Jump to content

Lauku viensētai un apkārtnei Wi-Fi


Msnikss
 Share

Recommended Posts

Pirms 28 minūtēm , uldise teica:

šodien beidzot uzstellēju mastā,

Kā mastu uztaisīji? ;)

 

Pirms 28 minūtēm , uldise teica:

20mbit down/35 mbit up

Tas liecina ka ar signāliem viss ideāli - pa nakti, kad tornis brīvs būs 50 - 70 down

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

Kā mastu uztaisīji? ;)

atradu pažobelē ilgi stāvējušu kārti, 7m gara. nopirku 2x 2m u-profila 10cm dzelzhus, nospicēju galus, iedzinu zemē apm 1m vienu otram pretī, lai kārts būtu pa vidu. tad uztaisiju divus caurumus - vienu pie pašas augšas, otru ap 20cm no zemes, ar vītņstieni cauri, uzgriežņi abās pusēs. ar to visu sanāk nolaižams masts - atliek atskrūvēt augšas uzgriezni, vītņsstieni ārā, un mastu var nolaist lejā.

pašlaik antenu pieliku apmēram 5m augstumā, testiem mēģināju arī augstāk, signāls nemainijās. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

nu jā, man galvenais bija, lai varu nolaist.

man gan vēl priekšā kabeļa ierakšana, pašlaik uzliku pa kokiem pa gaisu. tur gan jau jāpērk būs ārdarbiem paredzētā gofra, jāliek vads iekšā, attālums man kādi ~50m.

Link to comment
Share on other sites

man kāreiz negribējās atsaites, pasākums uzreiz paliek pārāk plašs, ir papildus kur pašam/sīkajiem aizķerties utt..

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , snukurins teica:

Kanalizācijas trubas

Kādas tieši domā?! Kanalizācijas cauruli šim mērķim nespēju īsti iedomāties. 

Link to comment
Share on other sites

Radiolietis

https://www.ebay.com/itm/EDUP-EP-AB003-8000mW-2-4Ghz-Wifi-Signal-Booster-Wireless-Router-Signal-Amplifier-/131568736054?hash=item1ea21b9736:g:ZIoAAOSwX9FZJlbb

 

Ir kādam pieredze kā strādā tie wifi pastiprinātāji? Reāli kaut ko uzlabo pārklājumā vai tik pliks mārketinga triks?

Link to comment
Share on other sites

Uzlabo. Bet ātrums krītas 2x visā tīklā ar katru jaunu repīteri. (ja 2 repīteri ātrums 4x krītas) Un stabilitātei viņi arī par labu nenāk. Neiesaku.

Link to comment
Share on other sites

Pisies dirst, beton. :D es jebkurā laikā samaksātu šķībacim, nevis sponsorētu tavu alkoholismu..

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Skatoties ko viņš dzer, ja vietējo brāgu, tad jau prātīgāk naudu LR atstāt, bet ja viņš dzer kkādu valterīti, tad nauda tāpat aiz robežām aiziet.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...