Jump to content

2 aktīvi bluetooth savienojumi no vienas ierīces


Gachaans
 Share

Recommended Posts

Labdien! sorry ka nav gluži īstajā sadaļā topiks, bet tā prezcīzi nekur citur nepalien.

 

Jautājums sekojošs - vai ir iespējams no viena telefona vienlaicīgi nodrošināt 2 bloetooth aktīvas konekcijas? Būtībā vienalga kāds telefons to varētu nodrošināt, to arī nopirktu :) šobrīd lietoju Iphone 7 bet skatos Nokia 8 Sirocco virzienā.

 

tātad idejas būtība, kam tas ir vajadzīgs, viens no piemēriem - manam auto (volvo v70 3rd gen) ir iespēja pieslēgt telefonu caur bluetooth un lietot telefonu hads free režīmā, bet diemžēl mana gada auto vēl neatbalsta arī muzikas atskaņošanu caur bluetooth. Doma bija lietot aux-bluetooth dongli, kas ir jau pasūtīts no ķīnas, un notestēts. strādā labi. līdz ar to prasītos telefons, kas spēj vienlaicīgi sapāroties ar 2 ierīcēm un katrai iedot savu source. tas vispār ir iespējams? āboltelefonam ir bluetooth 4.2 , Nokia 8 Sirocco būs ar Bluetooth 5

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

Samsung Note 4 Android 6.0.1 ar diviem BT darbojas

1. savienojas ar auto - zvani + audio straumeeshana

2. un ar BT GPS uztveereeju, shis gan tikai vienu eedaaju laizh klaat

 

nr 2. paliek diezgan nestabils, ja uz telefona iesleedz WiFi lai pieziistos MiFi ruuterim

Link to comment
Share on other sites

Gachaans

hmm, tad pēc teorijas 7. sifonam arī vajadzētu sanākt, vai tikai uz andrīša tas ir iespējams?

Link to comment
Share on other sites

Nu uz iPhone 5s jau varēja divas ierīces vienlaicīgi darbināt - smartwatch un Bluetooth spikeris. 

Kā ir ar divām audio ierīcēm vienlaicīgi, hvz.

Link to comment
Share on other sites

Divus bluetooth savienojumus, ja tie izmanto dažādas funkcijas, spēj uzturēt pat 2-3 gadus vecs lētākais ķīniešu telefons. Galvenais ir atslēgt attiecīgajam savienojumam nevajadzīgās funkcijas - ja auto audio sistēma neatbalsta "Multivides audio", tad to atslēdzam (gan jau, ka tur tādas funkcijas nemaz nebūs), bet "aux-bluetooth" atslēgt "Tālruņa audio".

Link to comment
Share on other sites

Jā, man savulaik ar Xperia ZL tieši tā arī strādāja mašīnā, hadsfree uz autiņa blūtūlzu, bet mūzikas straumēšna uz Aux blūtūzi no Ķīnas. Es domāju jebkurš Androīds ies, jo Andrim iespējams blūtūlza ierīcēm  norādīt, kādus savienojumus veidot.

Link to comment
Share on other sites

Gachaans

Esmu pārsteigts. Apple ir sākuši ražot bluetooth iekārtas kas strādā ?. Iphone & spēj izveidot 2 konekcijas un saprast kas būs kam :D paldies  kungi par idejām!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...