Jump to content

iesakiet no pieredzes Internetveikalu auto rezerves daļām


cainiks
 Share

Recommended Posts

Varbūt Jums ir no pieredzes ieteikt internetveikalu ar pieņemamām cenām un vēl labāk, ja preces varētu saņemt caur ''Omniva'' pakautomātu. Iepriekš - PALDIES!

Link to comment
Share on other sites

www.iparts24.lv

 

Kantoris atrodas Igaunijā, bet sūta ar Omnivu. Ja nesūta sīkumus par pāris eiro, tad preces cenas + sūtīšanas izmaksas parasti ir zemākas par visu Latvijas detaļu tirgotāju piedāvātajām cenām.

Link to comment
Share on other sites

Maris77

Atrodi detaļu , ieraksti numuru google un skaties kurš kantoris piedāvā zemāko cenu, tur arī sūti. 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 17 minūtēm , Maris77 teica:

Te salīdzināšanai tā pati detaļa:

Skaidrs! Es parasti no trodo.lv sūtīju. Bet nākotnē būs no iparts24.lv jāņem! 

Link to comment
Share on other sites

Bleedis

hmmm...., tik tam iparts24.lv piegāde dārga...., bet ar to, izskatās, ka pat atsitās, būs jāietestē, ja ņem čupiņu ar detaļām un abām pusēm, tad - moš pat visīts darba procesam sanāk... ?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Vēl zinu ka uzņēmumi var dabūt pavisam labas cenas no http://www.intercars.lv/ Līdz pat 40% nost no citu internet veikalu cenām. Bet nu tas tikai firmām un jābūt lielam apgrozījumam. Ieejot no ielas cenas pat sliktākas kā tajā pašā trodo. Bet viņiem daudz kas uz vietas. Ja vajag ātri tad diezgan oki variants. 

Link to comment
Share on other sites

Es pērku autospares.lv, parasti pats braucu pakaļ, bet ir vieņiem arī piegādes opcija. Pluss ir tas, ka pie viņiem ir gan orģinālās gan aftermarket daļas, un ērti var salīdzināt dažādu ražorāju cenas.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 23 minūtēm , saf teica:

Es pērku autospares.lv

Es arī kādreiz pirku! 

Bet viņiem lapa gļučī un nav cilvēku kas var telefonu pacelt.... 

Pēdējie divi pasūtījumi kaut kur pazuda, pat rēķinu nesaņēmu! Profilā nesanāca ielogoties, paroles resets nestrādā! Sazvanīt nevar. Uz epastiem atbild pēc ~dienas.... Un atbildēja tipa - mēs nekā nezinām, mūsu sistēma uzrāda ka neko neesat pasūtījuši! Nu i nafig! Pasūtīju no trodo. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Bleedis teica:

hmmm...., tik tam iparts24.lv piegāde dārga...., bet ar to, izskatās, ka pat atsitās, būs jāietestē, ja ņem čupiņu ar detaļām un abām pusēm, tad - moš pat visīts darba procesam sanāk... ?

 

Manuprāt 6,66 € nav dārgi. Un kā jau pats norādīji, tad pat ar to, cenu starpība starp iparts24 un vietējiem veikaliem parasti atsver "dārgo" piegādi. Tēmas autors šā vai tā vēlas ar Omnivas piegādi, kas nozīmē, ka vismaz minimālā Omnivas cena (2,88 €) ir jāskaita kā sūtīšanas izmaksas. Reāli skatoties, tajā Omnivas skapja plauktā par 2,88 € neko daudz vai lielu neieliksi, tāpēc arī vietējo veikalu sūtīšana ar Omnivu būs dārgāka, ja vien viņiem nav īpaši izdevīgi līgumi ar Omnivu par lielo plauktu izmantošanu par zemu cenu.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Ronalds teica:

Vēl zinu ka uzņēmumi var dabūt pavisam labas cenas no http://www.intercars.lv/ Līdz pat 40% nost no citu internet veikalu cenām.

Šo iespēju dažreiz izmantoju caur pazīšanos, bet itanium nupat publicētajā partsale lapā pēdējā detaļa, kuru pirku intercars ar "labu" atlaidi ir pat lētāka bez nekādas īpašas atlaides un pazīšanās. Izskatās, ka būs noderīgi, paldies!

Link to comment
Share on other sites

Prodigy

Intercars itkā piedāvāja iespēju piereģistrēties arī privātpersonai, lai dabūtu to klienta numuru (bez tā tur ar tevi neviens nemaz runāt negrib), bet tālāk par iesnieguma uzrakstīšanu nekas nenotika. Un vēl šķita, ka viņi tirgo vismaz Anglijas troņa dārglietas, nevis auto rezerves daļas, un katram apmeklētājam ir by default jājūtas vainīgam, ka viņš ir atnācis un grib kautko nopirkt

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir pieeja Interkārā gan uz uzņēmumu, gan arī kā privātpersonai. Atlaide identiska- 42%

Baigi jau ērti- uzreiz redzama pieejamība visās noliktavās, gan Latvijā, gan Polijā. Vismaz Rumbulas filiālē ja detaļa nav uz vietas, tad piegāde no centrālās noliktavas Mārupē ik pēc divām stundām, no Polijas nākamajā vai aiznākamajā dienā. Pie kompja noformē pasūtījumu un aizej tik saņemt. Par cik darbavieta blakus, tad vispār ideāli.

Bet jā- bez pazīšanās nezinu vai viņi tā īpaši dala pieejas pa labi , pa kreisi. Tai pašā laikā zinu ļoti daudz privātpersonas, kam ir pieeja.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Es arī kādreiz pirku! ...

 

Hren viņu zin, es caur to lapu gadus desmit jau iepērkos... vēl ne reizi nav bijušas problēmas... :[ Bet OEM detaļām, cenu ziņā, viņiem konkurentu maz...

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...