Jump to content

Lattelecom Helio ir klaat.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

te jāsaka roņa/bundžas un dažu citu vārdiem.. apslēpta nodokļu celšana :D jo kā zināms valsts pa lielam to peļņu, kas ir visai milzīga, katru gadu sev budžetā savāc :D

Link to comment
Share on other sites

lai tik ceļ tās cenas, pārējie kantori varēs izkonkurēt to vella iestādi ar zemākām cenām un miers mājās būs.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Tuubijs teica:

lai tik ceļ tās cenas, pārējie kantori varēs izkonkurēt to vella iestādi

To kantoru, kuriem stabils nets, nav palicis nemaz tik daudz.

 

 

Depopulācija arī.

 

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Tuubijs teica:

lai tik ceļ tās cenas, pārējie kantori varēs izkonkurēt to vella iestādi ar zemākām cenām un miers mājās būs.

Tur jau tā lieta, ka Helio VTV konkurentu nav. Visiem pārējiem vajag vai nu internetu vai šķīvi, kas pasākumu vēl vairāk sadārdzina.

Link to comment
Share on other sites

Tie kantori pārdevās lielajiem jau gadus 10 atpakaļ, ja vēl tādas mazās, atvainojos - pērkamās maukas, eksistē, tad lai tik tirgojas nost.


Tieši tā - pisnesa plāns gatavs!

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

un VTV normālu antenu nevajag? :D ir vietas, kur noteikti mastā pat jāliek..

 

īstenībā šitie tv/neta varianti ir stipri individuāli pēc individuālām vajadzībām..

 

es esmu gan baltcom klients, gan ltc.. :D lēts/ļoti labs nets (Baltcom) + laba videonoma un elektrība (LTC/TET)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

VTV brīvie kanāli priekš pagalam taupīgiem jau paliek. Pa TV24 un RETV arī nereti interesanti raidījumi. Nekuj maksāt par krievu sūdiem. Nu ok, TV3 un LNT izpaliek.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , ggg97 teica:

brīvie kanāli

ja ir nets un gudrs tv, tad arī šos var skatīties bezmaksas, bez kādiem dekoderiem, antenām utt.. :) t.sk. arī datorā var skatīties..

Link to comment
Share on other sites

Bet tas jau bija gaidāms. Baltkom, piemēram arī tūlīt pacels cenas. Droši vien citi arī. Lattelekom iet solī līdzi ar pārējiem. Diez exViasat nepacels cenu...

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau kretīni. Man vasarā 2 vietās Saulkrastos vajag paplašinātu paku - Šortcut likt nav jēgas, jo vakaros 4G nets ķeras un pat SD kanāli bremzē. Uzliku VTV antenu. Bet nu pa SHITO cenu nu i nahh - atradīšu alternatīvu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , base7 teica:

Baltkom

Baltcom pacēla par 1 euro cenu TV pakalpojumiem.. :D netam palika iepriekšējā līmenī..

 

Pirms 46 minūtēm , Racer teica:

Šortcut

2 shortcut tv = 1 VTV :D, pat mazliet lētāk.. :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , CAP teica:

2 shortcut tv = 1 VTV :D, pat mazliet lētāk.

Da kaut vai 10 šortcuti - izmantot ta nevar.

Link to comment
Share on other sites

Man šorīt vēl joprojām šurtcuts strādāja. 

@CAPnu visi jau nedzīvo lielajās Latvijas pilsētās, kur pieejami vairāki pakalpojumu sniedzēji. Un es te runāju tikai par televīziju.

Ir entās vietas LV, kur var izvēlēties tikai vai nu exViasat un LTC VTV. Es te nerunāju pa visādām LMT viedtelevīzijām, vai tamlīdzīgiem risinājumiem.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

izmantot ta nevar

tad varbūt problēma jārisina no tā gala, lai būtu iespējams.. alternatīvas taču ir..

 

pirms 1 stundas , base7 teica:

Es te nerunāju

a kāpēc ne? atliek atrast normālu netu savā krajā.. tv problēma atkrīt pati par sevi un izvēle ir.. nav jau vairs 90, kad vienīgais variants bija kabelis pilsētā, dārgs SAT vai analogā tv..

 

ne tikai lielajās pilsētās ir pieejami varianti.. faktiski visā LV ir pieejami daudz un dažādi varianti..

 

 

1 stundu atpakaļ, ervie teica:

taupība

es dikti netaupīgs.. :D netflix 12 eur.. shortcut films 8 eur.. vēl te ivi 4 eur sanāk.. + pats nets 11 eur.. tobiš mēnesī izklaidei 35 eur sanāk :D vispār jāpadomā, mož no kkā atteikties.. :D

principā pēc visu Bondu noskatīšanās var atteikties no shortcut, bet tur sīkajiem LV multenes.. netflix, protams, ārpus konkurences.. dēļ unikāla satura. TV kanālus kā tādus gan neskatos.. vot ņēmu un vienā brīdī izlēmu atteikties.. ne jau naudas dēļ.. tas sanāca kādi 4 eur tāpat tik.. bet dēļ tā, ka neviens ģimenē tv tāpat neskatījās.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , CAP teica:

atliek atrast normālu netu savā krajā..

Tāds sīkums, vai ne? :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pa lielam jā.. ir taču LMT.. BITE.. TELE2..  kādā ciemā/pilsētā utt gan jau vēl kādi lokālie ir.. biti gan laikam neieteiktu, bet ja LMT nekustas, tad Tele2 ir vērts pamēģināt.. ja nu toč alternatīvu citu nav.

 

man pie sievasmātes laukos pirms gadiem 5iem nets max bija 2mbit.. kaut kāds lokālais radiolinka variants.. :D tagad lietot Tele2 4G bez bēdu... un cik es zinu.. tavas lokācijas nav tādā čuhņā...

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , kaspisrik teica:

Aizvien paaugstinās televīzijas skatītāja prasības pēc daudzveidīgāka un kvalitatīvāka satura.

Pa lielam meli.

Daudziem jo daudziem tv skatītājiem (arī dažiem maniem radiem) pietiktu tikai ar LTV1, TV3, LNT, un varbūt bēl TV6. Faktiski sanāk kat tie 12 eiro tiek maksāti par TV3 un LNT.

Ja TV3 un LNT būtu palikuši bezmaksas pakā, nekāda vajadzības kautko papildus pirkt nemaz nebūtu. TV3 un LNT aiziešana no bezmaksas apraides priekš ltc bij tikpat izdevīgi kā priekš viasat.

 

Kanālu skatīšanās dati:

http://www.kantartns.lv/konsolidetas-tv-skatitakais-kanals-2018-gada-tv3/

 

 

gads    2018    2017    2016
TV3    9.7    11.3    12.1
LTV1    9.3    9.9    10.2
LNT    7.6    7.8    7.9
Kopā    26.6    29    30.2
x2    53.2    58    60.4


Tā kā tie, kas skatās krievu kanālus latviešu kanālus neskatās un otrādi, kopsummas reizinam ar 2.

 

 

pirms 14 stundām , kaspisrik teica:

ik gadu pieaug arī televīzijas kanālu satura izmaksas, ko kanālu īpašnieki pieprasa par to pārraidi.

Meli - ja AMB nepacels cenas.

Pieņemu, ka cenu ceļ lai būtu mazāka starpība ar AMB - mafija, nevis konkurenti (varbūt pacelta cena TV3 un LNT)

 

pirms 14 stundām , kaspisrik teica:

Nelielas pārmaiņas, nemainīgi augstas kvalitātes vārdā.

Lielāka cena par nemainīgu kvalitāti.

 

 

Labots - camel
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Par VTV un Shortcut runājot ir vēl viena lieta. Man piemēram nebūtu problēma muterītei VTV aizvietot ar divreiz lētāko Shortcut, bet iemācīt 90-gadīgu cilvēku lietot Shortcut interfeisu ir bezcerīgi.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , camel teica:

Tā kā tie, kas skatās krievu kanālus latviešu kanālus neskatās un otrādi, kopsummas reizinam ar 2.

Kļūdies. Daudzi latvieši skatās krievu kanālus, un otrādi. Nopietni. Es te nerunāju par propogandas pārraidēm, bet par šoviem, izklaides raidījumiem, utml.


Vienkārši daudziem no jums ir tāda domāšana, ja es, mani radinieki un draugi neskatās krievu kanālus, tātad neviens /latviešu cilvēks/neskatās. Nu tā nav.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , base7 teica:

apmierināts

nu redz.. tas nozīmē, ka jāatsakās no klasiskās TV skatīšanās un jāskatās/jāabonē to, ko skaties.. mūsdienās ļoti ērti var iztikt bez TV kanāliem, faktiski viss ir netā, tie paši tv3/lnt raidījumi ir par brīvu skatāmi, ir veidi un iespējas tos skatīties arī uz lielā ekrāna, pie tam pat bez reklāmām..

tas pats arī filmām, seriāliem utt..

 

ja tik ļoti gribās krievus, tad youtube pilna ar krievu raidījumiem.. + 1tv un citiem kanāliem ir pat app priekš tv.. utt..

 

Pirms 30 minūtēm , ervie teica:

labāk būtu samazināt

a kāpēc? nav jau problēmu abonēšanu pārtraukt jebkurā brīdī.. pakalpojumi tiek lietoti priekšapmaksā.. kamēr saturs apmierina.. kāpēc nelietot? + tici man.. šitie servisi izlutina.. nav nekas jāmeklē, jākačā un vēl visādas maģiskas darbības jāveic.. paņem tik tv pulti un skaties, ko izvēlējies.. 

 

 

Pirms 24 minūtēm , ridao teica:

ir bezcerīgi.

esi mēģinājis? ir veci cilvēki, kas var pārsteigt.. citreiz arī jauni nejēdz neko.. cilvēka vecumam pa lielam te nekādas tiešas nozīmes nav.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Raivis Mana
Citēt

Faktiski sanāk kat tie 12 eiro tiek maksāti par TV3 un LNT.

:good: forsi, bet stulbi!  Mana gimene vel 3+ paskatas un varbuuuuut vel TV6. Un dalu no visas skatisanas ir tada ka reali jau neskatas to tv, ieslegts jau ir tikai lai kautkads troksnis butu majas. Isteniba jau ari nav ko skatities pa televiziju! Kautkadus ekstrasencus, kulinarijas sovus vai ix faktorus - man no viniem slikti paliek. Uzskatu ka Latvijaa vai nu nemak sastadit programmu vai vienkarsi laiz eteraa leetaak iepirkto.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , base7 teica:

neskatās

kanālus tiesa neskatos, bet saturu kas man interesē skatos.. gan krievu, gan ukraiņu..


Pirms 1 minūtes , Raivis Mana teica:

reali jau neskatas

šī iemesla dēļ es spēru drosmīgu soli un vk atteicos :D

Link to comment
Share on other sites

Man, piemēram, pati aktuālākā televīzijas fīča liekas arhīvs, jo TV skatos tikai caur to. Viss tiek skatīts tikai caur ierakstiem, lai atkratītos no reklāmām. Vakaros, kad ir kāda filma, vai raidījums, apzināti tiek novilkta kāda stunda, lai pēcāk var attīt, un visu skatīt ar reklāmu pārtīšanu. Tāpēc TV bez interaktīvās vairs nespēju iedomāties.

Līdz ar to VTV sūkā ledu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Stasss teica:

Līdz ar to VTV sūkā ledu.

Kāpēc? kārtīgs servaks un raksti visus muxšus. Cik viņu ir, 5?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , CAP teica:

pa lielam jā.. ir taču LMT.. BITE.. TELE2..  kādā ciemā/pilsētā utt gan jau vēl kādi lokālie ir..

Saulkrasti, vasara, lokālo nav. Visi 3 4g pa dienu ir ok - min 20 mbit/s līdz pat 70. Vakarā pilnīgs pisecc, pat zem 1 mbit/s. Pārslodze. :(

Link to comment
Share on other sites

pag, nu tad ir kāda alternatīva, shortcut aplikācijai, kurā darbojas latvijas kanāli un strādā uz android kastes? pagaidām, neko neesmu atradis. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...