Jump to content

Lattelecom Helio ir klaat.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Pirms 27 minūtēm , MIGs teica:

Jā, bet labāk nopērc uz vietas par to pašu cenu.

+ vēl vietējā garantija :)

Link to comment
Share on other sites

Pukinens
2020.07.9. , 08:29, ivo teica:

Man stāv šī aplikācija uz Mi Box, bet ērti lietojama viņa nav, jo paredzēta skārienekrānam. Uzliekama no veikala arī nav, jāmeklē .apk un jāinstalē manuāli

 

Stāv vai arī darbojas? Kā tad ar šepat spriesto, ka uz AndroidTV tā nedarbojas?

 

Fāterim nopirku H96Max ar RK3318 čipu un AndroidTV, lai nečakarē acis ar telefona jūtubi. Tad nu kamēr tas boxis bija pie manis, biš paekspermentēju. Helio aplikācija atradās play veikalā, normāli uzinstalējās, ir iespējams ielogoties un visu apstaigāt, bet tikko kautkas jāsāk spēlēt, tā paziņojums - tehniskas problēmas, pienāciet vēlāk. Tieši tajā pašā laikā uz telefona viss notiek kā vajag. Fāterim to helio nevajag, bet es sev meklēju kasti kurai būtu parastais andrītis. Pagaidām nesekmīgi. Ja jau tu saki ka uz xaomi darbojas, tad varētu ņemt, bet, ja godīgi, tad biš bail.

 

@base7 kad nopirksi padalies ar rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
raivkreic
2020.07.11. , 21:14, Pukinens teica:

es sev meklēju kasti kurai būtu parastais andrītis. Pagaidām nesekmīgi. Ja jau tu saki ka uz xaomi darbojas, tad varētu ņemt, bet, ja godīgi, tad biš bail

Citēt

 

Tur nav ko meklēt, derēs gandrīz jebkura - absolūti lielākā daļa android kastes ir uz "parastā andrīša" (AOSP),  ieskaitot jūsu minēto  H96Max ar RK3318 čipu, ja tā nav mājās speciāli pāršūta uz nesertificētu ATV. Helio visticamāk nedarbojas tāpēc, ka tai kastei ir root pieeja. Tieši Xiaomi Mi Box ir uz Google sertificētas AndroidTV (ATV) operētājsistēmas jau no veikala un Helio lietotne neatrodas play veikalā, tāpēc ka tur ir cits play veikals un Helio nav pielāgots ATV. Protams, to Helio lietotni uz Mi Box vienalga var uzinstalēt un tā darbosies, bet ērti lietojama nebūs, jo paredzēta skārienekrānam - planšetēm, telefoniem: prasīsies pēc "air mouse". Google sertificētām kastītēm (tādu ir ļoti maz- Xiaomi, Mecool, Nvidia Shield un oficiālo Tv pakalpojumu sniedzēju kastes) nav root pieejas.

Labots - raivkreic
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2020.08.1. , 14:25, raivkreic teica:

Tieši Xiaomi Mi Box ir uz Google sertificētas AndroidTV (ATV) operētājsistēmas

Kā atšķirt, piemēram, Aliexpressā ANdroid kasti no Android TV? Ir sanācis arī iegrābties. Vnk jāmeklē apraksti forumos, vai ir kāda iespēja saprast? 

Link to comment
Share on other sites

Ja produkta nosaukums ir Mi Box S vai Mi TV stick, tad būs ATV (Android TV OS) , ja kas cits, tad "99%" ne ATV. Uz ātru roku pameklējot bez Xiaomi atradās tikai Meccol ar KM3 ATV un KM9PRO (dažādas versijas). Par mecool gan jālasa (4pda , freaktab) vai tiešām tur ir viss kārtībā ar sertifikācijām.

Es saprotu pēc apraksta , ja raksta Android "cipars" TV box - tad parastais Android , ja Android TV "cipars" box" vai Android TV ATV , tad Android TV OS box (ATV).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu tas Mecools tāds pašvaks ir - biju paņēmis un pārdevu, lab, balstīšos uz krievu forumiem (man vnk interesē, lai būtu chipsets, kas atbalsta Coreelec normāli + Android TV).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Racer teica:

(man vienkārši interesē, lai būtu chipsets, kas atbalsta Coreelec normāli + Android TV)

IMO tad tev nav jāmeklē Android TV OS kaste, bet konkrēts modelis, kuram ir custom ATV FW + coreelec, būs plašāka izvēle...un tur tev palīdzēs krievu forumi. Tas pats X96 Max (Soc S905X2)kā kanditāts.

p.s. Kādēļ neder kodi uz ATV?

Link to comment
Share on other sites

raivkreic

Mecool (KM1, KM3, KM9 Pro, citas man nav bijušas) ar Google sertifikātiem viss ir ok, chromecast darbojas bez problēmām- pats esmu  provējis. Netflix sertifikāta gan tur nav, tas 4K kvalitātē nerādīs. Personīgi man tie sertifikāti un chromecast īpaši neinteresē, tāpēc pa kapeikām nopirku nesertificētu kasti ar parasto android, bet pēc tam pāršuvu uz AndroidTV OS - patīk, ka uz darba virsmas ir rekomendācijas un kanāli un visu var darbināt bez air mouse pults jeb peles. Starp citu, kastes uz Rockchip ir diezgan lieli mēsli- karst, gļuko, bieži bojājas. Labāk ņemt ar Amlogic S905X2 vispār nekarst; S905X3; vecais astoņkodolu S912 ar nav slikts, ja laba dzesēšana; ja ir nauda var ar jauno S922X.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Jainit teica:

p.s. Kādēļ neder kodi uz ATV?

Tāpēc, ka ar Core (arī LIbre)elec: 1) daudz mazāk resursu tērē (projektors ar švakiem parametriem (1GB RAM un švaku proci ar oriģinālo Andri praktiski nav lietojams - baigā bremze); 2) daudz ātrāk strādā; 3) ja skaties videofailus, tad normāli strādā autofreimreits, atbilstoši sourcei, kas uz parastā andrīša dēļ ierobežojumiem nestrādā.

 

Pirms 51 minūtēm , raivkreic teica:

Labāk ņemt ar Amlogic S905X2 vispār nekarst; S905X3; vecais astoņkodolu S912 ar nav slikts, ja laba dzesēšana; ja ir nauda var ar jauno S922X.

S905X2 iet normāli, bet ne vienmēr pilnvērtīgi draudzējas ar Coreelec (neiet LAN vai WIFI utt), joprojām pat izmantoju Beelinku R68II ar S912 gan ar iebūvēto Andri, gan ar Coreelec.

 

Pirms 55 minūtēm , Jainit teica:

konkrēts modelis, kuram ir custom ATV FW + coreelec,

Baigi negribās FW pāršūt - tur mēdz būt piedzīvojumi. Coreelec gan 3 kastēs, gan projektorā ar Andrīti izmantoju tā, ka būtojas no SD kartes un ja gribās, tad vnk Andris.

Link to comment
Share on other sites

Ok, skaidrs. Par 1)2)3) ,ja kādreiz sanāk, pārbaudi uz ATV kastes, nevis "1GB Android OS" kastes, iespējams, ka tavs iespaids mainīsies. Jebkurā gadījumā GL tev atrast sertificētu ATV kasti uz kuras var uzlikt/palaist arī Coreelec. Kad izdosies, tad atraksti šeit.

p.s. Kādēļ vispār tad tev vajag ATV kasti?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Jainit teica:

Par 1)2)3) ,ja kādreiz sanāk, pārbaudi uz ATV kastes, nevis "1GB Android OS" kastes

Da nē, arī uz 4GB/64 esmu mēģinājis, bet štrunts par resursiem - Tev tiešām uz ATV automātiski slēgājas fps atskaņojot dažādus ierakstītus failus?

 

Pirms 18 minūtēm , Jainit teica:

Kādēļ vispār tad tev vajag ATV kasti?

Aplikācijām - piemēram GO3, Shortcut utt. Nav baigās vajadzības šobrīd, bet nu vispār arī interfeiss labāk patīk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Racer teica:

Tev tiešām uz ATV automātiski slēgājas fps atskaņojot dažādus ierakstītus failus?

Jā. Uz MiBox S atkarīgs no aplikācijas atbalsta , uz mecool ar custom ATV FW ir uzlikta AFR aplikācija (no 4pda) , tad tā ar slēdzelēšanu nodarbojas.

 

Link to comment
Share on other sites

raivkreic

Autofreimreits ir laba lieta, vispār jau uz ATV arī automātiski slēgājas fps. Tā AFRd lietotne darbosies tikai tad, ja android kastei ir dabūta root pieeja un tikai uz Amlogic pročiem. Esmu provējis, bet varbūt kaut ko nepareizi iestatīju- laiku pa laikam mainoties fps, uz mirkli paliek melns ekrāns un tas mani vairāk kaitina nekā mazliet negludas kustības filmās. Beidzās ar to, ka noņēmu nost to AFRd un reizēm manuāli pārslēdzos uz 24/50/60hz. Tad vēl Helio lietotne nedarbojas, ja ir root pieeja...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , raivkreic teica:

Beidzās ar to, ka noņēmu nost to AFRd un reizēm manuāli pārslēdzos uz 24/50/60hz. Tad vēl Helio lietotne nedarbojas, ja ir root pieeja...

Nu tāpēc jau gribu TV aplikācijām utt. ATV un KODI ar Coreelec kā mediaplayer un normāli izmantojamiem KODI plaginiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Man ir 2 kastes, kuru izmantošana bija aktuāla tikai vasarā. Neesmu Helio abonents, ja kāds grib patestēt, varu iedot un ja iet, pārdot.

Link to comment
Share on other sites

Man ir DSL un uzslēdzot uz tā 4k rakstīts, ka kanāls nav pieejams. Kaut kur lasīju, ka tikai optikas lietotājiem?

Link to comment
Share on other sites

Lai dabūtu UHD dekoderi, vajag izklaides paku, tas ir, piecsimtnieci optiku. 

Viens UHD kanāls jau labu laiku ir, piemirsu nosaukumu, bet neko prātīgu tur nerāda.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Gestapo teica:

Viens UHD kanāls jau labu laiku ir, piemirsu nosaukumu, bet neko prātīgu tur nerāda

Funbox UHD saucas. 

Link to comment
Share on other sites

Uzslēdzu Eirosportu 4k, ieraudzīju vecu un resnu Viljamsu ar tenisa raketi rokā - aizslēdzu prom. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Gestapo teica:

vecu un resnu Viljamsu ar tenisa raketi rokā

Es bi viņas "maciņu" apgrābstītu 🧐

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Viņš toč nav tukls un vecs. :D

P.S. Viljamsai ar sievieti ir maz sakara - Monstrs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par değenerătiem ir atbilstoša iztekšanās. Viss ir vienkārši, ja nomet malā pseidotoleranci... 

Link to comment
Share on other sites

Tak liecies mierā, kopš ķirzaka ir pazudis no moderiem, šis pamuļķis, kas gadus 5 atpakaļ te raudāja par viņam neizprotamiem, tagad ir kļuvis pārāk pārgudrs un bravūrīgs, nez, velk paralēles ar Kaimiņu un Gobzemu diršanas līmenī!

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Tuubijs teica:

Tak liecies mierā, kopš ķirzaka ir pazudis no moderiem, šis pamuļķis, kas gadus 5 atpakaļ te raudāja par viņam neizprotamiem, tagad ir kļuvis pārāk pārgudrs un bravūrīgs, nez, velk paralēles ar Kaimiņu un Gobzemu diršanas līmenī!

Te nu gan nepiekrītu - Kjirzakam bij kaut kāds personīgs naids. Man ļooti bieži nesapas domas ar @ieleja, bet ir gana daudz, ka sapas. Piedāvāju paust attieksmi attiecībā uz konkrētiem biedru viedokļiem, nevis personībām... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Piedāvāju paust attieksmi attiecībā uz konkrētiem biedru viedokļiem, nevis personībām...

It kā jā. Bet nu tādi personāži, kā Betons un Ķirzaks, pret tiem vairs adekvāti vnk nevar izturēties, lai kā arī gribētos, jo viņi savu virtuālo karmu ir panākuši.

Tiko mēģini pret viņiem izturēties pienācīgi, tā viņiem ātri atkal uznāk lampu drudzis, un viss ir atkal vējā.

Tiesa, neviens te neesam balti un pūkaini, bet kaut kādām robežām ir jābūt.

Link to comment
Share on other sites

Nu lab, ir jau katram izņēmumi - man Raimis un kosmoAndris vnk sēž ignorētajos. :) 

Link to comment
Share on other sites

Ja skatās no SAT HD, tad lielu starpību ar 4k neredzu, TET Eirosport1 izskatās krimināli, tas tiesa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...