Jump to content

Sistēmu degvielas uzraudzībai


Kitai
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Princips kur princips, bet lādēt telefonu tikai darbā nevis mājās, tas ir pavisam cits taupīguma līmenis nekā degvielu vai tualetes papīru vai tējas maisiņus zagt.


Bet varbūt cilvēks ir redzējis šo raidījumu https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/05.01.2015-4.-studija.id41787/ (14:30), kur "eksperts-idiņš" Āris Dandens no ST stāsta, ka mobtela lādētājs pat stand-by režīmā var 2 kWh dienā patērēt.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Snukur, tas ka tu esi pāķis ir skaidrs, bet vai ar to vajag lepoties? 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tur ar tiem ukraiņu, baltkrievu u.c. draugiem ir diezgan interesanti. ES finansē valodas kursus un tur, kā nu man atstāsta,  tā publika ar personīgiem Porsche ierodas uz nodarbībām un tie plānākie studenti kā reizi ir no vietējiem ilgdzīvotājiem. Nepretendēju uz absolūtu patiesību, bet cik nu pats redzu tos cilvēkus - tas ir stabils vidējais slānis ar ienākumiem tālu no Šņukura 800 EUR

Par piemēru, nesen aizvedu nelielu parādiņu atdot, pie reizes redzēju nameli un parunājos - pusmūža sievietei darba vieta apmaksā par dzīvokli internetā labi zināmā ēkā 650 EUR mēnesī tik kā kompensāciju par neērtībām. Cik alga neprasīju :) - imigrante no ru

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Bļin, izrādās es arī esu Vasjas līmenī un zogu darbā katru dienu. Pirmā lieta ko parasti izdaru, kad ierodos ir ielieku telefonu turētājā, kurš pie reizes arī lādē (mājās neatceros, kad pēdējoreiz būtu lādējis), tā viņš tur visu dienu stāv.

Kad braucu ar riteni, tad dušā mājās no rīta arī neeju, bet izmantoju darba. Cik daudz naudas uz silto ūdeni tiek ietaupīts.

Par kafijām, pieniem un ēdamo uz darba rēķina laikam nav jēgas runāt.

Bet tas viss manuprāt ir pašsaprotamas ekstras un nekāda zādzība nenotiek, kamēr atlejot degvielu stāsts ir mazliet savādāks. Varbūt es klūdos.

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tie skaitās darba devēja labumi - tēja, duša un telefona lādētājs. Ja tev iedod lietot, tad par zagšanu nevar būt runa. Ja prettiesiski izmanto labumus, tad tā ir zagšana.

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tīri teorētiski rakstiski jau nekas nav atrunāts. Kādam tā robeža beidzas pie tējas, citam mazliet degvielu atlejot.

Ja piemēram es dzertu tēju uz vietas, tad tas ir darba labums, bet ja paķeru kādu maisiņu uz māju, lai vakarā iedzertu - tad zagšana?

Kas ja es uztaisu tēju darbā un tad ejot pa ceļam mājās viņu dzeru? 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Nekorekta rīcība sākas no brīža kad tu pievāc tikko atplēstu kafijas/tējas paku/bunžu nešanai uz savu nameli un uzreiz sūdzies priekšniecībai ka izejmateriāls ir beidzies, vai iekrauj mugursomā Jumbo pack ar tualetes papīru un sķidrajām ziepēm :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau nonivilēt, bet man bij reāls keiss, kad džekus pieķēra, pateicoties Statoil kamerām, kad palūdza paskatīties. Pofig, ka alga bij virs1.2 k Ls, pofig, ka busu ņem un izmanto brīvdienās cik gribi, tag bij jāfenderē degviela un jātirgo tālāk. Es saprotu, ka tagad daudziem tas ir izfzīvošanas jautājums, bet nu tas ir tizli un nepareizi. Nevar gaidīt, ka kaut kas mainīsies augšās, ja apakšas lieliski sadzīvo zogot. Mums ir krievu un grieķu variants, bet ir arī friču, kirš mentāli pat tuvāks, ja nebūtu vatņiki sačakarējuši. 

Link to comment
Share on other sites

Tas nozīmē darba labuma izmantošana privātajam vajadzībām  :D

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, gaidam, lai tās augšas nezog un maksā lielo piķi, bet lejas var zagt :))) jāsāk ir ar sevi diemžēl

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Racer teica:

bet ir arī friču

Kāds tas ir?

 

 

Pirms 59 minūtēm , abi teica:

Nekorekta rīcība sākas no brīža kad tu pievāc tikko atplēstu kafijas/tējas paku/bunžu nešanai uz savu nameli

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Kas ja es uztaisu tēju darbā un tad ejot pa ceļam mājās viņu dzeru? 

Ja darba devējs būtu žīds pedantisks attiecībā uz labumu lietošanu tikai darba vietā, tad, nerunājot par papīra ruļļiem un kafijas pakām, būtu tā - dzer tēju kafiju strukturēto ūdeni uz vietas cik gribi, bet mājupejot līdzi neņem ne pili savā termokrūzē vai pudelē.

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , Mezavecis teica:

Nu ir arī tādi, kas stiep mājā tualetes papīru, pat nav metri jāskaita, jo taču manta tāpat vien stāv, lai paņemtu. Manis pieminētā gadījumā video ierakstos redzams, ka konkrētais kadrs dienas laikā roku slaukāmo papīru notin un bāž somā. 

Ja cilvēkam ir iesnas tad tā ir pilnīgi normāla rīcība nodrošināties ar degunapapīru tuvākajām stundām. 

 

Vispār tyaletes papīram ir tik daudz pielietojumu, dažādu specifisku līdzekļ aizvietošanai, 

Rokām, kurpēm, stiklam, monitoram, eļļas mērstienim, putnu kaka no durvju roktura,  brilles

 

Es nesteigtos ātri tiesāt :D

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Artanis
Pirms 31 minūtēm , Usins teica:

Vispār tyaletes papīram ir tik daudz pielietojumu, dažādu specifisku līdzekļ aizvietošanai, 

Rokām, kurpēm, stiklam, monitoram, eļļas mērstienim, putnu kaka no durvju roktura,  brilles

Tad sanāk, ka mūsu grāmatvedei regulāri mēnešiem tika uzstāstita uz auto stikla tik daudz, ka katru dienu pa rullim vai diviem bija jāstiepj uz mājām? :) Nu kā var aizstāvēt tos cilvēkus?...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Artanis teica:

grāmatvedei regulāri mēnešiem tika uzstāstita uz auto stikla tik daudz

 

šo daļu precīzi nesapratu, bet:

 

@Mezavecis rakstīja "video ierakstos redzams, ka konkrētais kadrs dienas laikā roku slaukāmo papīru notin un bāž somā. 

nu varbūt iesnas...

 

es gan smagos gadījumos parasti veselu rulli turēju atvilknē, tīt uzstādīto papīru arī kautkā nehigiēniski šķiet.

 

Es par to, ka cilvēki mēdz vāji komunicēt un ātri apvainoties, ka kādreiz neatlaid šoferi, kurš nāk ārā no tualetes ar metru papīra rokās, bet patiesībā vēlējies darba auto ellas līmeni nočekot :D 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...