Jump to content

Lattelecom Helio ir klaat.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

tomaatmaize
1 stundu atpakaļ, VebKamera teica:

A zobus labot caur ziemeļgalu?

Nemaksāju ne centa par to Helio un ja būtu jāmaksā, tad iztiktu bez, tāpat kā ar Shortcutu. Bet priekš bezmaksas varianta reizi nedēļā ieslēgt - ir pieņemami.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
pirms 2 stundām , sin teica:

Mēģināju vakardien piekurbulēt uz sava android to tvdom. tapat neiet. teiktu tāds pats ierobežojums kā helio. Uz legālas samsung planšetes strādā, taču uz android boxa neiet. pilns internets ar sūdzībam par to tvdom. Nu neko. 

Tā ir, ka nopērk dīvainas izcelsmes kastes. Man uz beelink gt1 ultimate, rootots Android TV 6 viss notiek. Ar tv dom, uz parastā telefona ir arhīvs,  nav tv3 uc,  uz LG, Samsung,  Android TV nav arhīva, bet tv3 uc iet. 

Link to comment
Share on other sites

lēti slikti.. dārgi slikti, latvietim nekad nav labi :D tur gan maksa par kastīti arī klāt nāk.. 3 eur /mēn vai 60 eur uzreiz.. vai nomājot 3,50 mēn.. ak jā.. internets arī kaut kāds tomēr būs vajadzīgs :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vai man vienīgajam mēsla Helio sācis gļukot? Skatoties kaut ko arhīva, raidījumi, filmas, dajebkas, pēkšņi izslēdzas no skatāmās pārraides kad vien vēlas - citreiz jau sākumā, beigās vai pa vidu.. 

Ir kas tāds novērots?

Link to comment
Share on other sites

Shortcut tieši tāpat- parasti tieši vidū apstājas.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

Vai man vienīgajam mēsla Helio sācis gļukot? Skatoties kaut ko arhīva, raidījumi, filmas, dajebkas, pēkšņi izslēdzas no skatāmās pārraides kad vien vēlas - citreiz jau sākumā, beigās vai pa vidu.. 

Ir kas tāds novērots?

nav nekas tamlīdzīgs novērots

Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no mēness fāzēm. Esmu tādu lietu novērojis, šortkatam bija biežāk, helio retāk, bet arī ir

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2019.01.17. , 11:24, e = d teica:

Baltcom Open tv kāds lieto? Izskatās aizdomīgi lēti.

Pāris nedēļas jau lietoju - so far, so good. Kaste nenormāli apgraizīta, bet strādā. Ātrāk nekā Helio, protams.

Link to comment
Share on other sites

2019.01.17. , 11:24, e = d teica:

Baltcom Open tv kāds lieto? Izskatās aizdomīgi lēti.

Un kas tur lēts, kopumā dārgāks, kā cits jebkurš ITV.

Link to comment
Share on other sites

ja kasti nopērk par tiem 60 vai cik tur eiro.. tie 3,5 eur vispār tāda mīzalu nauda vien ir.. vienīgais vēl netu vajag no kkurienes dabūt.. shortcut tv ir 6 eur.. viss pārējais jau dārgāks un ar visādiem ierobežojumiem.. legālā konkurence ir salīdzinoši maza..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Stasss teica:

Un kas tur lēts, kopumā dārgāks, kā cits jebkurš ITV.

ja ņem irēt kasti tad 7 ero.Un otrs mīnus ,10 no tiem kanāliem nav skatāmi!

Vismaz vaigot 10 Mbp/s...

Labots - oto oto
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

to kasti arī nomaksā var izpirkt.. tad 6,5 eur sanāk :D un kaste pēc tam pašam paliek..

 

par kanālu skatāmību tu domā saturu vai tevis pieminētos 10mbits? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , CAP teica:

to kasti arī nomaksā var izpirkt.. tad 6,5 eur sanāk :D un kaste pēc tam pašam paliek..

Tikai to kasti pēc tam vari izmest, ja maini pakalpojumu.

+ vēl vajag netu. (ņemot vērā, ka šāda pakalpojuma lietotājs būs tikai no laukiem, tad viņš arī būs bez iespējas uz Lattelecom DSL.) Tad klāt nāk 4G bezlimits, paši zināt cik maksā. (kur atkal sāpe par nepastāvību, un lagiem) Piem, pamēginot LMT 4G, spēlēt bez lagiem online, praktiski nav iespējams. Gan jau tas pats arī ar TV.

Kanāli šajā Baltcom Open ir tiešām fufelis.

 

Vienīgais kas tur varētu būt labs - varbūt izvelne nebūtu čerez žopu, kā Helio.

Link to comment
Share on other sites

kam gan mūsdienās nevajag netu? drīzāk bez TV var iztikt, kā bez neta... šo pakalpojumu mierīgi arī pilsētā var lietot, tik vai vajag un cik aktuāli, cits jautājums.. katram pakalpojumam ir kaut kāda sava mērķauditorija.. a pa lielam visi tv kanāli ir viens liels fufelis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut vai manai omei. Ja šim Open nevajadzētu netu, tad pa tādu ceņiku jau būtu iekerts. Bet ja papildus vajag netu, šajā gadījumā tas vairs nav aktuāli.?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , CAP teica:

visiem izdabāt nevar.. tādiem cilvēkiem kā tava ome domāta VTV.. 

Jā tikai tā  ar alternatīvo pieslēgumu!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

visiem izdabāt nevar.. tādiem cilvēkiem kā tava ome domāta VTV.. 

Jā tikai VTV nav arhīvs.. Open TV vismaz kaut kādas elastības iespējas un papildus var lietot arī "iekš" jebkura android. Kanāli? - vecākam cilvēkam, kam interesē tikai latviešu kanāli, lētāks nekas īsti nav iespējams..Ja ir gudrais tv, tad pat var iztikt bez tās kastītes.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Aivic teica:

Open TV vismaz kaut kādas elastības iespējas un papildus var lietot arī "iekš" jebkura android.

šo punktu , lūdzu, precīzāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Jainit teica:

šo punktu , lūdzu, precīzāk.

Piereģistrējoties Open tv tiek saņemts lietotājvārds un parole, kuru, ievadot Baltcom aplikācijā, (dabūnama GooglePlay),  ir piekļuve tam pašam Open tv uz ierīces, kuru lieto. Es, piemēram, tā tieku pie AMB kanāliem ārpus Baltcom kastes, kas pat caur Shortcut.tv vairs nav iespējams. Man liekas, ka vienlaicīgi var skatīties uz 3 ierīcēm.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Aivic teica:

iereģistrējoties Open tv tiek saņemts lietotājvārds un parole, kuru, ievadot Baltcom aplikācijā, (dabūnama GooglePlay),  ir piekļuve tam pašam Open tv uz ierīces, kuru lieto

nu jā, bet līgums par baltkom kasti ta tev jāslēdz vienalga?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , ervie teica:

nu jā, bet līgums par baltkom kasti ta tev jāslēdz vienalga?

Man škiet, ka nē, bet tad jāpārjautā pašam Baltcom, 100% apgalvot nevaru. Saka, ka tomēr to kasti vismaz 1 vajagot, jo caur to tiek piešķirta piekļuve..Diemžēl.

Labots - Aivic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Aivic teica:

aplikācijā

Bet tā jau tikai uz Android uzliekama, ne Androidtv.. 

Aber amb kanāli shortuc ir pieejami Android tv app

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , CAP teica:

Bet tā jau tikai uz Android uzliekama, ne Androidtv.. 

Aber amb kanāli shortuc ir pieejami Android tv app

Man ir Android tv X92 kaste - Baltcom aplikācija strādā AMB arī, toties Shortcut nē. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jainit teica:

Nepietiek ar android TV kasti (box ar parasto Android , kurš pieslēdzams pie TV) , vajadzīga kaste konkrēti ar Android TV OS . Attiecīgi tad būs pieejama Shortcut.lv for Android TV versija, kurā var skatīties AMB kanālus.

 

Cilvēki GooglePlay atsauksmēs raksta, ka strādā arī ar Android tv os,  es īsti nezinu par savu versiju (nevaru šobrīd pārbaudīt), bet nu skaidrs, ka pie AMB tikt caur Baltcom ir vieglāk.

1 stundu atpakaļ, Richy FMDX teica:

A no viena konta var darbināt uz divām kastēm to OPEN TV?

Vienlaicīgi esmu darbinājis 2 - oriģinālo un tv box, ļāva reģistrēt 2 atsevišķas Android iekārtas.

Link to comment
Share on other sites

Uz īstam Android tv OS tas joks nestrādā.. A te iepriekš minētais ir vk Android tv-box.. Tobiš standarta Android kā mobilajos un planšetēs.. 

Link to comment
Share on other sites

2019.01.15. , 23:01, CAP teica:

un VTV normālu antenu nevajag? :D ir vietas, kur noteikti mastā pat jāliek..

Tās antenas mastos tak vēl no Mozus laikiem lielai daļai saglabājušās


pirms 13 stundām , CAP teica:

A te iepriekš minētais ir vk Android tv-box.. Tobiš standarta Android kā mobilajos un planšetēs.

Standarta Android laikam nebūs vis. Jo Helio aplikācija no "veikala" tā vienkārši nav ieinstalējama. Es kačāju netā apk un instalēju manuāli. Helio darbojas. Boksis - Mi Box 3

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Aivic teica:

VTV nav arhīvs.

VTV mērkaķauditorija jau gadus 50 pieraduši pie tā, ka nekāda arhīva nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , ivo teica:

Mi Box 3

pēc netā atrodāmiem aprakstiem tam tomēr ir AndroidTV OS.. tiesa, rakstīts, ka 6.versija.. gan jau noteikti ir atjaunināms uz jaunāku.. nu.. tam tāpēc arī helio nav, jo helio ir tikai priekš planšetēm/mobilajiem..

 

pirms 15 stundām , Aivic teica:

Android tv X92

mans teksts bija par šo minēto box`i, kam pēc apraksta ir parastais android 7.1.

Link to comment
Share on other sites

Skaidri zinu, ka Xiaomi Mi Box 3 ir uz Android TV OS (nevis standarta android), ja atjaunots, tad uz 8 andr. vers. Tātad viņā var manuāli instalēt Helio apk? Helio darbojas? Ar parasto pulti var darbināt, jeb aero mouse jāslēdz klāt?

Link to comment
Share on other sites

Da jebkurā var instalēt, vk ar funkcionalitāti var būt problēmas.. Var arī nebūt.. Loterija.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raivkreic teica:

viņā var manuāli instalēt Helio apk? Helio darbojas? Ar parasto pulti var darbināt, jeb aero mouse jāslēdz klāt?

Man darbojas. Es gan ikdienā nelietoju jo vietējo TV neskatos. Bet ieinstalēju, pamēģināju un strādāja. Var lietot ar parasto pulti, bet visas funkcijas nedabūsi un čakars. Bet man ir BT klaviere ar touchpad - ar to smuki lietojas.

Link to comment
Share on other sites

@raivkreic, instalēt var un darbojas, ja ierīce nav rūtota vai tas, ka ierīce ir rūtota, tiek slēpts no Helio app. Ar pulti daroties var, taču tas būs lēni un pēc manas lietošanas pieredzes  Helio app ir sūds, kurš bez uzkāršanās pārsvarā darbojas 1-30 min un tālāk manuāli jāpalaiž straume pa jaunu, tad jebkāda pele ir labāka par parasto pulti.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
nellpeterson

lietotne ir pieejama arī pakalpojumā apknite. Es mēģināju

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC

Pajautāšu Boot foruma biedriem, pirms iet runāties ar tet (un, iespējams, tur nav nemaz ko runāt, jo pats esmu vainīgs) - vēl kādam pie šī mēneša rēķina (par maiju) ir nemanot pieskaitīti 7.99 EUR par Shortcut films abonēšanu, kas it kā pēc noklusējuma klasificējas kā papildus pakalpojums, taču pirms tam bija bez maksas (līdzīgi kā agrāk Shortcut TV)?

Respektīvi, gribētu saprast vai pats esmu iekritis uz kaut kādu mistisko 3 mēnešu piedāvājumu slēdzot līgumu, jo neviens man nav ne rakstījis, ne zvanījis, ka tagad Shortcut films būs maksas pakalpojums.

Link to comment
Share on other sites

Man un bračkam rēķini nezināmu iemeslu dēļ vēl kavējas.


Pirms 6 minūtēm , CosmosDC teica:

jo neviens man nav ne rakstījis, ne zvanījis, ka tagad Shortcut

Šhortcut filmām bija mēneša bezmaksas piedāvājums, atnāca vēstule ar piedāvājumu, kuru pieslēdzu un pēc mēneša neaizmirsu atslēgt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...