Jump to content

litebeam sistemātiski uzlec pingi


AlCohol
 Share

Recommended Posts

Problēma ar Litebeam ac, ik pa laikam, diezgan sistemātiski uzlec pingi +150, 250, 300. pēc antenas restarta uz brīdi ir ok, bet paiet kādas minūtes 10 un atkal sākas šī problēma.

linka attālums ap 200 metriem, FW vairākas versijas izmēģinātas, AP tāda problēma nav, tikai stacijas pusē (pingots no otra gala).

frekvencē problēmai nevajadzētu būt un redzamība starp iekārtām perfekta.

netālu atrodas tieši tāds pats iekārtu pāris un šī problēma neeksistē.

dēļ tā, ka restarts uz brīdi palīdz, aizdomas, ka pašā pašā iekārtā būs brāķis, ir iespēja sūtīt uz garantiju.

pingi.PNG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nav sūtīts prom. nesen ienācās cita problēma, kurai risinājums bija ieslēgt 100mbit full duplex portam.. nepatika antenai uz auto strādājot, ka switch tik 100 dod ārā, kārās nost ik pa 3-8 stundām. ar ubnt joki visādi pēdējā laikā. bet nu konkrēto topika litebeam pēc atvaļinājuma mainīšu nost uz rezerves variantu un skatīšos vai būs problēmas. ja nē, tad jau uz garantiju būs jāsūta.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

tu esi betons(-veidīgais)? smieklīgi būtu lauzt garantiju ar 3rd party firmwāri, it īpaši, ja garantijas laiks vel pieejams. šoreiz, izskatas, ka problēma dzelžos, jo pēc restarta antenna strādā ļoti labi (>1ms) kādas 10 minūtes, tad tik atkal zāģis sākas. nebūtu problēmas vispār, ja stacijas pusē netiktu spēlētas online spēles. ja no savas bāzes pingojot lec 150-300, tad game servera pusē būs uz 600-700.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

nu davai es tev samaksāšu to tavu standarta piečuku un atbrauc uz Dobeli un nokonfigurē, atrodi frekvenci, vai ko vel tur izdomāsi. autobusu vai vilcienu arī klāt piemetīšu. no 27-tā esmu atpakaļ darbā, atsūti pm ar izcenojumiem un kontaktinformāciju.

Labots - AlCohol
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
uldii12345

Sveiki

Ir kādi ieteikumi loco m2 konfigurēšanā. (Nav mana instalācija) Objektā viena raidošā antena, piecas uztverošās. Aiz katras uztverošās antenas viena vai divas ip kameras. Signāla līmeņi ap -50 decibelli. Raidošai antenai cpu noslodze ap 40%. Pingojot visas antenas, ping ok, paketes neizkrīt. Konfigurācija, standarta, izņemot siid un wifi paroles, antenu ip adreses. Ik pa laikam pazūd kameras aiz kādas no antenām. Problēmu atrisina galvenās antenas restarts, citreiz tikai antenas, aiz kuras neiet kameras, restarts. Pašam 3 objektos ir pa divām ubiquti antenām un problēmu nav bijis.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

loco m2 ir kā AP?

 

un atrisinot manis iesākto tēmu - nomainīju staciju un problēma pazuda. aizsūtīts uz garantiju, šie sūtīs ražotājam.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Jā, visas antenas locom2, viena kā Ap, pārējās station. Pagoglējot, atrodu, kā šādam setupam jābūt ieslēgtai WDS opcijai, kas nav izdarīts. Dēļ tā varētu būt tāda problēma, ka ik pa laikam uzkaras kāda no antenām?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

ne gluži. var palīdzēt, bet var arī gadīties, ka iekārtas novecojušas. bet nu katrā ziņā vajadzētu uz 5.6.11 apgreidoties, ja problēma neatrisinas, tad paprovēt pa versijām uz leju iet.

problēma konfigā nebūs. AP,  vai kas tur vel mēdz kārties ir zem upša?

 

kaut gan, pamaini frekvenci un scanlistu drastiski, paskaties, kas fonā darās un pabīdies krietni nost. m2 varbū arī konfliktēs ar kādu rūteri.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Ap ir zem upša, par pārējām nezinu. Objekts diezgan dziļos laukos, nav problēmas ar ēteru, bet ja atkārtosies problēma, būs jāskanē. Šobrīd stāv 6.17 versija, jaunākā 6.18. Tu iesaki pāriet uz stipri zemāku versiju? Ir pieredze, kā jaunās versijas taisa problēmas? Antenas tikai nedaudz vecākās par gadu. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

ar 6.x ir bijušas problēmas uz vecajiem modeļiem.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
Pirms 29 minūtēm , Ironicman teica:

Varbūt vajag samaksāt kādam ka nav pilnīgs idiots.

 

 

Ieliec leduskapī.

 

Beton beidz te smirdēt, tavi teksti tāpat visiem zināmi. Davai gudriniek es tev samaksāšu, uz mikrotiks vpn, var attālināti pieslēgties un visu sakonfigurēt, tikai, ja pēc tavas konfigurēšanas, problēma nepazudīs, tu man dubultā atmaksā atpakaļ. 

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

uldii12345
pirms 5 stundām , Ironicman teica:

A davaj dubultojam!

Ja es sataisīšu, tad tu visiem apkrāptajiem klientiem atvainosies naudiski! VISU ko esi nozadzis.

Ja ne - tev būs dzīvoklis Liepājā.

Beidz irst taisītājs atradies, kvekcēt tu spēj nevis sataisīt, neviena normāla ieteikuma no tevis nav bijis. Pat pieņemot, ka tu kaut ko zini, kā tu ieguvi zināšanas, tāds supergudrs no debesīm novēlies? Vai tev arī visi teica samaksā kādam specam un tas ir vienīgais ko tu esi iemācījies.

 

Vispār tirliņ nemuldi par to ko nezini, nav man nekādu apkrāptu klientu un tavs bomža dzīvoklis Liepājā mani neinteresē.

 

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
2018.10.6. , 19:20, uldii12345 teica:

Pat pieņemot, ka tu kaut ko zini, kā tu ieguvi zināšanas, tāds supergudrs no debesīm novēlies?

Man avots saka, ka tās tiek uzņemtas šķidrā veidā, ar graņonku iesmeļot no 200l mucas.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...