Jump to content

Windows 10 | Problēma ar administratoru.


Nekad
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Ir problēma tāda, ka šonakt resetoju datoru..

Pēc tam taisot profila iestatījumus noņēmu random sev administratoru, mēģināju atlikt atpakaļ - Vēl vairāk saputrojos un nekas nav iznācis.

Nu jau iet 3. stunda, kā ar to problēmu ņemos.

Arī instalējot aplikāciju kādu metās šāds teksts ''Lai turpinātu ievadiet administratora lietotājvārdu un paroli'' un var uzspiest tikai ''Nē''. 

Mēģināju visus veidus. Visu google, youtube, web lapas skatījos, nu nesanāk... 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , drunk_lizard teica:

muahahahaha

datucentra admini visu nakti dzeera alu un randomaa mainiija paroles...

 

saprotu, arii komandrinda nestraadaa?

ja taa, tad no saakuma sjitaa https://4sysops.com/archives/reset-a-windows-10-password/

nu un peec tam jau easy peasy https://www.ghacks.net/2014/11/12/how-to-enable-the-hidden-windows-10-administrator-account/

 

nevajag tirzt! man tas 5 minuutes aiznjeema. youtube skatiitaajs, mlje...

Nestrāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāāādā.

Jau ir izmēģināts. 

es hz. 

Man nav problēmas ar pw.

Man ir problēma ar to, ka man nav admin, man ir noņemts. 

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , drunk_lizard teica:

jeega? es vinjam ieteicu principaa to pasju...

 

 

Ja būtu lasījuši usera postu, tad izlasītu ka cilvēks kontam ar ko strādā, noņēma administratora tiesības!!!! 

Tur var līdzēt tikai bootojamais flash vai cd ar kādu paroļu nomešanas tūli! 

 

Un no konta bez admina tiesībām nevar eneblot administratora kontu vai nomainīt viņam paroli!

D_L padomi šajā gadījumā ir bezjēdzīgi! 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies roni par mīnusu, bet mans posts bija vairāk par usera stulbumu, nevis konkrēti par ieteikumu.

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Lai aiztaupītu lieku cirka izrādi, iesaku padomāt atkārtotu datora resetu.

Ja mācēji resetot datoru jau pirmo reizi, tad nekas jauns nebūs jāmācās. 

Ja nesen resetoji datoru, tad visdrīzāk vēl neesi savu svarīgo programmu konfigurācijas veicis un svarīgie dati vēljoprojām ir saglabāti drošā vietā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tur palīdzēs resets tikai viņam pašam.. nu nafig jālien tur, kur neko nejēdz.. nafig jātaisa resets un vēl jānoņem sev admina tiesības, lai sipinātos 3+ stundas pēc tam.. būtu ietaupījis laiku un pusstundas laikā pārinstalējis pa svaigo (pirms tam datus nokopējot), lai gan pieļauju, ka arī to nejēdz.

 

Augstāk jau ieteica dažādus variantus kā risināt.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kuuminsh
pirms 23 stundām , Ronalds teica:

 

Ja būtu lasījuši usera postu, tad izlasītu ka cilvēks kontam ar ko strādā, noņēma administratora tiesības!!!! 

Tur var līdzēt tikai bootojamais flash vai cd ar kādu paroļu nomešanas tūli! 

 

Un no konta bez admina tiesībām nevar eneblot administratora kontu vai nomainīt viņam paroli!

D_L padomi šajā gadījumā ir bezjēdzīgi! 


God., Ronalds, jūs esat augstākā mērā nekompetents.
D_L visu pareizi aprakstīja.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Noņem userim admina tiesības un pamēģini D_L ieteiktās komandas! Vai tiešām nostrādās???? 

 

net user administrator /active:yes

Tā ir komanda lai enablotu administratora kontu no konta ar administratora tiesībām! win10 ir "fīča" ka šo to nevar izdarīt no usera konta ar admina tiesībām! Vajag tieši administrator kontu! 

Bet te cilvēks kļūdas pēc noņēma savam kontam admina tiesības! Un šo var salabot tikai būtojoties no usb/cd ar tūli kas ļauj resetot paroles enablot kontus! 

 


Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Vispār jau d_l padoms bija strādājošs, tiesa, jau izdzēsts ?

Jā - d_l pēc tam ieteica boototies no modificētas win instalācijas flašhkas. Kas iespējams ka arī strādā (neesmu mēģinājis), bet ir krietni sarežģītāk kā no specializēta tūļa! 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2018.06.19. , 08:32, drunk_lizard teica:

tev ir probleema ar tavu stulbo pauri

Vai Tev? Tas ko Tu ieteici galīgi garām, sataisīju pats bez visiem taviem ieteikumiem, pavisam vienkāršāk. ;) 

Pretīgs cilvēks esi, to jau vien pat pierāda tas, ka tev uz 10k postiem ir tik 500 likes. huh

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...