Jump to content

Iesakiet Mikrafonu?


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

www.MistersPimpausis.lv

Nepieciešams mikrafons kautcik jēdzīgs audio ierunāšanai ( sēdi pie pc un lasi tekstu priekš video).

pašlaik ir kkāds šāds  ko iedeva 2eir vērtībā, https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/austinas_datoru_skalruni/mikrofoni/natec_giraffe_microphone_black

 

labāks jau kā iebūvētais portatīvajā ir, bet nu tāpat pilnīgi nekam nederīgs kacis,

Ir kkas pieejams līdz/ap 10-25eir kas jau būtu sakarīgs ar normālu kvalitāti ( Nevajag protams tur super-duper mega studio variantu)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mikrOfonu.

 

Līdz 50 eināriem viss būs vairāk vai mazāk līdzīgā kvalitātē tam 2Eur miķim (es nejokoju, ir mēģināti vairāki internetos ieteiktie varianti). Pašlaik labākais, ko esmu gan daudziem youtuberiem redzējis lietošanā un dzirdējis labas atsauksmes, ir Blue Snowball Ice (laikam tā pareizi rakstījās, iegūglē). Latvijā laikam drusku virs 50 eināriem, bet esot katra centra vērts - viens no labākajiem kondensatoru miķiem uz USB tajā (un lielākā) cenā. Iesaku Tev savilkt jostu un pastiept budžetu līdz tiem piecdesmit, bet vismaz nopirkt mantu, nevis viena sūda vietā nākamo, tikai spīdīgāku.

Labots - Artanis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , www.MistersPimpausis.lv teica:

sēdi pie pc un lasi tekstu priekš video

Ar šito būs  vairāk kā pietiekami. Izmantoju filmējot intervijas un citus muldamgabalus. koncertu ierakstiem gan  lietoju šo  reizēm (ja ir iespēja) pieslēdzot arī kabeli no pults. Protams, jebkuru ierakstu vēlams apstrādāt (noņemt blakus trokšņus, izdzīt caur kādu kompresoru/limiteri u.t.t.).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

@raiviic   Caur autora datora mātenē iebūvēto audio in...? Man ir smagas aizdomas, ka 50% no autora sliktās kvalitātes ierakstiem ir skaņaskartes fons. Es bez ārējā USB DACa laikam gan neizskatītu kā normālu variantu. Bet nu lai paeksperimentē un padod ziņu - varbūt tiešām būs ok jauns budžetnieks atrasts.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Var tikai piekrist Raiviic, arī izmantoju tādu miķīti profesionālām vajadzībām. Ja slēdz pie datora, tad var meklēt variantu bez  ārejā barošanas bloka. Fantom barošanu dod datora skaņukarte.

Nākošais līmenis ir Schure beta 58, bet tas jau pavisam nopietnai ierunāšanai. Cena jaunam protams augsta, bet tā tomēr ir manta un pēc reklāmās lietotu var noķert arī par draudzīgu cenu.

Nu jā, ja sūdīga iebūvēta skaņukarte, tad neviens miķis labi neskanēs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Didzis teica:

Nu jā, ja sūdīga iebūvēta skaņukarte, tad neviens miķis labi neskanēs

Nu es par to pašu. Tapēc arī iesaku autoram ņemt uzreiz USB miķi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ja pa tiešo datorā, tā varētu būt. Nav bijusi vajadzība ko sinhroni datorā ierunāt - vai nu miķis pie kameras, vai nopietno skaņu H4n un pēc tam sasinhronizē ar kameras miķa ierakstu un  un to vai nu izmet, vai nedaudz atstāj zāles efektam.

Link to comment
Share on other sites

Ne pa tēmu, bet tēmas nosaukums ir gramatiski nepareizs - varbūt kāds var izlabot? Nu nav nekāds MIKRA un fons. Mikrofons.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Es tādā cenā tikai par snowball, sanāks jauns ice versijas, bet labāk nedaudz pieliec un paņem pilno blue snowball, ērtāks statīvs un dažas fīčas. Esmu lietojis pirms pārgāju uz yeti un at2020 plus. Snowball pa to cenu ir limonāde.

 

Raiviic variants ir labs, bet ar onboard skaņas karti domāju, ka beigās būs sliktāk. Bet zoom h4n ņemt ir neprāts, lai gan es savu varētu pa labu ciparu atdot, jo lietoju krietni retāk kā mazo h1 brāli :)

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kuuminsh

Visi tie miķi kurus var iemaukt pa taisno mic in uz iebūvētās skaņenes ir diezgan palieli sūdi. Totāli zemē nomesta balss.

Normāliem miķiem ir phantom  barošana un jamie jau kā likums ir ar xlr štekeri.
Cita lieta, ka ar labu pēcapstrādi var arī sūdainu miķi pavilkt, bet nu... 

Sūdīgu bildi var pieciest,  sūdīgu skaņu nekādi.
Eku norm ārējā skaņas karte: https://www.thomann.de/intl/lv/focusrite_scarlett_2i2_2nd_gen.htm?ref=sb_trend_2
:D
Klāt piemetam kaut ko aļa https://www.thomann.de/intl/lv/rode_nt1a_complete_vocal_recording.htm
Nu un tad vēl jāskatās, kas ir ar to telpu kur raksta skaņu, jo atbalsi pēcapstrādē nevar novākt.

P.S
raiviic

Šķiet, ka man bija kaut kas aļa Boya Lavalier Microphone BY-M1

Tas garais vads, pipec kā izbesīja. Visu laiku pinās, ķerās un besis viņu atpinķerēt.
Tie zoomi, protams ir ok, bet man ir tāda klusa aizdoma, ka virknē gadījumu skaņa būtu pilnīgi ok arī ja mauktu uzreiz kamerā, cita lieta, ka tie zoomi, taskami utml., tur to skaņu bik apstrādā, aļa tas pats limiters, ir tomēr opcija normāli monitorēt skaņu, nu un ja ir vairāk kā viens miķis, a kamera viena, tad bez tāda zooma neiztikt :)
Cita lieta, ka uzreiz kamerā iestampājot miķi ja mauc uz auto, tad var būt čakaris ar audio, kuru kamera tur mēģina pati leveļot.

 

Labots - Kuuminsh
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kuuminsh nepārspīlē :D 

 

Tēmas budžetu redzēji ? Man arī kastē stāv ārējā skaņas karte un Behringer B-2 Pro lielais xlr miķis, bet 90% ikdienā man ērtāk ir paņemt blue yeti vai audio technica at2020 usb un ierakstīt nepieciešamo sample, vienkārši plug & play. Kvalitāte ir vairāk kā laba par to 1/2 cenu, ko maksā tavs sets.

 

Neviens te nejautā ierakstu studijas ekipējumu.

 

Autoram iesaku aizdoties uz tava skaņa veikaliem, kur ir blue snowbali, notestē un ņem ciet.

 

Ja tu ar to pelni naudu, tad ņem ko labāku un budžetu reizini ar veseliem skaitļiem, ja savam priekam, sāc ar snowball.

Labots - Kaspars12
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
www.MistersPimpausis.lv

Tātad biju pasūtijis šo, zem $3  ( ilgi skatijos, kurš izskatās normālakais pēc uzbūves), jau kādu nedēļu biju viņu tagad palietojis,kvalitāte very gut,uztaisīts normāli arī!

https://www.aliexpress.com/item/New-Black-Metal-3-5mm-Jack-Microphone-Lavalier-Tie-Clip-Microphones-Microfono-Mini-Mic-For-Speaking/32778962317.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.334b4c4dprtttS

 

aizņēmos ari yeti pirms pāris dienām jo bija iespēja un varēju salīdzināt, rezultāts: tas pa $3 ir kudi labāks jo var piespraust pie krekla!

Skaņas kvalitātē.. nu nez.. varbūt par dažiem procentiem tam yeti labāka ir.. bet tas tik tiešām ja pamatīgi analizē, kopumā parastam klausītājam= gandrīz vienāda.

2.5eir vs 70eir ja skaņa ir praktiski vienāda...nav divu domu.. Ja kādreiz vajadzēs kko vel labāku (šaubos,bet kas zin) tad jau jāskatās uz pro rīkiem.

 

 

 

 

 

 

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, www.MistersPimpausis.lv teica:

Skaņas kvalitātē.. nu nez.. varbūt par dažiem procentiem tam yeti labāka ir. [..] 2.5eir vs 70eir ja skaņa ir praktiski vienāda...nav divu domu

:D:D:D Emm, šaubos.....

Daram tā - ieraksti skaņas paraugu ar to savu 3$ miķi, un salīdzināsim ar Yeti, lai nesanāk tukša muldēšana.


Just now, www.MistersPimpausis.lv teica:

( ilgi skatijos, kurš izskatās normālakais pēc uzbūves)

Ilgi salīdzināji uzbūves kvalitāti mikrofoniem, kas maksā 3$, balstoties uz fotogrāfijām Alixepresā?... Njā.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 55 minūtēm , Artanis teica:

:D:D:D Emm, šaubos.....

Daram tā - ieraksti skaņas paraugu ar to savu 3$ miķi, un salīdzināsim ar Yeti, lai nesanāk tukša muldēšana.

 

 

Ilgi salīdzināji uzbūves kvalitāti mikrofoniem, kas maksā 3$, balstoties uz fotogrāfijām Alixepresā?... Njā.

 

Puika, apsties citus hlamus tur...arī par 5x cenu tajā pašā ali, un tās pašas boyas 

:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Audio testu studijā, nevis turpini tukši muldēt un locīties.

 

P.S. Puika? Tas kā bija jāsaprot - mēģināji paspīdēt un aptaisījies, vai kā? Jo vecuma ziņā starpība mums ir uz otru pusi, čalīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

Par ko vispār iet runa? :D vai ta es neteicu ka tam yetim ir LABĀKA SKAŅA? tikai par cik... Neesmu nekāds Pro lietotājs,ne arī cilvēks kas viņu izmanto ikdienā, kāds tolks izniekot pasaules resursus pērkot 30x dārgāku lietu ja otra lieta strādā par 2-3% ''sliktāk'' bet tāpat dod tev ļoti labu skaņas ieraksta kvalitāti un ļoti labi veic savu darbu?

 

Pirms tam skaņa man bija... lul.. tagad... Very Naiz.. Darbs padarīts! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , www.MistersPimpausis.lv teica:

kāds tolks izniekot pasaules resursus pērkot 30x dārgāku lietu

Kā kāds? Veicini pasaules ekonomiku! :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Statastikas procentus velk ārā no anālās atveres un uzrakstīt pareizi vārdu mikrofons sagādā problēmas. @Artanis, ātrāk par viņa testiem sagaidīsi Apple bankrotu.

Link to comment
Share on other sites

@aNi   Es tieši nesaprotu, par ko viņš laužas - ja jau cilvēks apgalvo, ka nopircis baigi labo mikrofonu pa lēto, un ir apmierināts ar kvalitāti, kura knapi tikai atpaliek no 20x dārgāka mikrofona, es vienkārši vēlos dzirdēt tam apstiprinājumu - ja nu gadās, ka tiešām labs budžetnieks. Bet nu pašlaik izklausās pēc tukšām pļāpām.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Iespējams, ka autors tos ierakstus klausās uz kaut kā vēl sliktāka par to mic, tad varētu tā būt, ka nedzird atšķirību :D Ar jebkurām darbojošām austiņām var dzirdēt to ievērojamo atšķirību. Protams, ka atšķirība nebūs 150/3=50x, bet salīdzināt tās lietas nav iespējams :D 

 

Man pašam kaut kur tāds autora 3$ lavalier mic mētājās, priekš go pro bija ok, bet ne jau voice overiem.

 

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kā ta ne, būs 50x, tikai logaritmiskā cenas un kvalitātes tabula tiks apskatīta itkā attiecība būtu lineāra un līdz ar to pimpausim būtu velviens iemesls iebāzt sejā savu neizmērāmo inteliģenci..

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kur autors dabūja yeti cenu 70 euro ? Nekad tāda nav bijusi un drīzāk nebūs, jo tā jau ir snowball cenu kategorija. Pa 70 euro paņemtu saimniecībā otru.

 

Te drīzāk liekas meli uz meliem :D

Link to comment
Share on other sites

Ja mēs runājam par mikrofoniem un kāds meklē sev jaunu, tad varu ieteikt Marantz Pod Pack 1 kas ir ar visu roku un kvalitāte par to cenu ir ļoti laba. Daži pat saka, ka komplektā esošā roka ir labāka par daļu kas jāpērk atsevišķi. Pats sev paņēmu šo mēnesi atpakaļ un esmu ļoti apmierināts ar pirkumu. Piemēram, amazon.de tas iet pa 55€.

Link to comment
Share on other sites

... No lētajiem iesaku SnowBall, Tas būs parasts USB miķis, ideāls priekš runāšanas... Ja arī sarežģitākām lietām, ķipa dziedāšana, "skaņu noņēmējs" bungām vai citiem štrumiem - tad cita lieta. Ideālai balsij - "SnowBall".  Labs USB miķis nelielas skaņas diapazonam, tas ir balsij...


Jā, un nevajag jaukt miķus, kas domātu skype, vai citām online bubināšanām, konfām, tas ir diapazons nekāds, ar normāli ierakstītu balsi - tur ir galvenā šķiirba...


P.S. Jā, mūzikā gan snowball nederēs, bet autora "runāšanai"  tieši ka rādīts...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...