Jump to content

NOST AR ĀTRO KREDĪTU REKLĀMĀM SABIEDRISKAJOS MEDIJOS!


Zux
 Share

Recommended Posts

Domāju, ka te visiem arī ir piegriezušās ātro naudas aizdevumu reklāmas. Nu jau 50% pa TV LV kanālos tikai no viņām vien sastāv, bet visos Discovery (un tamlīdzīgos) kanālos tikai tādas reklāmas vien.

Un tik jauni kantori parādās. Konkrēti man pa TV viņi ir vis uzbāzīgākie, internetā reklāmu bloķētāji strādā.

 

Te var parakstīties pret! Es jau parakstījos!

https://manabalss.lv/nost-ar-atro-kreditu-reklamam-sabiedriskajos-medijos/show

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

neskaties TV :D

 

tā iniciatīva neparedz reklāmu pazušanu no komercTV...

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Nost ar Briedi!  Tak uz ielu stabiem jau visās malās salīmēts brieža fikskredīts

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , CAP teica:

tā iniciatīva neparedz reklāmu pazušanu

Vismaz sākums ir. Alkoholu un cigaretes tak varēja.

Link to comment
Share on other sites

Neskatos televīziju un nav problēma ar reklāmām. Ja par visiem to ātro kredītu kantoriem, tad es esmu par to, ka ne tik vien reklāmu vajag aizvākt, bet visus šos kantorus aizklapēt ciet. Ir tak bankas, kur naudu aizņemties.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Bagātais snukurs ņem ātros kredītus?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā pie tās bagātības tak jātiek. Sarauj visādus SMS kredītus un tad cītīgi stāsta, ka baigais buržujs ir :D

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , snukurins teica:

Es griibētu zināt tās bankas vārdu kas aizdod piemēram 50Eur uz nedēļu pa 2Eur neiztērējot vēl 20Eur ceļam uz bankas filiāli. 

Jebkura banka, pakalpojums kredītkarte.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tak nedod visādiem šņukuriem kredītkartes un overdraftus, tad nu ātrais kredīts ir draugs! :D

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , snukurins teica:

redz manu reālo mēnēša apgrozījumu

Nu jā šeit jau var ūdeni liet cik biezs esi, bet tie maitas redz, tādēļ arī nedod! ;(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , snukurins teica:

nedod vēl arī banka kurā man ir konts

 Tev algas karte ir ??? Nu kur problēma tai paņemt owerdraftu un/vai papildus X-karti (man ir abi, bet vēl nav bijusi vajadzība izmantot)?   Un ja nedod, tad divi varianti - vai nu bankai esi pārāk aizdomīgs, vai tomērpelni pārāk maz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Karoč Šņuka, netiec Tu galā ar saviem ikmēneša tēriņiem, ka nākas ņemt no ātrajiem. No turienes arī naids uz pastāvošo situāciju valstī. Labi, ja kontrolē situāciju un neiestiedz tajā dūksnājā līdz situācija vairs nav savaldāma. Diemžēl, cilvēku, kuri nesavelk galus mūsu valstī ir daudz, un ne tuvu ne visi viņi ir spēlmaņi vai dzērāji.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, ir šāda bet tā kā banka pati piedāvāja, nav ne jausmas, cik jāpelna, lai dotu. Bet - nepelnu 1600, pie tam algas konts ir citā bankā, Citadelē palika konts pēc darba maiņas ar debetkarti un owerdraftu, kur pa retam kaut ko pārskaitu - ja nu kas ar vienu banku, tad nepalikšu tukšā :D.

  Bet jā - lai šādas kartes ņemtu, vajag draudzēties ar galvu - pašam viens kolēģis bija sagrābies kartes, visas izslaucis tukšas un tad visiem pēc kārtas lūdzās, lai aizdod parāda dzēšanai. Un nepelnīja jau slikti, bet patika uzdzīvot.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Jebkurā gadījumā, lai visi labie darbi izdodas!

 

Bet par sliktajiem darbiem mēs kārsim un dedzināsim..

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , snukurins teica:

Piedevām nedod vēl arī banka kurā man ir konts un kura redz manu reālo mēnēša apgrozījumu kurš ir nemainīgs jau apmēram 7 gadus kā arī ir ideāla kredītvēsture.

Ja 7 gadus Tev ir nemainiigs apgroziijums, tad man tevis ir zheel

 

Pirms 51 minūtēm , snukurins teica:

tad pēc bankas mistiskajiem aprēķiniem man būtu jāpelna 1600Eur mēnesī lai varētu aizņemties,

Tad cik tu gribeeji aiznjemties? Man, kad alga bija ap 800-900 EUR, Citadele skreeja pakalj ar American express ar 3 vai 4k krediitlimitu, tu 10 stabus gribeeji?

Link to comment
Share on other sites

Tatad nedzivo labak par 90% latvieshu, kaa ieprieksh skandinaajj


Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

Nu man arī pirms krīzes ,,pieskrēja,, bet sākoties krīzei noņēma kaut visu godīgi maksāju.

Man kkadus 5-4 gadus atpakalj, krize vairs nebija

Link to comment
Share on other sites

NOST AR NABADZĪBU!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

patiesībā jau diez kas nav. Uzņēmumu kur vajadzigs mazkvalificēts darbaspēks īpašniekiem, tas gan noder. Jo ikmeneša maksajumu vergi bez uzkrajumiem daudz nelecās. 

 

Ta jau labi viss strādā, 

Patèriņa kults

kredīti

Rasu jaukšanās

Tad visādu nedabisku dzīves un ģimenes veidu popularizācija

U.c. labumi

 

Kādēĺ to vajag nekad neuzzināsim

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

Es tikai teicu ka nopelnu vairāk.Tas nebūt automātiski nenozīmē ka labāk.

Droši vien alimentos labi aiziet, tak 5.

Pirms 6 minūtēm , snukurins teica:

sieva

.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tak iepriekšējās viņu bez vazelīna.. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , msp teica:

maksājot 200% nesaprotamu akcionāru kantoriem

Tieši tā! 

Link to comment
Share on other sites

Varu piekrist.. ātrie kredīti ir sērga, cilvēki Latvijā nemāk rēķināt un domāt, tāpēc arī ir pilna LV ar bēdu stāstiem.

 

Būšu atklāts - ir bijis periods, kad pašam arī nācās šos izmantot (dažādu iemeslu pēc), bet nu, pa lielam man tas problēmas neradīja, tiku pilnībā vaļā.. 

 

Šņukuram ir taisnība, piem., Nordea (Luminor) ir ļoti mistiski aprēķini par to cik tu vispār vari aizņemties.. ja tev ir kaut 2 bērni, pat neesi precējies (oficiāli) un nepelni pusotru štuku, vari vispār aizmirst par kredītu pie viņiem :D Par laimi ir saprātīgākas bankas, piem., Citadele, kuras klients esmu jau gadus... 17/18... +/-

 

Ja tā objektīvi.. dēļ ātrajiem kredītiem var rasties problēmas pēc tam paņemt kādu normālu kredītu.. jo sevišķi, ja neesi spējis atmaksāt laikā un kādas problēmas ir radušās, dēļ pārsimts euro norakstīt savu kredītvēsturi nav vērts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , CAP teica:

Šņukuram ir taisnība, piem., Nordea (Luminor) ir ļoti mistiski aprēķini par to cik tu vispār vari aizņemties

 

Ir, ir - ja neesi iepriekš ņēmis hipotekāros un vispār lielus un bankai superizdevīgus kredītus, tad nemaz negrib viņi neko dot un noteikumi būs drakoniski. Par kredīta pieteikuma izskatīšanu vien paņems 100-200 EUR, ja gadīsies kāds misēklis ar kredītu var pacelt tev ne tikai kredīta procentu, bet sākt izgriezt rokas ar jau esošā auto vai kā cita līzinga procentiem, šantažēt ar davaj atdod ātrāk visu summu. Bankas īstenībā nebūt nav labas un procentu likmes arī vajag ar galvu salīdzināt. Hipotekārais uz 30 gadiem par dažiem procentiem tikai liekas lēts. Grūti tā 3 vārdos izskaidrot, bet bankām tur baisa peļņa - aizņemas paši pa 0.1-0.5% gadā, bet no kredītņēmēja ņem ap 70% (ilgtermiņa hipotekarā kredīta maksātājam, tik ap 30% aiziet pamatsummas nomaksai, pārējais - uzkrātie procenti par gadiem  kuri vēl nav notikušies, bet tikai vēl būs turpmāko 30 gadu laikā), bet banka pati taču neaizņēmās naudu uz priekšu, paņēma vienkārši no tekošajiem klientu kontu atlikumiem ar domu ka visi tak vienā laikā naudu no konta nost neņems un ja arī ņems tad valsts glābs banku ar pensiju uzkrājumu naudu, kas ar tais pat bankās glabājas :)

Labots - abi
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Boni, Tu tak esi Šerlohs! Atklāji visiem nezināmo patiesību! Lai slavēts Bonis!

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.tvnet.lv/6076940/azartspelu-kompaniju-kopeja-paredzama-pelna-pirmaja-pusgada-par-25-lielaka-neka-pirms-gada

 

Latvijā ekonomika plaukst. :) Principā uzreiz varētu nolikt kasti un tajā iemest visu savu naudu. Ietaupītos laiks!

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , snukurins teica:

pēc bankas mistiskajiem aprēķiniem man būtu jāpelna 1600Eur mēnesī lai varētu aizņemties

Kas tā par mistisko banku, kas saka, ka tev jāpelna 1600 EUR mēnesī uz rokas, lai tev iedotu kredītkarti ar, piemēram, 100 EUR kredītlimitu? 100 EUR ir pietiekoši tevis minētajiem 50 EUR uz 2 nedēļām. 

 

pirms 2 stundām , CAP teica:

ātrie kredīti ir sērga, cilvēki Latvijā nemāk rēķināt un domāt

 

pirms 7 stundām , msp teica:

2eur par 50 aizdošanu uz nedēļu! 12.5% mēnesī. Saliktā gada likme gan jau sanāk pāri 200%.

 

Man kā reiz liekas, ka šajā gadījumā paši nošāvāt greizi. Šajā piemērā cilvēks atdod 2 EUR jeb 4% no aizņemtās pamatsummas, nekādus 12.5% mēnesī, ne 200% gadā - nav vērts pārvērst GPL, jo pēc nedēļas jau parāds ir segts. Kas ir 2 EUR? Cik manīts, tad pat no paziņām aizņemoties, tiek uzsaukts kāds alus vai šokolādes tāfelīte, kas to pašu vien maksā.

Ja šādiem kantoriem nebūtu problemātisku klientu (IR), nebūtu astronomisku izdevumu klientu piesaistei (IR) un viņi tieši orientētos uz šādiem (50 EUR uz nedēļu) gadījumiem, tad cik, jūsuprāt, būtu normāla summa, ko iekasēt procentos, lai segtu visu administratīvo slogu, IT izmaksas + nopelnītu? Un tad atceraties, ka tie IR ir eksistējoši.

 

P.S. Neko no šiem neizmantoju un arī neaizstāvu kā sugu. 

 

Labots - itanium
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pa lielam problēma neslēpjas tajā, ka par 50 eur aizņemšanos max 4,4 eur uz mēnesi samaksāsi, bet gan tajā, ka cilvēkam pēc tā mēneša to 54,4 eur nav un kredīts tiek pagarināts.. un tā tā ķēdīte turpinās līdz 54,4 eur vairs nav 54,4 eur. Tiesa, paldies likumdošanai, ka laikam tagad, ja nespēj samaksāt labāk i nemaksā.. ja nu vienīgais nevēlies sabojāt savu kredītvēsturi, kas jau tā noteikti ir sabojāta.. Tiesā max piedzīs 54,4+54,4... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

cilvēkam pēc tā mēneša to 54,4 eur nav un kredīts tiek pagarināts

Es teiktu, ka katram ir jābūt domājošam cilvēkam un jāatbild par savām rīcībām - cik noprotu, tad tas nebija Šņukura gadījums.

Kā arī, ja citu variantu tik tiešām nav un ir izmisums, tad jau labāk uz to brīdi dabūt tos 54.4 EUR un tad ilgākā laika posmā apmaksāt tevis minētos 54.4+54.4 EUR.

Labots - itanium
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , itanium teica:

ir jābūt domājošam cilvēkam un jāatbild par savām rīcībām

bet tieši, ka daudziem trūkst domāšanas un atbildības arī ir šī gaudošana internetā/beztabu utt.. par "sliktajiem" kredītu kantoriem

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Aizliegšana neko nelīdzēs. Ja cilvēkam gēnos ir ierakstīta bezlimita kāpšana uz grābekļa, tad tas ir uz mūžu un ārstēt var tikai ar eitanāziju. Zels nelegālie augļotāji, šos vajadzēs apkarot u.t.t. (hmmm, varbūt nav slikti... vajadzēs jaunu departamentu vismaz, piešķirt līdzekļus... darbavietas, IKP aug ?).

Agresīvās reklāmas gan būtu jāaizliedz. Lai gan, velns viņu zin... uzrakstīju un padomāju... man vispār po... nu ja reiz kādam ir iedzimta debilitāte, nu tak lai ņem, lai raud, lai brauc sēnes lasīt. Da velns viņu parāvis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , snukurins teica:

Tāda nauda der tikaI cauraugušiem tīņiem BMW iegādei.

Interesanti - 1000 EUR ir kapeikas, ar ko pietiek tikai tīņiem, bet bankas lūgtie 1600 EUR ir kosmoss, pie kura kredītus pat nevajag.

 

Pirms 21 minūtēm , snukurins teica:

Šosezon Rīgā reģipša skrūvētājus zem 1000e uz rokas nedabūt

Jāpiekrīt Šņukuram, ka ne visi dzīvo/grib dzīvot Rīgā.

 

Pirms 43 minūtēm , CAP teica:

bet tieši, ka daudziem trūkst domāšanas un atbildības arī ir šī gaudošana internetā/beztabu utt.. par "sliktajiem" kredītu kantoriem

Un ASV daudzi tīņi prikola pēc rija trauku mazgājamās tabletes. Grūti teikt, vai tāpēc Somat, Fairy u.t.t. ir "slikts" sadzīves ķīmijas ražotājs un sabiedrībai būtu jānostājas pret tiem. Noteikti nav tas labākais salīdzinājums, bet doma tā pati - pašam jādomā!

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , snukurins teica:

Aizņemties no paziņām sanāktu dārgāk un laikietilpīgāk

Tev takš teica ka pastāv bankas kredītkartes un overdrafti ar 20-30% gadā neparedzētām situācijām! 1x noformē un lieto kad vajag! Un LV ir vairākas bankas, tas ja tagadējā nedod! 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Bet algas kontu pārnest nevar? Parasti jau darba devējam vienalga uz kurieni skaitīt! 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...