Jump to content

Asins spiediena mērītāji, veselības kontrole


Araabs
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Vēlējos uzzināt, vai ir kādas aproces, kas mēra asins spiedienu, pulsu un pārējos medicīnas mēslus. Varbūt kāds kaut ko tādu izmanto? Cik meklēju, tad ir visādi krāmi sportistiem, bet man interesē tieši padzīvojušam cilvēkam (laukos), lai būtu kaut kāda paškontrole (kad laicīgi ripiņa jāiedzer utt). Varbūt tādas lietas vēl nav izgudrotas, tāpēc vēršos pie jums.

Link to comment
Share on other sites

Ieej jebkurā aptiekā un būs tev liela izvēle, vienīgas ja vajag vecim kam ir muskuļi, ir jāprasa lai dot aparātu kam ir lielā manžete, ar standarta ir par mazu.

Link to comment
Share on other sites

Es biju domājis tādu aproci, kura kā viedais pulkstenis visu laiku seko. Tāds spiediena pūslis man uz baterijām jau ir. Bet vēlētos tādu, kurš uz rokas kā pulkstenis. Lai nepieļautu insulta gadījumus. Īsāk sakot, cilvēks nēsā aproci (viedo), un tā sāk pīkstēt, ja ir paaugstināts spiediens, un laiks iedzert ripiņu. Be, tas jau laikam vairāk no fantastikas.

Link to comment
Share on other sites

Rokas pulksteni, kas mēra asins spiedienu neesmu redzējis, pulsa mērītājs ir katrā.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 15 minūtēm , Araabs teica:

Es biju domājis tādu aproci, kura kā viedais pulkstenis visu laiku seko.

 

Tāda nav un nebūs! Asins spiedienu mēra  vai nu ar manžeti nospiežot roku, uz brīdi apturot asinsriti un tad klausoties pie kāda spiediena var saklausīt sirds pukstus.

Vai arī operāciju laikā kad vajag precīzāk - artērijā ievadot katetru.

Neko tādu nevar ar pulksteņveidīgu iekārtu panākt.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, paldies! Tātad ir tikai pulsam viedās sportistu aproces, pārējais viss paliek pa vecam.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 7 stundām , Araabs teica:

Lai nepieļautu insulta gadījumus.

Diemžēl to izraisa ne tikai paaugstināts spiediens, arī galvas asinsvadu veselība, stress u.c. faktori. Katrā ziņā, regulāras pārbaudes un attiecīgas ripas vajag noteikti.

Link to comment
Share on other sites

Ir mažete uz rokas locītavas liekama (kā miiilzīgs pulkstenis), bet tas nav korektākais veids kā mērīt....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...