Jump to content

Augstspiediena mazgātājs


mastersblasters
 Share

Recommended Posts

mastersblasters

Sveiki, ko ieteiksiet labu no augstspiediena mazgātājiem? No dārgā gala nevajag. Nepieciešams, nomazgāt auto, moto, kādas netīras detaļas ik pa laikam..

Karcher, Bosch? Kas vel?

Link to comment
Share on other sites

Nomazgāt tīri ar augstspiediena mazgātāju nav iespējams, var nopūsti tikai biezumus. Līdz glancei tāpat vajadzēs birsti, švammi vai tml.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Paldies par padomu. Ok, tad iesakiet sakarīgu biezumu nopūtēju.

Link to comment
Share on other sites

Visi lētie ir izmesta nauda! Kad sāc lietot tad saproti visas viņu radītās neērtības, vieglāk ar parastu šļuteni ir nomazgāt, nekā to lēto sūdu pēc lietošanas savākt, tas tā no dzīves pieredzes :biggrin: 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

šļauka īsa, ērti nav. bet ar parastu 4bar mājas spiedienu un uzgali tomēr rezultāts nav salīdzināms ar lētākā karcher rotējošas galvas rezultātu. 

man gan tā galva pārstāja rotēt... izjaucu, iekšā viss škietami ok.  tā izjaucu un saliku reizes piecas, rotēt nesāka, vai katru reizi ieslēdzot pagriežas pa ~40 grādiem un apstājas.

 velns viņu sazina, jāmeklē čeks.

Link to comment
Share on other sites

Noputējuša auto sāniem varbūt tas spiediens nav tik būtisks, bet diskiem, arkām, u.c. kur kārtīgu dubļu kārtu savādāk būtu ar birstīti jāberž imho augstspiediens ir neaizvietojams.

 

mazajam karcherim pa parasto pistoli vispār nāk ārā "nekas" 

 

daudz izmantoju pašapkalpošanās mazgātavas un biju pieradis, ka tur tā strūkla ir "lāpstas formas" plakana, un nav rokai neizturami stipra, no kādiem 10-15 cm nekas īpašs nebija parasti.

 

ar mazo karcher ar rotējošu uzgali, kā pataustīju strūklu tā roka pati atrāvās nost, sajūta ka kāds ar skrūvgriezi piespiestu vilktu.

Link to comment
Share on other sites

Usins: es te arī tikko čakarējos ar to (ne)rotējošo galvu, arī izjaucu, skatījos, it kā viss OK, netīrumu, dubļu nav... Palīdzēja Youtube, tur vienā video krievu džeks ielicis to balto plastmasiņu urbjmašīnas patronā un uz smilšpapīra trin. Paskatījos uzmanīgāk, manējai arī gals, kur tā lodīte, vairs nav apaļš, izdarījos kā video un rotē ka prieks, nezin vai jauns tik labi rotēja...

 

 

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

Ar karčeri pa tuvu pieliekot var forši laku mašīnai dabūt nost, man te paziņa pirms pāris gadiem tā izpildījās. :D

Labots - Racer
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jema teica:

Visi lētie ir izmesta nauda! Kad sāc lietot tad saproti visas viņu radītās neērtības, vieglāk ar parastu šļuteni ir nomazgāt, nekā to lēto sūdu pēc lietošanas savākt, tas tā no dzīves pieredzes :biggrin: 

Zāles pļāvēja pannu ar šļūteni var tikai saslapināt, nevis nomazgāt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , binary teica:

Zāles pļāvēja pannu ar šļūteni var tikai saslapināt, nevis nomazgāt

Tāpat kā 5 dienas izlietnē noturētus netīros traukus. Sorri, nenoturējos.. 

Cik stāstīja viens no pašapkalpošanās moikas- spiediens nekad nebūs gana labs visiem- kādam liksies par maz bet kāds nevarēs stobru noturēt. Patiesība kā parasti- kaut kur pa vidu. 

Link to comment
Share on other sites

constrig

Stipri neiesaku mazgāt automašinas krāsoti lakotās daļas ar augstspiediena mazgāšanas metodēm, visi netīrumi lasi-abrazīvs kurš atrodas uz auto, pēc tam kad strūkla skar virsmu nodara savu mazo ļaunumu, ka rezultātā pēc 50 mazgāšanas reizēm auto krāsojums sāk kļut manāmi matēts.

Manuāļos neiesaka mazgāt tuvāk kā 30 cm, ja to ievēro tad viss ok.

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Nu tad.. pēc komplektācijas vadīties vai kā? Kaercher k2, k3, k4? Vai var piepirkt klāt kaut kādu uzgali katram?

Link to comment
Share on other sites

Pērc jebkuru, kuram ir spiediena trubas spole kur viņu uztīt, tad viņa ir mīkstā no gumijas un pietiekoši gara, savādāk parasti ir īsas 4m plastmasas un nekur viņu nav kur bāzt, tā tas mudžeklis ap to aparātu arī mētājās :biggrin:

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Skatos Bosch ir lētāki un atsauksmes ārzemju lapās ar labākas, esot arī bagātāk nokomplektēti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , marizo teica:

Tāpat kā 5 dienas izlietnē noturētus netīros traukus. Sorri, nenoturējos.. 

Un ko tu iesaki? Ik pēc 500m² stāties malā uz 5min un slēgt iekšā pļāvēja iebūvēto mazgātāju, cerot, ka nomazgāsies pa tiem 500m² sakrātais zāles slānis? Cik tad stundas būs jāvelta pannas mazgāšanai katru pļaušanas reizi?

 

Kā tiem mazgātājiem ir ar prasībām pret ūdeni - pietiek ar mehānisko filtru (pret smilšu graudiem utt) vai vajag attīrīt arī no kaļķa utt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , binary teica:

pietiek ar mehānisko filtru

Pietiek!

Kas tā par zāli kur pēc 500 ir jāmazgā?

Link to comment
Share on other sites

Tā ir marizo starp rindām minētā zāle. Pēc >1ha tas slānis ir tāds, ka līdz bleķim ar pannā iebūvēto skalotāju kaut kā nesanāk nomazgāt. Nu jā, ir arī reizes, kad pēc pļaušanas uzreiz nesanāk pat noskalot - kaut kur jāsteidzas, lietus uznāk utt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , ju teica:

Nomazgāt tīri ar augstspiediena mazgātāju nav iespējams, var nopūsti tikai biezumus. Līdz glancei tāpat vajadzēs birsti, švammi vai tml.

Muļķības. Es kā vecs stagnāts arī tā domāju līdz brīdim, kad pamēģināju Karcher bezkontakta mazgāšanas līdzekli RM806 un lietus ūdeni. Nu jau gadu nevienam no saviem auto neesmu pieskāries ne ar lupatu, ne birsti. Ja vēl pēc tam izmanto Karcher pērļu vasku, rezultāts perfekts pat melnam auto, kur parasti katrs puteklis redzams. Vēlreiz uzsveru- ar lietus ūdeni. Man viena no mājas notekcaurulēm novadīta 1000l plastmasas konteinerā un Karcher pie tā pieslēgts.

Mājas vajadzībām pilnīgi pietiek ar K4 vai K5 compact sērijas Karcheriem. Tiem regulāri gan Senukai gan Stokkerā ir akcijas cenas. Iesaku vēl piepirkt putu pistoli un būs laime pilnīga.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ridao teica:

piepirkt putu pistoli

Interesanti kam??? Ja visiem jau vidējā līmeņa aparātiem ir iebūvēts tāds režīms!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , binary teica:

Kā tiem mazgātājiem ir ar prasībām pret ūdeni - pietiek ar mehānisko filtru (pret smilšu graudiem utt) vai vajag attīrīt arī no kaļķa utt?

Ar kaļķainu ūdeni pirmkārt uz auto pēc mazgāšanas paliek balti pleķi, otrkārt pirms gada izvilku no Karchera filtru (kaprona sietiņš) un konstatēju, ka 2/3 no virsmas ir ciet. Kopš tā laika izmantoju tikai lietus ūdeni.

Pirms 13 minūtēm , jema teica:

Interesanti kam??? Ja visiem jau vidējā līmeņa aparātiem ir iebūvēts tāds režīms!

 

Ar putu pistoli pavisam cita štelle. Putas uzklājas biezā slānī un ķīmijas patēriņš daudz mazāks

 

Labots - ridao
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

+1 par putu pistoli. Nevar salīdzināt ar iebūvēto maisītāju.

Es gan nopirku ne Karcher piedāvāto. Uz sitienu neatceros nosaukumu, bet internetā bija pieejami salīdzinoši testi un neoriģinālā bija ar stipri labākām atsauksmēm un sniegumu.

 

Link to comment
Share on other sites

Izskatās jau nu baigi smuki! Laikam būs jānopērk. Kāds modelis ir tam neorģinālam?

Link to comment
Share on other sites

MJJC, pirkts gan pirms gadiem diviem vai trim. Izskatās, ka tagad youtube apskatos atrodami vēl labāki :D

 

Bet MJJC bija labāks par Karcher oriģinālo un nedaudz lētāks.

Labots - Damn
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ridao teica:

Mājas vajadzībām pilnīgi pietiek ar K4 vai K5 compact sērijas Karcheriem.

Tas "Full Control", gribi teikt, ir lieks?

Link to comment
Share on other sites

Priekš kam tas Full Control vajadzīgs? Kaut kā neesmu izjutis viņa neesamību.Bet cenu starpība ievērojama.

Ja pa visam godīgi, tad pat nav bijusi vēlme iedziļināties, kas tas vispār ir un kā darbojas.

Labots - ridao
Link to comment
Share on other sites

Full Control ir pogas uz pistoles, lai mainītu jaudu;

Premium = šļutenes spole;

Plus = 2 uzgaļu vietā ir viens 3-in-1

Compact ir tas bez jaudas regulēšanas;

k3, k4, k5, k7 - atšķiras spiediens un ūdens caurplūde...

Nevaru izlemt starp "k4 Premium FullControl" un "k5 Premium FullControl Plus". Cenas 230€ un 320€

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , vekio teica:

Plus = 2 uzgaļu vietā ir viens 3-in-1

Citiem vārdiem sakot - "Plus = ja salūzt viens, tad salūzt visi"

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , vekio teica:

Compact ir tas bez jaudas regulēšanas

Lasi: bez jaudas samazināšanas... Ja jauda pa lielu pavelc pistoli tālāk no virsmas. Man ir K5 Compact, nopirku pa lēto (ss-kā), pirms tam bija Bosh, vēl pirms tam Karher K3.97, vēl pirms, pats pirmais no-name ķīnietis pa ~40Ls. Ķīnietim izbeidzās plastmasas sūknis, K3 sabendēju ar neorģinālajām ziepēm, saēda blīves, mēģināju remontēt, bet ne tas roku leņķis un nepacietība, voobščem pārdevu pa sviestmaizi detaļām. Bosham nokūpēja motors, tagad par K5 nevaru neko sliktu teikt. 8m šļauka pietiek, pat lai uzkāptu uz jumta un to nomazgātu no sūnām.

Link to comment
Share on other sites

Nafig tās izvirtības. Jo vairāk fīču, jo vairāk kam sačakarēties. Parasti beigu beigās tas viss tāpat netiek reāli izmantots. Topika autors neko nav minējis par atvēlēto budžetu, bet domāju, ka viņam pilnīgi pietiks ar pamatfunkcijām- putas plus augstspiediena strūkla.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu ko jūs ar viņiem dariet, bet man kādi 3 gadi ir lētais Karcers, bij no 90 eirām akcijā pa 50. Normāli visu var izdarīt, pat krāsu būdā no dēļiem dabūju nost. Pirms tam bij lētais Bošs, kas ar normāli gadus 4 norukāja, tad draugi atbrauca auto nomazgāt un liekot nost neizlēja ūdeni, jamais pa ziemu sasala un remontēt nebij jēgas.

Link to comment
Share on other sites

Divas lietas kas palīdz piebeigt tos mazgātājus: nav smalko filtru ūdenim un beidzot darbu, kad atslēdz elektrību, vajag nospiest pistoles mēli lai nometās spiediens augstspiedienā.

Nu tauta pieradusi pie parastajiem ūdens sūkņiem- nafig filtrs. Bet augstspiediena jau ir līdzīgs dīzeļa degvielas sūknim. Nu dikti vārīgs uz cietām daliņām ūdenī.

Nenolaižam spiedienu pēc darba- visādi vārsti zem slodzes. Nekas nav ideāls - lēnām laiž garām, bet ... ja jau akmenī ūdens izgrauš kanjonu, tad vārstos... Nu lētie nav paredzēti darbināt nonstop režimā . Kad paliek zem spiediena, tad nu ne pilns darba noslogojums, bet zināmām detaļām daļeji kā strādātu. Tā n-tās reizes un kirdik .

Nu trešais iemesls- ziemā sasaldē.

 No paša pieredzes: tīri neko Lavor mazgātāji. Pie tam, cirks, ka cenas pie oficiālā piegādātāja latvijā ir augstākas kā Depo. Nu Depo arī ir nopērkami visādi pričandaļi priekš šis markas mazgātājiem un putekļsūcējiem. Spriežot pēc viņu lapas nav nekāds kaktu kantoris. Pie mums , pa lielam , pazīst tik Karcher ( kam , reāli ir uzskrūvētas cenas par vārdu), bet citus salīdzinoši labus nepazīst.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , oxygen teica:

Spriežot pēc viņu lapas nav nekāds kaktu kantoris.

 

īpaši fascinē lapas valodu izvēles iespējas ?

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , oxygen teica:

Spriežot pēc viņu lapas nav nekāds kaktu kantoris

Bet rūpnīcā un attieksmē radās diezgan "kaktaina" sajūta ...

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Man iepatikās tas husqvarna aparāts. Plastmasas jūtas kvalitatīvākas, arī sūknis ir ar metāla daļām. Tagad atliek noskaidrot karcher nominālo spiedienu, husītim rakstīts gan max, gan reālais, karcherim tikai maksimālais.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 18 minūtēm , mastersblasters teica:

husītim rakstīts gan max, gan reālais, karcherim tikai maksimālais.

Pastāstiet man, kas ir viens un kas ir otrs! Es tiešām tajā nevaru iebraukt, sevišķi, ja pašam aparātam spiedienu nav iespējas regulēt.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Kārčeru vairs nekad nepirkšu. Paņēmu labu laiku atpakaļ, ne lētāko variantu - bija ap 250 Ls toreiz. Lietots maz, visu laiku ar filtru, nekad nav sasaldēts - ziemā glabāts katlenē. Konstrukcija trula, mirdz plastmasās, liels un neparocīgs, ātri nolietojas augstspiediena pievads (saplaisāja, nodriskājās plastmasa). Radās plaisa augstspiediena sūknī, sāka tecēt. Vēl 2 paziņas nopirka to pašu modeli - vienam sūknis noklājās pilnībā (kaut kas sasprūda), otram - arī plaisa, tik citā vietā.

Nezinu kur ir tā kārčera leģenda - es neko tādu redzējis neesmu. Varbūt aparāti, kas maksā no 1000 uz augšu tiešām tiek taisīti kvalitatīvi. Lētais gals ir mēsli. Ja vēl viņiem cena būtu ~40 EUR (lā te pirms pāris gadiem viens Skill modelītis bija) tad es saprotu - palieto un izmet. Bet ielikt 70-150-250 tajos sū es tiešām neredzu par ko. Vienīgā problēma - visi veikali ir puiegāzti ar viņiem un bezmaza neko citu dabūt nevar.

Starp citu, tā Husqvarna izskatās cerīga, pie tam par to cenu. Ar jamo tehniku man ir nācies saskarties maz, bet brāķis un atklāts ķīnīzeru darinājums no viņu puses nav sastapts.

Mana doma - jāņem solīdas firmas lētākais variants. Tās visas "fīčas" ir tikai mārketings. Gandrīz neviens viņas tā neizmanto, lai baigi atmaksātos - augstspiediena mazgātājs ir augstspiediena mazgātājs un viņam nav vajadzīgs ne iebūvēts diktofons, ne mini ledusskapis.

Es savlaik paņēmu mazo Makitu. Pagaidām izskatās o.k., tik augstspiediena pievads ir stipri īss. https://www.salidzini.lv/cena?q=makita+augstspiediena

Link to comment
Share on other sites

Nu veca patiesība : brendu ražojumiem lētais gals ir m-ls. Nu uzķerās tauta uz nosaukumu. Dārgais gals... tas , tiešam mēdz būt labs. Man ieskats: pērkam vidējā ešelona ražotāja max ko šie var un būs dadz advekātāka cena/labums. Brendiem labas mantas ir stipri dārgas , jo maksājam par vārdu. Mazāk pazīstamiem ( bet arī izplatītiem) ir jāražo labs par sakarīgāku cenu, lai nenoietu pa burbuli. Principa man bieži rādītājs ir ja firma ir desmitiem gadu un nav mainijusi ne nosaukumu ne profilu, tad ir cerības ka būs laba manta ko ražo ilgstoši un tauta pērk.. Bet ja kruta firma, kas gadiem ražo vienu, bet izdomā ka nu tik ražos arī kaut ko citu, tad no tiem neprofila izstrādājumiem vajag atturētis. Piemērs ir Makita. Elektroinstrumenti neprasa komentārus, var teikt etalons. Bet izdomāja ražot arī augstspiediena mazgātājus, Nu pasarg dievs nopirkt to viņu mazgātāju. M-sls kvadrātā , kurš plīst nepartraukti. No pieķerās pie tā ko nav ražojuši.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...