Jump to content

Samainīšu vape uz mazāku


Kitai
 Share

Recommended Posts

Artanis

Offtopic:

 

Man tiešām interesē - a priekš kam tie monstrozie vairāku simtu vatu daikti ir vajadzīgi? Es kādu laiku tiku lietojis kaut kādu 70W cilindrisko e-cīgu, un tā bija atliektiem galiem vairāk, kā normālam cilvēkam varētu vajadzēt priekš reālas smēķēšanas. Vai tie ekstra vati vajadzīgi tikai lai besītu apkārtējos ar saviem milzīgajiem mākoņiem, vai lai taisītu trikus ar tvaikiem? Tiešām nesaprotu, varbūt kāds var apgaismot...

Link to comment
Share on other sites

Msnikss

Es mēģinu tikt vaļā no analogajām ,lietojot 200w modu un tfv8 tanku. Vairāk par 120w netiek lietots. Tie lielie vati ir vajadzīgi tad, ja gribas tvaiku ''pa taisno'' vilkt plaušās, ar lielu gaisa caurplūdi. Var to pašu tvaika daudzumu ievilkt plaušās kā caur salmiņu, bet var arī praktiski kā ieelpojot. Mākoņu daudzumu ir iespējams mazliet 'regulēt' ar propilēnglikola un glicerīna attiecību. Man tie mākoņi vsp nebūtu vajadzīgi, bet ar vienu pašu propilēnglikolu, man stipri sauss tas tvaiks šķiet un grauž kaklu.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nu es vaipoju ar 7 -8w...  Pietiek! Vismaz man! Kaut mana bača līdz 120w velk. 

Link to comment
Share on other sites

vatu nepieciešamība ir ļoti atkarīga no tanka un spoles pretestības.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 2 minūtēm , lexxx teica:

un spoles pretestības

Nu...... :( No tanka - varbūt.

Bet spoles pretestība tikai nosaka cik V jāpadod, lai vajadzīgos w dabūtu! 

Link to comment
Share on other sites

Kā tur starpcitu pareizi tankam nosaka kāda jāliek spole? Fizika piemirsusies, mazliet vēl neizprotu tvaicēšanas principu.

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Atkarīgs no aparāta, kādu lieto.

Ja lieto modernos, regulētos modus, jeb aparātus ar podziņām un ekrānu - liec kādu spoli vien vēlies. Resnu, tievu, garu, īsu, galvenais lai ielien tankā un netaisa īssavienojumu. Vienīgā rekomendācija būtu, lai spoles pretestība nebūtu mazāka par 0.05-0.1 Ohm, atkarībā no moda spējām.

Ja lieto "meh-modu", jeb iekārtu kas pa taisno padod enerģiju no baterijas, bez elektronikas, tad gan jāuzmanās. Spoles R jāpiemeklē tāds, lai strāvas patēriņš I nebūtu lielāks kā baterijas "Constant Discharge Rate", ja gribi staigāt ar seju vai roku vienā gabalā.

 

Piemērs:

Meh-mods, ar vienu bateriju.

Baterija ir Sony VTC6, ar CDR 15A.

Spoli piemeklējam pēc vienādojuma: Baterijas nominālais spriegums 3.7V / 15A = spolei jābūt ar R vismaz 0.24(6) Omi.

Ja gribi pilnīgu drošību, rēķinam izmantojot baterijas max spriegumu 4.2/15 = 0.28 Ohm

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
pirms 13 stundām , Kitai teica:

Kā tur starpcitu pareizi tankam nosaka kāda jāliek spole?


Vari paspēlēties ar cipariem. 
http://www.steam-engine.org/coil.html


Katram savi w, es ar 160 bliežu un gribētu moš visus 200, bet nav ;( 
Bet RX300 ar negribu, sqonki patīk. 

Link to comment
Share on other sites

Paldies vīri, par izklāstu.

 

Piemēram, kā būtu ar Joyetech VTC Dual (ar 2 baterijām)? 

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Tas ir kā? Prasi viedokļus par aparātu, vai kādas spoles tādam likt virsu?

Ja par spolēm - pie kājas. Der jebkura spole, kas lien iekšā tankā/driperī, un netaisa īso, un spoles R lielāks par 0.1 Ohm.

Ja spole būs ar pārāk lielu, vai pārāk mazu R, aparāts tev pat neļaus neko darīt - nolamās lietotāju un pasargās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...