Jump to content

Kas mirst?? Help!?


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Neiet runa par plašu labošanu, bet elementāru vainīgā konstatēšanu. (jo nav jau pārliecības ka mātes dēlis)

To var izdarīt pats, ja tikai ir attiecīgās komponentes, ko pamainīt vietām, lai izslēgtu pārējos iespējamos defektus (barbloks, procis, cietnis, Rami)

Bet šajā gadījumā cik saprotams, tādu nav. Un arī attiecīgo zināšanu nav.


Pirms 3 minūtēm , Zux teica:

Tak, lai uzliktu CPU ir termopasta ta jāuzsmērē.

 

Tak termopastu jau uz dēļa nesmērē, bet uz procesora (kas būs savējais).

Link to comment
Share on other sites

@Stasss, ja autors pareizi ir aprakstījis problēmu - zūd bios iestatījumi, kaut bača jauna + ne vienmēr startējas videokarte - Nu nez - bet es teiktu ka te par 99% procenti vainīga MB! 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , Lameriz teica:

ps. rēali maz naudas, negribu pirkt to ko nevajag - māti, procesoru vai barokli? Jūsu izvēle!

Un ja jau tā, tad it īpaši grābt uz dūlo jaunu māti, ja nav 100% pārliecība......


Just now, Ronalds teica:

@Stasss, ja autors pareizi ir aprakstījis problēmu - zūd bios iestatījumi, kaut bača jauna + ne vienmēr startējas videokarte - Nu nez - bet es teiktu ka te par 99% procenti vainīga MB! 

 

Es jau neko nesaku, bet tomēr ne 100%

Pats zini ka gadās visādi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Zux teica:

Tak, lai uzliktu CPU ir termopasta ta jāuzsmērē.

Kur, uz mātes (plates) vai?...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Par cik Bios metas pa nullēm, varbūt kompis grib startēt ar integrēto video.

Pēc viņa stāstītā ar īsti nesapratīsi, kas tur ir, kas nav.

Link to comment
Share on other sites

@Stasss, apskatām šo sīkāk. 

Procis? WTF??? Kāds sakars šīm problēmām, galvenais ar to ka pazūd bios iestatījumi ar CPU???? 

Baroklis? Ja ir problēmas ar barokli - dators startētos un randomā kārtos! (Vai vispār nestartētos) 

Ir kaut kādas problēmas ar MB sprieguma pārveidotājiem! 

Link to comment
Share on other sites

@Ronalds, es neapstrīdu Tavu teikto.

Tieši otrādi, pilnībā visam piekrītu.

99% ka mobo. Bet ne 100

 

Tu šajā gadījumā arī skrietu uzreiz uz bodi pēc jaunas mobo?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , drunk_lizard teica:

es gan teiktu, ka bios cjips ?

Bet biosa čips takš atrodas uz MB! ;) 

Un cik Tu @drunk_lizard prasītu par jauna čipa iesūšanu un nomaiņu? ;) Un cik maksātu cita (kaut lietota) MB? ;) 

Es par to, ka mūsdienās ļoti bieži remonts neatmaksājas, jo darbs dārgs, bet jaunas plates no Ķīnas lētas. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Stasss teica:

Tu šajā gadījumā arī skrietu uzreiz uz bodi pēc jaunas mobo?

Jā, jo 99% šī detaļa ir pie vainas. 


Pirms 1 minūtes , drunk_lizard teica:

25

Viss kopā ar jaunu čipu? 

 

Un @drunk_lizard tu takš labi saproti ka problēma var arī nebūt iekš biosa čipa! Tu apsoli ka klientam pa 25 eur MB salabosi, bet patērē laiku, bet sanāk ka vēl kaudze ar problēmām.... 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu tad te vēl jāatrod klientu kas ar mieru maksās 25 eur par darbību, kas negarantē plates salabošanu....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

2018.12.3. , 15:30, snukurins teica:

Vqarbūt valsts apmaksā tik jāgaida rindā divus gadus.

 

 

2 gadi nebija jāgaida, bet nedēļa gan un i to pilnīgā bezjēgā, jo beigās sapratu, ka testēja ņemot ārā cpu, barokli, video karti liekot pie citas mātes, bet vajadzēja otrādāk. Bios uz defaultiem gāja, jo biju ielicis jaunu ķīniešu bateriju, kas izrādās pāris dienās nosprāga. Vienīgais, ko teica, ka māte netīra, lipīga arī sloti un piedāvāja mazgāt pa 50 euro, visdrīzāk mātes čips vainīgs, pat neprasīju cik miljonus par tā nomaiņu gribēs. Karoče esmu atpakaļ tur pat kur pirms pusgada. 

 

Mātesplate M5A78LM_LX

CPU AMD Phenom II X6 1090T Black Edition - HDT90ZFBK6DGR

RAM Kingston 2x4GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM

PSU  Maxcube Blitz 0550

GPU geforce-gtx-560ti

 

Vai kāda no šitām 15euro lietotām SS.com ar manu proci darbosies? Mana māte pēc idejas arī nav saderīga ar phenom x6 1090T cpu, bet gadus 7 normāli darbojas tik biosa sākumā met f1 erroru, ka procis nav saderīgs.

 

Var arī jaunu versiju manai mātei nopirkt M5A78L-M LX3 pa 50 euro neredzu tik atšķirību starp manu 7 gadus veco, kas ar nav saderīga ar cpu. Šito vismaz varētu atgriezt atpakaļ 14 dienās.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
2018.12.3. , 14:36, Ronalds teica:

@Stasss, ja autors pareizi ir aprakstījis problēmu - zūd bios iestatījumi, kaut bača jauna + ne vienmēr startējas videokarte - Nu nez - bet es teiktu ka te par 99% procenti vainīga MB! 

Update - jaa vaina bija MB

Link to comment
Share on other sites

Ja vēl taisīsi tēmas ar tādiem nosaukumiem, tiks piešķirts bezmaksas banāns.

TS

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...