Jump to content

Lattelecom Helio ir klaat.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Paldies Uldi, es iečekošu tavu linku, man škiet es viņu jau biju testējis un man nezkāpēc tā nestrādā, bet pamēģināšu vēl. Cik es tagad redzu, daudzi cilvēki izmanto android TV boxus un tas liecina, ka problēma cerams būs atrisināta. Man galvenais iemesls kāpēc to gribu lietot ir wifi nepiejamība standarta boxā, kas man nedod iespēju lietot tajos istabas stūros kur vēlos :)

Labots - sin
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Standarta boxa pārvietošanu var atrisināt ar powerline adapteriem vai 2 routeriem. Shortcutam labāk būtu tv boxis ar android tv, piemēram, xiomi mi box, kas maksā ap 60eur.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Ja tu domā android tv vs parasto android sistēmu, tad ar to problēmu nav, visas progas var uzlikt, uzliekot to yalp store. Tas protams gaumes jautājums, bet man android tv sistēma patīk labāk, jo bez čakara iet shourtcut android tv versija, kas ir daudz labāka tv boksiem un ērtai pārvaldībai nevajag peli. Protams, ja lielk aplikācijas, kas nav paredzētas android tv, tad pele vajadzīga.

Labots - uldii12345
Link to comment
Share on other sites

Paņēmu joka pēc uz mēnesi pa 6 eirām to Shortcut (vajadzēja šo to no arhīva nopumpēt un apnika paziņu, kam ir Šortcut mocīt). Nu neko, norm strādā gan datorā, gan telefonā, gan androidboxī gan caur aplikāciju, gan caur Kodi. Q ir ok, no arhīva ērti var savākt visu ko vajag. Vienīgi nu debili ir tas, ka MTG kanāli nav peejami pie ne-LTC tīkla, jo pēc būtības jau jamie šo aplikāciju pozicionē kā mobīli izmantojamu, tad nu attiecīgi jāgaida LTC 4G ieviešanu, lai pilnvērtīgi izmantotu... :D  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

Vienīgi nu debili ir tas, ka MTG kanāli nav peejami pie ne-LTC tīkla

vai tikai nebija tā, ka tie kanāli nebija pieejami datorā, bet iekš TV būtu jābūt. bija te nesen diskusija blakus tēmā.. es pats nesen biju paņēmis, lai vienk patestētu, NBA finālspēles paskatītos un tml, tā kā man nav neviens SmartTV, nevarēju pārbaudīt vai TV iet tie MTG kanāli.

Link to comment
Share on other sites

mtg kanāli ir pieejami android tv/apple tv  iekārtās, starpcitu iekš KODI lieliski strādā arī bez abonenta :D galvenais lai ir users/parole

 

eh.. pēc netflix shortcut`s liekas salīdzinoši pliekans :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , CAP teica:

starpcitu iekš KODI lieliski strādā arī bez abonenta :D galvenais lai ir users/parole

Nea, neiet, ja Tu domā Playstream.

Link to comment
Share on other sites

sakarā ar to, ka man ir abonents un ir arī kodi, kāds var privāti vai šeit izstāstīt, kā to iedabūt kodi?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , snukurins teica:

Shortcut.lv MTG laikam vispār nav.Sen neesmu skatījis.

 

ir.. tv lietotājiem..

Link to comment
Share on other sites

Ja tev virszemes TV ir arhīva skatīšanās iespēja, pārraides ieraksta iespēja,kuras tev nepieciešamas un tu tās izmanto un par to maksā 0 vai 6.0 Eur mēnesī, tad konkrēti tev jēgas no Shorcut uz TV nebūs nekādas.

Link to comment
Share on other sites

ja tev ir interaktīvā, tad shortcutā mtg kanāli tāpat būs... + shortcutā ir kanāli, kas nav interaktīvajā..

Link to comment
Share on other sites

joprojām ne HelioiTV un arī shortuct priekš android tv ar nedarbojas - uzinstalēt var, bet paša aplikācija neiestartējas. un nu Helio ir pieejams arī appstore taču adekvātu atbildi kā vien - diemžēl mums nav iespēja pārbaudīt kāpēc uz lietotāja iekārtas nedarbojas.

Link to comment
Share on other sites

man ir shortcut uz android tv...viss darbojas. Helio aplikācija android TV nav paredzēta, tikai Shortcut

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.lattelecom.androidtv - šī ir priekš androidtv

https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.lattelecom.app - šī priekš parastajām android mobilajām ierīcēm (planšete, viedtālrunis)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Nez kad būs LTV1?

 

Tuvākajā laikā nav paredzēts, jo vel ir nedaudz par īsu ar tehniku.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

domāju, ka problēma nav tajā ar ko un kā filmē, bet gan tālākais, lai signāls nonāktu tur, kur tam jānonāk , lai gan dīvaini... LTV7 HD režīmā nebija problēmas palaist, kad gāja hoķis..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Nezinu detaļās, bet pēc būtības.

LTV vajag palielu naudu HD ieviešanai, vadība sola ka ieviesīs ap 2021g...

 

tā ka turpinam gaidīt...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Joiman teica:

LTV vajag palielu naudu HD ieviešanai, vadība sola ka ieviesīs ap 2021g...

Ha**i pisties ar HD un tērēt tam naudu, tad uzreiz priekš FHD lai naudu meklē!

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , snukurins teica:

Helio joprojām nav klāt bet šovakar interaktīvai TV ir parādījušies HD kanāli.Cik ir nesaskaitīju bet LNT un TV3 ir HD.

Uz manas 55 collu planšetes uzreiz bilde labāka.

Tagad varēsi reklāmas skatities HD kvalitāte :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

nu jā.. LTC itv tāpat no reklāmām neizsprukt :D pat skatoties no arhīva :D

 

es pat esmu aizmirsis vispār ko pa parasto TV rāda :D dekoderi ieslēdzu dažas reizes mēnesī... i to pārsvarā sīkajiem multenes.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , snukurins teica:

Gribi teikt ka tikai reklāmām bilde labāka?Es reklāmas neskatos,pārtinu uz priekšu.Skatos tikai arhīvu.Tiešraides nē.Bilde visam stipri labāka nekā bija.

ne es gribu teikt ka tajos kanalos neka cita kā stulbi šovi un reklāmas nav 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

krieviem kanāli ir HD, bet vai nu plūsmu nenodrošina uz LV.. vai autortiesības.. a pa lielam PO.. tur skatāma pa lielam tāpat nekā nav. 

 

Baltcom.. 1/3-1/4 kanālu nu jau ir F(HD) kopā laikam ap 30..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , CAP teica:

Baltcom.. 1/3-1/4 kanālu nu jau ir F(HD)

Kā ar MTG kanāliem?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, boto teica:

MTG

pārbaudīšu... aizdomas, ka vēl nav (droši vien tas no līgumiem atkarīgs)

 

"Labdien, gatavojamies to ieviešanai, konkrētu datumu diemžēl nevaram vēl pateikt." - atbilde no Baltcom.

 

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

DSL nevar nodrošināt

 

dsl ar 10mbits.. principā sanāk vai nu lieto tv (hd) vai netu... vai arī skatoties hd.. nets faktiski nekāds.. vispār jau priekš hd baigo plūsmu nevajag.. pat netflix fhd izmanto ~4-7mbits..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Just5cosmo teica:

bet nu MTG kanāli ir baigais sviests

It sevišķi salīdzinot ar trikaloru...

Skatos tur ziņas un rīta programmu, nu varēs arī kaut ko no sporta.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, drīz interaktīvajā reklāmas nevarēs pārtīs. Nāksies skatīties. Tā ka gatavojieties izdi**t ķieģeļu kaudzes, abonējot vietējos sūdus...

Sūds par visu. Dziesmusvētki. Ir PTS, kuram ir fullHD. Singāls no Mežaparka uz zaķeni aiziet pa optiku. Arī fullHD. Daļa no tehnikas zaķenē apstrādā HD, bet, (C) godmanis, Kur tālāk. Visādi ultracomi, baltcomi, lattelecomi utt ir gatavi pa vadiņu piegādāt HD saturu, kamēr DVB-T tam absolūti nav gatavs. Jautājums kur ir tas apsolītais HD? TV3 un LNT pārgāja uz HD. Kāda ir cena? Aparatūra tika apgreidota un? Da vienkārša. kaut vai lai safilmēto ziņu sižetu montāža strādātu ar HD, vajag attiecīgu videokarti, kura spēj norenderēt saturu. Aga, tūlīt, tādas videokartes iepērk, sukas bļa,  ķīnieši un uztaisa bitcoin miner stacijas. Rezultāts: tu, mīļais cilvēk, nevis nevari pa dārgo nopirkt attiecīgu videokarti un sakomplektēt render mašīnu, bet gan vienkārši videokartes nav stockā pieejamas. Huļi? Kīniesi visas kartes izķer un kapitālistiskā eiropā vienkārši sūkā ledu, jo ir deficīts. LTV? Viņiem tas viss vēl ir priekšā. Nav problēma palaist LTV HD režimā, bet kurš ir gatavs no mux izmest visus pārējos kanālus (TV2, sportacentrs ReTV utt) tikai tāpēc lai varētu rādīt panorāmu HD režīmā. Ko vakat stu;bajai aitai (lietotājam)? Daudzus kanālus un pa lēto. Daudzus kanālus pa lēto var nodrožināt ar esošo infrastruktūru (raidītājiem) zemā bitrate. Kā Didzis teiktu: kur ir progress?

Nedaudz pacietību un daži no maksas kanaļiem metropolēs būs HD režimā, jo tas ir tehnisks jautājums. Kas attiecas ur LTV7 HD režīmā, tad tur daži ir izlējuši daudz asinis lai palaistu LTV7 HD režimā gan olimiskajās spēlēs, gan futbolā. Kā tas darbojās, tas ir cits jautājums, jo vienaikus ir SD resursi un ik pa brīdim, uz citu rēķina, tiek izdalīti HD resursi.

 

Ne velti LNT tika pie HD satelītbusa un pie HD PTS, jo tas ir nākošais solis.

Visiem, kuri raud par 4K bremzēšanu: jūs maz zinat cik maksā 4K ekipējums un transponderu īre? Jums viss aprobežojas ar attiecīgā lētā gala (samsung un LG) tv iegādi. Tagad pareiziniet samsūda cenu ar 100 un zināsiet cik maksā viens 4K profesionālais loriņš. Lai tādu loriņu nopirktu ziniet cik daudz minūtes reklāmas laika jāpārdod vagīnu ortopēdiem, topšoPISTIEM un jaunās prieka paaudzes vēsts šamaņiem? Jā, un viss ar vienu loriņu neparobežojas, klāt nāk vēl vismaz 50 loriņi, kuri ir jāmaina.

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , JDat teica:

Starp citu, drīz interaktīvajā reklāmas nevarēs pārtīs. Nāksies skatīties.

Vispār jau man televizors ir. Pēdējo reizi bija ieslēgts Dziesmu Svētku noslēguma koncerta laikā. Šad tad šo to paskatos caur datoru. Ja sākas ar reklāmu, kuru nesanāk uzreiz nobloķēt, neskatos vispār. Neesmu vienīgais tāds. Varbūt LTV nav vērts tā tērēties uz tām dārgajām iekārtām. Stulba jau tā izvēle sanāk - dzīvot Latvijas reklāmistu vai kremļa propogandas informatīvajā telpā.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , JDat teica:

Kas attiecas ur LTV7 HD režīmā, tad tur daži ir izlējuši daudz asinis lai palaistu LTV7 HD režimā gan olimiskajās spēlēs, gan futbolā. Kā tas darbojās, tas ir cits jautājums, jo vienaikus ir SD resursi un ik pa brīdim, uz citu rēķina, tiek izdalīti HD resursi.

LTV7 ne futbols, ne OS nebija HD. Tikai hokejs un arī hokeja laikā, pēc tam upscale. Tāda sajūta, ka viss caur kaut kādu Lattelecom kanālu playoutu gāja ārā, vai kā tā, jo kāpēc gan pēc tam to pašu filmu, vai futbola apskatu nevarēja HD palaist tā paša hoķa laikā.

Link to comment
Share on other sites

Redz, MTG kanāli bez LTV ir vienīgie latviešu valodā ar profesionāli veidotām ziņām, kvalitatīvu rīta programmu, tiešraides iespējām no dažādiem notikumiem Latvijā, bet Tu ar savu rusņu...

 

2018.07.25. , 17:25, Just5cosmo teica:

Tie MTG sūdi tak nav skatāmi! Pilnīgi murgi tur tiek rādīti. Tad labāk būtu krievijas kanālus salikuši uz HD.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...