Jump to content

4G internets Androida telefonā


defs
 Share

Recommended Posts

Sveiki, forumieši! Tikko šodien nopirku jaunu Android telefonu Samsung Galaxy J3 (2016) . Man ir mobilais internets pašam ar sim karti. Karte iekš medema (kā fleška), pieslēgta datoram un internets iet kā zib. Tas tāpat strādā planšetē,kad ieliek to sim karti. Un šodien to pašu SIM karti ieliku tajā Samsungā -nekā, baigā bremze. Mēģināju no tā telefona nošārēt internetu,lai dabutu to datorā caur wifi- vispār datorā viss stāv uz vietas un nekustas (savienojums ir). Nākošais - kad SIM karte iekš planšetes, tad arī Samsungs atdzīvojas ,ja to ķer caur wifi. Nu tagad nesaprotu- vai varētu but,ka telefonam nepatīk tā SIM karte, vai arī telefonam ir kāds ražošanas defekts? Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Esošā SIM karte nav savietoajamas ar jauno telefonu. Ej pie sava mobilā telefona operatora, lai nomaina.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nomaini sim karti. jaunakiem telefoniem gadās nepatīk senākas kartes. 

man nopērkot xiaomi ta bija, ka.strādāja, bet ar baisiem gļukiem.

 

vai arī čeko uzstādījumus. vai mob datiem nav kads 2g vai kas taml iestatīts (diezvai))

 

@Firza 1#

Labots - Usins
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 11 minūtēm , Usins teica:

nomaini sim karti. jaunakiem telefoniem gadās nepatīk senākas kartes. 

man nopērkot xiaomi ta bija, ka.strādāja, bet ar baisiem gļukiem.

 

vai arī čeko uzstādījumus. vai mob datiem nav kads 2g vai kas taml iestatīts (diezvai))

 

@Firza 1#

Jā, tikko iestatijumos sameklēju,ka tur 2G uzlikts, tika piedāvāta izvēle 3G,ko tagad uzliku, bet 4G tur vispar neparādās. Bet interneta veiakla bija rakstits,ka šim ir 4G,tapec šo izvēlējos.  https://www.tehnoland.lv/lv/samsung-galaxy-j3-2016-duos-8gb-j320f-ds-black-tl047672  

Lūdzu :

Tīklu atbalsts 4G
2G
2G Diapazons 850 / 900 / 1800 / 1900
3G diapazons 850 / 900 / 1900 / 2100
4G diapazons 800 / 900 / 1800 / 2100 / 2600
Labots - defs
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Linkā dotais telefona modelis ir paredzēts Kazahstānai un Krievijai, kur tiek izmantotas citas frekvences mobilajiem tīkliem.

 

Telefons atbalsta: LTE Cat4 850/900/1800/2100 (Bands 1,3,5,8) TD-LTE 2300 (Bands 40)

Tev vajag: 800, 1800, 2100, 2600 MHz.

 

Dažās vietās vajadzētu strādāt 4G tīklam, bet ne visur. Atkarīgs kādā freknecē kurš operātors un kurā vietā raida.

 

Otrā lieta - neliec to karti SIM2 slotā - tajā strādā tikai 2G tīkls. Jāizmanto SIM1, lai "būtu ātrums".

Link to comment
Share on other sites

Mārrutks viņu zina ko telefona pārdevējam nozīmē telefona nosaukumā burti "DS" (J320F/DS). Gan jau, ka tas ir Dual SIM (ir modeļi ar vienu SIM);

GSMArena par tādu J320F/DS neko nezina - ir J320F, J320FN, J320M, J320G un vēl daži operatoru specifiskie modeļi, bet bez kādiem "DS".

Un arī pašam Samsung, Latvijā oficiāli pārdodamais telefons saucas SM-J320FZKNSEB (bez DS), bet Krievijā - SM-J320FZKDSER (bez DS)

Atbalstītās LTE frekvences abiem telefoniem ir vienādas (B20 ir abiem).

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

Jo vairāk ciparu, jo lielāka putra.  nemaz prātā neienāca doma ,ka vajag internetā pameklēt vai vispār samsung ir tāds modelis.SIM karte tomēr nebūs pie vainas.Vakar bija tā,ka standarta izmēra karte nederēja (no vecā telefona), vajag mazāku un es jau biju pie operatora to mainit.Nu sanāk,ka uzslēdzot to 3G,ko piedāvā, youtube  var paskatities. Tā kā laikam pie tā jāpaliek.To telefonu galvenokārt izvēlējos,lai man visas uzpariktes būtu vienā bundulī- telefons,navigators,kamera, internets un modems-viss vienā,lai kur arī es atrastos.Kā modems viņš nederēs šoreiz.

Link to comment
Share on other sites

Tikko pārliku sim karti no 2 uz 1 slotu-tas pats,nekāds 4G netiek piedāvāts.Viņam nav 4G.

Link to comment
Share on other sites

Vēl viena ideja, moš kāds apdeits aizķēries... Manam S5 arī bij nepieciešams uzstartēt apdeitus, lai pēc tiem parādītos 4G...

P.S. Protams, šis ir lētā gala Samsungs...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

CosmosDC

Ieteikums blondīnēm, bet ja nu tomēr: pie tīkla režīma iestatījumos būs rakstīts nevis 4G, bet LTE/3G/2G (automātisks savienojums), tas tad arī attiecīgi jāizvēlas.

Par to, vai neatbalstīta 4G josla telefonā pie vainas - ieliec SIM karti jebkurā citā telefonā ar 4G atbalstu un paskaties, ja tajā parādās 4G, tad ir ziepes.

Jebkurā gadījumā, 14 dienu laikā vari nest telefonu atpakaļ.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , M@R$$ teica:

Vēl viena ideja, moš kāds apdeits aizķēries... Manam S5 arī bij nepieciešams uzstartēt apdeitus, lai pēc tiem parādītos 4G...

P.S. Protams, šis ir lētā gala Samsungs...

 Doma laba par apdeitu, bet man rāda,ka ir jau jaunākais uzlikts.vakar jau instalēju to jauninājumus.


Pirms 4 minūtēm , CosmosDC teica:

Ieteikums blondīnēm, bet ja nu tomēr: pie tīkla režīma iestatījumos būs rakstīts nevis 4G, bet LTE/3G/2G (automātisks savienojums), tas tad arī attiecīgi jāizvēlas.

Par to, vai neatbalstīta 4G josla telefonā pie vainas - ieliec SIM karti jebkurā citā telefonā ar 4G atbalstu un paskaties, ja tajā parādās 4G, tad ir ziepes.

Jebkurā gadījumā, 14 dienu laikā vari nest telefonu atpakaļ.

 To pašu karti planšetē rāda,ka ir 4G, bet telefonā ne.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 1 stundas , ieleja teica:

ja solīts 4G, bet nav, tad telefonu tiešām labāk dot atpakaļ, izmantojot distances līgumu

 

 Aizrakstiju internetveikalam,ka šim telefonam nav 4G.Gaidu atbildi. Bet nu patiesībā riktigim labs telefons bus 3x dārgāks. Ja tas 3Gvideo velk,tad jau varētu vel iztikt.Tikai viņu pašu nevar lietot kā rūteri.

Labots - defs
Link to comment
Share on other sites

Lietot jau varēsi, ar normālu 3G var pavirināt webu, kādu video ...

Ja vēl pieejams 3.5G?, vispār nejutīsi atšķirību.

Link to comment
Share on other sites

ja simkarte veca, tad iespējams, tai nav 4G atbalsta.. nomaini SIM karti.. pašam savā laikā nācās mainīt SIM kartes, lai lietotu 4G. Un kā jau minēja.. 4G režīms darbojas SIM1 slotā, otrais slots ir domāts atmiņas kartēm un uztur max 2G.. pat manam P10 lite tā ir.

Starpcitu.. ja lietoji to sim karti t.s. puļķī, iespējams, pats operators bloķē 4g lietošanu mobilajā telefonā.. (ieteiktu painteresēties)

 

DS = Dual Sim.. neko citu tas nenozīmē un tas ir visiem mobilajiem.

 

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j3_(2016)-7760.php#j320f

For EMEA (Europe, Middle East, Africa) - linkā (tehnoland) norādītais mobilais telefons ir paredzēts arī mūsu tirgum, tā kā viss kārtībā.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Tātad - dabūjam sim karti kas 4G uztur. 

Liekam sim1 slotā, otru slotu brīvu un skatāmies.

 

Bet nevajag par uzturamajām frekvencēm aizmirst. Ja telefons kaut vienu LV atbalstāmu 4g frekvenci uzturēs, teorētiski viņam ir 4g atbalsts un pārdevējs nav vainīgs ka konkrētajā vietā šīs frekvences nav! ;) 

Tāpēc pērkot pelēko/ķīnas 4g telefonu ļoti rūpīgi jāskatās vai visas LV izmantojamās frekvences tiek atbalstītas. Daudziem nav visu! Parasti trūkst 800 mhz,  laukos nebūs 4g. 

Link to comment
Share on other sites

Operatori Latvijā izmanto tikai 4 frekvences... 800, 1800, 2100, 2600 MHz. Tiesa.. kaut kur lasīju, ka 800Mhz vairāk izmanto lauku reģionos..

 

Tam telefonam - 4G bandsLTE band 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800) = visas 4 LV lietojamās..

Link to comment
Share on other sites

Nu tad ar pareizo SIM visam jānotiek! 


Pirms 1 minūtes , CAP teica:

Tiesa.. kaut kur lasīju, ka 800Mhz vairāk izmanto lauku reģionos..

Jā, jo zona lielāka - radioviļņi 800mhz frekvencē labāk šķēršļus pārvar. Bet ātrums mazāks, jo mazāk kanālu. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
Pirms 4 minūtēm , Ronalds teica:

Nu tad ar pareizo SIM visam jānotiek! 

 

Autors ar melnu uz balta uzrakstīja, ka vakar bijis klientu servisa centrā un samainījis SIM.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad izskatās ka kaut kāda telefona modifikācija, kas tomēr neuztur visas LV frekvences....

Link to comment
Share on other sites

lai pēc IMEI koda *#06# pārbauda internetā.. kas tas par mobilo... imei.info

Link to comment
Share on other sites

Ko te var panākt nezinu - vienīgais variants ja iepakojums ir saglabāts - sarunāt ar pārdevēju lai apmaina aparātu pret citu. Bet maiņa - tīri pārdevēja izvēle. Var ari nemainīt! Un pēc likuma viņam būs taisnība.   

Link to comment
Share on other sites

nu nez.. mājaslapā tomēr ir modelis, kas paredzēts mūsu tirgum ar mūsu tirgus 4G frekvencēm.. vai nu mobilais gļuko.. vai ietirgots tomēr cits mobilais :D

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
Pirms 11 minūtēm , Ronalds teica:

Var ari nemainīt! Un pēc likuma viņam būs taisnība. 

Ja pirkts internetveikalā, tad naudu atgriež 100% gadījumu, ja vien pircējs preci nav paspējis sabojāt.

Ja pirkts veikalā, jāiet uz veikalu un jārunā, ja sūta tālāk, nu tad ejam uz PTAC un veikals uzreiz atmaigs, protams, pie nosacījuma, ka sūdzība ir objektīva un pamatota.

Labots - CosmosDC
Link to comment
Share on other sites

Man pagaidām veikals neatbild.Es viņiem rakstiju,ka neiet 4G, tad atnāca vēlreiz "paldies par pirkumu".Pec tam es ierakstiju video un pastāstiju to pašu,ka neredzu tur 4G iestatijumos.Nu tā visu dienu neviens neatbild. Domāju,ka nemainišu neko.Pamatā izbraukumos internets nav tik ārprātigi nepieciešams, bet dažreiz vajag.Mājās man šārējas no planšetes,kur viss ok.Vienkārši ir tāda kā vilšanās.

Link to comment
Share on other sites

tak vismaz sirdsmieram pārbaudi IMEI.. linku augstāk jau iedevu.. 

Link to comment
Share on other sites

Telefona nr viņiem nav? Sanāktu ātrāk. 

Link to comment
Share on other sites

Man pagaidām veikals neatbild.Es viņiem rakstiju,ka neiet 4G, tad atnāca vēlreiz "paldies par pirkumu".Pec tam es ierakstiju video un pastāstiju to pašu,ka neredzu tur 4G iestatijumos.Nu tā visu dienu neviens neatbild. Domāju,ka nemainišu neko.Pamatā izbraukumos internets nav tik ārprātigi nepieciešams, bet dažreiz vajag.Mājās man šārējas no planšetes,kur viss ok.Vienkārši ir tāda kā vilšanās.


Viss kārtībā-man tikko atzvanija no veikala un pateica,ka tas LTE/2G/3G esot tas 4G, bet tā viņu iestata.Tikko parliku sim no planšetes uz telefonu, ieslēdzu un iestatu un smuki momentā jau pie signāla parādās 4G uzrakstits. Tā kā paldies visiem,kas juta lidzi. Varbūt šī infa kādam noder uz priekšu.Tā kā šo tēmu beidzam ar to,ka viss atrisinājās.

Link to comment
Share on other sites

tikko meriju ātrumu uz datora, šare no tā telefona. Down.=12.94, up.=14.65, ping 28ms -tas pats bija no tā modema apmeram. tā kā laukos te tā ir norma.

Link to comment
Share on other sites

tikko meriju ātrumu uz datora, šare no tā telefona. Down.=12.94, up.=14.65, ping 28ms -tas pats bija no tā modema apmeram. tā kā laukos te tā ir norma.

 

taagd vēlāk pat ātrāks, viss atkarigs no tikla noslodzes

Ekrānattēls 2018-06-28 18:22:10.png

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , CosmosDC teica:

Ieteikums blondīnēm, bet ja nu tomēr: pie tīkla režīma iestatījumos būs rakstīts nevis 4G, bet LTE/3G/2G (automātisks savienojums), tas tad arī attiecīgi jāizvēlas.

Tak rakstīja jau cilvēks... 

Link to comment
Share on other sites

"blondīnes" gadās arī mužiki :D (vismaz pēc nika spriežot) :D Tas taču skaidrs, ka LTE = 4G.. bet visu laiku tika runāts, ka 4G šim nedarbojas :D a izrādās.. kā izrādās.. mjā.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...