Jump to content

Labs 24" monitors gan spēlēm, gan citām lietām


xp
 Share

Recommended Posts

pirms 3 stundām , itanium teica:

Nu, tu tiešām esi specifisks gadījums. A meklē ta:

:) Ar 4K roka niezēs spēlēs lietot tādu izškirtspēju, tad vēl varēs atlikt kiloEUR priekš pārējā HW, lai to pavilktu :D

Bet, ok, ok, liekos mierā!

Diez vai tagad 4K vel ir tik pieprasīs un attīstīts. Pagaidām gribētos uz QHD pamēgināt un arī, darba vieta neatbalstīts tik lielu monitoru :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , martvigs teica:

Pagaidām gribētos uz QHD pamēgināt un arī, darba vieta neatbalstīts tik lielu monitoru

Izskirtspeja tak nemaina monitora izmerus. Vai tu doma ka tev 32'' tur neielidis? Manuprat 27'' QHD ir labs kompromiss.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

zskirtspeja tak nemaina monitora izmerus. Vai tu doma ka tev 32'' tur neielidis? Manuprat 27'' QHD ir labs kompromiss.

Zinu.  domaju, 27 vai 32. Ir tādi, aks neielīdis:D Augstums vairāk par 52cm. Būtu labi, ja vel regulētos augstums monitora kājai.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , martvigs teica:

Būtu labi, ja vel regulētos augstums monitora kājai.

Aukstums tam ko pedejo liknu devu regulejas, ir darba daudz tadu 24'' ar tadam pasam kajam. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , AndrisBB teica:

Aukstums tam ko pedejo liknu devu regulejas, ir darba daudz tadu 24'' ar tadam pasam kajam. 

Un pašam, kas vairāk patīk - IPS vai MVA?

Link to comment
Share on other sites

Man vienalga, es uz datora programeju, speles nespeleju, tapec ari erganomika, izskirtspeja (lai editori ielistu ekrana) svar'ig'aka, tapec ari lietoju to ultra plato monitoru.

Visi pedejie monitori ir bijushi Dell U serijas, kuri pa lielam ir labi. Tev sp'el'em dro'sivien citas pras'ibas, bet kautka nedomju ka ja speciali nepetisi, tad izjutisi lielu atskiribu starp tiem matricu veidiem.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Tak nejau man tas monitors bus jalieto :)

Tavam variantam nevar kaju regulet, matricu zinja nedomaju ka tur ir butiska atskiriba, izskirtspejas zinja taspats, neko vairak neieraudzisi.

Izmeru zinja panjem un izgriez no kartona monitora izmerus, lai var vismaz vizuali iedomaties kada ir atskiriba. Cenas zinja 50 eiriki.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

Tak nejau man tas monitors bus jalieto :)

Tavam variantam nevar kaju regulet, matricu zinja nedomaju ka tur ir butiska atskiriba, izskirtspejas zinja taspats, neko vairak neieraudzisi.

Izmeru zinja panjem un izgriez no kartona monitora izmerus, lai var vismaz vizuali iedomaties kada ir atskiriba. Cenas zinja 50 eiriki.

Zinu, biju domajis visparigi, tu no savas pieredzes.

Labi, bus laikam tavs variants janem:D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , martvigs teica:

Zinu, biju domajis visparigi, tu no savas pieredzes.

 

No manas pieredzes ir ta ka, lai vai kadu monitoru es nopirktu, pec kada neilga laika uzrodas kautkas labaks un tad gribas to.

 

Pedejo 2 gadu laika esu nomainijis vairakus monitorus.

 

Bij Dell U2515h (2560x1440), labs monitors, bet pamazs, divus monitorus negribejas - vel stav neizmantots,

Tad nopirku 28'' 4k ASUS PB(kautkadi cipari), viss bij parak siiks un scaling problemas uz Linux saka besit, vareja 1x vai 2x, bet ne 1.25, vai 1.5 ka uz Windows. - pardevu

Tad nopirku 34'' Dell U3415w 3440x1440, lielisks monitors, bet gribeju ko lielaku - pardevu.

Tad nopirku 40'' 4k Philips monitoru, monitors bij fiziski parak liels, augstuma zinja nebij lietojams, sanaca biezi skatities uz augsu, spranda sapeja. - pardevu

Tad nopirku 38'' Dell U3818dw 3840x1600, lielisks monitors - lietoju joprojam

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

No manas pieredzes ir ta ka, lai vai kadu monitoru es nopirktu, pec kada neilga laika uzrodas kautkas labaks un tad gribas to.

 

Pedejo 2 gadu laika esu nomainijis vairakus monitorus.

 

Bij Dell U2515h (2560x1440), labs monitors, bet pamazs - vel stav neizmantots,

Tad nopirku 28'' 4k ASUS PB(kautkadi cipari), viss bij parak siiks un scaling problemas uz Linux saka besit, vareja 1x vai 2x, bet ne 1.25, vai 1.5 ka uz Windows. - pardevu

Tad nopirku 34'' Dell U3415w 3440x1440, lielisks monitors, bet gribeju ko lielaku - pardevu.

Tad nopirku 40'' 4k Philips monitoru, monitors bij fiziski parak liels, augstuma zinja nebij lietojams, sanaca biezi skatities uz augsu, spranda sapeja. - pardevu

 

Skatos, kad mans variants ar 31 collu derēs, + nav iebūvētas tumbas, kuras nebūs vajadzīgas:)

Link to comment
Share on other sites

@martvigs, tu apskaties kārtīgi, kāds ir tevis izvēlētā  Q3279VWF monitora augstums. Ja tic precīzai informācijai (amazon, tera specenes) , tad tas ir 53.3 cm , (42.5 rāmis +10.8 kāja) . AOC mājaslapā gan rakstīts "Product dimensions incl base  425.09 x 729.59 x 153.2), bet ja atņem Active Screen Area  ( 698.88 x 393.12) , sanāk tikai 33 mm uz rāmi un kāju .. kaut kā pamaz.

Nu vai arī būs jāceļ plaukts augtāk vai galdam kājas jāapzāģē. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...