Jump to content

Soundbārs teļukam nedārgi?


ervie
 Share

Recommended Posts

@Kaspars12 viss atkarīgs no tv izvietojuma utt.. man tv ir pie sienas.. apakšā plaukts.. zem tv vietas pietiekami.. soundbar neko neaizsedz.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par soundbaru - viņam globāla problēma ir tāda, ka tur principā nav stereo zonas, jeb skatuves. Jo skaļruņi atrodas par tuvu viens otram. Pofig kādas tehnoloģijas tur tiek izmantotas, pofig kādi magnēti, kādi korpusa materiāli. Labi skanēt viņš principā nevar!

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nop, to atrisina ar leņķiem ka tos skaļruņus izvieto. Ok nebūs tur superpreciza stereo skatuve, bet daudz labāk nekā domā. Tiesa, atkal tas attiecas uz 200+ ierīcēm

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

CAP, par to novietojumu virs, es minēju kā variantu autoram. Vispusīgi un patālu no tēmas te jau runā liela daļa.

 

Autoram jāņem jebkurš soundbar, ko var pacelt, ja tie nav 500 euro kā msp, tad labāk bez subja, jo tā visa nauda būs ielikta labākos fullrange skaļruņos, kas respektīvi labāk nospēlēs tev tv saturu.

 

Neņem galvenais pa 200 euro vairāk kā sanāk, tas ir mega uber subus, sounbārus utt. Labāk vienu labu soundbār.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kaspars12

Ja nesanāk reāla Dolby atmos sistēma, tad kāpēc jāpērk fake ? :D

 

Tev tādas pašas problēmas kā autoram, ka nav vietas ? Es tomēr ieteiktu to naudu ieguldīt īstās skandās.

Labots - Kaspars12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir arī jeedzigi Dolby Atmos soundbari, bet tur vajag budžetu  :))) ap 4 cipariem budžetu

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Es ticu, ka ar dsp var panākt brīnumus, arī nekad neesmu teicis, ka tie neskan, skan, bet tie, kas skan maksā kosmosu, par kuru jau atkal sanāk īsts sets.

 

Koks ar diviem galiem :D labi tiem, kam ir vieta skandām.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 8 minūtēm , Kaspars12 teica:

Es ticu, ka ar dsp var panākt brīnumus,

Es gan neticu! Fizikas likumus nevienam vēl nav izdevies apiet! Lai skanētu tur tomēr vajag tilpumu un izturīgu, nevibrējošu korpusu! Skaidrs ka ar digitālo signāla apstrādi var panākt ko līdzīgu basam arī no plastmasas grabuļiem. Bet tikai ko līdzīgu!

Link to comment
Share on other sites

Vieta ir viena lieta, otrā, cik sanācis uzstādot visādus sitadus struntus, ir "ease of use" un "cmuki izskatās"... Tas bieži burzujiem ir svarīgāk

 

Sony ar kkas tur 5100 ir labs atmosa saundbars, bet maksā pusotru paku.

https://www.sony.co.uk/electronics/sound-bars/ht-st5000/specifications

 

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

inteens

Jautājiens no malas- kam to soundbar vajag, jo hoķis un laikaziņas, imho , tāpat labi skatās.

Un priekš laba kino ir kino.

Labots - inteens
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 25 minūtēm , Zin... teica:

cmuki izskatās"... Tas bieži burzujiem ir svarīgāk



Vienmēr ir bijuši cilvēki kam nauda kabatu spiež.... Bet tāpat nesaprot nafig dārgus štruntus pirkt! Ta jau labāk noziedot slimiem bērniem vai dzīvnieku patversmei.

Link to comment
Share on other sites

inteens

Un nav fakts, ka lēta tv skaņu šamais pataisīs labāku.

Link to comment
Share on other sites

Lētā gala TV kā reiz skaņa ir švakāka - tur arī uzlabojumus visvairāk jutīs, tik tas soundbārs sanāks gandrīz TV cenā.

Par laika ziņām nezinu (galvenais, ka stāstītāja smuka), bet sporta pārraidēm laba skaņa gan noder - pavisam cita atmosfēra pat tenisu skatoties.

Link to comment
Share on other sites

tv neapstrādā soundbara skaņu.. to dara pats soundbars..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , Ronalds teica:

tāpat nesaprot nafig dārgus štruntus pirkt! Ta jau labāk noziedot slimiem bērniem vai dzīvnieku patversmei

 

Labaak pirkt leetus shtruntus? :)

Link to comment
Share on other sites

Ko nu ņemās - katram pēc vajadzības. :)

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Lasu brīnos, tas nestrādā, tā nevar būt, seksa un stereo nav, blads ko tad es pirku 15 gadi atpakaļ, TV par laba Golfa cenu, savu plazmu 63" kurā jau bija tas sounbārs iebūvēts, nu Samsung dauņi nebija gan lasījuši šo boot sadaļu! Uz media plejeri gan vēl ir Logitech Z-5500

 

original.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tak vienmēr ir kāds neapmierinātais un patiesās taisnības zinātājs :D

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2018.06.25. , 11:53, ju teica:

Es tik nesaprotu (nu labi, ir jau aizdomas) kāpēc tiem TV nevarēja uztaisīt jaudas idejas, kur tad kādas skandiņas pieslēgt iebūvēto pīkstuļu vietā?

Manam TV tādas ir. Tiesa, tam nav iebūvēto skaļruņu. Bet nu tas TV ir gadus 12 sens Pioneer plazminieks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...