Jump to content

Lūdzu, rekomendējiet, kā rīkoties šajā situācijā? (firma piečakarēja ar brāķi; melo, ka esmu pats sabojājis)


loic
 Share

Recommended Posts

Nonāks līdz tam, ka nekādas "draudzenes" nebija, bet pats vienkārši salauza to datoru.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zoom teica:

Nonāks līdz tam, ka nekādas "draudzenes" nebija, bet pats vienkārši salauza to datoru.

Tas jau būs tāds pieklājīgs sižeta pavērsiens a la Fight Club vai M. Night Shyamalan filmu stilā. :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Zoom teica:

Nonāks līdz tam, ka nekādas "draudzenes" nebija, bet pats vienkārši salauza to datoru.

Vēl trakāk. Paša nemaz nav. Un visu šo raksta draudzene.

Link to comment
Share on other sites

Viņi nemaz nenorāda to kā refurbished weblapā!  Tas ir jāizdomā pašam.  Varbūt tagad arī norāda,bet es arī nopirku refurbished Lenovo datoru m79.... Nu neiedomājos ka reThink  nozīmē refurbished, jo visi pārējie kantori skaidri un gaiši raksta "refurbished". Lenovo to gan sauc "remanufactured"  Tikai saņemot laptopu uz  kastes maziem burtiem bija rakstīts "remanufactured - authorized by lenovo" un to es pamanīju tikai mājās. Tajā brīdī es jau gribēju atdot atpakaļ, bet nu padomāju - eh nu tagad vilkties cauri visai pilsētai  nu jāpamēģina.  Manā gadījumā gan es vēl instalējot datoru pamanīju beigtos pikseļus, un aiznesu atpakaļ pamatojoties uz 14dienu likumu un dabūju atpakaļ naudu. Tā ka manā gadījumā viss bija korekti.

Bet nu ieraugot lētu un itkā jaunu Lenovo uzmanieties!  Un reThink nozīmē remanufactured.

 

Link to comment
Share on other sites

Pag, tad sanāk, ka draudzene ir zeds?

Link to comment
Share on other sites

Kuuminsh

Nav lielāku dčibriku useriem.

Nevienā servisā cilvēki ar tādu fifeli nenodarbojas. Tur katru dienu iet cauri kaudzēm portatīvo.

Useri regulāri nolej portatīvos. Tas ir viens no populārākajiem defektu cēloņiem.

Un vecenes regulāri melo, jo baidās ka viņas izlamās par to cik viņas ir tizlas.

Kaut gan, noliet portatīvo ir baigi izy un lamāt cilvēku nav par ko. Nejauši apgāzās kafijas krūze uz galda un viss dan. Tas ir normāli. Nav ne jausmas kāpēc vecenes tā raustās un melo.

Bet tas ka melo, tas ir 99% gadījumu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

es gan nezinu, kas jādara, lai "nejauši" apgāztu krūzi.. ja esi tizls, tad esi.. ja dzer un lieto kompi, tad taču tomēr piefiksē, ka tev tā kafija blakus ir..

 

pa lielam nejauši tikai sīkie sūdus vāra.. arī kafijas gāž.. manējiem pietiek pateikt karsts.. nelien nemaz klāt :D

Link to comment
Share on other sites

vienmēr jāizvērtē potenciālais attālums.. nav jau jādzer virs klaviatūras/datora :D 

Link to comment
Share on other sites

Pukinens
pirms 10 stundām , Kuuminsh teica:

Nevienā servisā cilvēki ar tādu fifeli nenodarbojas.

Nodarbojas gan. Stāsts no personīgās pieredzes. Izbeidzās mājās wifi rūterim divi porti. Garantiju atteica, jo esot "saliets". Bij liela vēlme, bet tā arī neaizbraucu paskatīties acīs tam mūlāpam atzinuma devējam (sākotnēji rūteri uz garantijas servisu nogādāja pārdevējkantoris), jo es gan zinu ka izšāva tos portus negaisa laikā, kad zibens ieblieza simt metru attālajā bērzā. Izbeidzās tie porti kuros bija iesprausti vadi, arī tālāk nepieslēgti. 

Tai reizē nonīka arī portatīvā baroklis, telekoma baroklis un nodega vadi telefonlīnijas rozetē. Bet jocīgākais skats bija ka gāzes plīts aizdedzinātāji paši no sevis švirkstinājās.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kuuminsh

 Pukinens
Tas ka verķis nobeidzās no zibens, neatceļ to, ka verķis var būt bijis iepriekš noliets.
Un te jau ir pilnīgi vienalga dēļ kā nobeidzās, jo noliets dzelzis ir noliets un garantijas vairs nav.
 

Link to comment
Share on other sites

Pukinens

Tu domā rūpnīcā vai pie pārdevēja salēja? Diez vai, tad jau tas nebūtu pie manis nokalpojis pusotru gadu.

Link to comment
Share on other sites

Kuuminsh

Mierīgi var nostrādāt i gadu i divus.

Nevajag pūst te pīlītes. Es šitos gudriniekus esmu redzējis kaudzēm. Zvēr pie mātes, ka nekas nav noliets. Tu tam labs cilvēkam rādi MB, ka tur viss vienā biezā ķīeslī... parasti laba putra paliek no kolas. A tas labs gudris bīda tālāk to  savu fufeli.

Protams, es saprotu. Cilvēks atnāk ar mērķi appist servisu. Viņam iebaksta sejā ka viņš melo. Nu un ko tagad, viņām atzīties, ka jā...es meloju lai jūs appistu?

Taču nē!
Turpina tēlot muļķi.
Šitais cirks ir redzēts neskaitāmas reizes.
Mitruma pēdas tak ir ļoti skaidri redzamas. Tas ir acīmredzami.  Kur un kā aplēja... nu piedodiet atvainojiet, bet tā vairs nav servisa problēma. Pats atceries.


P.S Hipotētiski, var vēl gadīties, ka kāds prātā vājais noliek elektroniku blakus gaisa mitrinātājam... un tad jā... nu tā burtiski iekārta nav nolieta, bet tas neatceļ faktu, ka useris ir idiots kurš nemāk lasīt. Ir vēl redzēti indivīdi kuri to mitrinātāju uzliek nevis blakus, bet UZ iekārtas...

Labots - Kuuminsh
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...