Jump to content

Win 10 uz daļas no pārlūkiem nerāda video


Musimusi
 Share

Recommended Posts

Sveikiņi.

Problēma tāda, ka vienā brīdī Opera (arī GoogleChrome un Firefox)vairs korekti neatskaņo video ( logā melns ekrāns, bet skaņa iet)! MS Edge tas video iet! Pārskatīju visu ko varēju atrast.Mēģināju atinstalēt flash player, uzlikt vecāku versiju utt, mēģināju pilnībā atinstalēt pārlūku (izravēt ar saknēm)... Nu nekā. 

Nevaru pierast, ka Edge nav "mouse gesture" kā Opera, (ērti, gan back gan citas fīčas ar peles pogām), tā jau varētu lietot. Ja nekas cits nesanāks, nāksies pārinstalēt, bet varbūt kādam ir ideja ...uz kuru pusi doties :). Dīvaini, ka iet "dzimtais" pārlūks, bet citu ražotāju nē.

Sorry, ka tāda daļēja "beztēma". 

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini manuāli atslēgt hārdvēr dekodēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Musimusi

To ieleja:

Dators sievas. 

1. No viņas sapratu ka pēkšņi negāja un viss. Ticami ka pēc apdeita.

2. Minētajos pārlūkos neiet ne flash, ne html5.

3. Tie nav kādi īpaši video-youtube (ne iegultais , ne tiešais), facebook utt., jā  un visticamāk arī uz vāverēm nevar skatīties :).

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Man ar sievas datoram šitas niķis. Neesmu vēl skatījies, kas un kā. Visu laiku lietoja FF, skatos, ka pēkšņi Chromā skatās kaut kādu savu šovu. Prasu - kas ir? Jā, nerādod vairs FF viņai to video. Melns taisnstūris tur tikai.

Link to comment
Share on other sites

nu.. chrome jau labu laiku flash automātiski bloķē.. un speciāli jāspiež atļauja, lai palaistu video..

Link to comment
Share on other sites

paskaties vai pirms adreses neparādās.. "flash bloķēts" vai tml..

Link to comment
Share on other sites

Musimusi

Man neiet ne uz FF, ne Opera, ne arī uz Chrome.

Vienīgais kur iet ir Edge.

Vai Edge video attēlošanai lieto ko atšķirīgu no pieminētajiem pārlūkiem?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Musimusi

To CAP:

Esmu noņēmis tos ķekšus kas flash bloķē, vai prasa atļauju lai ļauj lietot. Arī Hardware dekodešanu esmu mēģinājis atslēgt (ko rakstīja IeXXX). 

Bija aizdomas , ka varētu būt nogļukojis AdBlock. Sameklēju kā šo izravēt. It kā izravēju, bet nekas nemainījās.

Pēc instrukcijas mēģināju pilnībā izravēt Flash. Pēc restarta pārlūks pat nebļāva ka kas tāds trūktu!

laikam pārāk daudz "goda" šādam gļukam. Būs vien jāsaņemās un jāpārinstalē logi. Kādreiz bija vienkāršāk-paņēmi disku un aiziet. Tagad jāsameklē fleška, jāiztīra, jāatrod instalācija utt., tādēļ arī gribējās "brīnumu" savest kārtībā nepārinstalējot.  

 

Link to comment
Share on other sites

Man šitāds gļuks ir pieredzēts, kad datorā laiks un datums bija aizregulējies mežā.

Pēc pareiza laika un datuma iestatīšanas, viss aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

Musimusi

Laptops 10 gadus (vai vairāk) vecs  Acer, videokarte Radeon :).

Bet sākotnēji tak strādāja! Arī tagad Edge strādā!

 

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Vai tik pie vainas nebūs kārtējais W10 "uzlabojums"? HVZ  ko kārtējais induss tur saveidojis, bet piemēram, ka pēc apdeita nav skaņa (tas gan bija sen un salabots), ir bijis ne vienam vien.

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , Musimusi teica:

Būs vien jāsaņemās un jāpārinstalē logi. Kādreiz bija vienkāršāk-paņēmi disku un aiziet. Tagad jāsameklē fleška, jāiztīra, jāatrod instalācija utt.

Lūdzu.

https://www.microsoft.com/lv-lv/software-download/windows10


pirms 17 stundām , snukurins teica:

lietoju tikai Yandex vai Maxthon.Mozillu,Chrome redzēt negribu.

Chromei ar bookmarku organizēšanu ir pilnīgā pakaļā.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Par Chrome pilnīgi piekrītu - ir pamēģināts, lai tiktu aizmirsts uz visiem laikiem, Maxton pamatā ir IE, kas der tikai vienreiz - lai novilktu citu pārlūku.  Tikai FF, vai Waterfox .  Nu nez, lietot Yandex manuprāt ir tikpat nenopietni, kā dzelteno brāļu ražojumu  - pat zīlniece nepateiks, kas tur iekšā mīt un ko dara ar datiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es «dzelteno brāļu ražojumu» drīzāk lietotu nekā Yandex, ja būtu jāizvēlas no tiem diviem. :D

Link to comment
Share on other sites

Iesaku šo pārlūku - Lynx. Uz mana datora tas ir. Neteikšu, ka ērts :sarkasms:, daudz kas caur to nav redzams, bet šo lietojot nebūs jāuztraucas par datu drošību. Pamēģiniet.

Ja nopietni, ar šo varēsiet pazīmēties (izskatīsieties kruti) kolēģu vai paziņu acīs. Diezgan lielu attapību vajadzēs, lai to sāktu lietot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
pirms 23 stundām , snukurins teica:

... Nvidia nekādu problēmu arī 10 gadus vecam verķim.

Jo tie visi jau ir apsprāguši tieši dēļ Nvidia čipsetiem. Un, kad pirms tiem 10 gadiem strādāja, tad liela SATA latence, mistiskas problēmas ar tīkla kartēm un visādi draiveru BSOD bija ikdiena.

 

pirms 10 stundām , drunk_lizard teica:

vinjiem pasjiem, nez, nav kauns par saviem procesoru izstraadaajumiem? jau sen tam kantorim bija jaadeg elles uguniis!

Par laptopiem taisnība, bet vispārīgi nebūs gan. Vai atgādināt Athlon 64 laiku, kad Intel stūma Pentium 4 murgu? Un jā - Bulldozer bija Intel kļūdas atkārtošana, jo no citu kļūdām taču nemācāmies... :)

 

pirms 2 stundām , vvv teica:

Es «dzelteno brāļu ražojumu» drīzāk lietotu nekā Yandex, ja būtu jāizvēlas no tiem diviem.

Tāpat kā Google Chrome, arī tie ir Chromium kloni priekš mietpilsoņiem, kuriem nav ne prasību, ne gaumes, ne vispār ciena paši sevi. Un arī datus ievāc visi, neatkarīgi no tā, ko Tu tur saķeksē. Atšķiras tikai tas, uz kuras valsts specdienestiem tos Tavus datus sūta.

 

pirms 3 stundām , raiviic teica:

Maxton pamatā ir IE

Kā vienmēr, tautai paiet gandrīz desmitgade, līdz attopas.. ;) No Wikipedia: "Maxthon 3 was released in the fall of 2010, after a beta period of 8 months. It has two layout engines: WebKit and Trident."

Link to comment
Share on other sites

evertons

Ir līdzīga problēma - nopirku IP kameru IPC3635ER3-DUPZ un apskatīt varu caur ražotāja softu vai nelietojamo chrome savienojumā ar IE pluginu. Gan jau kāds no šejieniešiem ir saskāries ar šādu problēmu - gribu lūrēt kamerā caur FF, bet nezinu, kā palaist.

Atverot adresi parādās šāds:

259428845_Camlogin.thumb.jpg.39a7346ff06fdce2f5005de017990cb7.jpgUn ielogojoties nekas nemainās

2009497360_Cameralive.thumb.jpg.f60496d2b777e58f1340ee8b85a223ac.jpg

Un uzspiežot uz dzeltenās joslas, šī pazūd u sjo...

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Pirms 6 minūtēm , drunk_lizard teica:

amd ir meesls vienmeer un jebkuraa izpratnee.

Nu, ja JEBKURĀ izpratnē, tad izturi principu līdz galam un atsakies no, līdz ar to pašu K8 radītās, AMD64 jeb x86-64 arhitektūras lietošanas! ;)

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

evertons

Pieļauju ka darbosies, bet tas jau tāds pats variants ka chromam...

Link to comment
Share on other sites

Kuuminsh

Flaš tak jau sen ir līķis.
Mūsdienās visi web pleijeri griežas uz html5.
Skaņa ir, bildes nav, kas liek domāt, ka problēma draiveros.

Nu a tā kā lūznis pavecs, tad skaidrs ka viņam nav W10 draiveru.

Nu a lai lūrētu viģikus, pietiek arī ar W7, pa kam, ja ir laiks un luste, ieteiktu pārkrāmēt OS un uzkrāmēt oriģinālos gpu draiverus.


Runājot par evertons minēto problēmu ar IP kameru.
Šitiem krapiem ir mode savā webadminā likt flash pleijerus.
Attiecīgi pārlūkam jāiestāsta, ka konkrētā adresē drīkst tikt izmantots flash.
Chroma gadījumā  laikam chrome://settings/content/flash?search=flash
A pa labam, es to video skatītos caur VLC. Jāatrod tikai pilnais RTMP links konkrētai kamerai.

Link to comment
Share on other sites

tik tas līķis iebūvēts ir tajā pašā win10 un atjauninājumus saņem caur MS serveriem :D

Link to comment
Share on other sites

evertons
pirms 13 stundām , Kuuminsh teica:

Chroma gadījumā  laikam chrome://settings/content/flash?search=flash

Chroms neatbalsta šo variantu...

2018.06.8. , 22:02, snukurins teica:

Lietoju šim pasākumam IE

Gribu visu caur vienu softu darīt, tas arī viss - manā variantā FF...

Link to comment
Share on other sites

evertons

Droši ka izmantošu turpmāk IE.

Un Tu gribi teikt, ka mana iegādātā kamera ir apšaubāma ražotāja?!?! Ja tā, tad kādēļ man ieteica taisni šīs firmas Loks.lv? Te paši man ieteicāt griezties pie viņiem. Pats jau teicu ka gribu Hikvision vai Dahua, bet šie ieteica ņemt šo- it kā labāka esot.

Pēc parametriem jau ir labāka, bet vai kvalitāte ir labāka, to es nezinu - nu nav bijusi lietošanā ne viena, ne otra...

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

Kuuminsh

Tie softi, kas iet komplektā ar kamerām, ja tur vispār kaut kas iet komplektā, vairumā gadījumu ir nejēdzīgas atejas.

Pa kam, tā fonā pa fikso uzmest aci, kas notiek, ir daudz ērtāk ar VLC.

Link to comment
Share on other sites

evertons
pirms 22 stundām , snukurins teica:

Neatceros ka būtu ieteicis šo kameru

Kameru ieteica Loks.lv, bet Loku ieteicāt Jūs te forumā...

pirms 22 stundām , snukurins teica:

Tai kamerai taču ir savs softs

Kurš der tikai lūrēšanai. Nevar ne piezūmot, ne arhīvu palūrēt...

pirms 22 stundām , Zux teica:

Jā, loks.lv pēdējā laikā tieši UNIVIEW iesaka, kad paprasi ko lābāk, bet lētāk.

Kad prasīju, neteicu ka vajag lēti un labi. Budžets bij 250 naudas, manām prasībām pilnīgi pietiekami...

Link to comment
Share on other sites

Nu, Ronalds saka, ka ir pieejams arhīvs. Jebkurā gadījumā, nav jau obligāti jālieto ražotāja softs. Mūsu pašu Luxriot EVO bezmaksas variantā ir līdz 9 kamerām un FullHD izšķirtspējai. Ir vēl laikam iSpy un gan jau vēl kaut kas.

Link to comment
Share on other sites

2018.06.12. , 12:43, evertons teica:

Nevar ne piezūmot, ne arhīvu palūrēt...

Ko tu di...?!

 

Playback: recording search by time/event, local/remote playback, synchronous playback, smart search, and play recordings on SD card

PTZ control: Pan, tilt, zoom,

 

http://en.uniview.com/Products/Software/PC/

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

evertons
2018.06.13. , 13:27, Zux teica:
2018.06.12. , 12:43, evertons teica:

Nevar ne piezūmot, ne arhīvu palūrēt...

Ko tu di...?!

Sory, samuldējos. Katrā ziņā man tas softs nepatīk...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Musimusi

Patīk man celt savas vecās tēmas :).

Kā brauzeris vienā brīdī sāka neatskaņot tos video failus, tā pat vienā brīdī atkal viss aizgāja :).

Mistrika, bet gan jau kāds Win uzlabojums  šo salaboja, tā ka atkal viss iet kā nekas nebūtu bijis.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Musimusi

Nu nepilns gads realitātē arī pagāja, līdz funkcionalitāte atgriezās :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...