Jump to content

Palīdzība iegādei: Xiaomi Mi A1 vs Nokia 6.1


ExDec
 Share

Recommended Posts

pirms 17 stundām , ExDec teica:

Atvainoties par ko?

Es neko nepareizu neesmu pateicis. Protams, kodols viņiem ir viens pamatā (Android ir un paliek Android), bet tur ir tā atšķirība, ka Android One ir tīrāks un tuvāks stock Android nekā Oreo, jo visus updeitus One nodrošina Google paši un pieskata, ko ražotāji stūķē telefonos. Tikmēr Oreo dzīve tavā telefonā ir tīri atkarīga no paša telefona ražotāja, jo visi update katram viņu telefonam ir jāpielāgo viņiem pašiem. Protams, gan jau ir ražotāji, kas dod tīru stock Oreo un nebāž papildus softu, ko nekad tev nevajadzēs, iekšā.

Tā kā sēdi vien mierā, puis, un atvainojies pasaulei pats.

Mēģini vēlreiz!

 

Android One is a series of smartphones that run the unmodified Android operating system.

https://en.wikipedia.org/wiki/Android_One

 

Android "Oreo" (codenamed Android O during development) is the eighth major update and the 15th version of the Android operating system.

https://en.wikipedia.org/wiki/Android_Oreo

 

Tātad - Tava (un arī mana un citas) Nokia spridzina ar Android ONE 8.xx OREO.

Android One var būt Oreo, var arī nebūt - tādā gadījumā Nougat vai pat jau P.

 

pirms 17 stundām , PlayingTheSaint teica:

abām pusēm taisnība, bet runā dažādās valodās 

Nē nav! Nav tāda lieta kā alternatīvie fakti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Android One is a series of smartphones that run the unmodified Android operating system. It is a hardware and software technical standard created by Google intended to provide a consistent user experience and improved security through frequent updates and Google Play Protect.

In February 2018, HMD Global, the maker of Nokia smartphones, announced that the company had joined the Android One program.

Tā pati wikipēdija

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nez kā jums, bet man domāt, ka google pati piedzen to androīdu ar savu bloatwari. Play spēles, play kiosks, google+, hengauti, visādi google pakalpojumu servisi un vēl tamlīdzīgi mēsli, kas viens bez otra nedarbojas un bez kuriem 1/2 funkciju nevar palaist.

Kopš Windows pirmsākumiem visi tie os izstrādātāji slimo ar to slimību, ka "šitas i tik ļoti saintegrēts, ka bez viņa visa os sagāzīsies". Un tā tas mēsls sēž, aizņem resursus, lai gan es viņu mūžā neizmantošu.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , VebKamera teica:

Nez kā jums, bet man domāt, ka google pati piedzen to androīdu ar savu bloatwari. Play spēles, play kiosks, google+, hengauti, visādi google pakalpojumu servisi un vēl tamlīdzīgi mēsli, kas viens bez otra nedarbojas un bez kuriem 1/2 funkciju nevar palaist.

Kopš Windows pirmsākumiem visi tie os izstrādātāji slimo ar to slimību, ka "šitas i tik ļoti saintegrēts, ka bez viņa visa os sagāzīsies". Un tā tas mēsls sēž, aizņem resursus, lai gan es viņu mūžā neizmantošu.

Lielāko daļu no Google default aplikācijām var atinstalēt. Vienīgi neļauj izmest tiešām to, kas tev salauzīs telefonu, piemēram, Google Play Services, kas nodrošina tev visu sinhronizāciju un savienojumu ar Google serveriem.

Link to comment
Share on other sites

Nu Mi A1 vienīgais ko nācās diseiblot ir kautkāds Google Duo. Pārējais viss ir kalkulators un kalendars ko nevajag diseiblot,

Mi A1 īpašnieki kā jūs organizējat galeriju vai visu caur google photos? Un vai Mi A1 ir gaidāms Android P?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...