Jump to content
loic

Lūdzu, rekomendējiet, kā rīkoties šajā situācijā? (firma piečakarēja ar brāķi; melo, ka esmu pats sabojājis)

Recommended Posts

Ronalds

Ak jā - šeit arī bija viens biedrs kas refurbished laptopus kā jaunus tirgoja.... 

CAP

esmu pircis refurbished datoru (parasto).. bet attiecīgi bija norādīts un cena arī bija adekvāta.. joprojām kalpo..

• Patīk 1

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

esmu pircis refurbished datoru (parasto).. bet attiecīgi bija norādīts un cena arī bija adekvāta.. joprojām kalpo..

Same here, ari ir pirktas refurbished lietas, bet nu tad skaidri zināju  ka pērku LIETOTU preci un arī cena bija kā minimums vismaz 1/3 nost.

ja nenorāda - tad tas nav nekas vairāk kā klajš krāpšanas mēģinājums ar cerību ka pircējs neko daudz nestresos.

Tur pat nav nekāds attaisnojums iespējams no kantora puses , 'ķip' nezināja.. Ja nezināja tad tā ir viņu problēma nevis pircēja un jāskatās ir no kurienes preces ņem nevis jāčakarē cilvēki tālāk jo pašus ''čakarē''.

šādus kantorus ziepēs un pēc iespējas vairāk anti-reklāmas!

• Atbalstu 1

Ronalds

Tieši tā! 

Es piedāvāju savam klientam lietotu datoru. No aio.lv (piemēram) 

Klients gudrs, man atsūta piedāvājumu līdzīgam pc. Bet tur nekur nav minēts ka lietots! Klients man prasa kāpēc jāpērk lietots, ja nedaudz dārgāk ir tāds pats jauns! 

Un man jāskaidrojas ka pa tādu cenu jauns nav iespējams, bet tur arī ir lietots, tik dārgāk! 

Brr..... 

• Patīk 1

Kuuminsh

Bābiets dirš.
Pa visiem gadiem ko ņēmos ar lūžņiem, esmu dzirdējis neskaitāmus šāda tipa stāstus.

Tie sūda useri dirš vienā diršanā.

Useris - tas ir pēdējais kam var ticēt.

• Kādas šausmas! 1

Ronalds
Pirms 19 minūtēm , Kuuminsh teica:

Bābiets dirš.

Nu nevajag vispārināt! Mēs to planšeti redzējuši neesam, es teiktu ka grūti pateikt bija viņa aizlieta vai nē....

Ronalds
Pirms 2 minūtēm , Artanis teica:

SSD ir must-have mūsdienās

Domāju ka tas nav pat apspriežams! Mūsdienu pc bez ssd nav iedomājams! Es saviem klientiem jau gadus 10 lieku tikai SSD! 

No laika kad applūda liela hdd rūpnīca un  bija totāls hdd trūkums! 

loic
(labots)

Nedaudz vēlāk izlasīšu komentārus un atbildēšu konkrēti. 

Viņa papildināja info par tēmu: "Paskatoties servisa atzinuma lapā, tur rakstīts tikai, ka defekts ir boot- loop. Un ka veikta tīrīšana un atgriezta funkcionalitāte. Neviens vārds par šķidrumu. Pie pirkšanas bijis tā, ka vispirms teikuši, ka jauns, bet tad sākuši prasīt vai mēs zinām atšķirību starp refubr.un remanuf. Un tad pastāstījuši, ka stāvējis uk apskatē. Bet uzlīme ir remanufactured.  Šodien zvanīja, teica, ka remonts būs 25 eiro, bet jāgaida divas ned. Mātes plate nav jāmaina, bet sd kartes plate kaut kāda, jo tur nav  savienojuma, kas izraisa izslēgšanos.o: "Paskatoties servisa atzinuma lapā, tur rakstīts tikai, ka defekts ir boot- loop. Un ka veikta tīrīšana un atgriezta funkcionalitāte. Neviens vārds par šķidrumu. Pie pirkšanas bijis tā, ka vispirms teikuši, ka jauns, bet tad sākuši prasīt vai mēs zinām atšķirību starp refubr.un remanuf. Un tad pastāstījuši, ka stāvējis uk apskatē. Bet uzlīme ir remanufactured.  Šodien zvanīja, teica, ka remonts būs 25 eiro, bet jāgaida divas ned. Mātes plate nav jāmaina, bet sd kartes plate kaut kāda, jo tur nav  savienojuma, kas izraisa izslēgšanos."

M79 Teica, ka atsūtīs fotkas ar kafijas traipiem, bet nesūta. Laikam čakars inscinēt. Nevar atrast līdzīgu mātesplati or smthn (āgstos). Kad būs, noteikti iepostēšu.

Novērtēju atsaucību un faktu, ka pārāk ļ.nepiesienaties man par haotisko infas sniegšanu. Līdz ar šo probl.uzkrita aizņemtība. Tāpēc viss puslīdz copy paste režīmā.

Edit: neesmu dīvains. vienkārši esmu krietni iesūnojis, jo krietnu laiku pats neko nessmu apdeitojis (sēžu pie teju 10 g.v. laptopiem un pīšļiem, un ir ok, hehe).

Labots - loic

drunk_lizard

katraa postaa kaut kas pilniigi cits. intrigjeejosji. liidz kam veel fantaazijas nonaaks?...

• Patīk 2

Zoom

Nonāks līdz tam, ka nekādas "draudzenes" nebija, bet pats vienkārši salauza to datoru.

• Haha 2

Artanis
Pirms 3 minūtēm , Zoom teica:

Nonāks līdz tam, ka nekādas "draudzenes" nebija, bet pats vienkārši salauza to datoru.

Tas jau būs tāds pieklājīgs sižeta pavērsiens a la Fight Club vai M. Night Shyamalan filmu stilā. :D 

vvv
Pirms 14 minūtēm , Zoom teica:

Vēl trakāk. Paša nemaz nav. Un visu šo raksta draudzene.

AndrisBB

Ganjau konkurenti, lai nomelnotu m79.

zeds

Viņi nemaz nenorāda to kā refurbished weblapā!  Tas ir jāizdomā pašam.  Varbūt tagad arī norāda,bet es arī nopirku refurbished Lenovo datoru m79.... Nu neiedomājos ka reThink  nozīmē refurbished, jo visi pārējie kantori skaidri un gaiši raksta "refurbished". Lenovo to gan sauc "remanufactured"  Tikai saņemot laptopu uz  kastes maziem burtiem bija rakstīts "remanufactured - authorized by lenovo" un to es pamanīju tikai mājās. Tajā brīdī es jau gribēju atdot atpakaļ, bet nu padomāju - eh nu tagad vilkties cauri visai pilsētai  nu jāpamēģina.  Manā gadījumā gan es vēl instalējot datoru pamanīju beigtos pikseļus, un aiznesu atpakaļ pamatojoties uz 14dienu likumu un dabūju atpakaļ naudu. Tā ka manā gadījumā viss bija korekti.

Bet nu ieraugot lētu un itkā jaunu Lenovo uzmanieties!  Un reThink nozīmē remanufactured.

AndrisBB

Rethink - apdomā kārtīgi (pirms pērc) :D

Zoom

Pag, tad sanāk, ka draudzene ir zeds?

Kuuminsh

Nav lielāku dčibriku useriem.

Nevienā servisā cilvēki ar tādu fifeli nenodarbojas. Tur katru dienu iet cauri kaudzēm portatīvo.

Useri regulāri nolej portatīvos. Tas ir viens no populārākajiem defektu cēloņiem.

Un vecenes regulāri melo, jo baidās ka viņas izlamās par to cik viņas ir tizlas.

Kaut gan, noliet portatīvo ir baigi izy un lamāt cilvēku nav par ko. Nejauši apgāzās kafijas krūze uz galda un viss dan. Tas ir normāli. Nav ne jausmas kāpēc vecenes tā raustās un melo.

Bet tas ka melo, tas ir 99% gadījumu.

• Patīk 2

snukurins
(labots)

Pirmais lietotāja likums,nekādas kafijas un cita šķidruma krūzes uz galda.

Labots - snukurins

CAP

es gan nezinu, kas jādara, lai "nejauši" apgāztu krūzi.. ja esi tizls, tad esi.. ja dzer un lieto kompi, tad taču tomēr piefiksē, ka tev tā kafija blakus ir..

pa lielam nejauši tikai sīkie sūdus vāra.. arī kafijas gāž.. manējiem pietiek pateikt karsts.. nelien nemaz klāt :D

CAP

vienmēr jāizvērtē potenciālais attālums.. nav jau jādzer virs klaviatūras/datora :D 

Pukinens
pirms 10 stundām , Kuuminsh teica:

Nevienā servisā cilvēki ar tādu fifeli nenodarbojas.

Nodarbojas gan. Stāsts no personīgās pieredzes. Izbeidzās mājās wifi rūterim divi porti. Garantiju atteica, jo esot "saliets". Bij liela vēlme, bet tā arī neaizbraucu paskatīties acīs tam mūlāpam atzinuma devējam (sākotnēji rūteri uz garantijas servisu nogādāja pārdevējkantoris), jo es gan zinu ka izšāva tos portus negaisa laikā, kad zibens ieblieza simt metru attālajā bērzā. Izbeidzās tie porti kuros bija iesprausti vadi, arī tālāk nepieslēgti. 

Tai reizē nonīka arī portatīvā baroklis, telekoma baroklis un nodega vadi telefonlīnijas rozetē. Bet jocīgākais skats bija ka gāzes plīts aizdedzinātāji paši no sevis švirkstinājās.

• Kādas šausmas! 1

Kuuminsh

Pukinens
Tas ka verķis nobeidzās no zibens, neatceļ to, ka verķis var būt bijis iepriekš noliets.
Un te jau ir pilnīgi vienalga dēļ kā nobeidzās, jo noliets dzelzis ir noliets un garantijas vairs nav.

Pukinens

Tu domā rūpnīcā vai pie pārdevēja salēja? Diez vai, tad jau tas nebūtu pie manis nokalpojis pusotru gadu.

Kuuminsh
(labots)

Mierīgi var nostrādāt i gadu i divus.

Nevajag pūst te pīlītes. Es šitos gudriniekus esmu redzējis kaudzēm. Zvēr pie mātes, ka nekas nav noliets. Tu tam labs cilvēkam rādi MB, ka tur viss vienā biezā ķīeslī... parasti laba putra paliek no kolas. A tas labs gudris bīda tālāk to  savu fufeli.

Protams, es saprotu. Cilvēks atnāk ar mērķi appist servisu. Viņam iebaksta sejā ka viņš melo. Nu un ko tagad, viņām atzīties, ka jā...es meloju lai jūs appistu?

Taču nē!
Turpina tēlot muļķi.
Šitais cirks ir redzēts neskaitāmas reizes.
Mitruma pēdas tak ir ļoti skaidri redzamas. Tas ir acīmredzami.  Kur un kā aplēja... nu piedodiet atvainojiet, bet tā vairs nav servisa problēma. Pats atceries.

P.S Hipotētiski, var vēl gadīties, ka kāds prātā vājais noliek elektroniku blakus gaisa mitrinātājam... un tad jā... nu tā burtiski iekārta nav nolieta, bet tas neatceļ faktu, ka useris ir idiots kurš nemāk lasīt. Ir vēl redzēti indivīdi kuri to mitrinātāju uzliek nevis blakus, bet UZ iekārtas...

Labots - Kuuminsh
  • Patīk 1

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!