Jump to content

eliktronikas meistars (pcb fault)


tehno-mans
 Share

Recommended Posts

Laba. Nobrukusi pielikumā ievietotā plate. Laikam nojuka kopā ar mātesplati, kurai e-celiņš nokūpējis. MB sataisīta servisā, bet vajag atrast cilvēku, kas dabūtu pie dzīvības platīti.
Summa nav šķērslis.

20180515_155034[1].jpg

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Ko pīpē?

Link to comment
Share on other sites

Artanis
1 stundu atpakaļ, tehno-mans teica:

e-celiņš nokūpējis

6fe.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , tehno-mans teica:

Summa nav šķērslis.

Tad jau sazinies ar to Taito.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku @marter, Bet tad kad sakarīgi uzrakstīsi problēmu. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

tehno-mans
pirms 3 stundām , Rūdolfs Trubadūrs teica:

Dažreiz vel rodas jautājums - "kā tādi diletanti tiek pielaisti pie tādu aparātu remonta?"

 

Darbojas elektronika un pēkšņi nosprāgst. Pastāstīšu  tā, kā mazam bērnam skaidro: Ieslēdz PC, uzliec pa nakti kamēr guli torrentu un no rīta konstatē ka pc vairs nedarbojas! Daleca? Tātad, tpc tiek meklēts nediletants. Kādi vēl tev ir jautājumi/replikas uz tavu stulbo uz pirksta izzīsto bezjēdzīgo komentāru?

 

pirms 3 stundām , Rūdolfs Trubadūrs teica:

Bet tad es atgādinu sev ka diletanti mūsdienās ir arī ministri, dakteri, policisti un ugunsdzēsēji.

Izlasot manis augstāk lasīto: Un vēl tad esi arī tu. Visgudrākais. Bezdējgrāpslis.
 

 

1 stundu atpakaļ, drunk_lizard teica:

tur vieniigais sakars ar kompi tacju caur usb? nu ja d+/d- ir izskreejis sjpanis, tad procim kirdec.

Jā, info caur usb. Par to proci - šaumīgi, viņam tas kodēts. Kā tu domā, pārbaudīt tu viņu varētu?

 

pirms 4 stundām , Artanis teica:

6fe.jpg

Ir cilvēki, kas saprot kas tiek domāts saīsinājumā e-celiņš. Tieši tāpat kā dažs labs saprot "U wot M8". PALDIES PAR TAVU ZAĻKNĀBĪBU.
 

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Artanis

Atšķirībā no tevis, es arkādes mašīnas ta esmu labojis. Tā ka vienīgais tirliņš, kurš ir nokurinājis IO platei proci, izdomājis jaunvārdus latviešu valodā, un te vēl kaut ko dirš virsū cilvēkiem pilnīgi ne pa ķeksi, esi tu. :D Kamēr te gudri sprēgāji, būtu jau Arcade Otaku forumā sazīmējis un iepircis maiņas plati par 50 Eurām, mister "bezlimita budžet".

 

EDIT: Parakos tur pa forumu pats - 50Eur tomēr nebūs gan, jo šī plate nav baigi populāra. Jaunas tur viens tirgojot, bet prasa 300 doļus ar piegādi. Lietotu pirms diviem gadiem par 120 laikam notirgoja.

Labots - Artanis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tehno-mans
(labots)
2018.05.17. , 19:28, Artanis teica:

Atšķirībā no tevis, es arkādes mašīnas ta esmu labojis. Tā ka vienīgais tirliņš, kurš ir nokurinājis IO platei proci, izdomājis jaunvārdus latviešu valodā, un te vēl kaut ko dirš virsū cilvēkiem pilnīgi ne pa ķeksi, esi tu. :D

Kā es kko varu nokūpinat ja neesmu bijis klāt?! Tu beidz jefiņ zīst no sava īkšķa stulbības. Pa.joliņš.

Labots - tehno-mans
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Paklau, te visi moderi guļ, vai kā ? Zaļais, neko nejēdzošais gurķis uzbrauc vismaz pieciem pieredzējušiem un elektroniku pārzinošiem biedriem, bet vēl nav nolikts pie vietas???

 

Link to comment
Share on other sites

tehno-mans

Redzkā, tad paskaidro šiem moderiem, kas šeit ir vainas? kāpēc viņiem būtu jārīkojas? Iznākums ir jau tpt paredzams.

Link to comment
Share on other sites

Pēc kā moderi var noteikt ka kāds zin kautko labāk, nekā vecie biedri? Kā es redzu - jaunbiedrs sniedz padomus, nevis tikai vīpsnā un un runā ne pa tēmu...

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Vairāk jau šoreiz runa par attieksmi un arī pārgudro izteiksmes veidu. Palasot citas tēmas, redzams, ka ir lietas, kuras zin un neskopojas ar padomiem, BET - forumā ne viens vien biedrs ar palielu stāžu ir "atrāvies" laiku pārdomām pat par tiešām pelnītiem uzbraucieniem oponentam, bet šajā gadījumā, vismaz konkrētajā topikā, izceļas ar augstprātīgu rupjību un ne jau pret zaļknābjiem, bet biedriem, kuri elektroniku "izkoduši" gan studiju, gan ilgos darba gados, jo atšķirībā no jaunbiedra, es forumā esmu "tikai nieka" 14 gadus un zinu, kurš no vecbiedriem ko spēj.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Raiviic, viss OK, tiešām cienu. ko dari foruma saturam. Vienkārši nebūs moderi kuri rubī visu.

Piemēram - ja uzprasīšu Tev, kāpēc Ruby on rails 5 ir labāks nekā otrā versija(varu salīgt, nezināsi). Panesīsies diskusija... kā lai moders, kurš vienkārši fišku neuribī, kaut ko dara? Moders pēc būtības ir tikai tāds.. kā lai pasaka... īsumā, cilvēks, kurš neļauj pārkāpt "sarkanajai strīpai"... viss...  a saturs, tas ir vēstījums... tā ir cita lieta, kur moderi tiešām nejauksies... cerams.

Link to comment
Share on other sites

tehno-mans
(labots)
pirms 2 stundām , raiviic teica:

Vairāk jau šoreiz runa par attieksmi un arī pārgudro izteiksmes veidu. Palasot citas tēmas, redzams, ka ir lietas, kuras zin un neskopojas ar padomiem, BET - forumā ne viens vien biedrs ar palielu stāžu ir "atrāvies" laiku pārdomām pat par tiešām pelnītiem uzbraucieniem oponentam, bet šajā gadījumā, vismaz konkrētajā topikā, izceļas ar augstprātīgu rupjību un ne jau pret zaļknābjiem, 


Zaļais, neko nejēdzošais gurķis ierakstīja ļoti vienkāršu lietu - vajag dabūt pie dzīvības platīti. Vai atradīsies šiet kāds cilvēks, kas viņu varētu atdzīvināt (neesmu elektriķis).
Tātad, kurā vietā es kādu sāku šeit zvetēt? 
Esmu sapi.sis visu ar savu domu spēku, nerakstiet man, vēl arī jums ko nokūpināšu, - esmu tāds kartīgs delitants.
Ko man te rakstīt - esmu uzbraucis 5 ahūniem elektriskiem cilvēkiem :D , bet vismaz paldies lizardam par sakarību.

Labots - tehno-mans
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tehno-mans
(labots)
2018.05.17. , 19:28, Artanis teica:

Atšķirībā no tevis, es arkādes mašīnas ta esmu labojis. Tā ka vienīgais tirliņš, kurš ir nokurinājis IO platei proci, izdomājis jaunvārdus latviešu valodā, un te vēl kaut ko dirš virsū cilvēkiem pilnīgi ne pa ķeksi, esi tu. :D Kamēr te gudri sprēgāji, būtu jau Arcade Otaku forumā sazīmējis un iepircis maiņas plati par 50 Eurām, mister "bezlimita budžet".

 

EDIT: Parakos tur pa forumu pats - 50Eur tomēr nebūs gan, jo šī plate nav baigi populāra. Jaunas tur viens tirgojot, bet prasa 300 doļus ar piegādi. Lietotu pirms diviem gadiem par 120 laikam notirgoja.


Kārtējais pierādījums - gudri ie...... un tad ar galvu pret sienu.
Bet tā - zetons tev, žetons tev. Vari būt tagad mierīgs.

P.s. vienkārši replika: gribētu uzzināt kā kko nokūpināt ja tam neesi bijis klāt. Gan jau tas gudrnieks pastāstīs kādā citā spamā. 

Labots - tehno-mans
Link to comment
Share on other sites

Artanis

Tu speciāli ignorē to daļu, kurā es tev ar karoti iebaroju atbildi?... bezcers.

Link to comment
Share on other sites

tehno-mans
pirms 3 stundām , Artanis teica:

Tu speciāli ignorē to daļu, kurā es tev ar karoti iebaroju atbildi?... bezcers.

Atkal jau nesaprotu. Ko tu mani riktē??? Tev nedalec, ka meklēju cilvēku kurš var sataisīt neejošo plati. Skaidri ir rakstīts - un es esmu bezcers? :D bļ kur tauta iet???
Oh, tulīt raivīc parādīsies, ka atkal es kko noliekot, un vēl ne pa tēmu :D

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Tiešām koļegas, ko čali kacinat? Viņš tak meklē kādu, kas var saremontēt, vai nodarbojas ar elektronikas remontu!

 

^^^ autoram - var mēģināt painteresēties silmaču 6 (laikam Sater saucas kantoris)

Link to comment
Share on other sites

Artanis
Pirms 25 minūtēm , DeEK teica:

Tiešām koļegas, ko čali kacinat?

Mhhh... Davaj lēnām un uz pirkstiem skaidroju - neviens nevienu nekacina. Uz tās IO plates ir proprietary čips, kuram pat datasheeta nav - ja tas procis ir kirdik (un spriežot pēc augstāk rakstītā, 99.9% ka ir, jo USB kontra izskatās ka ir pašā procī), tad tur neko neviens nesalabos, ir vajadzīga donora plate. Kā minēju savē iepriekšējā rakstā, ko autors pilnīgi palaida gar ausīm, es esmu saskāries jau vienreiz dzīvē ar arkādes kabineta remontu. Tur visas moduļu plates ir pilnīgs custom design, un aprīkots ar ražotājam specifiskiem čipiem, kas vēl nereti ir ar ROMiem, kas ir savā starpā kodēti. Tas tev nav kaut kāda ATmega, kuru no TME par 2Eur var uzsūtīt un pārlodēt. 

 

Es taču pat iedevu resursu mājaslapai, kur toreiz pasūtījām maiņas IO un skaņas boardu priekš Segas CrazyTaxi kabineta. Tajā Arcade Otaku forumā apgrozās kolekcionāri, entuziasti un pat cilvēki no rūpnīcām, kur tos dzelžus labo - ir visnotaļ liela iespēja, ka par pārsimts dolāriem autors atradīs, ko meklē.

 

Vai beidzot var sākt klausīties, nevis tikai muļķus mierināt?

Labots - Artanis
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

tehno-mans
(labots)

Beidzot tavs labs komentārs pa ģēlu. Viss tevi rakstītais sakarā ar čipu ir zināms. Lizards arī jau minēja, bet vaitad tiešām sarežģīti, ja iespējasm procis ir ok?. Jo vaina jau nav vēl zināma. vienkārši paļaujos ka kkāds cits uzlodējums ir kirdik.  Plate ir jau cita pasūtīta, bet kpc nesataisīt neejošo.

Labots - tehno-mans
Link to comment
Share on other sites

  • tehno-mans locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...