Jump to content

NOST AR ĀTRO KREDĪTU REKLĀMĀM SABIEDRISKAJOS MEDIJOS!


Zux
 Share

Recommended Posts

btw.. overdrafti nav izdevīgi.. izdevīgāk ir noformēt karti ar kredītlimitu. Starpcitu, Citadele ir pretīmnākoša arī citu banku klientiem + ir jau arī t.s. ātro kredītu kredītkartes :D (ar augstākiem % kā bankām).. Tas kā saka.. katrai gaumei un varēšanai.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Aptuvens reklāmas teksts - izvēlieties termiņu - 1- 3 - 6 mēneši, atdodiet laikā un jums nekas nebūs jāpārmaksā.

UN TĀ BŪS VIENMĒR!

Antireklāmas teksts - 95% no jums laikā to neatdos un pārmaksās no 20 līdz 100% no aizņemtās summas. 100% nozīmē, ka atmaksāsiet divas reizes vairāk.

To tā publika varētu uztvert pareizi.

 

Vēl varētu būt kāda tante, kas krāj zeķē un glabā naudu 3 dažādās vietās, vecis, kas atmetis smēķēšanu un ieekonomēto naudu krāj un sieva, kurai ir krājumiņš nebaltām dienām, par kurām neviens nezina. varbūt vēl kāda ģimenīte, kas papildus lasa ogas zemnieku saimiecībā un tāa dabū papildus naudiņu.

 

Tādi prasti sižetiņi, kas domāti, lai to viegli uztvertu. Dari tā, nedari šitā! 

 

Link to comment
Share on other sites

Tā lapa ir bezjēdzīga, jo nav ievadāmi procenti utt. Smadzeņu skalošana, bet tie kam vajadzētu paskatīties, tāpat tur nelīdīs. :D

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Un no tā - kādam ir jāapmaksā vismaz tikpat biežas reklāmas, kā kredītu reklāmas. Ja iespējams - tajos pašos TV kanālos turpat blakus pirms un aiz kredītu reklāmas.

Link to comment
Share on other sites

tak šiem PTAC vienu brīdi arī tās reklāmas par parādiem gāja pa TV..  tā kā tv saturu neskatos, tad nezinu vai joprojām kko rāda. :D

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, abi teica:

Overdraftu svešā bankā nedod

Nu nesaki vis. Kā jau teicu, alga man citā bankā, Citadeles konts palika no iepriekšējā darba, ir overdrafts debetkartei, arī X-kartei, kad pārgāju no "zilā amerikāņa uz X"piedāvāja, bet nepaņēmu.

  Tieši kredītkarte manuprāt ir pareizākais risinājums. Nu jau daudzus gadus neesmu izmantojis, bet pirms kādiem astoņiem, kad pirku dārgāku aparatūru, izrēķināju, ka daudz labāk (un lētāk) paņemt kredītkarti un atmaksāt, kad un cik vēlos (nu minimālo gan laicīgi), nekā pīties ar līzinga kompānijām, kuras ir tādi paši laupītāji, kā ātro kredītu kantori.

Nē nu protams, ja grib aizņemties 20 - 30K - tā cita lieta, bet 50 vai 100 - tur nu pilnīgi noteikti var atrast citus variantus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , snukurins teica:

Neviens nedzīvo tikai no algas vai pensijas.Ja tas tā būtu tad Latvija sen jau būtu izbeigusies

Nāksies tevi apbēdināt - ĻOTI daudzi dzīvo un arī ļoti daudziem no tiem ikdienas vajadzību nodrošināšanai kredīti nav nepieciešami, man tai skaitā. Pa manam kredīts vispār ir nepieciešams tikai priekš NĪ, jo kāda jēga pusmūžu krāt, ja jau laicīgi vari iegādāties un dzīvot tajā mājoklī.

Un, jā, es arī uzskatu, ja pelni pārāk maz, tad lietas labā kaut kas ir jādara - pārkvalificēšanās, papildus izglītība u.t.t. Ir, protams, arī gadījumi, kad nekas no tā nav iespējams, bet būsim reāli, pārsvarā cilvēks pats pie tā ir vainīgs.

Labots - itanium
  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , snukurins teica:

Lokācijas maiņu uz Rīgu nepieminēt.Palikšu nikns un došos uz ārzemēm.

Tad tā ir tikai tava iespītēšanās ;) Nav jau jādzīvo pašā Rīgā (es tagad dzīvoju, bet nākotnē nevēlos) - pārvācies kaut tuvāk tai, lai ikdienā varētu izbraukāt, nepavadot 6h ceļā. Citiem paveicas un arī reģionos ir darbs - ja neesi viens no tiem un apkārtējie konstanti uzmet, nemaksājot par padarīto, tad nafig tev to vietu vajag? Ģimenes mājas? Gan jau tavi senči tur māju cēla, jo bija gan darbs, gan samaksa, nevis vienkārši nepatika Rīga, tās apkaime. Ja pats cēli, tad varu tev pateikt vien vienu - zaudējumi jānoraksta laicīgi.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

kas grauj Latvijas reģionus uzturot šo perverso sistēmu.

Vai tu esi tas lielais bīdītājs, kas lietas labā kaut ko dara? Vai arī ciet un gaidi, kad kaut kas mainīsies? Es esmu tikai par reģionu attīstīšanu un, ja man būtu pašam savs uzņēmums, es noteikti apsvērtu domu par kaut kādu darbību novirzīšanu uz reģioniem - gan atkal, pilsētām.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 38 minūtēm , snukurins teica:

Nesanāks,dari ko darīdams un mācies cik gribi šie ir ,,griesti,, reģionos

Jebkurā variantā ieņēmumi ir jāsabalansē ar izdevumiem! Nu nekādā variantā nesanāks tērēt vairāk, kā nopelni! (Ja vien neesi valsts, kura var piedrukāt naudu! ;) )  Ņemot kredītus vēl daļa jāatdod augļotājiem, tātad beigās pašam paliks mazāk! Nesanāk nopelnīt vairāk - nāksies vien tērēt mazāk!

 

(Es šeit nerunāju par investīcijām - nekustamo īpašumu pirkšanu vai naudu biznesa attīstībai! Bet tur arī ir citas procentu likmes.) 


Un labā finanšu prakse ir tāda, ka ir drošības spilvens, jeb iekrājumi vismaz 1 -2 mēneša algu apjomā! Kamēr tāda nav - vismaz 10% procenti no mēneša ienākumiem jāatliek. Jā, būs drusku jāierobežo izdevumi, bet pēc tam, ārkārtas situācijā,  nebūs jāņem kredīts ar 200%....  

Link to comment
Share on other sites

pa lielam.. mēs visi esam parādā.. un diezgan smuku summiņu, pat izdalot uz zīdaiņiem utt.. :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , itanium teica:

Jāpiekrīt Šņukuram, ka ne visi dzīvo/grib dzīvot Rīgā.

Nedzīvo. Strādā. Pielāgojies. Negaudo.

 

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Palikšu nikns un došos uz ārzemēm. 

Un? Sariebsi mums visiem, jo nebūs solidaritātes pensiju iemaksās? Pametīsi mazgadīgus bērnus, lai kuļās pie omes, kā paši māk? Pilnīgs biezpiens Tev galvā...

 

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Ne jau nepatīk Rīga bet nepievienošos tiem kas grauj Latvijas reģionus uzturot šo perverso sistēmu.

Kas tieši ir perverss? Tikai bez vispārināšanas, lūdzu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , snukurins teica:

Neviens nedzīvo tikai no algas vai pensijas.Ja tas tā būtu tad Latvija sen jau būtu izbeigusies.

 

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Palikšu nikns un došos uz ārzemēm.

 

es vot īsti neiebraucu, šņukurs te vienkārši trollē, vai ar kādu ļaunāku nolūku?

bet jebkurā gadījumā - labu veiksmi tev ārzemēs - kā reiz tieši tevis tur vēl pietrūka :-F

 

rv, kas pieder Latvijai, jo kaut kas no Latvijas pieder, un nebūt nealkstu ar tarbiņu doties tautās....

ak jā, un dzīvoju tikai no algas.

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā vienmēr sanāk cīņa ar sekām. Tad kad uz katra stūra naudu met pakaļ vai tad kad spēļu zāles savairojušās kā sēnes, tad kad OIKistu apetīte paliek par traku. Un tad, protams, "uzņēmēji" brēc, ka šos apspiež, lien tiesāties kur vien var, bļauj par darbavietu un valstij samaksāto nodokļu sarukumu (mļac, kā viņus tas interesē protams ?). Un nav iekš valsts varas neviena, kurš pateiktu: "veči stop, davai paskatīsimies, cik jūsu darbība nes darbavietas un nodokļus un cik sadirš gan darbavietas gan nodokļus citās nozarēs".

 

p.s. par OIK vienīgais, kurš rok ir Saskaņas Zariņš ?.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Aleksejs teica:

Velns, a ko man darīt, ja man:

nav kredītkartes... ir debetkarte, kurai nezinu (aizmirsis esmu) pinkodu, jo izmantoju tikai paypal,

nav krājkonta... nafig krāt, ja inflācija tāpat noēd tos nožēlojamos procentus,

nav 3.pensiju līmeņa,

nekad mūžā nav bijis neviena patēriņa kredīta,

nekad mūžā nav bijis ātrā kredīta...

karoče, apnika man tā aptauja.?

 

teikšu tā... visas šitās klientu skolas ir tikai un vienīgi ideālu pietiekoši labu potrebļaģu selekcijai (jā, jā, zinu, esmu vecs un iesīkstējis burkšķis ?)

 

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domām ātrie augļotāji vienmēr būs uzvarētāji. Ja uzpūsto parādu no parādnieka nevarēs paši atdabūt, tad to pārdos parādu izsitējiem. Pie naudas viņi tiks tik un tā, kaut arī varbūt prasīs vairāk laika kā parasti. Līdz ar to nav vajadzības aizstāvēt - "telpu izdevumi, IT, tualetes papīrs" utt. Tas ir tas pats kas azartspēles. Mazi ieguldījumi, liela peļņa. Sapnis!!!

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

@snukurins  Nav šaubu, ka esi labs cilvēks, bet izskatās, ka kādu vakaru tev jāapsēžas vienam klusumā un jāpaskatās racionāli uz ātrajiem kredītiem. Ja tu tos ņem mazos apjomos un bez problēmām ātri nomaksā, tad tas nozīmē, ka tu varētu bez tiem iztikt! Mēnešos, kad nav jāmaksā kredīts, iebāz to naudu zeķē. No zeķes izvilkt naudu būs vēl ātrāk nekā noformēt ātro kredītu. Kā arī varēsi justies neatkarīgs.

+ iztaisi zoom out uz šo biznesu, neskatoties tikai uz sevi. VIņi nepelna uz tādiem kā tu. Viņi pelna uz tiem, kuri nevar šos kredītus atmaksāt laicīgi. VIens paziņu paziņa strādāja sms credit par juristu un stāstīja man, ka saldais ēdiens esot pensionāri ar dzīvokli. Tad nu kopumā man izskatās, ka tu aizstāvi šo neētisko biznesu tikai tāpēc, ka tev nav rakstura, lai labākos mēnešos neiztērētu visu piķi, kas ir.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , abi teica:

bet banka pati taču neaizņēmās naudu uz priekšu,

Nav taisnība. Banka aizņemās ar īso plecu, bet aizdod ar garo. Ātrie kredīti rīkojas pretēji.

Cita lieta, ka klasiskā matemātika saka, ka normālā ekonomikā banka var un drīkst aizdot 7:1 pret pašu kapitālu. Citur pat 10:1. Treknajā apogejā pat 20:1. Un tad no viņsaules barons Keinss krata pirkstu, ka tāda esot progresa cena..

Link to comment
Share on other sites

@Jurkins aptaujā/testā katram jautājuma izvēle ir "neattiecas uz manīm", to arī izvēlies :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , CAP teica:

testā katram jautājuma izvēle ir "neattiecas uz manis", to arī izvēlies

Es jau tā arī darīju, bet tāpat apnika?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , msp teica:

Nav taisnība. Banka aizņemās ar īso plecu, bet aizdod ar garo.

 

Neesmu baigais banku speciālists un iedziļinaties arī nebribu, bet te nosacīts piemērs:

 

Investors izdomā noorganizēt BANKU, iegulda pasākumā 1 miljonu:

Par šo naudu nopērk licenci, kompjūterus un kaut kādu ēku, naudas vairāk nav ne kapeikas, bet ir bilance ar pamatkapitālu 1 miljons.

Tālāk iedzīvotāji un uzņēmumi atver BANKĀ kontus un glabā tur apmēram 10 miljonus, kas savukārt nozīmē to ka no tiem 5 miljonus var diezgan droši aizdot hipotekārajam kredītam (nu nepaprasīs tak visi vienlaicīgi savu naudiņu atpakaļ), bet par 10 miljoniem maksāt kaut kādu 0.1-0.2% gadā atlīdzību, kas savukārt nozīmē ka 5 miljonu pašizmaksa gadā ir attiecīgi 0.2-0.4%, bet aizdodot uz 30 gadiem BANKA procentos saņems 70% no ienākošā kredīta maksājuma (OK, ar laiku drusku tur saruks, bet vienalga afigenna daudz).

 

Var palabot piemēru piemērojot vajadzīgo mērogu, nu tur ar 10 vai 100 pareizināt miljonus

Labots - abi
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Šī tēma ir kaut kas līdzīgs PSRS laika lozungiem - Piecgades plānu izpildīsim trijos gados utt drazu.

 

Kas mainīsies, ja tās ātro kredītu reklāmas aizpildīs ar biksīšu ieliktnīšiem, alus vai cigu reklāmām? Nekas. lai nu kā reklāmas laiks tāpat būs aizpildīts un tie kas gribēs ņemt ātros kredītus, tāpat tos ņems. Pilnīgs sviests ir šītā akcija.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , abi teica:

Neesmu baigais banku speciālists un iedziļinaties arī nebribu, bet te nosacīts piemērs

? īstenībā viss ir vēl drausmīgāk ?!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , rubb teica:

Kas mainīsies, ja tās ātro kredītu reklāmas aizpildīs ar biksīšu ieliktnīšiem, alus vai cigu reklāmām

 

Tikai ALUS! Mēs par BAP!

 

Ko mēs daram? Dzeram kopā!

Link to comment
Share on other sites

@jema tā nav balsošana :D 

 

aber ziņas jau raksta, ka MK atbalsta grozīšanas beigšanu.. iesniegs viedokli ES/EP..

 

Ja godīgi es pat nezinu kas labāk.. ziemas vai vasaras laiks.. man jau šķiet, ka tomēr LV tomēr vairāk īstajā vasaras laika zonā.

Link to comment
Share on other sites

Ja paliksim ziemas laikā, tad forši vasarā varēs neizgulēties, kad saule stundu agrāk sāks spīdēt istabā. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , abi teica:

Neesmu baigais banku speciālists un iedziļinaties arī nebribu, bet te nosacīts piemērs

 

Reku vēl viens piemērs 1.kursam:

Valsts kaļ naudu. Tikai valstij ir tādas tiesības. Tā naudu aizdod 100 vienības komercbankām par fiksētu likmi, teiksim 2% gadā. Tālāk komercbankas to aizdod pavalstniekiem par 2+2%. Gada beigās pavalstnieki bankām atmaksā 104 vienības. Kā tas nākas, ja valsts ir izkalusi tikai 100 naudas vienības? Kur radās pārējās 4?

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , snukurins teica:

Ka tik ne tā.

Piedevām nedod vēl arī banka kurā man ir konts un kura redz manu reālo mēnēša apgrozījumu kurš ir nemainīgs jau apmēram 7 gadus kā arī ir ideāla kredītvēsture.

Kura banka tev ir?

Jo man visu laiku bāž virsū reklāmas kur piedāvā aizņemties nāk no pašas bankas  sms  un epasta veidā ...

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , msp teica:

 

Reku vēl viens piemērs 1.kursam:

Valsts kaļ naudu. Tikai valstij ir tādas tiesības. Tā naudu aizdod 100 vienības komercbankām par fiksētu likmi, teiksim 2% gadā. Tālāk komercbankas to aizdod pavalstniekiem par 2+2%. Gada beigās pavalstnieki bankām atmaksā 104 vienības. Kā tas nākas, ja valsts ir izkalusi tikai 100 naudas vienības? Kur radās pārējās 4?

 

Kur ta pavalstnieki ņem tās 4 vienības lai atdotu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , msp teica:

 

Reku vēl viens piemērs 1.kursam:

Valsts kaļ naudu. Tikai valstij ir tādas tiesības. Tā naudu aizdod 100 vienības komercbankām par fiksētu likmi, teiksim 2% gadā. Tālāk komercbankas to aizdod pavalstniekiem par 2+2%. Gada beigās pavalstnieki bankām atmaksā 104 vienības. Kā tas nākas, ja valsts ir izkalusi tikai 100 naudas vienības? Kur radās pārējās 4?

 

Tu takš vispār nesaprati piemēra morāli, ka ilgtermiņa kredītos gada likmi var diezgan droši pareizināt ar gadu skaitu un tad salīdzināt cik tad īsti ir tā gada likme un vai tiešām ātrais kredīts  ir tik dārgs, bet arī kur radās 4 ir interesants jautājums

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , geex teica:

Kur ta pavalstnieki ņem tās 4 vienības lai atdotu?

 

:)

Pārkreditējas. Bet valsts piekaļ klāt 4 vienības, kas ir debitoru sarakstā tagad no jaunā gada.

 

Akurāt kā ar ātrajiem kredītiem. Viss ir balstīts uz nākotnes cerībām un ticību.

 

Link to comment
Share on other sites

No sērijas iedevu kaimiņam 100 ābolus no savas ābeles, viņš viņus apēda, bet nākošruden lai 104 atdod

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...