Jump to content

Kā pilnīgi 100% nobloķēt pop-up reklāmas?


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Man kā cilvēkam protams ir win10 un Firefox, bet kā necilvēkam interneta lietotājam un online filmu skatītājam man ir arī vismaz 10 Firefox add on-i ieskaitot standarta ABP, Ub un visi pārējie ''strict pop up control un pārējie no pop up control'', bet tā pat sit mani nost tie draņi atveras. Labākā gadijumā atveras un pēc pāris sekundēm kāds no skriptiem izdomā, ka tas ir pop up un aizver viņu, bet pārsvarā atstāj to kakaino reklāmu. Vai tiešām nav kāds normāls pop-up reklāmu kotrolētājs????

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 13 minūtēm , Lameriz teica:

ir arī vismaz 10 Firefox add on-i

Nebūs tur tā vaina ? Es arī atzīstu tikai FF, bet pietiek ar AdblockPlus, uBlock Origin un Ghostery. No citiem 0 Internet Downkoad Manager. Viss. Nekas vairāk normālai lietošanai nav vajadzīgs, Nu jā - man gan W7, par W19 - hvz, tas jau pats ir draza pēc noklusējuma.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 31 minūtēm , Lameriz teica:

Vai tiešām nav kāds normāls pop-up reklāmu kotrolētājs????

Ir. Pilnīgi pietiek ar uBlock Origin.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ublock Origin, HTTPS Anywere, No Coin. Bet jaa ublock origin ir viens no vieglaakajiem kam nevajag resursus un straadaa godam. Bet pa laikam papildinu saturu, jo ir jauni reklaamu skripti utml, kas paraadaas. No Coin ljoti noderiiga lieta, ja dodies pa taadaam lapaam. Citaadi kretinee tie valuutas raceeji.

Link to comment
Share on other sites

Lameriz

Tak es jau teicu, ka man ir ABP un Ublock  neviens no viņiem nemāk bloķēt teroristus, kad ieej online filmu web saitos. Vajag kau kādu standarta skriptu, kas aizliedz brutāli atvērt jaunu tabu, ja nēesi nospiedis speciāli /open in new tab/

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tas jau izklausaas peec disablota addon. Jo cik esmu gaajis pa taadaam lapaam, tad viss straadaa. Skaties kaut kas nav tavaa pusee ok. Nu ir arii no script.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Just now, Lameriz teica:

neviens no viņiem nemāk

Tas ir, tu nemāki lietot adblokeru.

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 8 minūtēm , Lameriz teica:

Tak es jau teicu, ka man ir ABP un Ublock  neviens no viņiem nemāk bloķēt teroristus, kad ieej online filmu web saitos. Vajag kau kādu standarta skriptu, kas aizliedz brutāli atvērt jaunu tabu, ja nēesi nospiedis speciāli /open in new tab/

Nez, es lietoju Opera bloķētāju + uBlock + AdBlock, bet tikko pamēģināju tikai Operas iekš Yify.tv online filmu saita (šito lietoju, citus nezinu). Nekas neleca ārā. Bez bloķētājiem tas saits nav lietojams, jo pie vēlamā rezultāta nonāc labi ja tik pēc kāda piektā klikšķa

Link to comment
Share on other sites

Lameriz

filmas galīgi neskatos, bet tikai seriālus un kopš aizklapēja Primewire tagad meklējos, ko normālu atrast...... Šitam vismaz ir tv programma, bet tie debīlie pop upi!!!

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 15 minūtēm , Lameriz teica:

...... Šitam vismaz ir tv programma, bet tie debīlie pop upi!!!

Man uz Operas pilnīgi tīra, lietojama lapa.

Un to visu izdara Operas iebūvētais bloķētājs.

Labots - Stepselis
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu nez, manuprāt tev jāiztīra savs zvērudārzs.  Pastaigāju pa to lapu ar FF un augstāk minētajiem bloķētājiem, palaidu vienu video - nu pilnīgi nekas neuzmācas. Tā kā vai nu draza tavā kastē, vai abas rokas kreisās konfigurējot :D.  Vai tiešām - dod konkrētu linku.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Artanis
pirms 2 stundām , Lameriz teica:

bet tā pat sit mani nost tie draņi atveras.

100% ka adware un zvērudārzs datorā.

Normālos apstākļos pliks ADB vien jau izķers 99% visu banneru un browseris nobloķēs popupus. Man ir ADB, ADB+ ar custom blacklisti, un rūterī salikts rulesets uz publiskajām blacklistēm. Pa kādai reklāmai ieraugu biežākais reizi dienā.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...