Jump to content

Lattelecom Helio ir klaat.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Esmu drausmīgi vīlies Shortcut pakalpokumā no TET, paņemu izmeģināt uz mēnesi, jo atteicos no virszemes televizījas. Tā sacamos HD kanālus shortcut raida ar ļoti zemu bitreitu - rezultātā sejas ir  vienā tonī, kā no plastilīna, arī priekšmeti vai fons - ja tur ir vairāk par vienu toni - ir drausmīgi - praktiski tā ir VHS kvalitātes, nevis HD. Tajā pašā laikā GO3 ar to viss ir kārtībā, HD attēls ir normāls ar visiem krāsu toņiem gan sejām gan citur, Testēju uz 2 gab. 55" televizoriem gan ar optisko internetu, gan mobilo 30 mb/s, gan uz Tizen, gan ar Mi Box S kastīti. Vispār vajadzētu vērsties patērētāju tiesību aizsardzības centrā pret TET par to, ka Shortcut ir pilnīgs mēsls un tiek krāpti un maldināti patērētāji, jo SHORTCUT nenodrošina uzrādītos attēla kvalitātes rādītājus. Pieņemu, ka daži shortcut aplikāciju lietotāji nesaprot, par ko es runāju, un ir apmierināti, jo ja uz ekrāna būs statisks, viekrāsains objekts - tad tas tiešām būs HD kvalitātē. Bet ja kādam ir tāda iespēja - tad salīdziniet Shortcut un Go3 attēlus, teiksim, TV3 studijā ziņu pārraides laikā, sevišķi kad diktoru sejas parādīs tuvplānā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , lno teica:

Vispār vajadzētu vērsties patērētāju tiesību aizsardzības centrā pret TET par to

Cerams ka jau iesniegumu uzrakstīji.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , lno teica:

Esmu drausmīgi vīlies xxxxxxx, jo atteicos no virszemes televizījas.

ak nelaimīgais ;) :)

es atkal ne mirkli nenožēloju, ka atteicos no interaktīvās, un tagad skatos digitālo kabeļnieku bez kastēm, bez papildus pultēm, teļukā pa taisno...

 

 

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ervie teica:

 

es atkal ne mirkli nenožēloju, ka atteicos no interaktīvās, un tagad skatos digitālo kabeļnieku bez kastēm, bez papildus pultēm, teļukā pa taisno...

Ar reklāmām, bez arhīva... Sapnis ne dzīve.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , lno teica:

Vispār vajadzētu vērsties patērētāju tiesību aizsardzības centrā pret TET par to, ka Shortcut ir pilnīgs mēsls un tiek krāpti un maldināti patērētāji, jo SHORTCUT nenodrošina uzrādītos attēla kvalitātes rādītājus.

Bezcerīgi - nav nekur definēti nosacījumi.. Es jau pirms pāris gadiem te biju ielicis video piemērus tam pašam Eirosport HD no SHortcut un no SAT. Vāks kaut kāds. Lattelecoms atbildēja, ka šādi enkodē lai būtu mazāka plūsma. Tur jau ir bēdu ieleja ne tikai ar bitrate, tur saturs ir deinterlacēts un kodēšanā izejmateriāls tiek noblūrots, tad atlikušās kontūras bik uzšarpotas un finālā sanāk gandrīz animācija vai plastalīnbilde. Tagad no GO3 TV3 vai TV6 SD ir labāki kā SHortcut HD. Ja nebūs slinkums, kaut kad ierakstīšu un ielikšu te piemērus.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
pirms 2 stundām , lno teica:

Esmu drausmīgi vīlies Shortcut pakalpokumā no TET, paņemu izmeģināt uz mēnesi, jo atteicos no virszemes televizījas. Tā sacamos HD kanālus shortcut raida ar ļoti zemu bitreitu - rezultātā sejas ir  vienā tonī, kā no plastilīna, arī priekšmeti vai fons - ja tur ir vairāk par vienu toni - ir drausmīgi - praktiski tā ir VHS kvalitātes, nevis HD. Tajā pašā laikā GO3 ar to viss ir kārtībā, HD attēls ir normāls ar visiem krāsu toņiem gan sejām gan citur, Testēju uz 2 gab. 55" televizoriem gan ar optisko internetu, gan mobilo 30 mb/s, gan uz Tizen, gan ar Mi Box S kastīti. Vispār vajadzētu vērsties patērētāju tiesību aizsardzības centrā pret TET par to, ka Shortcut ir pilnīgs mēsls un tiek krāpti un maldināti patērētāji, jo SHORTCUT nenodrošina uzrādītos attēla kvalitātes rādītājus. Pieņemu, ka daži shortcut aplikāciju lietotāji nesaprot, par ko es runāju, un ir apmierināti, jo ja uz ekrāna būs statisks, viekrāsains objekts - tad tas tiešām būs HD kvalitātē. Bet ja kādam ir tāda iespēja - tad salīdziniet Shortcut un Go3 attēlus, teiksim, TV3 studijā ziņu pārraides laikā, sevišķi kad diktoru sejas parādīs tuvplānā.

Tieši tā arī ir, tikai, kur problēma, izmanto go3, sodi tet viņus neskatoties

Link to comment
Share on other sites

Maz gan jēgas iespringt, ja 2020. gadā joprojām rāda Makgaiveru un Teksesas reindžeru un to pašu 4:3 formātā pa pusi ekrāna. Tas vēl vairāk iecepij.

Labots - Stasss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tāpēc ar tv jau gadus 3īs neskatos... un nejūtos neko zaudējis.. to, kas interesē tāpat noskatīties var bez reklāmām un bieži vien pat ātrāk kā ēterā.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, M@R$$ teica:

Ar reklāmām, bez arhīva... Sapnis ne dzīve.

"tikai live, tikai oldskūl" :)

tajos kanālos, kas aktuāli - reklāmas netraucē, bet dod iespēju atrauties no ekrāna.

un, nopietni runājot, es neredzu ko būtu tādu vērts no arhīva skatīties. lindiņas frizūriņu atmiņā atsaukt pusdienlaikā?

 

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , ieleja teica:

 

ja pieņem, ka vispār ir vērts ko skatīties, tad kāpēc to nebūtu ērtāk vai iespējamāk skatīties, tad, kad ir laiks, kaut vai "Nekā Personīga" (lūdzu ne diskusijas par konkrēto raidījumu) nevis svētdien 19:00, bet pirmdien no rīta fonā, pārtinot reklāmas?

jā, tas stipri pēc paša patikas.

piemēram, man patīk nekā personīga (par piemēru) skatīt tieši laikā, svētdien 19tos

(vai arī pofig, un palasīties virsrakstus no ziņu portāliem.)

tāpat arī eirosporta raidījumus tikai dzīvajā.

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Vai kāds ir mēģinājis Helio iTV datora versiju (kas pieejama tikai Windowsam) palaist uz Linux, izmantojot VirtualBox? Man kaut kā negrib rādīt.

Link to comment
Share on other sites

2020.09.10. , 12:07, ervie teica:

jā, tas stipri pēc paša patikas.

piemēram, man patīk nekā personīga (par piemēru) skatīt tieši laikā, svētdien 19tos

(vai arī pofig, un palasīties virsrakstus no ziņu portāliem.)

tāpat arī eirosporta raidījumus tikai dzīvajā.

 

 

 

Tas ir tāpat skatīties atkatojumus , kā ēst trisdienus vāritos kartupeļus šodien atsildītus .

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Varbūt kāds var pateikt priekšā, kura Helio versija darbojas uz TV boxa? Mēģinot atskaņot jebko ar v3.22.0 no apkures

 

IMG_20210127_145419.jpg

Labots - Lieta
Link to comment
Share on other sites

Tad meklē veidu, kā rūta faktu noslēpt no helio aplikācijas. Agrāk (pirms gadiem 2-iem) Magiskam bija opcija "Magisk hide" - jāizvēlas tikai aplikācija. SuerSu gadījumā, sķiet bija aps Su-hide. Diemžēl nezinu, kā ir citos gadījumos un vai vispār kāds no variantiem vēl strādā.

Link to comment
Share on other sites

Tas tiešām ir dēļ roota? Roototam telefonam Helio aplikācija vispār atteicās palaisties. Ar Magisk hide palaižas un strādā, bet ar TV boxu palaižas, bet nerāda.

Link to comment
Share on other sites

su-hide aplikācijas instrukcijai pirmais punkts ir: "Избавляемся от каких бы то ни было следов SuperSU, Magisk, Xposed, патченых ядер и т.д. А именно - начисто устанавливаем прошивку."

Bet ja kaste jau sākotnēji ir ar root prošivku, tad ir vispār jēga mēģināt?

Link to comment
Share on other sites

Vari paskatīties varbūt tavai kastei un FW ir tēma 4pda vai kādā rietumu forumā (piem. forum.freaktab.com) ar instrukciju, kā tikt vaļā no root bez pāršūšanas, pretējā gadījumā , ja vien ražotājs nepiedāvā FW bez root, čakars garantēts, rezultāts nē.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Taa neviens nav ielicis to kvalitates salidzinajjmu starp Go3 un Shortcut HD kvalitaatee. Man interese un domaju veel te ir vairaki kuri intereses pec paskatitos. Te ir taadi dazhi Go3 slavinataji.

Link to comment
Share on other sites

Uz aci Go3 ir labākas kvalitātes un nefrīzo kā Shortcut, tas vakaros vienkārši sievu besīja, programmas daļa Go3 esot sūdīgāka, tā vismaz sieva apgalvo, pats neskatos.

Link to comment
Share on other sites

Shortcut tiešām ir freezinga problēma. Un tas nav saistīts ar tīklu, bet pašu aplikāciju. Apstājas un griežas rimbulis pa vidu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Taa neviens nav ielicis to kvalitates salidzinajjmu starp Go3 un Shortcut HD kvalitaatee. Man interese un domaju veel te ir vairaki kuri intereses pec paskatitos. Te ir taadi dazhi Go3 slavinataji.

Nu vispār jau dažos tofikos ir bijis. Vajag skatīties plašāk! :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Neviens Lattelecom TV produkts nekad nav izcēlies ar attēla un skaņas kvalitāti. Personīgi es nevaru izturēt, tāpēc ne skatos, ne klausos nevienu Lattelecom produktu.

 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , e = d teica:

Shortcut tiešām ir freezinga problēma

Uz shortcutu pārgāju brīdī, kad helio sākās 'piespiedu reklāmas rullīši'... (nozīmē vismaz 2+ gadi).
Šajā laikā nekādu 0 sūdzību par freeziem. Ikdienā divi ekrāni caur dažādu paaudžu appletv griežas.
Varbūt tieši ar android saistība? 
Pa weekendiem xiaomi tv stick - arī gan nekādi freezi nav novēroti.

Labots - hero
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Dexs teica:

Nu vispār jau dažos tofikos ir bijis. Vajag skatīties plašāk! :)

Biju ielicis - Shortcuts pilnīga plastmasa salīdzinājumā ar go3.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , hero teica:

Varbūt tieši ar android saistība? 

Kādā ziņā? Nedrīkst būt mājā Android telefoni, ja shortcutu skatās?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Racer teica:

Biju ielicis - Shortcuts pilnīga plastmasa salīdzinājumā ar go3

Vai nevar palūgt iztulkot? Man fantāzija pa īsu. Pastmasa ir labi vai slikti?

Lietoju Shortcut dēļ kanālu saraksta. Go3 kanālu saraksts galīgi neapmierina. Attēla kvalitāte un skaņa vispār pie kājas. Es vēl atceros analogo televīziju ar tās bildes un skaņas "kvalitāti"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Daiļais teica:

Pastmasa ir labi vai slikti?

Drausmīgi.

Pat analogais sniedziņš bija labāks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , Lieta teica:

Tas tiešām ir dēļ roota? Roototam telefonam Helio aplikācija vispār atteicās palaisties. Ar Magisk hide palaižas un strādā, bet ar TV boxu palaižas, bet nerāda.

Nē, kā jau pats redzi, ar root pat nepalaižas. Tas ir nevis root, bet gan Google Play sertifikācijas trūkuma dēļ.

 

Par Go3 vs Shortcut... Es varu tikai piekrist, ka Go3 tehniski ir labāks - gan kvalitātes, gan stabilitātes ziņā, savukārt satura ziņā Go3 atpaliek no Shortcut.

Labots - Johny_JK
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Johny_JK teica:

Nē, kā jau pats redzi, ar root pat nepalaižas. Tas ir nevis root, bet gan Google Play sertifikācijas trūkuma dēļ.

Uz telefona ar magisk programma palaižas, bet nerāda - tāpat kā uz TV boxa. Pievienojot Helio "Magisk Hide", rāda.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Daiļais teica:

Attēla kvalitāte un skaņa vispār pie kājas. Es vēl atceros analogo televīziju ar tās bildes un skaņas "kvalitāti"

Šis ir arī iemesls, kāpēc Tet neko nemaina. Jo, pričom...

That's why we cannot have good things! kā teiktu internetos!

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Johny_JK teica:

Nē, kā jau pats redzi, ar root pat nepalaižas. Tas ir nevis root, bet gan Google Play sertifikācijas trūkuma dēļ.

Tas nozīmē ko? Arī neroototām kastēm bez Google Play sertifikāta neies? 

Link to comment
Share on other sites

Tur DRM testu visdrīzāk neiziet. Bija kaut kādi Widevine DRM čekeri iekš stores. Var paskatīties ko tie rāda.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...