Jump to content

Trimmeris, krūmgriezis - stiga, husis..

Recommended Posts

binary
pirms 8 stundām , raivix95 teica:

Kaut kādu būtisku atšķirību arī sajuti?

Ērtāka apmaksa, bet čakarīgāka naudas sagatavošana.

Man lielākas atšķirības auto uzvedībā rada noskaņojums vai kaut kādi tml apstākļi.

pirms 8 stundām , Arnis2002 teica:

vienīgi vieglos ogļūdenražus nav ieteicams ilgi glabāt.

Neesmu manījis, ka tas radītu kaut kādas problēmas. Es gan to benzīnu lietoju ne tikai zāles pļāvējam (tam, kam virsū sēž), bet arī auto, līdz ar to nerodas situācija, ka benzīns pa pusgadam stāvētu bez pielietojuma.

Edited by binary
  • Replies 378
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Racer

42

• Didzis

32

• Stasss

26

• ridao

20

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Divtaktu motors arī Āfrikā ir divtaktu motors un pilnīgi vienalga kāda ražotāja eļļu izmanto. Galvenais, lai tā eļļa būtu kvalitatīva, nevis kautkāda krutka. Vis pārejais ir marketologu izdomājums, jo

Es vairs nesaprotu, kā mēs dzīvojām senatnē. Atceros bērnību laukos. Vecāki pa dienu strādāja kolhozā. Agri no rīta un vakarā strādāja savā saimniecība, visu laiku darbadienas, brīvdienas, svētkus, vi

kā reiz-baltās biksēs ir pareizi ar žilku pļaut kā bildē!

Posted Images

Racer

Vispār jau es pacēlu tēmu par pašiem trimmeriem, bet jūs izklaidējaties par eļļām un degvielām, kas jau iepriekšējās lapās ir izrunāts (labi ka līdz audi 80 ar G-punktu neaizrunājāties... :D) Tā saprotu, ka jaunas pieredzes nav un jāskatās uz tiem ko pagājušgad apspriedām.

• Haha 1
Racer

Nu es domāju salīdzinot ar Ērmanīti vai Demonu, kas ir 2x lētāki, jaudīgāki un ķīniskāki.

alusbundza
Pirms 9 minūtēm , Racer teica:

kas ir 2x lētāki, jaudīgāki un ķīniskāki.

es ar papētīju, neņem tos ķīniskos, tev taču pirkums uz vairākām sezonām

Racer

Nu ok, lai cilvēks domā pats. Man pagaidām 1 sezonu Demons nogājis, kaut ko pateikt varēšu rudenī.

alusbundza
Pirms 9 minūtēm , Racer teica:

Demons nogājis

kāds tas ir ?, linku iedot

Racer
2020.06.25. , 19:25, Racer teica:

Tas Ermans nebij uz vietas, bij kaut kāds 48. Modelis, švakāks pa 68 eiro, paņēmu Demon RQ 580 pa 80 eirām. Saliku, pamēğināju - iet kā vells ar auklu, komplektā nāca 3 auklas spoles - 2 vienādas biezas un viena plāna, kā arī trjstūris. Ripu rīt piepirkšu paniekoties, bet nu izskatās, ka jaudas ir gana. Skaidrs, ka tāds poliski ķīnisks ir, bet pa to naudu ir ok. Ā, normālas lences nāca līdz. Mazie prieciņi. :)

20200625_183614_copy_1000x750_copy_400x300.jpg

@alusbundza, jau rakstīju tepat.

Didzis

Pēc bildes nevar Stigai saprast, ir uz ričkām amortizators vai nav. Ja ručkas pa tiešo pie stangas, tad ir vibrācija un nav sevišķi veselīgi rokām.

alusbundza
Pirms 22 minūtēm , Racer teica:

jau rakstīju tepat.

nu tam Demonam tā jauda ahujena uzskrūvēta, tik pat liela, kā manam prof, Jonsered  krūmzāģim, kas maksā pāri 700 eirām, bet manējam svars mazāks, un degvielu tas ķīnietis rij daudz, ja bāciņa 1 l

Mielestapa

Par to Stigu SB242, ir vecākais modelis, varu teikt, ka tās plastmasas diezgan ātri jūk ārā, ar laiku pat gaisa filtra vāks sāk krist nost, tecēja bāciņa, ir mainīts startera vāks, bet motors un reduktors tur ļoti labi, ir zāģēti krūmi samērā lielās platībās gar māju laukos. 

Racer
pirms 5 stundām , alusbundza teica:

ķīnietis ir monstrs, salīdzināju ar husvarnu

Nu zirgi ir ~0,7-0,8 no uzdotā, viss ir jāpārskrūvē pirms palaišanas, bet nu cik krievos palasījos, tad lielu bēdu nav. Rezerves daļas pa kapeikām Latgalītē var pasūtīt. Motors bij dārgākais - laikam ap 45 eiro. Tad jau manīs - šogad vēl neesmu šķīlis.

Racer

Šodien nopļāvu nelielo zāli ar pļāvēju un joka pēc izvilku Dēmonisko trimmeri no šķūņa malas appļaut. Biju piemirsis pagājušgad speciālo degvielu uz ziemu ieliet, bākā bij 95. ar eļļu palicies. Ar čoku uz otro troses rāvienu piešķīlās un iet kā dulls - visu appļāvu. :)

ggg97

Servisnieki saka, ka pagājšgada mix prieks 2T nav labi. Eļļa mēdz seperēties no bendžas.

aoma

Tas tiesa, man abiem saimniecībā esošajiem 2T motoriem tāda šaize bija. Krustpuikam mocis ir 4T, tas aizgāja rūkdams, bez probz.

Racer

Laikam labs mikslis bij Trimmerim. No Karteļa. :D

Kazarms

Ir tāda lieta, ka biku sadalās eļļa un benzīns. Sakrata un mauc, nav jau arī tik traki. Nemīcam jau visu laiku ar pērno benzīnu.