļā, un vai tiešām nav kauns mūsdienās par tiem 10 mbitiem 2 gadu līgumu prasīt. :nea: Solījās atzvanīt dažu dienu laikā..

Nu re. Atzvanīja. No 25 rubļi nometa uz 17. Sīkums bet patīkami.. ? Bez kādiem 2 gadu līgumiem.. Nu nav viņiem ko likt pretī, lai ko iebilstu.. Paši saprot ka ar saviem 10 mbitiem vairs nespēj konkurēt.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Nu re. Atzvanīja. No 25 rubļi nometa uz 17. Sīkums bet patīkami.. ? Bez kādiem 2 gadu līgumiem.. Nu nav viņiem ko likt pretī, lai ko iebilstu.. Paši saprot ka ar saviem 10 mbitiem vairs nespēj konkurēt.

Tas ar Helio iTV ? Un kādu neta ātrumu piedāvāja?

Link to comment
Share on other sites

Tie paši 10 mbit ( nu ok, man ir 14..), bet tas būtību nemaina. Protams - nets + Helio

Link to comment
Share on other sites

yanitis

 

3 hours ago, Stasss said:

... uz mātes vārda, kas nepasen kļuva par pensionāri. Ta nu kārtoju šai TET seniora atlaidi. ...

Tad sanāk jauns klients vai esošais, jo cik man zināms esošajiem (pensionāriem) šādu atlaidi nedod.

Link to comment
Share on other sites

Klients jau ntos gadus. Dod, dod, visiem penšiem dod. Bet nu standartā ir mazāka atlaide.

Link to comment
Share on other sites

yanitis

Pirms 1-2-3 gadiem jautāju viņiem, teica, ka tikai jauniem :D Un arī tajā linkā izskatās, ka pieteikuma forma domāta jauniem klientiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , yanitis teica:

1-2-3 gadiem jautāju viņiem, teica, ka tikai jauniem

nu bet to var fiksi - atteikums un hops - tu esi jauns klients....

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, yanitis teica:

izskatās

kas i..?! grūti sakontaktēt, uzdot jautājumu viņiem vai tml?! 

 

Nezinu par kādu formu tu runā, bet cik es to lapu izpētīju NAV NEKĀDAS norādes par to, ka dotu TIKAI jauniem klientiem (pensionāriem)

Ir norāde, ka līgumu nāksies slēgt uz 2 gadi.. atlaide pēc tam saglabājas un līgums turpinās kā beztermiņa.


Pirms 48 minūtēm , ervie teica:

atteikums un hops

nav viss tik vienkārši.. tas gan var palīdzēt gadījumos, kad šie stīvejas.. bet arī tikai tad, ja patiešām ir alternatīva :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , CAP teica:

kas i..?! grūti sakontaktēt, uzdot jautājumu viņiem vai tml?!

Iz personīgās pieredzes, jautājumam mazs svars. Tagad jau alternatīvu ir gana, bet ne visas garantēti labas, toties, ja adresē pieejams Baltcom vai kāds no vēl neiznīdētajiem mazajiem, LTC kļūst fleksibli.

Link to comment
Share on other sites

pēc personīgas pieredzes.. saziņa caur soc tīkliem ļoti palīdz :D (ne zvanot uz viņu 177)

 

// tas neattiecas tikai vien uz TET //

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 2 minūtēm , ggg97 teica:

LTC kļūst fleksibli.

nu OK, turpmāk tādi nebūsim...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , ggg97 teica:

Iz personīgās pieredzes, jautājumam mazs svars. Tagad jau alternatīvu ir gana, bet ne visas garantēti labas, toties, ja adresē pieejams Baltcom vai kāds no vēl neiznīdētajiem mazajiem, LTC kļūst fleksibli.

Sarunāt un izspiest tur var viskaut ko. Vajag tikai argumentēti runāt ar šiem. Ar dodat man atlaidi, jo kaimiņam iedevāt, īsti neies cauri. Kā jau teicu, iepriekš man viņi par to pašu cenu bija gatavi VDSLu dot, tik beigās izrādījās, ks centrāle nevelk, un par tālu esmu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , laikamTak teica:

nu OK, turpmāk tādi nebūsim...

Pat pieņemot neganto sazvērestības teoriju par to, ka Tu redzi man IP un vari ietekmēt LTC mārketinga politiku manā adresē :), kamēr mamuts (piedod, mamm!) būs dzīvs, LTC, visdrīzāk šeit būs. Kad mamuts nomirs, un tas nenovēršami kaut kad notiks,  patstāvīgs interneta pieslēgums manā adresē vairs nebūs nepieciešams.

Link to comment
Share on other sites

laz1444

Man sitas Lattelecom internets vispar nepatik ir pat bijis Ka TV sak lagot del to Ka atrums nojuk. Ta jau ir parasti kkadi ±10mbit lejup. ±500mbit augsup.

Ja kko lielaku lade datora vai ka tad labak jasledz hotspots caur LMT ?

A kadam varbut ir Lattelecom dsl, bet uz 30 vai 60mbitiem, cik sie dod augsup nezin?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , ervie teica:

nu bet to var fiksi - atteikums un hops - tu esi jauns klients....

Čeko pieslēguma adreses. Pretējā gadījumā kā tad Gulbis tiks pie lielās algas

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Man atkal jautājums ir. Lietoju izklaides optiku no LTC (TET) un vakar pamanīju, ka speedtestā ātrums ir 90down 90up, nevis 400-500 kā tas bijis iepriekš. Tehniskais atbildēja man, ka viņu rūterī huawei HG8245H internetu var dabūt tikai no 2iem LAN portiem (LAN 1 un LAN 4) un viņi rakstot, ka LAN 1 nedodot ātrumu lielāku par 100Mbit/s. Tā tiešām ir??? 

 

Redzēju te, ka foruma lietotājs nopirka TP Link Archer C7. Ja es tādu nopērku, tad kādā veidā es no viņa dabūšu internetu, jo cik saprotu optikas kabelim ieejas tajā rūterī nav?

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 4 minūtēm , jlopatko teica:

un viņi rakstot, ka LAN 1 nedodot ātrumu lielāku par 100Mbit/s. Tā tiešām ir??? 

Un kas notiek LAN4?

Link to comment
Share on other sites

Nē tā nav.. Lan 1 un 4 ir atrums kādam ir jābūt. Ātrums kāda iekārtā mērīts? 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , jlopatko teica:

speedtestā ātrums ir 90down 90up, nevis 400-500 kā tas bijis iepriekš.

Kas ir mainījies starp "tagad" un "iepriekš"? Dators, vadi?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , CAP teica:

Nē tā nav.. Lan 1 un 4 ir atrums kādam ir jābūt. Ātrums kāda iekārtā mērīts? 

Laptopā, bet iepriekš, kad biju pieslēdzis šo pakalpojumu (4 mēnešus atpakaļ), tad tajā pašā laptopā speedtestā rādīja tos 400-500

Šovakar mājās pārbaudīšu vai tiešām ir tā, ka LAN 4 dod normālo ātrumu un LAN1 tikai līdz 100MBIT/s bet nu es reāli sasmējos brīdī, kad LTC supports man tā atbildēja uz ēpastu, jo neticās, ka tā varētu būt.

 

EDIT: Jainit, nekas nav mainījies, tikai interneta ātrums..

Labots - jlopatko
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kabelim kāda cīpsla nobrukusi? Mēģini ar vairākiem kabeļiem pa taisno pie modema, ja reiz laptops.

Link to comment
Share on other sites

p.s.

 

Pēc viena no nesenajiem win10 updeitiem sāka gļučīt mātē iebūvēta tīkla karte vecam stacionārajam. Bet pēc nepilna mēneša  sena updeita atkal viss nostājās savās vietās. Kaut kā pamanīju, ka tai updeitā bija iekļauts arī tīklenes draivers.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , ggg97 teica:

Varbūt kabelim kāda cīpsla nobrukusi? Mēģini ar vairākiem kabeļiem pa taisno pie modema, ja reiz laptops.

 

Pirms 41 minūtēm , ggg97 teica:

p.s.

 

Pēc viena no nesenajiem win10 updeitiem sāka gļučīt mātē iebūvēta tīkla karte vecam stacionārajam. Bet pēc nepilna mēneša  sena updeita atkal viss nostājās savās vietās. Kaut kā pamanīju, ka tai updeitā bija iekļauts arī tīklenes draivers.

Ok, pamēģināšu šo variantu, tad vēlāk uzrakstīšu kāds rezultāts. Paldies!!

 

PS. Es arī neko citu izņemot viņu piešķirto modemu neizmantoju. Vienā portā ir piesprausts xbox, kurš reti tiek ieslēgts, otrā laptops, kuru vairāk izmantoju kā stacionāro pie galda. Šie man vienkārši centās ieskaidrot, ka vairāk par 100mbit/s varot dabūt tikai no LAN4

 

Labots - jlopatko
Link to comment
Share on other sites

EDIT: Neatrisināju vis :D

 

Īsāk sakot, man ir 3 kabeļi, visi ir cat5e, bet tikai uz viena no kabeļiem (lattelecom dotā 2 metrus gara) speeds ir virs 100mbit/s (500up500down), pārējie divi kabeļi dot max 100mbit/s un neko nevaru padarīt. CAT5e kabelis, kas nāca līdzi shortcut box arī dod max 100mbit/s, bet tas, kas ar rūteri tas dod normālu ātrumu. Vakardienas cenuklubā nopirktais cat5e dod 100mbit/s. Kādi ieteikumi, jo man vajag +- 15 metrus garu LAN kabeli izvilkt uz otru istabu, pirkt CAT5e, vai uzreiz CAT6 un tad būs tas ātrums kādam tam jabūt?

Labots - jlopatko
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , jlopatko teica:

Itkā Cat5e kabelim būtu jāatbalsta līdz 1000mbit/s bet tik līdz iespraužu kompī, tā rāda pat pie network connection, ka speed 100Mbit/s,

Izmet esošo cat5e vadu misenē. Normāls , labas kvalitātes Cat5e vads atbalsta līdz 1gigam.

Kas attiecas uz telekoma modemu, tad parasti Lan1 portā tiek piešķirta iekšēja IP adrese un vēl bonusā bremze. Tāpēc Lan1 nav normāli lietojams.

Parasti pa lielam visi kabina Lan4 portā kaut kādu savu router un dzīvo laimīgi, jo šis ports dod public IP un tur vari saņemt savu max ātrumu, cik nu vien provaiders tev ir piešķiris.

Labots - Net
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Net teica:

Izmet esošo cat5e vadu misenē. Normāls , labas kvalitātes Cat5e vads atbalsta līdz 1gigam.

Kas attiecas uz telekoma modemu, tad parasti Lan1 portā tiek piešķirta iekšēja IP adrese un vēl bonusā bremze. Tāpēc Lan1 nav normāli lietojams.

Parasti pa lielam visi kabina Lan4 portā kaut kādu savu router un dzīvo laimīgi, jo šis ports dod public IP un tur vari saņemt savu max ātrumu, cik nu vien provaiders tev ir piešķiris.

Ok, paldies par operatīvu atbildi. Īsāk sakot pirkšu tad jaunu vadu, un tagad galvenais ir nenoholoties atkal un nopirkt tādu, kas man no LAN4 dos to ātrumu uz otru istabu (tātad +- 15m garu). Any suggestions? :)

 

EDIT: Paskatījos sīkāk. Viens no cat5e vadiem, kas nāca līdzi ar Shortcutbox, uz tā ir uzraksts "2 Pair", cik sapratu, lai dabūtu virs simts, tad vajagot "4 Pair". Un tas cat5e vads, kurš itkā ir ar "4 pair" (20 metrus garš), tas atkal izskatās ļoti low quality. Jautājums tad ir, kā nekļūdīties un nopirkt kvalitatīvu CAT5e/CAT6 vadu (galvenais 20 metrus garu). 

Labots - jlopatko
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , jlopatko teica:

tagad galvenais ir nenoholoties atkal un nopirkt tādu, kas man no LAN4 dos to ātrumu

es no šīs bodes ( eurodk.lv/lv/products/patch-cables ) regulāri sūtu visādus brīnumus. Labas cenas, kvalitāte un atsūta vienmēr laikā kā solīts. Varbūt arī tev noderēs.

 

Link to comment
Share on other sites

Taisni jābrīnās, kur Jūs tādus sūdkabeļus dabonat? OK, es pēdējos 5 gadus neesmu lan kabeli pircis, bet visi, kuri man ir, praksē tur vismaz 450Mbit/s. Laikam šajā pasaulē viss iet uz galu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ggg97 teica:

Taisni jābrīnās, kur Jūs tādus sūdkabeļus dabonat? OK, es pēdējos 5 gadus neesmu lan kabeli pircis, bet visi, kuri man ir, praksē tur vismaz 450Mbit/s. Laikam šajā pasaulē viss iet uz galu.

Vakar cenuklubā iegāju, ieraudzīju un nopirku. Slikts lēmums acīmredzot. Pārējie kabeļi, kas man ir, tie visi nāca ar kaut ko komplektā..

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jlopatko teica:

bet tikai uz viena no kabeļiem (lattelecom dotā 2 metrus gara) speeds ir virs 100mbit/s (500up500down)

Bet tad uz tā viena kabeļa tev reāli arī ir tie ≥400Mbit/s, teiksim, šovakar?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , ggg97 teica:

Bet tad uz tā viena kabeļa tev reāli arī ir tie ≥400Mbit/s, teiksim, šovakar?

Yeah. Uz viena kabeļa, ko deva LTC paši, uz tā ir 517down un 515up (speedtest pirms 30 sekundēm). 
Čoms atnesa savu 20m cat5e vadu, pieslēdzām, arī dod tos pašus 500up and down, izvilkām un tagad viss kārtībā, tā kā problēma bija reāli kabeļu kvalitātē. 
ps. Bet tas ka ltc rūteris lan1 dod max 100mbit, bet lan 4 dod 400+, tas gan tā ir, kāpēc - nezinu 

5617D94A-AD84-41EE-A31B-93D12F5C9E0E.jpeg

Labots - jlopatko
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tā tad toč ar kabeļiem šajā pasaulē viss iet uz galu. Un Tu vari nepieminēt ne kaķi5, ne kaķi6, apakšā tāpat var izrādīties sūds.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bien Venidos
pirms 10 stundām , ieleja teica:

 

4. ports dod bridžotu, 1. ports dod NATotu tīklu, jeb iekārta ne pārāk labi tiek galā ar adresu translāciju

 

Tātad huaweiz miskaste. Topika virsrakstā minētais Alcatel caur 1 Lan/WAN sagremo korekti ātrumus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...