Jump to content

Kuru telefonu - samsung s8 un iphone7 un huawei p20


janko100
 Share

Recommended Posts

Takā vecais telefons sāk jūkties nost, ir doma par jaunu. Varbūt varat ko ieteikt no lmt klāsta ceniņās ap 25 euro mēnesī. Galīgi vecu modeli negribu.  Pagaidām metu acis uz samsung s8 un iphone7 un huawei p20

Labots - Mezavecis
Draņķīgs virsraksts
Link to comment
Share on other sites

Ja p20 nak ar kirin cpu, tad nem labak xiaomi a1, tirs andritis ar snapdragon cpu.

Labots - maiss
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kamera S8 ir vienkārši konfekte, pat naktī ir sanākušas perfektas? bildes.

Link to comment
Share on other sites

janko100

pagaidām sāku sliekties uz ipphone 8. Bet kā ar lv valodu. Man telefonā galvenaisir mūzika un kamera

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
2018.05.27. , 17:38, maiss teica:

panemu p10lite

Kāda velna pēc bija Lite jāņem? Pilnais P10 arī normāli strādā. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mezavecis teica:

Kāda velna pēc bija Lite jāņem?

Droši vien cena pievilcīgāka.

Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 12 stundām , janko100 teica:

Man telefonā galvenaisir mūzika un kamera

Ja muzonam tad LG v30.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 58 minūtēm , ivo teica:

Droši vien cena pievilcīgāka.

Protams, bet tāpēc jau telefoni maksā tik, cik maksā ar atbilstošu veiktspēju. Nav jēgas iekakāt neapmierinātu komentāru, ja neatšķir P10 no P10 Lite.

Link to comment
Share on other sites

itanium
2018.05.27. , 17:38, maiss teica:

Ja p20 nak ar kirin cpu, tad nem labak xiaomi a1, tirs andritis ar snapdragon cpu.

 

2018.05.27. , 17:38, maiss teica:

panemu p10lite

P20 ir Kirin 970, P10 Lite ir Kirin 658. Lieki teikt, ka 970 no 3x dārgāka viedtālruņa ir DAUDZ ātrāks nekā 658.


1 stundu atpakaļ, androidz teica:

LG v30

Cik zinu, tad tā kā LG ir pametis LV tirgu (viedtālruņu), tad nav oficiālais garantijas serviss, kas te tos uz vietas labotu. Problēmu gadījumā gan jau vedīs labot uz kaut kādu Poliju, kas aizņems daudz laiku.

Kamera šim arī nav pārējo Flagmaņu līmenī.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Kā ar jaunākajiem Nokia ?  6 un 7Plus  izskatās tā nekas un cenas pilnīgi pieņemamas. Nokia 8 Sirocco jau vispār, tikai tam jau cena "biezākiem" pircējiem. Tiesa 5,5" lāpsta gan normālam cilvēkam nav lietojama, Būtu 4 - 4,5" , varbūt pat nopirktu.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , raiviic teica:

Tiesa 5,5" lāpsta gan normālam cilvēkam nav lietojama

:shok: Bērnība bez vitamīniem un Tu ir 154 cm garš????

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Artanis
Pirms 31 minūtēm , jema teica:

Bērnība bez vitamīniem un Tu ir 154 cm garš??

Pieraduma jautājums, es domāju. Man, par spīti savām lāpstām, arī riebjas jaunie planšettelefoni - es nesēžu trīs stundas dienā uz troņa, skatoties dauņu bildes soctīklos, un nelūru pilna garuma filmas telefonā, kā rezultātā man nafig nav vajadzīgs telefons, kuru nevar normāli krekla kabatā ielikt.  Tagad gaidu, kad iznāks SE2 (un ceru, ka būs iepriekšējā 4 collu izmērā), lai paņemtu to pašreizējā 7-tā vietā.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Artanis teica:

nelūru pilnga garuma filmas telefonā

Oi kā ar šito nevajag lielīties, ja vēl izstāstīsi ka sievietes patīk, tevi drīzā nākotnē gaida sabiedrības fui un nomētāšana ar veciem tomātiem! :sorry:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 46 minūtēm , Artanis teica:

man nafig nav vajadzīgs telefons, kuru nevar normāli krekla kabatā ielikt.

Tieši tā,  un piekrītu arī pārējam viedoklim.  Telefons bez tiešā uzdevuma - sarunāties, šad tad var noderēt kā fotoaparāts kādam sīkumam (kaut gan reti kad izeju no mājas bez kameras ar APS-C matricu), var būt GPS, ja mežā apmaldītos (nav vēl gadījies, bet kas zin :D), spēles neinteresē kā šķira, skatīties video vai klausīties mūziku (hmm, daudz ir mobilo, kuri pazīst FLAC formātu?) vajag ne jau uz ielas, bet normālos apstākļos, uz normālas aparatūras.

 Jā, vispār vāks, apkārt tik daudz foršu čaļu, bet man, sasodīts, dāmas patīk  :( .

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , raiviic teica:

hmm, daudz ir mobilo, kuri pazīst FLAC formātu?

Vells arī nav slikts formulējums, es gan parasti prasu vai šis veļu māk mazgāt? Saņemu asu nosodījumu, tādēļ kā lohs arī staigāju ar vecu S4, jo jaunie arī veļu nemazgā, vai arī esmu ubags, a hren viņu zin :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zoom teica:

Tikai jāpamēģina

 

 

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Es par samsūdu! Kamera ļoti laba + mūzikai līdzi nāk AKG austiņas, kas ir ļoti kvalitatīvas!

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 5 minūtēm , ivo teica:

Tiesa, ir cilvēki, kam patīk pašiem sarežģīt sev dzīvi

Ui, man viens džeks lielīgi staigā ar veco Nokiju (kaut kāda tur super 6000. sērijas vai kas tāds), tad kabatā huawei LMT modems (ķipa WiFi) un, protams, planšete mazā, kaut kāda 8" vai kāda tur, lai mazāk vietas aizņem un visiem mēģina iestāstīt, ka no telefona tikai jāzvana un viņš ir visgudrākais.

Ja es saku, ka tas viss jau labu laiku vienā telefonā - viņam šķiet nesaprotami.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Artanis
Pirms 28 minūtēm , ivo teica:

fotokamera, soc. tīkli, visa vieda saziņa, navigācija, ziņas, on-line bankas, paroļu seifs, sadzīves ierīču vadība, auto stāvvietas apmaksa utt. utjp.

Ko no tā visa nevar darbināt bez 6+ collu ekrāna?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , superKrona teica:

un visiem mēģina iestāstīt, ka no telefona tikai jāzvana un viņš ir visgudrākais.

Sava gudrība tur ir. Tas džeks nepaliks bez zvanīšanas iespējas drīzāk. Tie ar lielajiem telefoniem būs nosēdinājuši bateriju filmēdami 4k video.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Visi tie telefoni plus miinus ir novecojushi. Es taa vietaa ja maks ljauj no Android panjem Pixel 2. Tik nezinaashu teikt vai officiaali Latvijaa tirgo operatori. iPhone 8 nedaudz daargaaks par iPhone 7.

Link to comment
Share on other sites

Kā parasti, klasiskie gaudotāji nelaidīs garām nevienu iespēju pagaudot, ka viņiem pietiek ar pogu, mikroskopiska izmēra telefoniem, un viss pārejais sucks  nav lietojams ;)

Vai viņus ņemt nopietni, tas būs katram pašam jāizdomā ;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Artanis

@M@R$$  A kā būtu pirms gaudot pašam izlasīt vēlreiz cilvēku teikto, nevis starp rindām skatīties? Ironiskā kārtā vienīgais, kas kaut ko kategorisku šeit apgalvo, esi tu, kamēr pārējie dalās viedokļos par ergonomiku un pielietojumu.

 

Autora jautājums bija - astoto galaktiku vai septīto ābolu. Pēc testiem abi telefoni ir ļoti līdzīgi. Samsungam labāka kamera, Ābols drusku ātrāks, un tiks ilgāk suportēts. Pārējais jau katra gaumes jautājums - kādam patīk iOS, kādam tuvāka ir Droīda ideoloģija. Tas tāpat kā ar večiem - kam pupi, kam pakaļa, kam personība. Tur nav par ko strīdēties - autoram jāiet uz veikalu (vai, labākā gadījumā, jāsarunā ar kādu aizņemties uz dienu) un jāizmēģina abi divi.

Labots - Artanis
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

starp visiem 3 ņemtu S8 kurš pašam pat ir, sūdzības tikai par netīro andrīti un nevajadzīgo bixby pogu, pārējais viss skaisti

 

lizard un visi pārējie kas runā par pavisam citu tēmu - beidziet piemēslot tēmu. pilnīgi nevienam neinteresē ka jums nepatīk touch screen vai kaut kas lielāks par četrām collām

Link to comment
Share on other sites

__Igors

Es gan vēl izskatītu oneplus 6 kā variantu - dzelžu ziņā pārāks par s8, kamera +/- līdzīgas. Par lielāko oneplus plusu uzskatītu maksimāli tīru androidu, salīdzinoši ātrus updeitus, un switchu kā iponiem (ļoti ētra fīča).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , aNi teica:

pilnīgi nevienam neinteresē ka jums nepatīk touch screen vai kaut kas lielāks par četrām collām

Tu neķer kreņķi, varbūt arī tev izaugs (ar laiku)!  :tender:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Artanis teica:

Ko no tā visa nevar darbināt bez 6+ collu ekrāna?

Var arī uz 4 collu ekrāna, ko ērtāk iebāzt kabatā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...