Jump to content

Monitora aizsargplēve


mickys
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Vai ir kāda vieta, kas tirgo ekrānu aizsargplēves no ruļļiem, vai kā līdzīgi, lai var piegriezt vajadzīgo izmēru?

Konkrēti ir vajadzība pēc aizsargplēves 15,6" skārienekrānam.

 

P.S. Rīgā.

Link to comment
Share on other sites

Man ir kaudze ar mobilo plēvēm nelietotām. Varu atdot. Sanāks visu ekrānu nolīmēt un vēl pāri paliks.

  • Haha 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

itanium

Ja pastāv iespēja gaidīt, tad uz AliExpress/Ebay un sūti tik nost - ir jau gatavas plēves konkrētajam izmēram.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums - priekš kam vajag? Nav jau mobīlais, kuru vazā pa kabatām, regulāri saskaras ar kabatā esošajām atslēgām un citu drazu. Monitori, tie, kurus var bakstīt - tiem jau ir paredzēts, ka tos bakstīs, attiecīgi arī izturība. Uzliekot plēvi nekas nemainīsies, tikai naudu izmetīsi...

Link to comment
Share on other sites

Uzsūtīju eBayā.

Vajadzība - touch monitors publiskā vietā.

Monitors nav industriāls ar stikla ekrānu, bet gan ASUS VT168, kam ekrāns nevieš pārliecību par ilgmūžību, tāpēc ir vēlme aizsargāt mazliet.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Ja tas monitors jau ir kādu laiku lietots, tad kvalitatīvi uzklāt aizargplēvi būs čakars - iegādājies jau laicīgi mikrošķiedras lupatiņu, lai rūpīgi notīrītu ekrānu pirms plēves uzklāšanas.

 

Domāju, ka tāpat ir lieki pieminēt, ka priekš publiskās pieejas kioskiem pirkt parastos consumer desktopa monitorus galīgi nav prāta darbs... Tici man, tie ekstra +200Eur par ELO sevi atpelnīgs ilgtermiņā.

Link to comment
Share on other sites

Monitors nav lietots un mikrošķiedras lupatiņa ir mājās.

+200€ pie 400€ projekta ir diezgan liela atšķirība, pie tam, pagaidām testa versijai. Ja vajadzēs production versiju tad arī visu taisīs pa pilnai programmai.

Link to comment
Share on other sites

@snukurins davai ka dodies projām. Tavs ieraksts bija galīgi ne pa tēmai.

 

Neskatoties uz to, ka plēves uzsūtīju no eBay, joprojām labprāt uzzinātu kur tādas var dabūt te pat Latvijā.

Un nevis to, kāpēc man tādu plēvi nevajag.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Kā nu kuram,man nē.Nekādu plēvju un nekādu bezgaumīgu maku.Trīs gadi mobīlajam- ekrāns kā jauns.Neviena švīka.Glabāšana speciālā kabatā pie kājas ar ekrānu uz iekšu.

Kad vienreiz iemācīsies pareizi rakstīt - ir MOBILAIS!!!! ar īso i

  • Patīk 3
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...