Jump to content

Lattelecom Helio ir klaat.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Pirms 30 minūtēm , Racer teica:

A Ronis pričom? 

Es ceru, ka Jūs jokojat. :biggrin:

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 34 minūtēm , Guncha teica:

Jūs jokojat.

mēs nekad nejokojam, ...nekad. nu, dažreiz....  varbūt, un tikai skaidrā prātā 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
bastian

Labdien Vai jūs varat pateikt, kurš ir ARRIS VIP 5305 ražotājs? Es nevaru savienot Magic Remote vadību no LG TV. Jums precīzi jāzina ražotājs. Paldies.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

bastian

Šī informācija nedod neko. Jums precīzi jāzina ražotājs. Kādā procesorā šī ierīce ir izgatavota? Es nevaru atvērt, jo garantija.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Ražotājs ir ARRIS.

Pirms 8 minūtēm , bastian teica:

Jums precīzi jāzina ražotājs. Kādā procesorā šī ierīce ir izgatavota?

Neliec te Google translate murgojumu, bet kā tur rakstīts angliski. Ieliec skrīnšotu, lai var saprast, ko patiesībā tev prasa.

Ja kas - sazinies ar supportu un noskaidro.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Vai nu man rokas aug no pakaļas, vai nu.. bet šo "elementāro" rīku es nemāku palaist..:huh:

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, alx teica:

kāda ir problēma tieši? ko saka?

Visu laiku dod downloadu, tālāk nekas nenotiek. Instalēju, restartēju. Mēgināju citus browserus, mēgināju uz portatīvā, nekā.

Link to comment
Share on other sites

Adblocku izslēdzu, tāpat nekā.

Vakarā paņemšos cītīgāk, tad redzēs.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Visu laiku dod downloadu, tālāk nekas nenotiek. Instalēju, restartēju. Mēgināju citus browserus, mēgināju uz portatīvā, nekā.

Man tas pats. Facebook komentāros dažiem arī tāda pati problēma. TET supports arī neko jēdzīgu nevar ieteikt..

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , snukurins teica:

Man iet bet katru reizi browswris prasa atļauju palaist.

Ieliku ķeksīti lai vienmēr atver helio pleijerī un veras vaļā bez jautājumiem (ar ieslēgtu ublock), arī ms edgē.

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, romajo teica:

Ieliku ķeksīti lai vienmēr atver helio pleijerī un veras vaļā bez jautājumiem (ar ieslēgtu ublock), arī ms edgē.

 

Bēda tāda, ka pēc lejupielādes neparādas tas paziņojums, kur varētu atķeksēt...

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini! Pamēģināju uzlikt uz viena ņāpšļa (asus eee pc) ar intel atom un w7 starter, uzinstalējās normāli, no sākuma tik noklepojās, ka visas vietas aizsistas, atbrīvoju, ielogojos un gandrīz jau viss ok, bet skatīšanās nesanāca, dzelzis netur krunku, bilde kkāda tumša, saraustīta un pēc kāda laika izmet uz sākuma lapu. 

Link to comment
Share on other sites

mooopsis

Nesen pieslēdzu Helio, ir 4k apaļais dekoderis Arris, problēma tāda, ka pults reaģē novēloti - piemēram, ja kādu laiku nekas nav nospiests, pēc kādas pogas nospiešanas jāuzgaida piecas sekundes aptuveni un tad uz kādu laiku pults sāk darboties normāli, līdz atkal nav kādu laiku lietota un atkal sākumā nereaģē. Pults ir parastā, nevis ar Bluetooth. Otra problēma ir tāda, ka skatoties video - gan no ierakstiem, gan no Shortcut films, laiku pa laikam mēdz noraustīties - vai nu balts ekrāns noraustās, vai nu vienkārši ieķeras. Kādam vēl līdzīga pieredze?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, mooopsis teica:

Kādam vēl līdzīga pieredze?

Ar pultīm daudzmaz ir ok, ja neskaita to, ka divas izbeigušās, pie kam pilnīgi identiski, nedarbojās pogas kreisajā pusē, abas samainīja bez maksas. Nav man jaunais arris, bet bilde mēdz raustīties ik pa laikam un ne tikai skatoties ierakstus vai arhīvu, bet arī tiešraidē. Kas pie vainas hvz, sūdīgs kabelis, ligzda vai plate pārāk uzsilst, jo silst tas aparāts labi, pat gaidstāvē.

Link to comment
Share on other sites

mooopsis

Tiešraidi neesmu skatījies, par to nemācēšu teikt, bet gan jau ka nekas savādāks tur nebūs. Slikti, ka tā, uzrakstīju LTC supportam, redzēs, ko atbildēs. Jebkurā gadījumā, diezgan kaitinoši un šāda veida pakalpojums neapmierina.

Link to comment
Share on other sites

Kā izrādās, esam laikam daži izredzētie, kam tā Helio ITV datorversija neiet, jo pieslēdzot kompjus pie citiem internetiem - Tet optika otrā mājā, kā arī uz 4G, itv.helio,lv uz maniem aparātiem strādā ka nemetas..

Bet uz mana DSLa ne velna.

Tet supports plāta rokas, un protams saka ka viņu galā un viņu ierīcēs problēma neesot..

Tad kur pie velna?

Link to comment
Share on other sites

man gan liekas bišķi absurds tā helio tv pc versija... jo sevišķi, kad ir shortcut... bet nu jā.. helio izšķirās no shortcut tāpēc arī šāda hujņa notiek...

Link to comment
Share on other sites

Helio, ja nemaldos AMB kanāli pieejami visos tīklos un galvenais ierīcēs ar H-itv atbalstu, plus vēl tas ir sasiets ar tv mājās. Ja esi ierakstījis pārraidi, to var noskatīties jebkur, pēc idejas :D .

 

pirms 17 stundām , Stasss teica:

Kā izrādās, esam laikam daži izredzētie, kam tā Helio ITV datorversija neiet, jo pieslēdzot kompjus pie citiem internetiem - Tet optika otrā mājā, kā arī uz 4G, itv.helio,lv uz maniem aparātiem strādā ka nemetas..

Bet uz mana DSLa ne velna.

Neiet uz kkādas konkrētas ierīces, vai ir mēģināts uz kādas citas un notiek tas pats? Man reiz bij gadījums, kad mājās nevērās konkrēta lapa (vēlāk izrādījās, ka ne viena vien) uz lapša, bet us stacionārā viss darbojās. Pie vainas izrādījās viena krekota proga, kas nez kāpēc bloķēja lapu, kgan proga bij uz abiem kompjiem, tik uz lapša bij w7, uz stacionārā xp.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , romajo teica:

Neiet uz kkādas konkrētas ierīces, vai ir mēģināts uz kādas citas un notiek tas pats? Man reiz bij gadījums, kad mājās nevērās konkrēta lapa (vēlāk izrādījās, ka ne viena vien) uz lapša, bet us stacionārā viss darbojās. Pie vainas izrādījās viena krekota proga, kas nez kāpēc bloķēja lapu, kgan proga bij uz abiem kompjiem, tik uz lapša bij w7, uz stacionārā xp.

Neiet pie konkrētā DSL pieslēguma neviens no 3 datoriem. Šie paši datori pie citiem neta pieslēgumiem itv.helio.lv iet kā smērēts..

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
2019.09.7. , 11:22, Stasss teica:

Neiet pie konkrētā DSL pieslēguma

 

Ja pārējais internets iet normāli, teorētiski varētu būt kāda mītiska DNS problēma. Var pamēģināt kādu ipconfig /flushdns vai paspēlēties ar DNS serveru kārtību, piem. uzlikt kā pirmo LTC DNS, pēc tam mātes googles DNS vai otrādi.

 

Man pirms kāda laika bija problēma liekas, ka ar LTC gateway - briesmīgi nokrita pings un ātrums bija nekāds. Problēma bija viņu galā, bet to viņi tā arī neatzina. Laikam kāds šamo čalis beigu beigās kaut kādu serveri pārstartēja un pēc pāris mokošām dienām man tā problēma atrisinājās. Bet kas par problēmu bija tā arī droši nezinu - viņi takš neies stāstīt.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki. Varbūt kāds zin kur palikusi Shortcut lietotne? Savā AndroidTV (tieši ATV, nevis parastais android) ierīcē Google PlayStorē vairs neatrodu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , raivkreic teica:

Sveiki. Varbūt kāds zin kur palikusi Shortcut lietotne? Savā AndroidTV (tieši ATV, nevis parastais android) ierīcē Google PlayStorē vairs neatrodu.

Tur viņš ir tikai katrai iekārtai ir atsevišķi es arī no sākuma arī meklēju ar telefonu rāda parasto ar tv box arī nerādija shorcut tv.Bet philips android tv uzreiz atrada .Te ir vecā versija pēc tam viņš atjaunosies uz jauno versiju ja vajag

Shortcut_lv_for_Android_TV_v1_11_11_apkpure.com.apk

Labots - bonis33
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jums shortcut iet normāli, neraustās? Man gan ar tele2 , gan LMT neiespējami skatīties, visu laiku karas. vienalga, skatos TV, datorā vai telefonā. tvplaypremium visur iet labi. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , Maris77 teica:

Jums shortcut iet normāli, neraustās? Man gan ar tele2 , gan LMT neiespējami skatīties, visu laiku karas. vienalga, skatos TV, datorā vai telefonā. tvplaypremium visur iet labi. 

Man tāda problēma ir ja skatos HQ VAI HD kvalitātē, parasti tik uz MQ iet normāli (tele2 nets)

Labots - Kraizers
Link to comment
Share on other sites

Bija tāda problēma pirms kāda mēneša (LMT nets). Pārinstalēju aplikāciju par jaunu un vairs nekādu problēmu arī HD kvalitātē.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Skatos, šodien iekš itv.helio.lv jauns downloads un plejieris jau kā apps iekš Windows..

Bet izskatās sūdīgi, jo pat normālu full screenu nevar uztaisīt..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Stasss teica:

full screenu nevar uztaisīt

Var pavisam klasiski ar F11 uztaisīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
jankoboy

Vai kādam ir izdevies uz Android boxa palaist Helio.Man ir Beelink GT1,tieku tikai līdz sākumam un tas arī viss.PM

Link to comment
Share on other sites

2020.05.30. , 19:32, jankoboy teica:

Vai kādam ir izdevies

Protams, viss darbojas. Bet nu nav baigi ērti lietojams bez skārienekrāna

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pacelšu tēmu. Vai uz doto brīdi ir kāds Ali nopērkams androīdboksis, kuram var uzlikt Helio aplikāciju un kurš daudz maz normāli darbotos ar šo aplikāciju? 

 

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

2020.07.7. , 19:12, base7 teica:

Helio aplikāciju

Man stāv šī aplikācija uz Mi Box, bet ērti lietojama viņa nav, jo paredzēta skārienekrānam. Uzliekama no veikala arī nav, jāmeklē .apk un jāinstalē manuāli

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...