Jump to content

Win10 nevar restorēt logus no primārā taskbar, ja ir atvērtas vairākas softa instances vai vairāki dokumenti


MIGs
 Share

Recommended Posts

Ir Windows 10, pēdējie apdeiti (64biti, V1803, builds 17134.48).

Ja softam ir atvērtas vairākas instances vai vairāki dokumenti tad no primārā taskbar (primārais monitors) tos nevar restorēt (pacelt augšā). Spiežot uz loga atskan Windows "Default beep/Asterisk" un nekas nenotiek.

No sekundārā taskbar viss strādā.

 

Tāpat no primārā taskbar, uzbruacot ar peli uz loga nav redzams close krustīņs logiem. No sekundārā ir redzams.

 

taskbar.thumb.png.2825824d662fb743daccf5064a813ced.png

 

 

Provēts:

Atstāt tikai vienu monitoru - nestrādā restore vispār.

Slēgt iekšā/ārā  taskbar autohide, programmu gnosuakumu slēpšana, mainīti izmēri, lockots/unlockots taskbar/rādīts taskbar uz viena/visiem monitoriem - nekas nepalīdz.

Restarts ar nepalīdz. :sarkasms:

 

PC Stacionārs

Monitori - viens caur DVI, otrs caur VGA/D-SUB

VGA - ATI HD4890,

CPU Intel Q9400

MB: Gigabyte GA-G41MT-ES2L

RAM: 2X2GB.

SSD:  Intel SSDSC2CT120A3

 

Priekš googles man neizdevās pielasīt pareizos keywordus.

Pieņemu, ka problēma parādījās pēc pēdējiem apdeitiem.

Iesakiet kur meklēt problēmu ?

 

 

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

Izrādās, ka es neesmu vienīgais tāds dīvainis, kurš izklaidējās čakarējot MS supportam smadzenes. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu vajag tak, restarts vairākas reizes nelīdzēja, bet vienkārši restartējot explor.exe caur taskmanageri palīdzēja. Un arī pēc restarta šis gļuks vairs neparādās.

Nu ko, gaidām kad atkal parādīsies.

 

Link to comment
Share on other sites

Bet par M$ suportu - bezjēdzīga laika tērēšana.

Pēdējā reizē par serveru tēmu man bija jārunā ar Maskavas pārstāvjiem, tad laikam UK pārstāvjiem un visādi citādi, katram jāstāsta sava problēma, jāskaidro līdz jau atkal nonācām līdz klasiskajai vieta- rakstiet M$ Technet forumā un speciālists jums iespējams palīdzēs.

Piedrāzu to visu, atradu workaroundu un miers.

Un kur tad te ir tas, ka "Ja nu būs problēma, tāda Microsoft tevi suppoortēs, bet ko tu darīsi ar Linux ?!". Visur viens - jāmocās būs PAŠAM.

 

Vēl ir forši viņiem prasīt licenzēšanas jautājumus.  Esmu vairākas reizes dzirdējis, ka jābūt tādai instalācijas valodai ar kādu iegādāts un vienreiz pat izspļāva, ka jābūt ar tik bitu instalāciju ar cik iegādāts. :lol:

 

Man patīk softu aktivizēšana pie robota caur telefonu - tur vismaz neviens nerunā muļķības.  Tik vien, ka baigais blāķis jābaksta telefonā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu lai sazvanītu ms supportu ir jāpatērē nereāli daudz laika, un ne vienmēr tas izdodas.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...